40520
  • Normen76
    #40440
    Nemtom ki hogy van vele, de nekem ezek a questes cuccok rettenetesen unalmassá, idegesítővé tezszik a játékot. Sokkal hosszabb, unalmasabb általában a játék, hisz a játékidő nagy részében azt nézem hogy csillog, villámlik, sziporkázik, húzza a lapkat, aztán megint csillog, villog, húzza a lapokat, pakolgatja a lapokat, megint csillog, castolgat néhány tizet, villog, választ, csillog, szórja a fingszikrát.... borzasztó unalmasak a meccsek. Egy régi paladin deckkel megyek most, amiben egyetlen új lap sincs, azért haladok, platina 7 ben vagyok egy nagyobb kihagyás után, de ez ami most van, unalmas és egyhangú, és nagyon hosszúak a csaták. Főleg a Warlock, Mage vonalon, de bármelyik questest is mondhatnám. Az ember eretvágna magán mire vége :D
  • Dreadshade
    #40439
    Ezt nehéz megmondani így az elején. Annyi biztos, hogy most sok Quest Warlockot látok és kurva idegesítő és néha nyerhetetlennek érződik ellene, viszont hogy ez 1 - 2 hét után is így marad-e kitudja, lehet jön egy olyan deck később, ami összecsukja simán a quest lockot. Én csak annyit tudok mondani, hogy a Rogue meg a Warrior Quest eléggé fun, de hogy ezek is mennyire jók meg lesznek jók kitudja ez csak teljesen a saját véleményem per pillanat :D
  • Devv
    #40438
    Melyik a legjobb questline szerintetek? Valamelyiket muszáj legyártanom, mert egyet se nyitottam. Megint 75 pakkból 3 esett. Csak. ;D
  • Wootan
    #40437
    na valami ehhez hasonló cucc működhet a HS mögött is
  • TBTPumpa
    #40436
    United in Stormwind kiegészítő bejelentve!

    United in Stormwind Cinematic Trailer:


    Hearthstone Expansion Reveal:


    Megjelenés augusztus 2-án!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.07.01. 19:23:03
  • Wootan
    #40435
    Most értem el azt a szintet (lvl160), ahol az előző battle passt befejeztem. Van még kb. 1 hónap hátra talán meglesz a lvl200 is.

    Eddig 8700 goldot gyűjtöttem, és ebből 5200-at (2000 a minikiegre, 700 a loe 3. szárnyára és 2500 barrens pakkokra) költöttem el (maradt még 20k goldom).

    Barrens pakkból eddig összesen 50et nyitottam (ebből 25-öt vettem goldból, a többi reward), és 4 legendary esett (Kazakus, Kurtrus Ashfallen, Tamsin Roame, Bru'kan). Nem is tervezek többet költeni pakkokra, és az ezutáni kiegeknél sem fogok szerintem, mert kb. nincs értelme.

    Laddert valószínűleg megint parkolópályára teszem mert unalmas. 10böl 9 ember netdekker + ahhoz sincs sok ingerenciám már, hogy a kedves játék a 2-3 óra alatt elért haladásomat visszaszopassa.
  • Wootan
    #40434
    "Nyilván a rosszra tovább emlékszik az ember" Jah, főleg ha napi átlag 3-4 meccset játszik (mint én), és kb. minden napra jut 1-2 ilyen bullshit.

    Amúgy a brawl-os esetnél pont a lényeget felejtettem le, hogy mindkét brawl-nál a buffer maradt fenn (a divine shieldesek kuka), amiket meg leütött a fegyverével...
  • hawkie22
    #40433
    Örülök, hogy ilyen problémákkal nem vagyok egyedül. :) Nyilván a rosszra tovább emlékszik az ember, de nekem az elmúlt 1,5 hetem ilyenekkel volt kitömve. Ezért is vagyok még mindig csak Silver10**-on. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2021.06.13. 19:21:29
  • Wootan
    #40432
    Ha már lúd...itt van még 1:

    Kijátszom a legendary-t, ami divine shieldet ad a tokeneknek. Következő körben jön a 2/3-as buffoló + 5 dood. -> brawl
    Köv körben megint 2/3-as buffoló + 5 dood. És igen megint brawl. Mert véletlen pont ott volt nála mindkettő az első 10 lapjában
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2021.06.13. 17:47:56
  • Wootan
    #40431
    Új kedvenc lapom van az Oh my yogg. Ha ellenem játsszák ki, 80%-ban megszopat, ha én játszom ki, akkor is 80%-ban megszopat.

    Ezt meg csak úgy:

    "Csak" 4 lényemet tudta vele leütni, mert persze véletlenül a 4 fegyverből + 2 buff lapból 1et sem sikerült felhúznom az első 8 lapban.
    Még egy:

    Paladinként kapj randomba babling bookot, abból meg randomba flamestrike-t ugye
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2021.06.13. 17:34:18
  • hawkie22
    #40430
    Na azért viszont nem fizetek, hogy feljebb jussak ranglétrán. :) Egyébként tartom a véleményed, hogy f2p-playereket jobban szívat a játék. Anno, amikor még viszonylag sokszor vettem pénzért paklit rövid idön belül, akkor jobban ment, akkor viszont sokkal kevesebbet játszottam. Lehet, hogy most azért tünik úgy, hogy sokat vesztek, mert arányosan sokkal többet is játszom, mint korábban.
  • Wootan
    #40429
    Az új rendszerben (tudtommal) már nem számít hogy hó eleje vagy vége van, mert amíg van bónuszod addig mmr alapján adja az ellenfeleket. Ha elfogy a bónusz akkor meg elvileg olyat aki azonos szinten van.

    Streamon láttam már olyat, hogy a legendbe lévő streamert összerakta silverben lévő emberrel.

    Összeesküvés elmélet on:

    Én továbbra is tartom, hogy pl. a f2p-eket tuti jobban szopatja a játék. Szintén streamon láttam már jó pár össze-vissza missplayelgető (egyértelműen pénzt költött) embert dia3-on meg alatta.
  • Madi92
    #40428
    Hónap elején mindig nehezebb az előrehaladás. Én már mióta az eszemet tudom, mindig dia 5ig leviszem, onnan viszont sosem megy jobban. Eddig kétszer voltam legend. Hozzáteszem, mindig saját deckkel játszom, sosem az éppen metadeckeket nyomom.
  • hawkie22
    #40427
    Azért az nagyon kemény, hogy 25 meccs alatt nem tudtam elmozdulni silver10-röl. Amint elérem silver9-et, azonnal visszadob 10-re. Egy nyert meccsre jut 3-4 vesztes meccs, amivel ott vagyok, ahonnan elindultam, a nyerés esetén kapott 3 csillag ellenére. :( Pedig azokkal a paklikkal megyek, mint elözö hónapban.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2021.06.10. 13:47:27
  • Devv
    #40426
    Na megvan a 100. szint, ha ez megvan, kiválaszthatom Demonbane Illidant.

    Ma este kiskieg!
  • hawkie22
    #40425
    Nem tudom, ti hogy játszotok, csak egy paklival vagy esetleg többel, nálam az a taktika, hogy addig megy egy pakli, amíg nyerek vele, 1 vesztés után csere. Most secret pala, control lock, rush warrior, beast hunter és no-minion mage között váltogatok.
  • Devv
    #40424
    Szinte az összes mage-t elvertem ezzel az N'Zoth palával. Persze egyszer sem játszottam ki sztem.
  • hawkie22
    #40423
    Nálam maradt a mage-lock ellenfél. :) Eddig 50% az eredményem nyerés tekintetében.
  • Devv
    #40422
    Az új szezonban kezdésnek mindjárt 2 atya jött ellenem. Nem is tudtam, hogy bent van még a játékban a priest. :D
  • hawkie22
    #40421
    Én ebben a szezonban kezdtem el gyüjteni az XP-t meg csinálni a szinteket, ma meglett a lvl90.
  • Devv
    #40420
    Hányadik szinten vagytok xp tour-ba? Végig értetek?
  • Wootan
    #40419
    Én is még gyorsan betoltam a gold5-öt standardban, hogy ne bukjam el a csillagokat. Előző hónapban egy meccset se toltam ott, most meg csak achivemanteket farmoltam.
  • Devv
    #40418
    P10 is meglehet simán a kövi szezonban. Vagy ma éjfélig. :D
    Nekem is sikerült végül tegnap reggel. Full tryhard volt. ;D
  • hawkie22
    #40417
    Nekem meglett csodák csodájára a Gold5 (még sosem voltam ilyen "magasan" egyik szezonban sem), de utána jött a vesztösorozat, szerencsére G5 alá már nem tudok menni. :)
  • Devv
    #40416
    1 győzelemre a plat 10-től megérkeztek a counter deckek, csak a szokásos...
  • hawkie22
    #40415
    Azt mondjuk én is remélem, gyüjtögetem én is a goldot, eddig mindig paklira adtam ki goldot, de most inkább a kiegekre gyüjtögetem.
  • Dreadshade
    #40414
    Hát tudod mint az előző kiegnél is volt, amit 2000 goldért meglehetett venni és volt benne mindenféle kártya. Elméletileg mostmár minden kiegnél lesz ilyen kis mini kieg, ami kibővíti a jelenlegi set-et. Mondjuk azt nemtudom, hogy most is ugyanúgy meglehet majd venni goldért vagy sem, remélem igen.
  • hawkie22
    #40413
    Mini kieg? Egyébként tény, hogy a mostani metában gyakorlatilag csak lockkal meg paladinnal találkozik az ember, elvétve egy-egy mage, de annyi. Rugót, warriort már napok óta nem láttam, sámánt meg huntert csak elvétve, DH-t meg papot egyáltalán nem, druidot is csak egyszer. De meglett a Gold10, ez volt a cél erre a hónapra, következö hónapban megyünk feljebb. :)
  • Dreadshade
    #40412
    Aha, nem adja meg úgy se, akkor nemtudom, hát gondolom server oldali bug vagy llyesmi, egyelőre nekem nem volt gond ilyesmivel, bár tegyük hozzá most várok a mini kiegre, szóval nem is játszottam úgy igazán sokat, mert elviselhetetlen idegesítő a meta, számora legalábbis az. :D
  • hawkie22
    #40411
    :)
  • Devv
    #40410
    Egy óra kb. Ebből 25 perc az utolsó. Végül is csak azt kell csinálni mint a videóban :D
  • hawkie22
    #40409
    Jaja. Elég idöigényesnek tünik. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2021.05.25. 14:07:08
  • Devv
    #40408
    De vágod miről beszélek nem?
  • hawkie22
    #40407
    Nekem PC-n se tölti be. :)
  • Devv
    #40406
    Ja, mobilon nekem se...
    Ez a Mystery hátlap.
  • hawkie22
    #40405
    Micsodát? Valamiért nem tölti be nekem, amit belinkeltél.
  • Devv
    #40404
    Na, megcsináltam ezt! Nem volt vészes csak némi idő. De van magyar videó is az egészről.

  • hawkie22
    #40403
    Már kétszer relogoltam, de semmi.
  • Dreadshade
    #40402
    Biztos, hogy nem adja meg relog után se? nekem az elején volt ilyen gond, de végül megadta mindig csak relog vagy hosszabb kilogolás után.
  • hawkie22
    #40401
    Az meg milyen már, hogy eltünt egy questem, illetve nem kaptam érte Reward XP-t? Ma reggel belogoltam, volt 3 dailym, sebezz 65-öt az ellenfélen, ölj meg 25 miniont és játssz ki 30 lapot.
    Megcsináltam mindhármat, erre csak a 25 minionost és a 30 lapos dailyt számolta be, a 65-ös sebzést egyszerüen kihagyta. Biztos, mert ha beadta volna, akkor meglett volna a lvl81, így meg most lvl80 és félen állok. Nem az a 100 gold a fontos, csak az utóbbi idöben elég sok érdekes buggal találkoztam a játékban.