1124
Might and Magic X Legacy


  • pimpa25
    #323
    Sziasztok!
    Ki milyen partival indult neki a játéknak?Csak azért kérdezem,mert Act2-ben halálra szívatnak,amit tudtam kiirtottam,és 1 quest közelébe sem jutottam ez idő alatt.
    Jelen csapatom:
    Crusader:sword+heavy+shield+expert light
    Ranger:dual wield dagger+kis earth regeneration miatt+dodge
    Freemage:Ő nagyon keverék,ami sajna kell is,mert nagyon vegyesek a resistek az elleneknél
    Barbár:Mace+2handed+warfare
    Vitality-re csak mostanság kezdtem el gyúrni,a 2 "tank" 200HP körül,a 2 papír meg olyan 130-150között.Viszont nem csak az a gond,h one-hitelnek(na jó,2-3),de hiába gyúrtam eleinte sebzésre,alig csikizem meg őket.Igen jó lenne,ha a játék adna vmi hintet,h na te barom,ne arra menj,mert arra 800as szintű vadállatok vannak.
    A tippeket megköszönöm,arra nézve is,h Act2-ben mivel,merre érdemes kezdeni.
  • Jakuza1
    #322
    Miert, hol nem tudtal tovabb menni ? :P
  • Jakuza1
    #321
    *suttogo
  • Jakuza1
    #320

    Konkretan a varazslat neve a sottugo arnyak, ami felfedi a titkos ajtokat.
  • MaRee
    #319
    Figyeljetek már ez a kód amiről beszéltek most akkor warezosok nem is tudnak tovább menni?
  • MaRee
    #318
    Figyeljetek már ez a kód amiről beszéltek most akkor warezosok nem is tudnak tovább menni?
  • Dzsí Pí
    #317
    átlapoztam, az uplay install code-ra gondolsz amivel aktiváltam?
  • MaRee
    #316
    Ez hiánypótló!
  • Jakuza1
    #315
    A kezikonyvben keresd a kodot.
  • Jakuza1
    #314
    Ja amugy ugy mukodik a dolog, hogy a 4 faklyanak kell befele neznie, akkor nyilik ki a lada es 3 oszlopot tudsz forgatni egyszerre, ha szembe allsz az oszlopokkal, akkor csak a toled baloldali oszlop nem forog.
  • Jakuza1
    #313
    Pontosan egy ladat nyit a kapcsolo, amiben jo kis arany (rare) cucc van, ami ugy fejlodik mint a karakter, mert XP pontja van es szintlepeskor a statja novekedik.
  • sárkánylovag
    #312
    Nem sikert :) Na mégegyszer.
    TÉRKÉP
  • sárkánylovag
    #311
    SORPIGAL TÉRKÉP a Képzésekkel:
  • Dzsí Pí
    #310
    Ez a kódos dolog a viharpenge sisakkal kapcsolatban:
    nekem nem volt semmilyen floopy a dobozban... valakinek volt?(a neten találtam róla videót, vki mutogatta a ubi-s promo cuccokat és ott volt a kezében)
    ez nekem csak egy xtra sisaknak tünik, téll szükséges egy ponton a játék folytatásához????

    találtam erről beszélgetést az ubi forumon
    http://forums.ubi.com/showthread.php/826650-Question-about-bonus-content?s=777e151a503459e370f206974b22fee3

    nem teljesen értettem, de vmi olyasmi h ez vmi bug, majd aktiválja a játék magától ha odaérsz v. nemtóm.
  • zsotesz
    #309
    köszi, egyenlőre még az elején tartok, most kéne levernem a világítóroronyban a főnököt, skillek még alapszinten, bár van amit már nyomhatnék expertre, csak tanítót még nem találtam.
    Csatákból el lehet valahogy egyébként menekülni, engem eléggé zavar, hogyha valami észrevesz akkor nem tudok elfutni még akkor sem ha nincs látótávon belül
  • zsotesz
    #308
    Sorpigaltól keletre van egy misztikus kripta vagy mi, 3 kövön kell lépkedni és forognak a fáklyás oszlopok. ezt már vki megoldotta? - meg, az összes fáklyának befelé kell néznie, nem olyan nehéz, nekem kb. 5 perc volt. Egy láda van némi kinccsel
  • Dzsí Pí
    #307
    wáá, és hol van ez a kód????
    A dobozban kéne lenni egy flopy-nak? mert azt írja a játék, h a flopyra nyomtatott kód...
  • Dzsí Pí
    #306
    közbe sikerült kiforgatnom a fáklyákat: annyi logika van benne, h ha megállsz egy gombon/talpazaton úgy hogy középre nézel, akkor a bal kezednél lévő nem forog, a többi 3 igen. így kell vhogy kilogikázni, én se tudom hogy, de sikerült.
    Spoiler/pénz, potion meg egy unidentified csizma van benne/Spoiler
  • r4pt0r
    #305
    Üres ház: ide a kútból tudsz eljutni, ahol is van egy titkos szoba, ez a kijárata.

    misztikus: megpróbáltam egy papíron kitalálni, de amikor elkzedtem felírnia dolgokat, és rájöttem hogy minden kapcsoló nem csak hogy másikat forgat, de még a forgás írány se azonos, elment a kedvem. Majd egyszer neki állok, vagy lehet később lesz majd valami nyom.

    Azt az extrát ha eredetid van feltétlen fel kell oldani, mert az kell hogy tovább mehess a játékban. Valahol biztos ott a kód.
  • MaRee
    #304
    A kripta engem is érdekelne, elvileg úgy kell forgatni, hogy az összes fáklya a terem közepe felé nézzen, de nem volt türelmem végig próbálgatni :D
  • Dzsí Pí
    #303
    3 kérdésem lenne:
    - Sorpigalban van egy ház, elhagyatott. lesz vmi jelentőssége még valahol?
    - Sorpigaltól keletre van egy misztikus kripta vagy mi, 3 kövön kell lépkedni és forognak a fáklyás oszlopok. ezt már vki megoldotta?
    - az extráknál fel lehet oldani vmi tartalmat, asszem egy sisakot,de vmi olyan kódot kér ami a 'játékhoz adott flopylemezre van nyomtatva'' ez miezez?:D ilyen nem volt a dobozban
  • SaGa Jr
    #302
    Például ha van free mage-ed, akkor neki a dark magic-ben van egy olyan varázslata amivel fel lehet fedni a titkos kapcsolókat. Ha aktív akkor mindig szólni fognak az embereid ha van valami a közvetlen közeledben amit érdemes lenen megvizsgálni. Akkor lehet végigtapogatni a falakat. A csapdás megfelelője a light magic-ben van. Mindkettő novice szintű varázslat.

    Sir Quno Jedi:
    Nálam a csapat 2 ember és 2 törpe. 1 crusader, 1 scout (messze lehagyja a többi faj hasonló kaliberű kasztját), 1 törpe varázsló (az a runeakármi) meg 1 free mage. Így van lényegében minden mágiatípus. A tűzben van a legjobb védelem az élőholtak (különösen a rosszarcú kísértetek) ellen mert ott az egyik expert varázslat véd az átok és a mérgezés kivételével az összes többi vacaktól amit a kísértetek lődözni szoktak.

    Mondjuk így utólag a crusader helyett lehetett volna valami más, akár blade dancer hogy legyen egy íjász is ne csak crossbow-s egyének, vagy egy mercenary (neki van a legtöbb skill-je).
  • SaGa Jr
    #301
    Mert ne marra kell menni, de ezt el is mondta neked a governor. Mondja hogy menj el a kalózokhoz szövetséget kötni, meg egyéb feladatokat is ad. Ha tovább akarsz jutni akkor irány vissza sorpigal, menj be az istállóba és ott a 3. faszi képére bökve el lehet utazni seahaven-be. Oda vezetne amúgy a híd ami el van torlaszolva. Na onnan tudod folytatni a játékot.
  • Jakuza1
    #300
    Csak talaltam megoldast. :P Mar Seahavenben vagyok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elso varosban lovaskocsit bereltem az istalloban.
  • Jakuza1
    #299
    Engem sem enged at. Szerintem ott meg egy kuldit meg kell csinalni.
    Megkeresni, hogy ki vezeti a banditakat, majd legyozni.
    Valoszinuleg a Sylanna aldasanak is szerepe lesz benne es valami osvenyt kell keresni majd, ahol at lehet vele menni.
    Persze ez csak feltetelezes, de nem lepodnek meg ezen.
  • Sir Quno Jedi
    #298
    Én is most úgy tolom, hogy törpe defender (fejsze+pajzs), elf bladedancer (két kard), meg két ember freemagus. Így van elég mágikus potenciál. Crusader-t akartam a törpe helyett, mer az gyógyít is, meg minden, dehát a törpe meg durván tud védekezni és sok a hp-ja, szal. maradtam annál. És persze mindenki tud nyilazgatni is úgy ahogy.
  • Sir Quno Jedi
    #297
    Hogyne, bemész inventoryba és arra húzod rá a gyógyitalt akire jólesik. Csata közben is.
  • starfun
    #296
    Igen valóban nem kell törp ,sötétségmágia 1 skillpontal, és a suttogó árnyak nevű varázs megtalálja a titkos falakat, a tolvajok menedéke 1 es szintjén(2db) kívűl találtatok másfelé rejtett szobákat?
  • MaRee
    #295
    Magas perceptionű karakterek észreveszik a falakon a titkos ajtókat meg stb, a fal felé fordulva ha mászkálsz akkor jelzi, vagy ha nem akkor is lehet az egyik karakter megszólal hogy "whats this" vagy ilyesmi, akkor tuti van valami a közelben. Nem szükséges törpe tudtommal.
  • r4pt0r
    #294
    Nah ezt hogy nem vettem észre, pedig még lehetett is látni a térképen szürkén.... :D

    De megint nem lehet tovább jutni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Megcsináltam az Elemental Forge cuccot, visszamentem leadtam a küldit kaptam egy másikat. És elvileg most már át lehetne menni a hídon ami a várnál van, de a pacák még mindig magyaráz.

    Az a baj nem lehet rendes infókat találni még a neten, vagy senki nem játszik, vagy pedig mindenki a törtel, és nem jutnak tovább. :D
  • starfun
    #293
    A játékban hogy lehet megtalálni a titkos kapcsolókat milyen képességet kell fejleszteni hozzá? Mondjuk frankón nemvittem a partyba törpét ,kell egyébként?
  • starfun
    #292
    A játékban hogy lehet megtalálni a titkos kapcsolókat milyen képességet kell fejleszteni hozzá? Mondjuk frankón nemvittem a partyba törpét ,kell egyébként?
  • Jakuza1
    #291
    Az elso varosban nem fogsz talalni, szvsz kesobb mashol lesz.
  • sárkánylovag
    #290
    Lehet csapattagot gyógyitani.
    Druida kasztot javaslom de bármely Földmágus tudja.
    "A föld ereje" szükséges: tapasztalt földmágus
    De van teljes csapatot érintő regeneráció is és mérgezés gyógyitás is.
    Ugyanúgy ahogy a Wizardryban itt sincs lekorlátozva csak a gyógyitásra.
  • Jakuza1
    #289
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3. szint jobb felso (eszak-keleti) resz.
  • starfun
    #288
    Még nemtartok portmeyronnál sajnos, de valaki hátha tudja hogy a kétkezes fegyverképességet 7 pont után hol lehet felvinni tapasztaltra sehol sem találom a trainert a városban,vagy elnéztem valamit?(a rabságból kiszabadított naga adná a mesterfokot ,de az még odébbvan.)
  • r4pt0r
    #287
    Hogy lehet felmenni a portmeyron tetejére? Csak mert nem találok semilyen griffet sehol se. A trónterembe meg nincs ilyen választási lehetőség.
  • Jakuza1
    #286
    Portmeyron 2. szintjen a jobb felso sarokban van egy kulcsos ajto.
    Azt valaki kitudta nyitni ? Mar haromszor neztem vegig az osszes falat 24-es perceptionnal, de nem talalok semmilyen titkos szobat, ahol a kulcsot megszerezhetnem.
  • zsotesz
    #285
    Adott karaktert lehet másik karakterrel valahogy gyógyítani gyógyitallal? Vagy itallal csak saját magát tudja gyógyítani?
  • sárkánylovag
    #284
    Hú teljesen magával ragad ez a Game.
    a Kereskedő kocsiba már 9 élelmet adnak !
    úgyhogy kényelmesen el lehet játszani hátul 2 varázslóval
    vagy 1 varázsló, 1 druida.
    Egészen izgalmas kasztok vannak benne a törpék varázslójának 100 at sebez a lerakott rúnája. az orkok vadásza meg csapdát tud lerakni meg szigonnyal odahúzni az ellent a leirás szerint igaz még nem találtam se szigonyt se csapdát ;) De pont izgalmasan lőtték be a kincs adagolást és fejlődést, mert mindig történik veled valami.