1124
Might and Magic X Legacy


  • Jakuza1
    #403
    Szerintem a szinttel egyutt novekedik a bossok szintje is.
  • MaRee
    #402
    Aki esetleg elakadna az elemental forge után, mert ugye a guard a hídon nem enged át seahavenbe (ez egy bug, eredeti verzióban is el kéne hogy tűnjön), az a faluban a lovásznál tud seahavenbe lovagolni.
  • MaRee
    #401
    Ja már kitöröltem a sorokat, úgyhogy pont most fejeztem be a forge-ot.
  • Dzsí Pí
    #400
    Ha valaki megakadna a Szem barlangnál a teleportálós dungeonba, a lényeg, h figyelni kell a térképen, hogy mindig abba a portal-ba menj bele, amiben még nem voltál az adott szobában. 2 perc alatt el is értem a treasure-t
  • Marinecorps
    #399
    Az elveszett város 4. szintjén van egy láda egy 6 soros versikével és a 7. sort kell beírni. Már ráleltem a megoldásra mégsem fogadja el. Van aki már kinyitotta azt?
  • sárkánylovag
    #398
    De ha warezos vagy maree akkor ott kell kitörölni a 4 sort.
    különben sehova.

    Elküldött a kohó után a szirtre a kormányzó de a hajó nem visz el a kalózok miatt kivéve ha a kormányzó mondja.
    De hát ő mondta :)
    Úgyhogy megyek a másik városba a lovaskocsival de nem értem.
  • MaRee
    #397
    Köszi, valahogy elkerülte a figyelmemet az a szoba pedig vagy háromszor körbe mentem a harmadik szinten.
  • SaGa Jr
    #396
    pimpa25:
    Blessing maga nem található sehol. Shard-ok vannak amiket aztán vissza kell vigyél az elemental forge-ba annak megfelelő részére és le kell ott nyomnod a megjelenő nagy elementált és majd abból lesz blessing.

    A keresgéléssel nem lesz gondod mert a fő sztori mindig elvisz azokra a helyekre ahol a shard-ok vannak, így letéveszteni sem lehet őket. Kettő (a tűz és a víz) tulajdonképpen egy helyen van csak két különböző szintjén egy négyszintes helyszínnek ahonnan el lehet érni több várost is egyszerre (nem mellesleg ezen a helyen van a 3. stone fragment is csak nehéz észrevenni).
    Egy másik ugyanazon a helyen van ahol a naga fejvadász kardja.
    Egy újabb van ha jól emlékszem az lehagyatott törpe városban míg az utolsó bent van egy városi rezidencia második szintjén eldugva. A megtalálásuk a könnyű része a dolognak, a neheze majd az lesz, hogy a feladatokat a toronyban teljesítsd és lenyomd a nagy elementálokat.

    MaRee:
    Akár le is mehetsz ha akarsz és kimehetsz a kastélyból, aztán gyere vissza megint és akkor nem kell végigmásznod mindent mert egyből bedob a trónterembe és ott kiválaszthatod a röptetős csókát. Amúgy ugyanazon a szinten van mint a governor csak fenn a jobb felső sarokban egy addig zárt ajtó mögött ami automatikusan megnyílik amint felszabadítottad a kastélyt.

    Jakuza1:
    Dehogy oda akartalak vezetni. Csak az is nagyjából útba esik. :) De a manus csak akkor lesz ott ha este van és kaptál útbaigazítást a megfelelő személytől aki látta elmenni a városból.
  • gandrus
    #395
    Igen. A kastély harmadik szintjén valami börtönszerű résznél (tele van rácsokkal meg láncokkal) tudsz felmenni a tetőre, ott lesz a griffes ember. Viszont ha van lovad, azt el kell küldened, mert a griffek nem bírják el. A lovad visszakapod a Sorpigali istállóban.
  • MaRee
    #394
    Miután Castle Portmeyronban beszéltem a governorral, elemental disturbance questben azt mondja, hogy menjek a kastély harmadik emeletén a tetőre. Ez hol van? Gondolom most jönne a griffes csóka.
  • gandrus
    #393
    Na, de, hogy ne csak a levegőbe beszéljek:

  • gandrus
    #392
    Nem tudom, nehezen ugyan, de sikerült 13-as szintű hősökkel lenyomni a dögöt (Martyaxwar). :D

    Erre találtam egy olyan kétkezes fejsze erekjét, amit nem tud használni egyikük sem...
  • r4pt0r
    #391
    Most már én is tudom, furcsa is volt amikor elsőnek ott voltam hogy üres. :D
  • Jakuza1
    #390
    Azt hittem a Martyaxwar nevu lenyhesz akarsz elvezetni, ami lvl18as csapatnak is kisse bonyolult ugy lenne. :P
    De tudom hol van a barlang ott mar jartam korabban.
  • pimpa25
    #389
    Saga,ha szépen megkérlek,egy jó spoileres válaszban leírnád nekem,h melyik Blessing merre található?Teljesen elvesztem,van vagy 20 küldetésem,de összesen 2 az,amelyik legalább behatárolja,h merre kéne keresgélnem,uh gondolotam,összekapom az áldásokat,legalább a class promotokkal haladjak.Köszi előre is!
  • SaGa Jr
    #388
    Elég könnyű megtalálni pedig.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha kijössz a városból akkor indulj el nyugat felé és ott lesz majd pár zöld akármi által eltorlaszolt terület. Na azokon menj végig (éppen csak kicsivel van északra és nyugatra a tartózkodási helye a várostól de ehhez mászkálni kell egy darabig) és ott lesz a manus benn egy olyan barlangban (ehhez nem kell bemenni sehová, simán levisz az út egy barlangba) ahol világító kékesfehér indák és gyökerek vannak. Éjszaka kell odaérned akkor találod csak ott.
  • Jakuza1
    #387
    Lord Haartot megtalalta valaki a Yon-Chall erdoben ?
    Adjon mar valaki pl egy koordinatat vagy megkozelito helyet, ahol van, mert mar fel napja bolyongok es nincs meg.
  • nomiss
    #386
    másik gépen nem szinkronizáljátok ? mert ott meg van
  • Bredmisztic
    #385
    Szóval akkor egyenlőre nincs megoldás? :C Én átnéztem sok fórumot de te vagy az első akinek hasonló hiba lépett fel mit nekem.
  • SaGa Jr
    #384
    Emiatt a mentés eltűnés miatt kellett új játékot kezdenem, mert az egyik automata mentéskor (épp kiléptem az elemental forge-ból úgy hogy már megvolt mind a 6 "elem" áldása, tehát vártam hogy végre betöltsön a kinti tér) egyszer csak kifagyott a program és a mentésekkel ugyanaz történt mint nálad. Eltűntek a mentések, egybeolvadt a bal oldali gomb. Mikor kezdtem egy új játékot akkor megjelentek a régi mentések csak betölthetetlenek maradtak (mindegyik, hiába volt nekem is 6 különböző save-em).
  • b-type
    #383
    Nekem mindenhol ahol engedi a következő mentésnevek szoktak lenni:
    -
    kezdes
    1
    2
    3
    4
    5
    csata
    valaszut
    itt hagyom abba
    -
    Ezekkel általában befejezek egy játékot. :)

    Ezért fel sem tűnt a probléma, de valszeg jön majd rá javítás.
  • Bredmisztic
    #382
    Helló mindenki! Lenne egy problémám ami miatt nem tudok menteni se betölteni. Minden jó volt amíg nem állítottam át magyarra mert utána használhatatlan volt az egész mentési rendszer de nem a szokásos hiba jelentkezett amit lentebb többen is írtak. A betöltés és a mentés gomb "összeolvadt" a játék menüjében. És továbbá mikor még működött a játék, nem hozott létre mentés fájlokat csak screenshot-okat amiket a mentéseim nevével hozott létre.

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_1_26_o1rauagmqt.jpg
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_1_26_5rj8thktlr.jpg
  • pimpa25
    #381
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na,egyet veszel Karthalban,ahogy írtad is.Egy van a Den of Thievesben.A 3-ról pedig megoszlanak a vélemények,van aki azt írta,h Lost City lvl 3 boss után szerezte,egy másik csóka meg azt írta,h Crag környékén,a bandita main questben kell leölni valakit,akinél lesz.Na innentől jöjjön rá az ember.Annyi viszont biztos,h elsőre marhaságot írtam,de mentségemre szóljon,h hajnal 3 körül olvasgattam,:D
  • SaGa Jr
    #380
    Ne törd magad miatta, annyira azért nem fontos. Ez csak egy játék. :)
  • pimpa25
    #379
    Remek kérdés,ráguglizok,tegnap éjszaka ilyesmiket vadásztam.Nem ígérem,h 2 percen belül itt lesz a válasz,mert keresztbe-kasul jutottam el tegnap is oda.
  • SaGa Jr
    #378
    Melyik fórumon?
  • pimpa25
    #377
    Akkor sry,fórumon olvastam,mert ugye én még ott nem tartok.
  • pimpa25
    #376
    Isten vagy,meglett!Köszönöm szépen a tippet!
  • SaGa Jr
    #375
    Ez így nem biztos, hogy igaz, mivel az egyik fragment-et konkrétan pénzért lehet megvenni egy városban (méghozzá a kettest és nem a lost city lesz az a város).
  • pimpa25
    #374
    Na ha ezt megtalálom,jövök egy sörrel:) A fragmentek elvileg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Den of thieves,Lost City,meg Cursed Ruinsban vannak
  • SaGa Jr
    #373
    Nekem a bajom a küldetéssel, hogy még mindig nem találtam meg a 3. disc fragment-et, pedig már rá kellett volna akadnom de valahogy elkerülte a figyelmemet. Ráadásul csak a crusader-em topog még mindig alap szinten, a másik 3 karakterem már rég fejlettebb típusba lépett. :(
  • SaGa Jr
    #372
    Az egyik oldalsó szobában van ahol van merőlegesen is polc. Ott van egy eldugott/nem szem előtt lévő kis ládikó amihez csak bizonyos szögből férsz hozzá. Ha kinyitod azonnal megjelenik.
  • pimpa25
    #371
    Na itt a hiba,nekem nem volt nevesített szellem,hát csudálatos:( Csak ott volt a drága,vagy vmi trükkel kellett előcsalogatni? Ha az első verzió,akkor azt hiszem ennyit a paladin létről:(
  • SaGa Jr
    #370
    Igen volt, de kulcsot én ott az első szinten találtam hozzá. A nevesített szellem dobta (utána rágyalogoltam a hullájára míg még ott volt a helye) ha jól emlékszem miután felvettem egy kis dobozt és a tartalmát. Utána tudtam felmenni a második szintre.

    nomiss:
    Sokkal kisebb mint a régiek voltak, de idővel, modokkal bővíthető lesz ez szépen.
  • nomiss
    #369
    nem kicsi ez a világ térkép ill a világ ? én régebbiekben sokkal de sokkal nagyobb világra emlékszem.
  • pimpa25
    #368
    Az 1. szinten voltak neked egyáltalán lelakatolt ajtók?
  • pimpa25
    #367
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a baj,h nem jutok lentebb az egyes szintnél,mivel 2 kapu is lakatra van zárva,a többi részt végigkutattam.Találtam az 1. szinten 3 titkos szobát is,de egyik ládában sincs kulcs.Kezdek attól félni,h bebuggoltam,mert mások is jártak úgy fórumok alapján,h valamihez nem kapták meg a kellő mobtól a szükséges itemet:(
  • SaGa Jr
    #366
    Minden ott van a paladin promotion megoldásához azon a helyen a két szinten
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kulcsok is, a jegyzetek is, csak tessék keresgélni szorgosan a titkos ajtókat, több is akad belőlük, a második szinten mindjárt 2 is és a 4 jegyzetből előbb csak 2 lesz meg aztán lehet hozzáférni újabb körbejárással a maradék kettőhöz
    kivéve 2 disc fragment-et.
  • pimpa25
    #365
    Hát passzolok.Aztán az is lehet,h rosszul emlékszem,de vmiért nekem úgy rémlik,h jócskán lvl 10 fölött jártam,mire elértem az Elemental Forge-ba.
    Más:A korábban feltett kérdésemre visszatérve,senki nem jár a Paladin Promo qnél?Elég idegesítő,h nem tudok továbblépni:(
  • SaGa Jr
    #364
    A tengerben gyalogláshoz majd kell a water shard. Az elemental forge-ban kell majd lenyomni a shard-dal nyitható ajtó mögött a nagy víz elementált és akkor kapod meg. A shard-ot már a fene tudja hol találtam, de rá fogsz akadni ha bejársz minden helyet.

    A sebzésben nekem eddig a király a prime magic implosion-je. Nem sebez olyan sok csoportot mint a master tűz 3 négyzeten sebző varázslata, de egy csoportot könnyedén takarít.