533
Jön a Saints Row negyedik része
  • caps lock
    #533
    Hello aki hasonlóan őrült játékot keres az tegyen próbát a Sunset Overdrive-al.
  • MerlinW
    #532
    Megjelent az Agents of Mayhem
  • foxxi
    #531
    Saints Row IV: Game of the Century Edition Global - mégis Magyarországon a steam nem engedi aktiválni.

    Aki akar vele mókolni annak itt az összes DLC-t tartalmazó kulcs.

    Egy köszönömöt elvárok!

    4Q5DL-A9BHD-Z755V
  • grebber
    #530
    Saints Row IV - megjelent a fejlesztői készlet, jöhetnek a modok
  • MerlinW
    #529
    Sain's Row: Gat out of hell - standalone kieg-et jelentettek be.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.09.01. 00:10:18
  • gerey
    #528
    Nah akkkor majd winter sale idején lecsapok rá, az alap megvan, de egyesével nem volt kedvem megvenni az összes sz@rt hozzá. :D
  • Béluska74
    #527
    És közben szépen lassan be is csúszott a negyedik rész "olcsóbbított" változata.
    Saits Row 4 Game of the Century Edition

    Mondjuk így tényleg olcsóbb mintha külön külön megvenném az egészet.
  • MerlinW
    #526
    Az eleje egy hosszú tutorial, ahol bemutatja az eventeket a játék.
  • Empty
    #525
    Ez mind okés és tiszta is de csodálkozom, hogy az elején a plattformokon ugrálás is pl. elsődleges ami failed volt 2X is egymás után!
  • MerlinW
    #524
    Hát... a 30-as betűmérettel írt "Primary Quests" szöveg a Quest menüben szerintem elég egyértelmű. Ha pedig elkerülte volna a figyelmedet az 5mp-enként felvillanó "nyomj TAB-ot kb minden funkcióhoz" figyelmeztetés, akkor nyomd meg.
  • Empty
    #523
    Lehet hülye kérdés de hol a főszála a játéknak amit elsődlegesen kell csinálni?
  • Maxtreme
    #522
    Ahh kiadhatnák pc-re a mostani motorral :)
  • MerlinW
    #521
    Nosztalgia:)

  • Evoluti0N
    #520
    Az tény és való, hogy mellékküldetésekből lehettek volna kreatívabbak. Tulajdonképpen minden melléküldetés nem más, mint több aktivitás egymás után rakva. Mondjuk én élveztem az aktivitásokat. Szóval megcsináltam mindent. Sőt, az összegyűjthető cuccokból is mindent összeszedtem. 96%-on fejeztem be a játékot. Csak a challengek közül nem lett meg minden.
  • NiGhTM4R3
    #519
    Pl. gondoltam kipörgetem Kinzie küldetéseit de a jutalmak csak ilyen portálok és vagy a 3 misszió ami csak abból áll, hogy menjek el oda meg hackeljem meg a boltokat aztán menjek vissza a hajóra, hogy egy ugyanilyen küldetéssorozatot adjon.

    Azért na.
  • NiGhTM4R3
    #518
    Épp megkaptam, kösz az infót.

    Nagy kár, hogy ezek a mellékküldetések csak ilyen minijátékokból állnak, eléggé arra ösztönöznek hogy csak a főszállal foglalkozzak :/
  • Calver
    #517
    van, van, és van. haladj előre a történetben, lesz egy hackelős küldi, onnan kezdve lesz mód instant kinyomni körözöttséget. van rá képesség is, notoriety decay vagy mi a tököm a neve, gyorsabban csökken tőle. hackelésre is lesz skill (vagy mellékküldi jutalom?), ami duplázza az időt.
  • NiGhTM4R3
    #516
    Sziasztok
    Tudja valaki, hogy mivel lehet csökkenteni a körözöttségi szintet? esetleg, hogy hamarabb békén hagyjanak? mármint van erre skill/power, vagy csak az elfutás segíthet?

    Másik kérdésem, hogy a hackelésnél esetleg segítség? a játék 35%-nál vagyok, eddig elsőre ment mind 10 mp alatt de most van egy küldi ahol kifog rajtam, későbbiekben gondolom egyre nehezebb lesz kirakni a "puzzlet". Csak az időt lehet hosszabbítani, vagy erre is van valami skill?
  • Horzsoló
    #515
    De, igen. már tovább is vittem a story-t.
  • gerey
    #514
    Ha elmész wardenig is újrakezdik? Illetve a sztoriban van egy rész ahol amíg nem mész tovább jönnek folyamatosan. Nem ott vagy véletlenül?
  • Horzsoló
    #513
    Sziasztok!

    Az ellen tudok valamit tenni, hogy akármilyen mentést töltök be, egy percbe sem telik bele és vagy ellenséges banda tag, vagy a hatóság lohl a nyakamba pedig nem csináltam még semmit. Ha lerázom őket küldivel, vagy elbújok, szintén 1 perc múlva már is köröznek.
    Hajrá Saints!
  • Horzsoló
    #512
    Elmebeteg egy játék de nyomjuk mert hát mi is elmebetegek vagyunk vagy mi a mákos tészta.
  • wesker24
    #511
    Nálam nem ez az első eset az összes Loyalty Mission-t nem adta meg !

    Kezdve CID-el aztán Matt aztán Asha ezeknél baszta megadni hiába csináltam meg mindet 100 %-ra egyedül csak Shaundi-nál adta meg !
  • Sir Quno Jedi
    #510
    ????????????? én nem tapasztaltam ilyesmit
  • wesker24
    #509
    Nálam már megint bebugolt a Saint Row IV

    Egy rakás achit nem adott meg így aztán sok értelme van vele játszani.

    Loyalty missionok-nél szinten minden fullra kész van és mi van ? SEMMI
  • mans
    #508
    Azt hittem hogy már nem lesz lefordítva az SR2,mert pl a borderlands is kész lett előbb,de akkor ez jó hír)
  • IMYke2.0.0.0
    #507
    :))) Tényleg nyomod a játékokat ezerrel :)

    Azért írtam, hogy ráérsz, mert még van egy pár ezer karakter a fordításból, és ugye még át kell nézni, végig kell játszani:


    A harmadik rész ennél csehebbül áll, de már réges-rég nem 0%-os.
  • grebber
    #506
    Nem fogok, ne aggódj. Blacklist mellett most semmi nem rúg labdába.
    Még 1-2 napig ,aztán Outlast
  • IMYke2.0.0.0
    #505
    Nagyon ne siess és nem is kell sietned - vannak még kisebb beígért befejezéseim [pipálgatom szépen az ígéreteimet], amik elkészülnek, és csak a (számomra) AA/AAA+ játékok maradnak.
    Akkor lesz hír a honlapomon mindez.
  • kill3r21
    #504
    Én nem is tudtam hogy egyáltalán fordítás alatt áll :)
    Ez jó hír :)
  • grebber
    #503
    Ez jó hír akkor el is kezdem boxon az első részt! Mire kész lesz addigra végig is viszem!Csak most a Splinter Cell-t zúzom sokat nem tudom letenni.
  • IMYke2.0.0.0
    #502
    A 2. részre nagyon sokat már nem kell várni és a harmadik is a ~felénél jár.
    De, majd mindent idejében a honlapomon :)
  • grebber
    #501
    Én meg haláli nyugalommal várom a pillanatot, amikor is elkészül a 2. és a 3. részhez a magyarítás ,hogy végre elkezdhessek játszani velük!
    A 4-hez nem tudom készül-e majd addig az is parkolópályán van.
  • IMYke2.0.0.0
    #500
    Ez számomra csak még örvendetesebb :)))
    //S még inkább akarom a játékot.
  • kill3r21
    #499
    Én is pont így indultam neki!
    Tévedtem! Kalapom emelem ! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #498
    A 3. része komolyabb, mint a 4 (előzetes infók).
  • Maxtreme
    #497
    Mindenképp érdemes.
    Bár abban egy kicsit kevesebb a tartalom, viszont sztem (bár ez ízlésfüggő) maga a játék jobb. :)

    Bár nálam még mindig a 2 a favorit :D
  • Csokis
    #496
    Most értem a végére. 91%, 22 óra. Nagyon tetszett, azt kell, hogy mondjam! Lehet neki kellene fogni a 3. részének is.
  • Sir Quno Jedi
    #495
    Mayhem 1xű, mindig meg kell keresni a célpontokat amiket ad és azokat szétrakétázni, plusz útközben mindent. Kerítésekért és olyan objectekért amiből sok van egy helyen (asztalok stb.) és 1xrre tudod őket felpukkantani, an azokért sok píz jár, mert kombó. Igyekezz minél többet kombózni, minél rövidebb idő alatt. Ha telekinézises, akkor meg legyen már meg a lightning element mondjuk és lehet a cuccal menni és gyorsan oda-vissza egyérintőzni velük a városban :D.

    A fraudnál fuss neki szupersebességgel a pályán a szemből jövő autóknak és időben a két egérgombbal essél be eléjük, aztán csak pörögni kell cigánykerékben a két gomb nyomvatartásával és végigcigánykerekezni a várost, csak tartsd a lendületedet és mindennek menj neki közben, ami mozog. Én a futást is nyomom, sőt az ugrást is, némi gyakorlással kitapasztalható, hogy hogyan lehet bepörögni akár percekre is (irányítva ráadásul). Nézz róla jutyúb videókat, ott megmutatják.
  • Evoluti0N
    #494
    Csak én vagyok extra béna néhány activity-ben? A mayhem-nél és a fraud-nál néha még easy-ben is alig jön össze a bronz. Medium-nál és hard-nál meg rohadtul megszenvedek mire sikerül. :D