Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22225
A Mech Mage feltámadásának magyarázata pedig igen egyszerű: Relatív könnyen verhető vele a napokban(!) játszott paklik többsége. (Ugyanebből az okból kifolyólag volt aggro pala áradat pár napja, de erre ki emlékszik már.)

Nyilván segít a terjedésben, ha valaki streameli, de ha nem nyerne vele, akkor senki nem játszaná a paklit.

Ez viszont egyáltalán nem birka effektus. Hiszen az emberek nem azért játszanak a paklival, mert más játszik vele, hanem azért mert látták, hogy más képes átlagon felüli teljesítményre az adott kártyahalmazzal. Ehhez pedig gondolkodni kell, ami igencsak ellentétes a birkaléttel.

Mondok egy jobb példát birka effektusra. Van egy nagyhangú játékos, aki azt mondja, hogy aki aggroval játszik az noob. Néhányan, akik szintén nem kedvelik a játékstílust, helyeselnek, aztán akárki idetéved a fórumra, már ezt a viselkedésmintát látja elfogadottnak és birka módjára követi.

Követi, ahelyett, hogy gondolkodna, hogy az adott időben kapott ellenfelek ellen vajon milyen paklival lehetne átlagon felüli teljesítményt nyújtani. Mert hát ugye ez lenne a cél, ha az ember ranked módban játszik. Vagy ha nem ez a cél, akkor miért nem casual?

Egyébként, ha vannak itt nem birkák, akik szeretnének haladni, akkor a fentiek tényleg igazak. Megnézed, hogy milyen ellenfeleket kapsz a szinteden, aztán eltöltesz egy kis időt annak a tanulmányozásával, hogy ezek ellen a paklik ellen mi a leghatékonyabb pakli. (Ajánlott irodalom az aktuális Tempostorm Meta Snapshot: link ) Itt vannak példa paklik is, amik működnek és a fórum másik berögzült hülyeségével ellentétben nem az ördögtől valók. Tehát nem kell magadtól paklit építeni, ha nincs időd, persze tilosnak nem tilos, mert lehet belőle tanulni. Van Hearthpwn-on is sok hatékony pakli, használati utasítással együtt. ( link )

Vagy van a probléma másik megközelítése, hogy tovább sírunk azon, hogy épp milyen aggro pakliból van sok, amiért nem tudunk haladni és ez milyen streamer hibája. (Bár azt hittem, hogy ezért lett létrehozva a dühöngő topik.)
PJack
#22224
4chanen találtam. a legend rankban nem vagyok biztos, de a többi korrekt.

Pain is inevitable. Suffering is optional.

dave9004
#22223
cumfirmed by bizzard h a legend kapja alegjobbat
#22222
hivatalos?
mert az volt a mondás hogy rank5 felett a lapok között nem lesz különbség csak a dust mennyiség

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#22221
nekimennék a r5-nek de nem bírok 3 meccsnél tovább maradni 😄
PJack
#22220
volt már?

Rank 20 - 1 golden common card, 5 dust
Rank 19 - 1 golden common card, 10 dust
Rank 18 - 1 golden common card, 15 dust
Rank 17 - 1 golden common card, 20 dust
Rank 16 - 1 golden common card, 25 dust
Rank 15 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 5 dust
Rank 14 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 10 dust
Rank 13 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 15 dust
Rank 12 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 20 dust
Rank 11 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 25 dust
Rank 10 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 5 dust
Rank 9 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 10 dust
Rank 8 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 15 dust
Rank 7 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 20 dust
Rank 6 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 25 dust
Rank 5 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 5 dust
Rank 4 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 10 dust
Rank 3 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 15 dust
Rank 2 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 20 dust
Rank 1 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 25 dust
Legend - 3 golden common card, 1 golden epic card

Pain is inevitable. Suffering is optional.

#22219
Nekem is ma lett meg a rank 5 és szintén Mech Mage paklival csináltam az utolsó 2 szintet. Miért? Mert amihez van lapom, azok közül ez a pakli illeszkedik a legjobban a metához perpillanat. Mondjuk én nem láttam sok Mech Mage-t. Aggro pala, Face Hunter, Patron volt jellemző inkább, ami mind jó matchup, illetve relatív sok Tempo Mage, ami viszont kifejezetten rossz. Szóval ezzel sem adják ingyen a szinteket. Ha sok van belőle, akkor a Tempo Mage jó lehet.
#22218
Sorban ezek a deckek jönnek szembe. Egymás után vagy 3.
dave9004
#22217
Deernadiat láttam vmelyik reggel játszani
(jól rankedezik, de tipikusan mindig az adott top paklival legyen bármi, csak sokat nyerjen)
Viszont ez a mage...ezzel lett most legend, de amikor én néztem visszabukott r2-re mert tempóbukás után 4 manánál inkább feladogatta ugye 😄
Micsoda élvezetes meccsek
#22216
Most is főoldalon van. Szánalmas amúgy ez a birkaeffekt ami ezt a játékot övezi 😞 Na mind1, majd idővel. Minél több lap, annál több lehetőség.
Magh
#22215
Én is sokat bekapok. Igazából az lep meg, hogy baromira nem fulladnak ki, tizedik körben is fossák a minionokat zéró card draw mellett.

#22214
Ahha. Bíztam benne, hogy már kihaltak.
dave9004
#22213
hearthpwnon volt vmi fel reaveres mechmage főoldalon
#22212
3 mechmage egymás után. Újra divat lett? Pont Druiddal mentem, ami a legszarabb ellenük.
AntiHero
#22211
Cuki lap. Kár, hogy nem értem vele semmit már. 😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#22210
Azért azt megnézném, hogyan tépi szét a monitort a player, mikor leszedem a dokit meg a két bombázót egy körben. És a két bomba csak 1-1-et sebez. 😄 😄 😄 (Über lap, nem kérdés. Én is rá hajtok.)
#22209
Ehhez nincs szükséged ilyen oldalra. Dr. Boom a legjobb. Szívesen 😄
jazzy
#22208
Mi lenne ha játszana is helyetted te meg közben csinálhatnál mást? Ez a kártyajáték értelme, hogy gondolkozol a deckeden aztán játszod..
#22207
Hali , esetleg nincs olyan oldal ahova felrakom milyen kártyáim vannak aztan nekem meg kikalkulálja a legjobbat ? 😊
#22206
Új Rage Orc videó
4:17-től hatalmas 😄

Egy dologhoz van igazi tehetségem: hogy tehetségesnek látsszam.

Mephike
#22205
7 win zsinórba, na még kettő win és rank5 vagyok!
Játszottam, többet mint 2-t és most ott tartok, mint a 7 win előtt...

#22204
Nekem szinte csak mage 😄
dave9004
#22203
+1
Folyamatosan hunter
#22202
Csak nekem van ekkora pechem? 18 meccsből 16 hunter brawl-ban. Hujj de unom már.
sadface
#22201
most nyitottam szilvát, meg korábban is jött már belőle.

I decide when I'm done.

#22200
nah most már vannak a 3 class wines küldik is 50 goldért
mit kaptam?! na mit?! priest ....

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22199
facen írok, ha jó 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#22198
Jelents atlcről pls
#22197
trump egész héten patronozott 😄 asszem zavarta hogy szenvedett a CW-vel 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22196
A jelenlegi meta viszont továbbra is undorító. Bármivel is megyek, legyen az aggro, midrange vagy control deck, az ellen mindig legyorsul és nem azért, mert annyi misplay lenne nálam. Vagy nem jó a kezdökezem mulligan után se és még a 3. körben is max. hero powert tudok használni vagy pedig topdeckelnek. Rettentö idegesitö, hogy az elmúlt két napban 1!!!! meccset nyertem meg a lejátszott kb. 15-böl, azt is azért, mert az ellen concede-elt már az elején.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Shep
#22195
Te meg a helyesírást sajátíthattad volna el, ráadásul én nem káromkodtam, de úgy tűnik ez neked nem tűnt fel.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#22194
majdnem elfelejtettem az Archon Team League mai fordulóját
de a 3 kommentátor közül nehéz eldönteni melyik a legidegesítőbb 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22193
inkább tanultam iskolában mint egy kocsistól bár legalább a rendes szókincset vetted volna fel
khm #22164
Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.08.19. 21:36:27

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Shep
#22192
Tanultnak lenni jobb, mint nem büdös de nagy trollnak 😄

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

dave9004
#22191
Ez a joust tényleg lassítja a metát 😄
Zsinórban hat hunter vereség. Élvezhetetlen
#22190
ma kiegyensúlyozottabb és kevésbé igényel "agyat"
a hunter rng dependens

de eleve coin flip mint tanult barátunk párszor már kifejtette

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22189
Jópofa ez a brawl, mindkettö kaszttal ugyanolyan esélyed van nyerni, szerintem. 4 meccs után mondom, tehát lehet, hogy nem így van. 😊 2 meccs volt hunterrel, kettö mage-el. Ebböl 1 hunterest buktam, mert misplayeltem. 😊 Bár ahogy néztem, ez inkább midrange, talán még control hunternek is nevezhetö. Aggro semmiképp se.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Tinman
#22188
Igen, volt az már d.e. is... halál is nyomkodtam a pályán mindent, jópofa :-) Amikor kiteszel egy legendet a fabábú nézősereg még ujjong is :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Ingman12
#22187
Hát nagyon értelmesnek azért nem mondanám, de Malygost nyitottam 1-2 hete. Random az egész, szóval mindegy brawl-os pakli-e vagy egyenesen a store-ból vetted.

#22186
kb 1 hónapja onnan jött golden Alakair 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#22185
nekem fél12 körül is beadta meg is lepődtem 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

kabel15
#22184
Valakinek sikerült már értelmes lapot nyitni brawl ből? Mondjuk egy legendary-t?

BattleTag: kabel15#2672

#22183
Már lehet játszani brawlon kívül is a TGT pályán, nálam már beadta rankeden.
dave9004
#22182
Am magenek csak a blizzard nem tgt lap, míg hunternek telefosták cobra shottal meg tundra rhinoval...
Devv
#22181
Tinman legalább maga a kék villám. 😄
Ezt a két pojácát...
dave9004
#22180
Pedig ez átlagos volt.
TBTPumpa
#22179
Akkor fákjúBli$$$$$$$$$$ard. Ez a brawl meg nem tetszik, túl random, túl szopás, majd saját paklival lesz fun. Persze az új lapok miatt megvan a varázsa (újdonság varázsa), de az is elmúlik hamar.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.19. 19:25:55

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#22178
Azért én mégis jobban örülnék, ha majd élesben a nyitáskor sikerülne kicsit átlag feletti eredményeket elérnem 😊

#22177
ahogy Mephi is írta nem hiszem h lesz, és sajnos ingyen Aréna helyett is a brawl-t kaptuk

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Mephike
#22176
Szerintem nem lesz, most bejelentették volna szerintem ha adnának.