533
Jön a Saints Row negyedik része
  • kill3r21
    #493
    Nah kivégeztem a főszálat, 14 óra volt kereken, de azért közbe mászkeráltam is meg minden!
    Maradt még csomó mellékcucc!
    59% a Stat :)
  • Calver
    #492
    megéri amúgy felfejleszteni, NAGYON durci kimaxolva
    cserébe kurva idegesítő amikor egyszerre durrog a játék háttérzenéjével
  • kill3r21
    #491
    DubStep Gun működés közben....aki még nem látta esetleg :)
  • MerlinW
    #490
  • Sir Quno Jedi
    #489
    Másik totyigból, goblin úrtól.

  • kill3r21
    #488
    Ez hatalmas rész volt!
    Vigyázz spoileres képek!
  • MerlinW
    #487
    Aszondja Magyaroknak:)
  • grebber
    #486
    Egymillió felett a Saints Row 4 (magyaroknak)
  • Ticsy
    #485
    na túl vagyok rajta grafika állítás és hurrá!!!!
  • mans
    #484
    Ez az elmebaj szerencsére lezárul,valahol olvastam,jó lenne olyan mint a 2. volt,ott nem voltunk istenek az elején.
  • Frank99
    #483
    hehe, én sem.
    másodikra megvolt....
  • Csokis
    #482
    Saints Row IV sales top a million in first week

    "Notably, the PC version of Saints Row IV has outsold Saints Row: The Third's PC version three-to-one in the same period."
  • Sir Quno Jedi
    #481
    A vége 30óra steam szerint, 25 a játék szerint. Nem volt rossz. Sajna ha lesz folytatás, az már csak elvileg reboot lesz, de szvsz. ezt is lehet folytatni, amilyen elmebetegek. :D
  • gerey
    #480
    Szóval ott el is lehet bukni?! :D Én csak Haddaway-re meg a szövegekre figyeltem :D
  • Maxtreme
    #479
    me to :)
    Nem volt egy nehéz rész.
  • MerlinW
    #478
    Én ezt úgy csináltam meg, hogy nem is fordítottam oldalára a hajót:)
  • kill3r21
    #477
    Vágjuk! Hát annyit tanácsolhatok hogy csak akkor fordits oldalra a hajót ha nagyon muszály
  • Ticsy
    #476
    Saints Row 4 ESCAPE ZIN SHIP Na ez nem sikerül
  • Ticsy
    #475
    Escape Zin ship nem akar sikerülni
  • Ticsy
    #474
    The Escape-Break out of the simulation, The real world na erre egy mentés?????
  • Ticsy
    #473
    De jó a második ajtón már nem megy át
  • Ticsy
    #472
    na mindegy nekigyürkőzök csak sikerűl
  • Ticsy
    #471
    Na igen főleg egér+billentyűzettel
  • kill3r21
    #470
    én is elnyomtam vagy 4x
  • MerlinW
    #469
    [mosolyog] Próbálgasd csak piszok egyszerű az:)
  • Ticsy
    #468
    amikor a boss meztelenűl rohangál valahol és kinzie meg a team megmenti, ott van 1 pálya hol a kerekek forognak az ajtónál nem jutok át folyton neki megyek hiába forgok jobbra balra az űrhajóval
  • Maxtreme
    #467
    Hova szeretnéd kivinni?
  • Ticsy
    #466
    Helló mindenkinek! Az escape küldinél a kibas.ot hajót nem tudom ki vinni, valaki meg tud dobni egy mentéssel ezer köszönet és hála amúgy jó game
  • Evoluti0N
    #465
    Én főleg a különböző aktivitásokkal és a mellékküldikkel foglalkozom. Főszálsznál még nagyon elején tartok, de a városban a különböző aktivitásoknak, hackeléseknek, stb. (szal konkrétan a városban megcsinálható minden mellékes dolognak) már 86%-át teljesítettem.
  • Sir Quno Jedi
    #464
    De minek? Úgyis sor kerül rájuk.
  • kill3r21
    #463
    én az 5 tornyot másztam meg első körben, aztán a piros búrákat gyaktam le, ilyesmi :d
  • Sir Quno Jedi
    #462
    Kell a főszál. Amint nincs mellékküldi (amit NPC ad), rögtön csinálni kell a főszálat, hogy legyen NPC aki adja a küldiket. :D

    Saját szakállunkra semmilyen küldit nem kell megcsinálni előre, csak ha éppen útba esik, pl. belebotlunk egy rakat zin-be, akik ott hupákolnak éééésss...
  • kill3r21
    #461
    Nekem 9 óra van benne, de főszálat szinte semmit, csak ami musthave volt....de hozzáteszem azért kezd uncsivá válni ezért lehet nekiugrok a főrésznek...
  • Sir Quno Jedi
    #460
    Nekem eddig csak 25 órám van benne, de már kb. minden képességemet és upgrade-et feltoltam maxra., egy híjján megvan az össze spéci fegyó és lev48 vagyok. Minden mellékküldit megcsináltam eddig, amit npc-k adtak, pár challenge van, ami még adna hasznosat, de azokra esélyem sincs, annyira hülyeség mind, nem szenvedek vele. (pl. az insurrance fraud-os max. goldos challenge stb.). Így már azért elbodogulok. Még van egy szabadítás (nemmondommegki) és megy is ezzel tovább a főküldi. Jelenleg a mentés tanulsága szerint vagyok 68%-nál. Meglátjuk innen még mennyi.

    Szobrokat és data cluster-eket még nem csináltam meg mind, de nem is fogom, illetve audio log sincs meg mind stb.


    Annyi előnye van a programnak, hogy gyakorlatilag az összes csip-csup küldit végigcsináltatják veled az NPC-k (store hack, hijack, clear troops stb.), ha szorgos vagy és nem kell csak úgy céltalanul bóklásznod és magadtól megcsinálgatni ami útba esik. DE ha már valamit valahol megcsináltál 1x, később beszámítják az adott küldibe, ha bevállalod és nem kell semmit sem 2x megtenni. Szal. olyan sorrendbe is csinálhatod, ahogy neked tetszik (bár úgy nem is olyan 1xű, mert nem lesznek meg a jutalmak időben).
  • pikman
    #459
    Ebben nagyon nem értünk egyet de ezzel szerintem mindketten együtt tudunk élni.
  • Sir Quno Jedi
    #458
    Jaja, de alaposan. Ha nagy a forgalom, beszarsz élve.
  • kill3r21
    #457
    Tehát akkor a riftek körül , lessek körbe? :D
  • Sir Quno Jedi
    #456
    Ott van a szélén egy rift (látszik a képeden is), azé néznek így ki. A rift szétizéli a virtuális valóságot, ott furcsa dolgok történnek ám (pl. fejjel lefelé sétáló emberek stb.)
  • MerlinW
    #455
    Ugye tudod, hogy az RPG-t papíron játszák, több emberrel, dobókockával? Abba bele lehet - sőt kell - élni magad. Én videojátékban sosem tudtam és nem is akartam - konkrétan eszembe sem jut - beleélni magam a karakter szerepébe. A mai játékok interaktív filmek, ahol a történetbe (már, ha az van) éled bele magad, akár egy könyv esetén és nem a hős szerepébe. Innentől meg k*va mindegy, hogy bredpit vagy ándzselina a főszereplő.

    Az utolsó olyan szerepjáték, aminek köze van a valódi szerepjátékhoz (a Grimrock-on kívül) több mint 10 éve jelent meg.

    Saints Row-nak pedig még csak köze sincs a szerepjátékhoz. A beszédstílusról pedig nem biztos hogy neked kellene órákat tartani...
  • wedge31
    #454
    Ezt benézted mert Calver pont, hogy rpg-ben van leginkább otthon tapasztalatom szerint.
    Nöi kariba meg pont olyan feladat beleélni magad mint egy féllábú törpébe, van akinek nem gond van akinek meg sose sikerülne hitelesen.