Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sWbFII
#669
Üdv, gondolom sokan kérdezgetik, szóval bocs hogy ha a könyökötökön jön ki: van valakinek fölös béta kulcsa? egy sör árával meghálálnám.

"Not Weaken.... Weeeaken"

jazzy
#668
Én kifagytam úgy, hogy 2 loseom volt és amikor visszamentem nyithattam a ládát.
#667
Jah idõközben rájöttem, köszönöm.

\"A Photoshop garantáltan kisímítja ráncai 100%-át... Adobe, kezdje a bőrénél!\"

Aradebil2
#666
Arenaban nem kapsz se wint se losst érte, csak defeatnek írja ki (kis csillagok lesznek a hõsöd feje felett)

Aradebil2
#665
játsz le egy gamet, és meg fog jelenni

#664
Minden nap jár quest? Én ma valamiért nem kaptam. Másnál hasonló jelenség?

\"A Photoshop garantáltan kisímítja ráncai 100%-át... Adobe, kezdje a bőrénél!\"

#663
Csak azért kérdezem mert akármit csinálok nem hajlandó leellenõrizni a System Check a gépemet és így nem tudok regisztrálni 😞

ProGabe
#662
Jelentkezhetsz, ingyenes lesz a játék, így a bétában is bárki részt vehet.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

mukika
#661
igen. starter játékokat azért regisztrálj be.

#660
Sziasztok! Ha nincs aktivált Blizzard játékom akkor nem is jelentkezhetek a bétára?

#659
http://img707 .imageshack.us /img707/5484/m454.png

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#658
epic loot nah így talán menni fog

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#657

4/3as arena után 😄 mondjuk goldot nem kaptam csak kb 100 dustot

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

ProGabe
#656
Háromféle DC van:
- nem ír ki semmit, felrobban az ellenfél, nyersz;
- kiírja a játék, hogy az ellenfél lelépett, felrobban, nyersz;
- amit te írtál

Blizzconon ígérték, hogy dolgoznak az ügyön. Azzal azért mindenki legyen tisztában, hogy 15 ember van a projekten, hihetetlenül lassan fognak történni a dolgok. Épp a minap írta az egyik dev, hogy a decemberi nyílt béta is csak terv, senki ne lepõdjön meg, ha csúszik a dolog.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

jazzy
#655
én dcztem kismilliószor és loset kapsz érte
Aradebil2
#654
simán discelt az ellenfeled, senki sem kap sem losst, sem wint, csak defeatnak írja ki a meccs végén

Fabio Capello
#653
Amit speciel a Blizz mûvel béták terén, azért idõnként tényleg bekaphatják, a másik felénél az emberiség szimplán csak nem képes megérteni a béta fogalmát.

#652
Nincs igazuk? 😄
jazzy
#651
Ez manapság a divat, ha nem jutok be bétára mindenki kapja be, ha bugos a béta mindenki kapja be.
MEdievil
#650
Mert már megjelent igaz? 😊
Kicsit erõsnek érzem egy még meg nem jelent játékon számon kérni hogy nincs kész.

F

#649
Igen azt én is olvastam, hogy LESZ benne. Egy online játéknál elég alap dolognak kéne lenni szvsz 😄
#648
Legutolsó info szerint maradnak. A blizzconhoz sem járt volna lap, ha törlik.
#647
Azokat a kártyákat amiket most beta-n szerzünk meg, azokat a teljes játék megjelenésekor elveszítjük, vagy megmaradnak?
#646
Lesz ilyen benne valahol olvastam.
#645
Számomra a kézenfekvõ az lenne ,hogy ha valaki megszakad az tudjon reconnectelni...és ne amiatt bukjon arénát mert valamiért nem stabil a nete éppen. (vis major esetekben pl)
#644
De ezek szerint nincs ilyen.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#643
Nem tudom, csak hirtelen nem tudtam hova tenni. Számomra ilyenkor az lenne a kézenfekvö, hogy aki nem volt ott idöben, vagy megszakadt a net, az veszít, a másik meg kap egy ingyen gyözelmet. 😄

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

jazzy
#642
Ez.. miért lenne feature
#641
Közben megtaláltam végre.
Amúgy az bug vagy feature, most játszottam (volna) egy warrior ellen lockkal, ö kezdett volna, írja, hogy 'Opponent still choosing', majd kb. 1,5 perces várakozás után meghal ö is meg én is, és Defeat. Mondom, he, ez meg mi.
Ötlet? Mert ha bug, akkor jelentem, ha meg feature, akkor meg nem tudom. 😊 Mindenesetre szarul érintett, kb. 10 meccs óta megint veretlen voltam, erre jön egy ilyen.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#640
A Golden Mystery Minion kártyát mikor kapja meg az, aki vett a Blizzconra Virtual Ticket-et? Mert akárhogy kerestem is, idöpontot nem nagyon találtam, a Collectionomben meg még nincs benne.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#639
Próbálkozni azért lehet 😛 akkor a második a mondandóm második fele érdekesebb, hogy aki kap majd kulcsot és már van az esetleg megszánhatna vele😊
#638
Megunni nem lehet nagyon jó kis indy game, akár rövid idõkitöltésnek is. 😊
#637
Üdv! Ha esetleg valaki megunta a játékot a sok bosszankodás miatt, vagy akinek már van accountja és kap egy másik kulcsot ha nem lenne óriási kérés akkor legyen szíves elküldeni privátba😊 Elõre is köszi a segítségeteket!😊
Fehercsoki
#636
Engem a closed bétába inveltek, azóta használom, mégsem kaptam.

gerey
#635
Mióta van, azóta fenn van nekem. De mindegy dec/jan-ig kibírom, úgy is jön a vizsgaidõszak meg ilyenek...

#634
<#gonosz3> Úgylátom mindenképp várni kell decemberig.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

ProGabe
#633
Uhh, bocs, azóta kiegészítették:

If you are one of these participants, then I recommend you double check your spam folders or Promotions tab to find the beta invite. Please note that the closed beta test phase of the Battle.net desktop app is a very specific period of time and does not include everybody that has downloaded the Battle.net desktop app.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#632
Én sem kaptam, pedig fel van rakva elég rég.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

gerey
#631
Én se, de gondolom ilyen US only a cucc, vagy talán csak késik...

Fehercsoki
#630
2 accountal is használtam a desktop appot és egyikre sem kaptam...

ProGabe
#629
Khm.

"Everyone who participated in the closed beta test phase of the Battle.net desktop app should have received their Hearthstone beta invites last night."

Szóval mindenki, aki letöltötte az asztali klienst és bejelentkezett rajta, kapott kulcsot.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#628
ha feljönnek a lapok és nyersz 5-6 kör alatt akkor igen, ha nem bekap pár aoe-t és onnantól nehéz dolga van.
#627
néztem egy kis streamet este és a murlock-legendary deck tényleg annyira OP?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#626
Utálom azt a mûfajt haveroknak oda adom, ha nem kell nekik beszórom a fórumába. f2f az én stílusom, mint a HS vagy SC2. Vagy egy kivétel de az nem Blizz game. Dio3-at is only hc-ba nyomtam egyedül, néha tímmel, mert nem szeretek mástól függeni. (van kivétel de nem ide való)
#625
Arra én is jelentkeztem, de nem sok reményt táplálok 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#624
Már csak barhiból is jelentkeztem a "heroes of the storm"-ra úgyis kapok minimum két kulcsot 😊

A beta updater kliens tudja valaki mit küld fel? Lehet benne van minden hw azonosító serialja. Akkor ha csak egy is azonos, mert valami cserélõdött a gépben, azt tudni fogja a Blizz. Szvsz csak különbözõ gamer PC-krõl van értelme multi regeket csinálni.
#623
Bezzeg nekem megvan az összes Diablo és WoW meg Warcraft, de nem kaptam kulcsot. Ilyenkor azért kicsit igazságtalannak érzem ezt.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

kemotox
#622
Nekem nincsen eredeti blizz játékom, de Dio3 bétát is toltam, illetve HS-re jött kulcs.

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

jazzy
#621
Errõl van szó. Egyébként amelyik accon nincs megvett játék feltelepítve ne kaphasson bétát. Ez is egyfajta szûrés az ingyen kreált multiaccokra.
#620
Szerintem 3 célcsoport van béta osztáskor,

1. a potenciális játékos, aki eddig nem szopódott be a blizz gépezetbe, mint fletley;
2. HC játékosok, nem az a hc, akinek megvan minden blizz játéka; (ráadásul a HC gamerek a legjobb beta teszterek)
3. Marketingesek, portál, újság, média, stream;