40090
  • CrashBoostZoom
    Kattanjunk már le erről a "netdeck-es hülyegyerek" hozzzállásról de komolyan. Nincs mindenkinek ideje és energiája, hogy órákon keresztül teszteljen és finomítson egy deck-et amit kitalált. (Bár valószínűleg másnak is eszébe jutott egyébként szóval olyan, hogy "saját deck" nem létezik). Respect ha te így teszel de attól, hogy más nem attól még nem lesz "random hülyegyerek".

Valamint ha "saját deck"-el mész akkor számíts rá, hogy a szembejövő deck-et nagy mennyisége el fog kalapálni mert azok többszörösen tesztelt és játszott paklik. Emiatt a felháborodásod értelmetlen mert ezt jó esetben már régóta tudod. Ha viszont nem akkor ideje máshogy hozzá állni a dolgokhoz.

A netdeck-elés nem a HS-el együtt született, kurva régi dolog már a kártyajátékok világában. Ezen kár felkapni a vizet. Én sem teszem. Veszítek, megyek tovább hőbörgés nélkül.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.08.01. 08:29:49
  • Tinman #40009
  • Wootan
    És mit kezdjek vele, hogy tudsz nyerni net dekk ellen net dekkel?

Én arról beszéltem, hogy azzal lámulnak még kazsuálban is. Én saját dekkel akarok játszani, nem netszarral, csak mert arra vagyok rákényszerítve.
    Kurvára nem vagyok kíváncsi rá, hogy tudnak random hülye gyerekek másolni a netről. Múlthéten is ami kvesztet tudtam, azt brawlban toltam le. Még a full random dekkes szarozásnak is több értelme van, mint buta netdekkerek ellen vergődni rank20on.
  • CrashBoostZoom
    Egyetlen kompetitív Priest pakli van Wild-ban ami feltámasztósat játszik és az a Big Priest. Másról nem is beszélhetünk így. És így az állításomat továbbra is fenntartom.
  • Wootan
    Szerintem nem egyről beszélünk. Ez kirakja a nagy tauntot a meccs elején, aztán 20X feltámasztja spellekkel, meg a legendaryval. Kb. csak otk-val verhető, vagy ha végtelen szarul húz.
  • CrashBoostZoom
    Úgy érted, hogy Big Priest? Megvolt. Az összeset megraktam Odd Paladin-al :D
  • Wootan
    Menjetek wildba, és majd kapjátok a ressurect priestet, még casualban is.
  • Tinman #40003
    Saját ctrl warlock... jól is megy vele, nincs gond, de újra és újra u.a. meccsek, amikor előre megmondod, hogy a róg mikor mit tesz ki = fárasztó, rettenet, inkább nem is tolom.
  • CrashBoostZoom
    Én csak Mech Hunterrel találkozok. Jó lenne néha egy lackey rogue vagy bomb warrior :D
  • Rockynhooo
    Bomb warrior nalam is stimmel, eleg gagyinak tartom. Viszont engem a lackey rognal jobban idegesit a token druid. Elovettem a zoo warlockot, mert azt olvastam az bedaralja ha tobb egyseget jatszok es utogetem le az oveit. Erre szinte 80%-ban nyerem a meccseimet barki ellen, miota nyomom a zoo-val (jo igaz, kb napi 2-3 game megy es lvl 14 kornyeken), szoval nem egy hatalmas minta. Mivel nyomod mostansag?
    Utoljára szerkesztette: Rockynhooo, 2019.07.30. 16:37:50
  • Tinman #40000
    Lackey róg... milyen eredeti. De, hogy a velem szembejövők 70%-a hetek óta ez, az eléggé rettenet. 20% meg bomb warrior... az legalább hónapok óta megy. Hűűűű ez így nehéz lesz Blizz.
  • CrashBoostZoom
    Szerdától szerdáig megy most már a brawl (végre megoldották, hogy csak 1 óráig szüneteljen). Te halmozva kaptad meg ezek szerint de összesen csak 7 ilyen quest van/lesz összesen.
  • cesar22
    Tegnap hosszú idő után beléptem, és volt egy ilyen questem. Megcsináltam, és kaptam még egyet, majd még egyet. Aztán ma belépés után még egyet. Illetve hogy értve hogy amíg nem jön a következő brawl? Hétfőtől-szerdáig?
  • CrashBoostZoom
    Naponta kapsz egyet este 8-kor (magyar idő szerint) amíg nem jön a következő Brawl. Ha re-roll-olod akkor elbuktad, nem kapsz másikat helyette.
  • cesar22
    Ezekről a legendary questekről mit kell tudni? Mikor vannak? Mindig vagy csak ha valami event van? Egy idő után eltűnnek ha nem csinálom meg?
  • CrashBoostZoom
    Máskor meg csak simán hozzádvágnak egy golden lapot csak azért meg aznap beléptél szóval ezúttal már meg kell dolgozni érte. A brawl-ok nagy többsége meg amúgy is autoplay, erről szól az egész. Tudom, hogy kapnék érte még egy golden lapot ha 40 perc alá mennék de nem érdekel, nem azért játszom, hogy mérjék milyen gyorsan kattingatok. Megnéztem a brawlt, jó volt egyszer végigvinni, tovább nem érdekel. Nem hoz lázba, hogy 42 helyett 39:59-et menjek aztán meg örüljek, hogy mekkora pro vagyok (mert nem vagyok).
  • Tinman #39994
    Mert ez így autoplay. Akkor adná oda a 2 arany kártyát és mindenki menjen a dolgára. Ne azért fuss neki, hogy élvezkedj, hanem a kihagyott golden lap miatt... már ha érdekel.
  • CrashBoostZoom
    Mi a francért kell mindenhova "kihívást" tenni? Ez itt Brawl, a heti mókázás. Elég kompetitív a játék így is. Nekem 42 perc alatt lett meg (faszom se tudta, hogy a menüben a választásokkal eltöltött időt is számolja) de kurvára leszarom (lehet hurrogni nyugodtan, nem érdekel). Nem fogok csak azért még egyszer nekifutni, hogy utána arra élvezkedjek, hogy mennyi időt alatt vittem végig.
  • 1Darton1
    Egyetértek.
  • Tinman #39991
    Hát több ilyen fun brawl kéne, de nem ilyen gyp-seknek való kihívással :-/

Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.07.13. 13:16:50
  • Wootan
    Luckfest ez is mint a többi hasonló. Sámánnal 3-ból 0, priestel elsőre röhögve meglett 40 perc alatt (meg is adta a +2 lapot). Bemákoltam 2 passzív hand of rafamot ami 8 sebzés körönként, és hátradőlve végignéztem ahogy az összes ellenfél belehal pár kör alatt...
  • REALista
    Én már befejeztem.Érdemes gyorsan játszani mert én kaptam két-két arany lapot azért mert 40 meg azért mert 50 percen belül végeztem....:D
  • TBTPumpa
    Próbáltátok már az új brawlt?
  • TBTPumpa
    Teljesen új event érkezik, community rewardokkal:
  • TBTPumpa
    Úgy tűnik a Blizzardnál valaki megtalálta Ben Brode otthagyott fű adagját:
    Saviors of Uldum Cinematic Trailer 10 órás verzióban (hivatalos forrásból)
  • TBTPumpa
    Idén korábban jött a Karácsony:
  • TBTPumpa
    2019. júliusi szezon hátlap:
  • TBTPumpa
    Az eddig ismert új lapok:

• CrashBoostZoom
    Ki a halál faszát érdekel, hogy miért és mire nevezték/dolgozták át? A statok ugyanazok maradtak, a lap ugyanannyit lesz használva mint azelőtt. Mindenki ezen a kurva lényegtelen faszságon pörög de arról bezzet alig beszélnek, hogy a Multishot/Cleave meg ilyeneket most már el lehet nyomni akkor is ha csak egy célpont van.

Jó látni, hogy a játékosok a "lényeges" dolgokkal foglalkoznak továbbra is.
  • TBTPumpa
    Plusz át is neveztek néhányat:
    Succubus (now named Felstalker)
    Mistress of Pain (now named Queen of Pain)
  • Malarki
    Én egy ideje már nem játszom, de azért a híreket figyelgetem meg streameket nézek néha. Viszont ez a cenzúra vagy hogy is nevezzem amiket most csináltak elég nevetséges szerintem... Nem tudom kinek jutott eszébe hogy azért cseréljenek le artwork-öket mert sok rajtuk a vér vagy az erotikus tartalom, mindezt olyan lapoknál amik megjelenés óta játékban vannak. Értem én hogy family friendly meg children's card game, de akkor is, ez már szánalmas...
  • TBTPumpa
    A tegnapi patch után, ha megvásárolod bármelyik csomagot, a hátlapot már most megkapod.
    80 csomagos verziónál pedig azonnal megkapod a Elise Starseeker Druida hőst is.
  • GLacc
    Az 50 pakkot megveszem.
  • TBTPumpa
    A Hearthstone Hungary minden fontos információt összeszedett az érkező új kiegészítőről.

Nektek hogy tetszik?
    Fogtok előrendelni?
    Ha igen, melyik csomagot?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.01. 20:24:11
  • TBTPumpa
    Az új kiegészítő:
    Saviors of Uldum

"Saviors of Uldum will unearth 135 new cards to add to your collection, including plagues, mummies, quests, treasures, the new Reborn keyword, and so much more!"

Cinematic Trailer:

Bejelentő Trailer:

Hearthstone: 50 "Saviors of Uldum" Pre-purchase - 50 euró
    Tartalma:
    50 db kártyacsomag, 1 db arany legendás kártyalap és egy előrendelői hátlap

Hearthstone: 80 "Saviors of Uldum" Mega Bundle - 80 euró
    Tartalma:
    80 db kártyacsomag, 1 db arany legendás kártya, Elise Starseeker Druida hős és egy előrendelői kártyahátlap

Megjelenés: augusztus 6.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.01. 19:23:31
  • Wootan
    Hamarosan gazdagok leszünk megint.
  • REALista
    Nem túl érdekes lapok.Nem hiszem hogy bármelyik is a meta része lesz majd.
  • TBTPumpa
    Kikerülő és bekerülő új kártyák:
  • TBTPumpa
    Pedig most gondoltak rád is!

Toki's Wild Bundle (csak Wild módban használható)
    56 db-os kártyacsomag 7 kiegészítőből válogatva (a kiegészítőkből 8 csomag kártyát tartalmaz)

Ár: 35 euró
    Elérhetőség: 2019. július 1.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.06.18. 20:22:13
  • sadface #39971
    Az utolsó centet is sajnálom tőlük. Semmitse.