10
  • skinnyman
    #10
    Az Apple.
  • fszrtkvltzttni
    #9
    Ennyi erővel az MS se volt.
    Ráadásul az MS nem tiltott.
    Ugyanúgy b@szható mindkettő.
  • asgh
    #8
    Kik mennek lefele a süllyesztőbe?
  • krisz777
    #7
    A leírás már kicsit régi, a Chrome elég sokat fejlődött tavaly szeptember óta. Plusz funkciók stb.
  • krisz777
    #6
    Chrome sokkal jobb szerintem iOS-en, mint a Safari. Igaz én iPhone-on használom, nem tudom mekkora a különbség iPad-en.
  • Papichulo
    #5
    The Best Safari Alternatives for iPad
    http://jonathanwylie.com/alternative-browsers-for-the-ipad/

    Szivesen ;)
  • smv
    #4
    Az Apple nincs monopol helyzetben
  • pixx
    #3
    Valahol érthető, hogy védik a sajátjukat, csak az MS-t azért büntizték meg, meg IE volt alapból a Win-ben, Apple-t is büntetni kéne...
    Mondjuk a Safari az egyik legszarab böngésző, nekem hetente legalább 5x kifagy ipaden, pedig nincs rajta JB.
  • AdamBast
    #2
    jaja, furi volt, azt mondja "gyorsabb" utána azt mondja "java" hogy jön a kettő össze?
  • skinnyman
    #1
    Hihetetlenul pofatlan az iOS, es a ceg is aki mogotte van, nem csoda hogy mennek lefele a sullyesztobe.
    A szerencsetlen Microsoft-ot meg buntetik dollar 100 milliokra mert nem teszi be alapbol ide meg oda a bongeszovalasztas ablakot (nem mintha oket sajnalni kene), iOS-re meg platform szinten nem is lehet mas bongeszot csinalni (nem hogy default bongeszot valtoztatni), minden bongeszo ugyanazt a UIWebView-t hasznalja alatta ugyanazzel a tetu lassu javascript motorjukkal egyutt, igy effektive minden bongeszo ugyanaz a bongeszo rajta igazabol, korulcsomagolva. A Chrome is ilyen rajta, es emiatt olyan tetu a javascript is benne ezen a platformon, igazabol csak a neveben Chrome, mert a kedves Apple ennyit meltoztat engedelyezni. Szanalmas.