318
  • fszrtkvltzttni
    #318
    Semmi energiát nem fektettünk a hiteltelenítésedbe, mert azt megtetted magad, klaviatúrahuszár. Kérdéseket pedig nem hogy nehezeket, értelmeseket se tudtál feltenni. Nagy baja a magyar oktatási rendszernek, hogy ilyet szabadon enged.
  • fszrtkvltzttni
    #317
    Ne haragudj, nem tudhattuk, hogy egy megnem értett turmixgépes zsenivel van dolgunk. Ez így már megmagyaráz mindent, és cáfol minden bizonyítékot, még a cáfolat cáfolását!
  • Tau Tang Wou
    #316
    Most ugye belekezdhetnénk egy vitába az elejétől...
    De, nektek mindig is az volt a célotok, hogy ne legyen normális vita.
    Először is rengeteg energiát fordíttok a hiteltelenítésemre. Így már válaszolnotok sem kell a nehéz kérdésekre, mert az "úgyis hülyeség, hiszen te is hülye vagy".
    Ócska trükk, de mindketten tudjuk, hogy ez az igazság.
  • Tau Tang Wou
    #315
    Veszel egy turmixgépet.
    Hazaviszed, bedugod a konnektorba, kapcsolod nem indul.

    Rájössz, hogy rossz a turmixgép. Akkor is, ha nem tudod mit kellene tenni vele.

    Én rájöttem, hogy rossz az evolúciós elmélet. Akkor is tudom ezt, ha nem tudom hogyan alakult ki a Föld élővilága.
  • wraithLord
    #314
    Ha jól láttam, nem én szóltam hozzá utoljára, amikor most visszanéztem. Szóval ez nem csak rám igaz.

    Amúgy tökéletesen igazad van.
  • teddybear
    #313
    Te csinálsz magadból hülyét, hogy ezt a trollt eteted. Az érvekre nem hallgat, a saját "érveit" nem ellenőrzi. Ha valaki mond valamit azzal söpri el, hogy az nem érv. Nincs mit tenni, ezt nem lehet meggyőzni, nem lehet tanítani.

    Fölösleges egyáltalán szólni hozzá. Ha nem szólsz többet hozzá, akkor duzzogni kezd, és esetleg összevissza szövegel, hogy ő milyen okos, mert nem tudtál mondani semmilyen értelmes érvet neki.
  • wraithLord
    #312
    *akarom írni: rezisztenciás
  • wraithLord
    #311
    Nem tudunk megfelelni, mivel egy kisujjbegynyi közöd nincs a biológiához. Ez már rengetegszer bebizonyosodott, legutóbb - ha jól emlékszem - a penicillin-reziszcenciás eszeveszett nagy baromságodnál.

    Van egy olyan érzésem, hogy szórakozásból, direkt húzod az emberek agyát, és közben nagy ívben leszarod az egész témát.
    A másik lehetőség, hogy ekkora barmot, mint te, még nem hordott a hátán a Föld (legalábbis én még nem láttam).
    Ez utóbbi nem sértegetés akart lenni, csak egy feltevés. Remélem inkább előbbi feltevés igaz...
  • teddybear
    #310
    Erre nincs válasz, legfeljebb üres tekintet. Aztán megint elkezdik harsogni a szokásos marhaságaikat. Ha tovább erőlteted a dolgot, akkor vagy zavartan elhallgatnak, vagy elkezdenek személyeskedni, vagy erőszakosan üvöltöznek.

    Tau Tang Wou ennek a legegyszerűbb példája.

    Viszont itt mostanában csakis ő fordul elő, a Szeptikus Blogon jó páran akadtak már. Lehet hogy ő is volt már ott.
  • fszrtkvltzttni
    #309
    Eddig tőled csak kéréseket hallottunk, hogy mondjunk bizonyítékokat, meg faszságokat, amikkel csípőből söpörted félre őket. Értelmes kérdés még nem hangozz el a témában.
  • fszrtkvltzttni
    #308
    Azért, mert az evolúció magyarázatot ad, még a te nem is érted, és csak akkor lehet elvetni, ha van valami jobb. Ez a logika, amit te szajkózol az csak lógiga.
  • fszrtkvltzttni
    #307
    A jelzőket mind kiérdemelted. A "csírát" például azért, mert keverd magadat miközben egy általános iskolás értelmi színvonalát tükrözik a hozzászólásaid. Társalgást pedig eddig se folytattál, mert érdemi hozzászólásokat nem kaptam tőled. És még mindig nem tudtuk meg, hogy honnan vetted azt a zagyvaságot ami szerinted cáfolja, hogy a rezisztencia kialakulása evolúció lenne. de menekülj, tudjuk, hogy ez egy bevett szokás nálatok.
  • mizar1
    #306
    Na ne. Tényleg? Hol?
  • Tau Tang Wou
    #305
    Az evolúció áltudományos elmélet.

    Egyetlen kérdésemre sem tudtatok eddig megfelelni. Egyikőtök sem.
    Helyette itt agresszívkodtok meg okoskodtok.
  • Tau Tang Wou
    #304
    Miért kellene bármit is mutatnom az evolúció helyett?
    Logikai hibába estél.
  • Tau Tang Wou
    #303
    "kiscsíra"

    Mivel állandóan sértegetsz, nevekkel illetsz, ezért befejeztem a veled való társalgást.

  • mizar1
    #302
    Nagyon szép mese, de ki tervez?
  • fszrtkvltzttni
    #301
    Ottan vannak a bizonyítékok, csak te elfordítod a fejed, és nyomod a kreas hülyeségeket, hogy az márpedig nem az, és úgy van ahogyan mondod. A penicilines faszságokat is egy kreás oldalról vetted, legalábbis ott találtam meg őket.
  • fszrtkvltzttni
    #300
    Majd akkor mosolyogj, ha egyet is észreveszel kiscsíra. De ahhoz kéne valami tudás is, mert így csak vagdalkozol.
  • fszrtkvltzttni
    #299
    Pedig azokat nyomod.
  • fszrtkvltzttni
    #298
    Mit nem értesz abban, hogy az alkohol lebontása több lépéses folyamat?
  • teddybear
    #297
    És még valamit.
    Egyetlen tudományos elmélet sem végleges. Mindegyik csak azt jelenti, hogy az adott témakörben ennyit tudtunk kideríteni. És sohasem azt, hogy ez az abszolút igazság. Mindig akad olyan kutatás, ami módosítja az eddig megismert tényeket. Ez azonban általában nem törli el a régi elméletet, mint ahogy az einsteini relativitás-elmélet sem törölte el a newtoni gravitáció-elméletet, csak egy plusz tudást adott hozzá.

    Abszolút tudást csak a vallások ígérnek.
  • teddybear
    #296
    A hitében nincs semmi eredeti. Perpillanat az Intelligens Tervezésnek, angol rövidítéssel ID-nek, nevezik. Nálunk nem igazán terjedt el még, de pl. az USA-ban igen.

    Tulajdonképp az ID megint csak a bibliai teremtéselmélet, azaz Isten teremtett meg minden élőlényt, abban a formában, ahogy most ismerjük. Annyi az eltérés, hogy ebből a változatból kínosan ügyelve kihagyták az Istent, és egy életteremtőt, egy névtelen hatalmat raktak bele helyette. Ezt a névtelen teremtőt szándékosan nem nevezik meg, mert ez így lehet akár egy másik értelmes faj, pl. az UFÓ-k, akik viszont csak eszközei a felsőbb hatalomnak.

    Ezen kívül az elméletet próbálják tudományos köntösbe öltöztetni, bár bizonyítékok helyett hittételekkel támasztják alá. Mint ahogy Tau Tang Wou is. Ő ugyanis nem az evolúcióban hisz. Ezt már többször is kimondta, de más bizonyítéka nincs.
    Mondjuk a tudományos máz úgy is áll az ID-n, mint tehénen a gatya. De nekik így is megteszi.
  • teddybear
    #295
    Tudod, egy tudományos elméletben nem hinni kell. Fel kell fogni, meg kell érteni. Ez ami neked nem fog sikerülni. Képtelen vagy rá.

    Hinni Istenben kell meg a Bibliában.

    Az evolúcióban nem kell, azt érteni kéne. Attól még hogy nem hiszel benne, még létezik, működik.
    Vannak akik mindmáig hisznek a lapos földben. Ettől még az űrhajók és műholdak minden további nélkül keringenek körülöttünk. Bizonyítéknak elég, ha bekapcsolod a műholdvevőt.
  • mizar1
    #294
    Oké, Tau Tang, tömören mondd el mit tudsz mutatni az evolúció helyett
  • Tau Tang Wou
    #293
  • Tau Tang Wou
    #292
    "A hozzá nem értésedet/felületességedet jól példázza, hogy az általam egyébként jelentős számba vétett tényleges hibákat/elírásokat észre se vetted. :D Pedig volt néhány."



    Ááá, fetrengek a röhögéstől...
    Micsoda vaslogika...
    Én vagyok a hozzá nem értő, amikor saját elmondásod szerint hibát hibára halmozol?

    Ez kész...

    Hallottál te már ennél nagyobb hülyeséget?
    A politikusokat űbereled, bakker.
  • Tau Tang Wou
    #291
    Nem plántált belém senki semmit.

    Ha a szokásos "kreacionista marhaságokkal" jönnék már régen löknétek rá a jól begyakorolt válaszokat, de hát ez nálam nem működik. Így csak hebegtek, habogtok. Minden téma azzal zárul, hogy nincsenek bizonyítékok az állításaitokra.
  • Tau Tang Wou
    #290
    Most mit erőlködsz?
    Az alkoholt nem az aldehid dehidrogenáz oxidálja még akkor sem, ha a fejed tetejére állsz. Aki ilyenekre nem jön rá, amikor leírja, az ugyanolyan figyelmetlen az evolúciós "bizonyítékok" befogadásakor, ezért hiszi el azt humbugot.
  • wraithLord
    #289
    Dehogynem vette észre. Ő? Hát hogy a fenébe ne vette volna észre. Csak nem akart leégetni mindenki előtt...
  • wraithLord
    #288
    Ja. Most már sokkal okosabb vagy.
    Eddig azzal etettek a hülye tanárok, hogy a víz folyik.
    De most már nyugodtan mondhatod, hogy nem, mer már aztat csinálsz amit akarsz, nem kapsz feketepontot érte.
    Az csak egy dogma, hogy a víz folyékony, mert nem az.
    Akkor sem ha az.
    És aki azzal jön, hogy a víz folyékony, az nálad automatikusan megbukik.
    Sőt, el sem olvasod a kommentjét, mert a víz akkor sem folyékony, ha folyékony. A víz folyékonyságának dogmája még a te életedben meg fog bukni.
  • fszrtkvltzttni
    #287
    A hozzá nem értésedet/felületességedet jól példázza, hogy az általam egyébként jelentős számba vétett tényleges hibákat/elírásokat észre se vetted. :D Pedig volt néhány.
  • fszrtkvltzttni
    #286
    Csak nem elfogytak a beléd plántált kreacionista marhaságok?
  • fszrtkvltzttni
    #285
    Értem, akkor biztos a kémia zavart össze. Az etilalkohol metabolizmusának az első lépése az, hogy az etilalkoholból acetaldehid lesz. Az acetaldehid az egyik oka a másnaposságnak. Na valami dereng már valami?
  • Tau Tang Wou
    #284
    Mer én megyek.
  • Tau Tang Wou
    #283
    Aszhittem mész aludni.
  • Tau Tang Wou
    #282
    Itt ülök már mióta a gép előtt, hogy lennék már lusta olvasni?
  • fszrtkvltzttni
    #281
    Terelgetünk-terelgetünk. Oszt hun van a hivatkozás?
  • Tau Tang Wou
    #280
    Sokkal kevesebb alkoholista lehet vallási, társadalmi és egyéb okokból is.
  • fszrtkvltzttni
    #279
    Akkor lusta vagy olvasni?