256
  • ratgab
    #216
    Én ilyet eredetivel nem tapasztaltam még ezalatt a 3 óra alatt, amit játszottam vele...
  • lammaer
    #215
    Látatlanban mondom, de crack ILYEN hibát nem okoz.
  • Solyom2
    #214
    Másnál is előfordultak ilyen mozgásanimációs hibák? Például, hogy rosszul tartja a kezében a puskát, vagy ha lehasal a karakter, akkor ilyen "programozói" pózba merevedik.
    Vagy ez csak a crack hibája? Már elnézést a warez témáért.
  • Shep
    #213
    Na én is a végére értem, meg a DLC-nek is 9 óra volt pont. Szerintem ennyi pont elég is egy ilyen játéktól. Nem volt rossz a cucc, de tele van hibákkal, sok ismétlődő feladattal, buta megoldásokkal. Mindezek ellenére bőven élvezhető és szórakoztató de sokkal jobb is lehetett volna. A vége viszont, na hát arra szavak nincsenek, ilyen béna vége utoljára a Castlevania 2-nek volt.
  • Shep
    #212
    Na igen, tegnap beálltam egy fém korlát mögé ami előtt volt egy tartály, lövök, lövök és csak nem halnak, mondom mi a frász van, hát látom, hogy ez a hülye csak a korlátot meg a tartályt lövi, pedig simán átlőtt volna felettük. Másik kedvencem ,hogy az ellen lugerral meg mp40-el 100 méterekről hajszál pontosan lövöldöz.
  • TomBond
    #211
    Mióta feltettem a frissítést azóta ha nyomom a W-t és nyomok hozzá egy shit-et akkor kilép az asztalra. Másnál volt/van ilyen hiba, vagy egyedi?
  • tomsolo
    #210
    rossz hitboxot hasznal a jatek, fedezékből sokszor nem tudsz lőni mert "beér" a puska az előtte lévő falba, a másik meg hogy ezt a retkes dof-ot lehetne peccselni mert _nagyon messze vel lőni így lehetetlen kb. (itt olyan 400 metereket tudok lőni max)
  • ratgab
    #209
    Hát igen, a lövést én sem fejlesztettem még tökélyre. VAlahogy egyelőre nem érzem.

    Ennek ellenére nekem tetszik. Melóból elszabadulva 1-1,5 órát lődözni teljesen jó. Sajna az elődtől tényleg elmarad és a sandboxhoz vajmi köze sincs.
  • ratgab
    #208
    Mondtam én olyat, hoy kurva jó játék?

    Rövidségre panaszkodóknak cheat nélkül (indikátorok, tagelés, célzásrásegítés) játszást ajánlom és rögtön nem lesz olyan hosszú.

    Aki meg az elbukott állásnál megy a sírás annak meg csak tájékoztató jellegel Authenticen nincs pályak közbeni mentés sem.

    Nem mentségnek írtam, csak teljesen más authenticen a játék. Nem lesz jobb, csak kicsit nagyobb a kihívás.
  • Prince23
    #207
    Akkor minden játékról elmondható lenne amit írsz (értsd: nincs egy rossz / közepes játék, csak is kurva jó játékok léteznek a világon), ez sajnos nem mentség arra, hogy egyből hardcoron kezdjenek neki az emberek xy játékhoz.
  • Shep
    #206
    Egyébként túl sokszor azért nem halok meg, tagelni se nagyon szoktam, viszont itt használom a fókuszt, mert szerintem sokkal szarabbul lő, mint az elődben, ott szinte sosem lassítottam, pedig legnehezebben játszottam.
  • Shep
    #205
    Persze, majd még direkt szívatom magam, nem elég a sok bug, még én is nehezítsem magamnak? Nem ment el még teljesen az eszem. Most is olyan volt ,hogy lent vagyok a bunkerban, fent a felszínen felém vágtak egy gránátot és sebződtem. Akkora egy bughalom ez a játék ,hogy szavak nincsenek rá. Engem többnyire nem zavarnak az apróbb hibák egy játékban de itt olyan szinten jönnek elő sorra, hogy ilyet én még tényleg nem láttam. City ehhez képest bugmentes játékokat ad ki, pedig azok sem piskóták. Mindez csak azért roppant érdekes, mert az előző rész viszonylag hiba mentes volt, vagy legalábbis ekkora bogarakra nem emlékszem, pedig kb 2 hónapja játszottam újra.
  • ratgab
    #204
    3 óránál tartok és most kezdem a második pályát.

    Próbáld ki authentic-en! ott ha meghalsz vége.... Nincs pálya közbeni mentés (első küldit így csináltam meg, de lehet a másodikat is így fogom... Így élvezetesebb, mint a mentéssel.

    Jah és így nincs tagelés, nincs piros négyzet célzáskor és konkrétan távcsővel csak szétnézni tudsz, semmi mást!
  • wedge31
    #203
    Nekem 8 óra lett a vége és lv17. Sajnos a fegyomhoz nem találtam meg minden upgradet...

    Összeségében jó kis iparosmunka volt ez a játék, legalábbis jól szórakoztam vele.
  • Shep
    #202
    Hát ez már egy tróger játék. Eljutok lényegében a pálya legvégéig, megölnek a sniperek, erre a pálya közepéről kell folytatnom. Hát köszi, 30 perc móka, kacagás lett oda!
  • Shep
    #201
    Hány óra volt? Én az 5. pálya után tartok 5 óránál a menü szerint, vagyis 1 pálya 1 óra.
  • Skyline
    #200
    A City rakott le az asztalra ennél bugmentesebb, minőségibb csipajátékot...És a hibáit legalább javítgatták...
  • Shep
    #199
    Tegnap nekem tökre bebugzott az egész. Hangok hol voltak, hol nem, puskának pisztolyhangot adott be, az animációk is megbolondultak, pisztolyként fogta a puskát, össze-vissza tartotta és úgy lőtt bele. pl. égnek tartó puskából viccesen nézett ki mikor lassítva kirepült a talajjal párhuzamosan a golyó. Az előző rész azért nem volt ekkora bughalom. Gyanús nekem, hogy a City keze van a dologban :D
  • tomsolo
    #198
    Na végigvittem - retkes rövid kétszer ilyen hósszúnak kéne lenni. Annak örülök, hogy jó áron vettem, többet nem is érne. Az új challenge mapok jópofák - lehetett volna vagy 10db belőlük.

    Sok minden jobb lett - de sok idegesítő dolog benne maradt.

    Aki szereti mindenképpen olcsón vegye majd vmi akciókor .)
  • csrolli
    #197
    köszi a gyors választ
  • tomsolo
    #196
    a távcsővel jelölgesd meg őket, és akkor rájön hogy melyiket kell ledarálni
  • csrolli
    #195
    Amikor ezt írja feladatnak "observe the officers and tag the correct one" akkor mi a szart kell csinálni? 3 tiszt beszélnek valamiről, de ha végig hallgatom akkor mission failed, gyiloknál szint úgy.
  • a.carkey
    #194
    Szerintem a WD miatt ilyen. :) Megj. a GTA3 tényleg még mindig jobb, mint a SE3.
  • mester1987
    #193
    Nem. Vissza kell adni mindet. Újrafejlesztik.
  • lalakov
    #192
    De ez akkor le is zajlott? Akinek most fut az megnyugodhat?
  • mester1987
    #191
    Lopott a szajré :D
  • Empty
    #190
    Csak a Grey Wolf ami külön küldetés? Másik nincs?
  • HUN BECSEHELY
    #189
    Hát én eddig csak egy 366-méterest lőttem.Második,vagy harmadik kűldiben a Templomtoronyból.Szemben szikla.Ott keress.
  • lalakov
    #188
    A longshotot hogyan lehet teljesíteni? Sose látok túl messze lévő embert.
  • SergioAmigo
    #187
    Ű ÃÄ 1. Install Sniper.Elite.3-FTS Ű
    Ű ÃÄ 2. Install Sniper.Elite.3.Target.Hitler Hunt.the.Grey.Wolf.DLC-FTS Ű
    Ű ÃÄ 3. Copy the content of this release to your game folder. Ű
    Ű ÃÄ 4. Start Steam and login with your account. Ű
    Ű ÀÄ 5. Start the game from SniperElite3.exe Ű
    Ű ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿ Ű
    Ãð´[ MULTIPLAYER ]³ Ű
    Ű ÀÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ Ű
    Ű ÃÄ 1. When you're in-game, go to "MULTIPLAYER" Ű
    Ű ³ - HOST: Host a game and invite your friends or wait for players. Ű
    Ű ³ - CLIENT: Accept the invite or find the game from server browser. Ű
    Ű ÀÄ 2. Play & Enjoy! Ű
    Ű ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿ Ű
    Ãð´[ COOPERATIVE ]³ Ű
    Ű ÀÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ Ű
    Ű ÃÄ 1. When you're in-game, go to "CAMPAIGN" -> "COOPERATIVE" Ű
    Ű ³ - HOST: Host a game and invite your friend. Ű
    Ű ³ - CLIENT: Accept the invite to join the game.
  • SergioAmigo
    #186
    Reloadedhez nemjó.
  • tomsolo
    #185
    Jó párszor bele kell lőni a rácsba mire áttöri magát a golyó a tankig :)

    Ha a vezetőt kilövöd nem megy sehova - csak a lövészre figyelj...
  • Maxtreme
    #184
    jah, meg a hátulján is van 1 pont amit szét lehet szedni.

    De dinamittal egyszerűbb, pláne akkor lesz izgi miután megkapja az ember a páncéltörőt.. :D
  • ttt1
    #183
    Pedig a vezetőt is ki lehet lőni ha ügyes vagy , a kis ablakon pont be lehet célozni ..:)
  • Maxtreme
    #182
    dinamit + sniper kombó :D Én ált. így oldottam meg. Nagyjából ki lehet ismerni milyen útvonalakon jár a tank. :)
  • Shep
    #181
    Na mindegy felrobbantottam.
  • Shep
    #180
    3. pályán miután felrobbantottam a 3 légvédelmit, jön a tank de hol a gyenge pontja a hozzám hasonló debil, 0 iq-s játékosoknak nem jelölték be és nem is látok rajta sehol benzintankot, vagy hűtőrácsot, vagy bármit, ami ne lenne páncélozva.
  • Prince23
    #179
    77% teszt

    A szavatosság és a grafika erősítik a kivételeket, nekem ettől 77 pont kevesebbet ér mondjuk...
  • kjhun
    #178
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sniper.Elite.3.V1.01.Steamworks.Fix.PROPER-RVTFiX

    Katt
  • Maxtreme
    #177
    0 hp veszteség :D