Hearthstone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de próbálják átvezetni a "népet" a b.net loaderre viszont nem kényszerítenek senkit
ha akarsz HSezni akkor újrateszed, ha nem játszol ahogy eddig
valszeg nem sikerült megoldani hogy a wow vagy dio 3 eredeti installerre rendesen kompatibilis legyen vele, bár lehet kidobnak egy pecst mind3 kliensre (sc2 szépen beolvadt btw)
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873
ennyire tellikl egy Blizzardtól?? szánalamas
Anyway here's a list of what I did:
1. Run Hearthstone-Beta-Setup-enGB.exe => Error BLZAPPBTS0000C
1. Remove the whole Bnet folder in ProgramData, restart, try again => Error BLZAPPBTS0000C
2. Uninstall Bnet Application, remove Bnet folder, restart, try again. => Error BLZAPPBTS0000C
3. Uninstalled evertything Blizzard related, manually cleaned up registry of anything Blizzard related, restart, try again => Error BLZAPPBTS0000C
I can't possibly see what else I can do here... I have W7 x64, MSE, can't be more standard. I'll contact the Blizzard support about this, but if anyone has any other solution they can think off, it would be appreciated ;-)
minden qrva blizz játék megy csak ez nem.....behalok:S
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
én is letöltöttem free dio 3 uploaderét, utána elindult hs kliens is
meg Mátyás király mese: hozott is ajándékot meg nem is😄
In space no one can hear you scream.
In space no one can hear you scream.
In space no one can hear you scream.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
In space no one can hear you scream.
http://eu.battle.net/en/app/
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
In space no one can hear you scream.
Csak azért írtam mert korábban sírás volt, hogy nincs flamestrike vagy legendary akkor már nem is lehet nyerni.
Amúgy tényleg idegesítõ amikor a végjátékban jönnek a durva kombók és ott kapod sorban a vereséget. 5 Gyõzelem után volt nekem is az elsõ vereség majd 8-1 és utána 2 bukó.
F
Priest:
0 db MindControl
0 db legendary
mindössze:
1 db SW Death 1 db Holy nova és 1 db epic Sea Giant ami semmit nem ért egyszer került elõ végjátékban de ott se csinált semmit.
F
Ninnkigal, Ereshkigal és a többiek :)
majd decemberbe ráfexek arenara ha lesz idõm végre
The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873