Hearthstone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dave9004
#23478
kiv leszek strímerekkipróbálják vajon?
#23477
volt már de még mindig jó

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

jazzy
#23476
Legutolsó 5:30-tól

#23475
fade2karma control shaman

maga a deck is ígéretes, de nekem ez volt a legérdekesebb bekezdés:
"Hearthstone is a much more tempo-oriented game than other CCGs. This is because a minion serves as both a threat and removal. Thus playing a minion is stronger than playing a spell in most situations, particularly early in the game. An early minion can act as a removal spell and double as a means to apply pressure to an opponent’s life total. Only the best removal spells see play, and they’re generally used to obtain board dominance once board presence has already been established. "

ez leírja azt hogy mi a jó és mi az oka sok bosszúságnak a játékban

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#23474
Most nyomtam le vele egy patront 😄 A 2 hellfire tette a dolgát, utána mikor nem volt több patronja meg berzerkere, a végén kapott egy körben 5 lovat, aztán azzal kezdjél valamit 😄
dave9004
#23473
De inkább ezt nézem mint a cselendzsert v a szódapatront
dave9004
#23472
Hirtelen azt hittem a facebookcsoportból olvasok egy faszhunter leírását a mélységről 😄
Az a sok lóhang is idegesítő 100-adjára
#23471
Összegyűlt 1000 gold, mondom nem nagy ügy, ha veszek minden deckből 1-et. A simában nem volt semmi, a GVG már adott egy bouncing bladet, a TGT pedig egy Eydist 😄 Lehet a sárkánypapba be fog férni.
#23470
Na, mentem 18 meccset egy általam kreált dreadlock deckkel. Az állás 18-10, szóval így elsőre nem is rossz, rankot is léptem vele, így rank9-en toltam. Imádom. Nagyon izgalmas deck, mellékesen rohadt nehéz 😄 Csiszolni kell még és nagyon nagy erő lesz ebben, az előbb mentem életem egyik legjobb meccsét egy dragonpriest ellen. Dave, kár, hogy azt már nem nézted, tényleg epic volt az egész. A vége ez volt:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2015.09.13. 23:58:16
#23469
Na összeraktam egy decket, de ebbe bele kell jönni. Elég nehéz vele tolni.
dave9004
#23468
Két szó: arany cho
#23467
Bőven van dust, miért ne 😄 Óriásból egyből 4-et kéne, az már 1600...
dave9004
#23466
De óriást nem craftolnál de danksteedet gimmick pakliba rögtön
#23465
Majdnem 1 hónapja nem toltam warlockkal, 57-es szinten áll jelenleg, de most rám jött, úgyhogy amint hazaérek craftolok egy második dreadsteedet is, és megpróbálok összedobni valami értelmeset vele 😄 Megyek egyből rankedre nem érdekel, ideje kivinni 60-ig a lockot 😄 Amúgy az összesen kb. 200-250 warlock winemből 1 SEM handlock, mert még soha nem esett egyetlen óriás sem <#idiota>
Devv
#23464
Szerintem ezek akkor is szerelmesek egymásba:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#23463
mechmage jó, a hunter sux

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#23462
Mekkora öröm ebben a metában hunter, mage és rugó küldiket kapni...

Borzalmas ebben a játékban az, hogy mindenki átvesz mindenkit?l mindent. A stat úgysem ér semmit, ha nem tudsz vele játszani. by: mausbattle

dave9004
#23461
Kár h nem látom
Devv
#23460
Patron verést mindig jó nézni.
#23459
szerencsétlen Dog olyan szopórolleren van h hihetetlen

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#23458
Hunter-priest meta a mostani brawl ugyh talán skilled is megvan hozzá.
Kongy
#23457
Mégis csak játszható az e heti brawl is. Alig van deathrattle lapom, talán 2-3, szokásos leper gnome, pók, meg a tojás, de betettem a priest paklimba 2 thoughtsteal-t, meg még 2 ilyen kártyalopó lapot, plusz pár silence-es lapot, és aratok 😄 5-ből 5-öt nyertem. Lehet csak mázlim van?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Zickler
#23456
Nefarian és rengeteg más fekete sárkány apja, mint pl. Wrathion, Onyxia.

Battletag: Muhee#2716

Devv
#23455
Na mindegy, nálam nagy szerelem van kialakulóban.
Amúgy megvan Deathwing is... 😊
dave9004
#23454
Onyxiának biztos. Többi passz
Devv
#23452
Kinek az apja ő?
Zickler
#23451
Nem tudom hogy Deathwing apuci mit szólna hozzá 😄

Battletag: Muhee#2716

Devv
#23450
Hát csak azért kérdem, mert vagy kezdőkézbe ott van mind a kettő, vagy felhúzom az egyiket, rögtön utána jön a másik. <#banplz>
#23449
Semmi közük egymáshoz.

Devv
#23448
Van arról valami infó, hogy Nefarian és Ysera szerelmesek voltak egymásba esetleg?
#23447
Drag priest
Wangleres mid hunter
Totem shaman
Handlock

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#23446
Hú de aktív lett a topik.
Eltelt kis idő kieg óta.
Ki milyen paklival játszik?
Jómagam priestezek és sámánozok. Cw mellette.
dave9004
#23445
bo5 conquest tornák felállásai mostantól:
mindenki viszi a kombodruidot, patron/cw, handlock 😄
nézem a selejtezőt de mindenkinél csak ez a 3 class van 😄
#23444
Szegedi playiten néztem hst érdekes 😊

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#23443
Jó lenne fokozatosan tesztelni. Jó lenne pl akkor a gépnek adni kész decket és azzal játszani.
#23442
engem nem zavar ha low rank vagyok 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#23441
De ha emiatt bukok akkor meg majd mit mondanak a friendek h ki ez a hülye
#23440
én ezért tesztelek rankeden, ott legalább kiderül hogy mennyit ér 😄

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#23439
Casualban tesztelnék de fölösleges mert egyből mélyvíz fullos arany hősök jönnek csak
#23438
ezért kérdeztem hogy más is tapasztalta-e 😄
rank 14en bohóckodok most ugye, mert a mid hunterem nem elég konzisztens
de jó móka

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Devv
#23437
Hajrá OPLento!
dave9004
#23436
Renktől függ
#23435
csak én vettem úgy észre hogy a patronokban megint "menő" a Gromash?

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#23434
2 perc és megy az ATLC elvileg

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

dave9004
#23433
jó hát ő gyors játékos. van hogy egyszerre 3 accon olajrogueozik 😄
#23432
hát, én kb 2 percig bírtam az faszom egércibálás meg kattintgatás miatt.

Zickler
#23431
Hidd el ha a 3 közül, 1 is olyan ami jó lehet, akkor az már egy jó pick. Kb. 600 arénával a hátam mögött, bizton állítom hogy van amikor ennél sokkal rosszabb lapokból kell kihoznod a 7 wint 😄
(arról nem is beszélve hogy a Lumberer egész jó aréna pick)

Battletag: Muhee#2716

kabel15
#23430
ATLC ma mikor kezdődik?

BattleTag: kabel15#2672

sadface
#23429
just. wow.

I decide when I'm done.

dave9004
#23428
p2w 😄