256
  • balcsi70
    #256
    Sziasztok! Felraktam én is a tegnap a SE 3-at ,elindítom megjelenik a felirat,utána kb fél percig fekete képernyő mintha töltené be de utána kilép az egészből. Kipróbáltam már mindegyiket a Kompatibilitás Beállításnál de mindegyikkel ezt csinálja. Szerintetek? Van még valami lehetőség? Win10 64bites az Op rendszer. Válaszokat előre is köszönöm!
  • symon3000
    #255
    sziasztok :) miert nem tudom megutni kozelharcban a nacit? mindig atutok rajta, ő meg, tud rugni?
  • 11awalker
    #254
    Le tudnád írni magyarul is!? XD

    Egyébként július elején váltottam win10-re és akkor is ez volt de ott egy idő után megoldódott, nem tudom, hogy hogyan de most nem akarja.

    Válaszodat előre is köszönöm!!!
    Zsolt!
  • kuktabuk
    #253
    Szia.Probáld meg a Kompatibilitás Beállitásnál win 7-re állitani.
  • 11awalker
    #252
    Sziasztok!
    Tegnap este frissítette magát a Win10 és most nem akar elindulni a játék, szerintetek miért van ez!?
  • 11awalker
    #251
    Megoldódott
  • 11awalker
    #250
    Sziasztok!
    Steamen megvettem a Sniper Elite 3 Africa játékot és eddig win7en játszottam de közben áttértem win 10re és most nem indul a játék, szerintetek miért van ez!?
    Köszi, Zsolt.
  • benz33
    #249
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.. Miért van az, hogy az ún. "Rattle-létesítmény" után.. 33% vége a játéknak? :/ Sniper Elite III Africa-ról van szó.. kell hozzá letölteni valami patch féleséget.. vagy valami ilyesmit.. ha valaki tud segíteni előre is köszönöm.. :)
  • lalakov
    #248
    Úgy érti hogy meg kéne venned a játékot.
  • DarkSector
    #247
    Semmit.
    Steam-en online kell lenned.

    Nem poén volt, valóban semmit nem kell tenned.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.21. 17:32:19
  • blitzkrieger
    #246
    Halli!DarkSector köszi a választ de nem értem mit jelent.Lehet sőt valószínű hogy én vagyok béna de nem értem ez hogy működik??Hol lehet ezt aktiválni vagy mit kell csinálnom,hogy peccselje magát automatikusan???
  • DarkSector
    #245
    Automatán peccseli magát a játék.
  • blitzkrieger
    #244
    Halli!Honnan tudnám letölteni a Sniper Elite 3 v1.11 Patch-ot.Ebben van a Save Churchill sorozat 3.része,de sehol sem találom.Már a v.1.12 is meg van de a v.1.11 nincs sehol.Segítsetek!!!Köszönöm.
  • mester1987
    #243
    Milyen lett ez a Save Churchill sorozat? Látom már a harmadik is napvilágot látott
    Jó, izgalmas vagy csak a szokásos mész, lopakodsz, gyorsan ölsz, nehogy kivégezzék (esetleg valami hangulat, mint a Call of Duty lopakodós részeinél vagy hasonló)?

    Kár, hogy nincs csak ez a content elérhetőbe.

    Köszönöm előre is, aki ír róla.
  • DarkSector
    #242
    oks nem gond, max szolok a srácnak hogy probáljuk meg, leszedem én is, mert nem akarok eredetit kockáztatni...
    elég nagy humbáknak tűnik a leírás szerint.

    Régen nem foglalkoztatott ha modolni kellett, de manapság már hányingert kapok ettől, csak haverom kedvéért vesződök ennyit vele.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.25. 15:48:07
  • lalakov
    #241
    Nem próbáltam, nem tudok véleményt nyilvánítani, bocs. :(
  • DarkSector
    #240
    OFF:

    Valami hasonlóra gondoltunk.
    Működhet ez???


    Elnézést a warez téma miatt, csak gyors érdekelne, hogy ez kamu vagy müködöképes?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.25. 15:19:19
  • DarkSector
    #239
    Igen, meg van más program is, ő szeretne próbálni egyet. :)
  • lalakov
    #238
    Hasonlóval, Comodo-val próbáltuk.
    Régebben, míg nem vettem játékokat, mindent tudtunk tolni Hamachival vagy társaival. ;-)
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.09.23. 12:51:18
  • DarkSector
    #237
    Ja haverom ilyen hamachira gondolt. Vagy 2 warez.
  • lalakov
    #236
    Más játéknál én próbáltam, de nem láttuk egymást. De persze egy próbát megér.
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.09.23. 12:04:51
  • DarkSector
    #235
    ÜDV.
    Haver kérdezné hogy lehet-e coopolni hogyha nekem eredeti havernak meg alwarez?
  • SergioAmigo
    #234
  • SergioAmigo
    #233
  • SergioAmigo
    #232
  • SergioAmigo
    #231
    Új DLC! Sniper Elite 3 - Save Churchill Part 1: In Shadows

  • ratgab
    #230
    Én is ezt tapaszatalom. Valahogy az előző részben jobb volt ez is kialakítva. A célzás mindenképp, de az ellenfelek se voltak terminátorok legnehezebb fokozaton.
  • Shep
    #229
    Nyilván én szóltam be.
  • Yag
    #228
    Nem tudjátok, várható valami javításocska a távolsági tűzerőre és pontosságra vonatkozóan?
    Ugyebár a játékból kifolyólag mesterlövészként tevékenykedünk, de elég fura, hogy pl. survival módban, autentic nehézségen, 80-100m távra, ha rászámolom a oldalszelet, meg a távolságot távcsövessel ippenhogy leszedhető az ellen, de neki elég egy géppuska ahhoz, hogy ugyanarra a távra fedezékből kiszedjen vagy sebezzen .... nekem furi. Az én kezemből egy géppisztollyal meg fél tár hogy 5m-ről meghaljon.
    Persze, lehet hogy csak nekem vannak elvárásaim, vagy lenne még mit gyakorolni ... hasonló tapasztalat ?
  • Skyline
    #227
    Szánalmas...
  • mester1987
    #226
    Bírom amikor így be tudsz szólogatni, de mikre nincs neked energiád istenem...szomorú vagy :(
  • tomsolo
    #225
    hmm végig vittem az egyik túlélős challenget fullosan...

    voltak vicces dolgok, pl mikor a nácik elütöttek egy saját katonát és felrobbantak ...
  • Shep
    #224
    Nem akarlak megbántani de ezért kár volt ide beírni.
  • grebber
    #223
    Másodjára is a brit eladási lista élére került a Sniper Elite 3
  • mester1987
    #222
    2-t tüsszentettem rá, pedig nem játszottam vele és nem is fogok 1 percet sem. Amúgy Ámen!
  • Prince23
    #221
    Nekem is az imént pörgött le a credits. Mindenképpen csalódás az előző részhez képest, sőt, visszafejlődés is tapasztalható a játékban. Az egész játék egy bug halom, nem tudom hogy gondolhatták ezt a fejlesztők így ebben a formában. erősen alpha játék, early acces keretén belül kellett volna piacra dobni ezt a sz@rt.

    De hogy valami jót is mondjak: a látványvilág és a nagyobb játszótér eléggé ott van a szeren, s ezért semmiképpen nem nevezném rossz játéknak (kivéve az idegesítő bugokat). Eddig 68%-ra állt nálam a game, de most feljött 70%-ra. Bár a vége eléggé sablonos, és egyszerű mint a faék.
    És a 7 pont nem egy rossz értékelés részemről, csak nyilván sokat csalódtunk benne.

    Pro:
    +Látványvilág
    +nagyobb terület (de semmivel sem sandboxosabb)
    +lehet benne gyűjtögetni
    + ismét jó statisztika rendszer

    Kontra:
    -Tele van buggal, kár is lenne felsoroljam őket, de egy-kettőt említek (pl. a tiszta fejlövés nem mindig tiszta, mintha egy vasrúdat lőnék a tisztán kijelölt, bemért náci fej helyett, aztán ott van a karakter testmozgása, irányítása is fura....
    -Rossz X-ray (előző sokkal látványosabb és komplexebb volt)
    -Kevés pálya
    -ismétlődő küldetések
    -üres karakterek (nem mintha elvárnék Oscar-jelölteket, de azért na...
    -segg hülye AI
  • Shep
    #220
    *3. akart lenni.
  • Shep
    #219
    3 pályán előjött nekem utána sorra jöttek a mindenféle hibák. Gyanítom ahogy egyre nagyobbak lettek a pályák egyre kevésbé tudták kordában tartani a dolgokat a fejlesztők és ezért jöttek sorra a hibák. És mielőtt jönnél mert a warez dumával, meg lehet nézni a patchlogokat, hogy miket is javítanak, többek között a lentebb említett dlc fegyverek miatti hibákat, animációs gondokat stb. Szóval bughalom az egész.
  • Skyline
    #218
    Nem a crack hibája hanem játékhiba, főként ha DLC fegyvert vagy kiegészítőt használsz.
    Bughalmaz az egész játék.
  • Solyom2
    #217
    Oké, köszi.
    Nálam se egyből fordult elő ez a hiba, hanem egyszer csak megjelent,és azóta nem is állt helyre.