1178

A History Channel saját gyártású sorozata
  • SzinesGeza
    #968
    A szemeiben leginkább az látszik, hogy az színes kontaktlencse. :)
  • ForzaInter
    #967
    Ivar karaktere telitalalat, nagyon jol alakitja a szinesz. Mar a szemeiben latni a fenyegetest.:) Ragnar 2.0
  • Bebut
    #966
    Ez se lesz már ugyan az, de kíváncsian várom, hogy valaki tudja e pótolni.
  • bardocz
    #965
    Végén az Odin lett volna a hajón?

    Illetve a kigyóveremre a tető visszahúzása is lehet jelképes, mintha azt akarnák, hogy a valkűrök ne tudják elvinni utána. Bassza meg, ha ilyenek eszembe jutottak volna irodalmon anno...:D
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2016.12.30. 12:43:18
  • hapi
    #964
    Hát bármennyire is próbálták elbaszni a karakterét a vége felé, azért nekem ő volt a VIKING. Nem tudom nézem e tovább...
  • DantesHUN
    #963
    Hát...akár hihető akár nem, a saga-k szerint így volt. Vitatkozz a vikingekkel erről.
  • SzinesGeza
    #962
    Most ezt komolyan nem tudtad, hogy kígyóverembe vetették?
  • RatBaG #961
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kígyóverem? angliában? hihető... biztos bedobták őket előtte másfél perc olvasztó programra a mikróba, hogy életre keljenek. ráadásul nem is mérges kígyók voltak, pár cgi-viperát kivéve.
    azt hittem felnégyelik, vagy ilyesmi, mint a Braveheart-ban. szvsz ragnar jó volt, de a körítés elég gagyi lett.

    zseniális ~4 év volt, köszönjük travis fimmel!
  • Kisssssss
    #960
  • bega82
    #957
  • sempronius18
    #956
    A hercegnő nem volt éppen monogám.
  • DantszEE
    #955
    Most akkor ő tényleg nem Ragnar fia?
    Ragnarra nem lenne jellemző, hogy egy sarjával kibasszon. Mondjuk eléggé le is sütötte a tekintetét.
  • RatBaG #954
    magnust kibaszták, mint a macskát szarni, hát az hatalmas volt. :DDD
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.12.28. 15:33:31
  • PetruZ
    #953
    A Black Sail-szel kevertem, annak lesz az utolsó évada a negyedik.
  • Carmang
    #952
    Tényleg, most hogy mondod, időben nem stimmel :)
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2016.12.25. 17:28:57
  • sempronius18
    #951
    Ha Rollo fia lenne Hódító Vilmos az már Vikings timeline-ban is durva lenne. A sorozat elején kiírják, hogy 793-ban járunk a Hastingsi csata meg 1066-ban volt...

    Meg Rollo fia Vilmos Alfreddal egyidős, akkor most őt zúzná be Hastingsnál?
  • suba53
    #950
    Én úgy tudom, hogy Ragnar fiainak történet szálai legalább olyan hangsúlyosak lesznek, mint a Ragnar epizódok.
    Anglia leigázása, a brit hadjáratok, mind komoly potenciállal bírnak még. És állítólag a történelmi hitelessége Ragnar fiainak megalapozottabb, mint magának Ragnarnak, akit sok történész csak legendának tart.
  • manul
    #949
    Nekem az évad gyöngyszeme volt ez a rész. Egbert és Ragnar jelenetei "isteniek" voltak. "Szóval, ha nem is léteznének az istenek, akkor is szükség van rájuk." Mekkora szöveg!
    Akkor most Ragnar Athelstan halála miatt vezekel már vagy egy évad óta?
    Aslaug meg azért érdemelt volna igazi temetési hajót, nem egy ladikot.
  • sempronius18
    #948
    Be van már jelentve a következő évad amiben szerepelni fog a Tudorok című sorozatból a főszereplő. Gondolom ő lesz a felnőtt Alfred.
  • Carmang
    #947
    Miért lenne ez az utolsó? Csomó minden benne van a levegőben:
    Björn kalandozásai,
    a többi fiú története,
    Nagy Alfréd,
    Rollo fia Vilmos (felteszem a Hódító),
    és még talán Magnus, bár fogalmam sincs, hogy ő kicsoda,
    esetleg még Széphajú Harald.

    Amikor indult a sorozat Hirst direkt mondta, hogy azért nem lett a cím Ragnar, mert az leszűkíti a cselekményt egy emberre. Lett inkább Vikings, amiben egy csomó vikinget be lehet aztán mutatni.
  • Carmang
    #946
    Eckbert karaktere, illetve a színész zseniális. Ragnarral együtt pedig észbontóak.
  • PetruZ
    #945
    Tudtommal ez az utolsó.
  • Kewell
    #944
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van egy olyan érzésem hogy Ragnart a köv. részben fogják kifingatni, mondjuk nem tudom hogy fogja elbírni a sorozat az ő hiányát még 1-2 évadot húzhatták volna a halálát

    am volt itt szó 5. évadról vagy hogy hivatalosan ez az utsó?
  • bega82
    #943
    A legnagyobb volt, ahogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egbert és Ragnar beborozva vitatkoztak egymás vallásáról!
  • Carmang
    #942
    Dúúrván odatették magukat a készítők a mostani résszel, aztamindenit!
  • suba53
    #941
    Szerintem itt nem az áthúzás volt a lényeg, mint ahogy a későbbi korokban elterjedt, hanem egyfajta kvázi vízbe fojtásos büntetés.
    Percekig tartották a hajó alatt, nem huzigálva, mígnem Björn aki gondolom magában számolta az időt, kihúzatta.

    Rollo biztosan számított valami hasonlóra, és hogy túlélte biztos lehetett abban, hogy vissza fogadták. Ezért is nevetett fel megkönnyebbülten miközben köpte ki a vizet.
  • Kisssssss
    #940
    ez egy piszkosul jó rész volt, legfőképpen a legvége tetszett.
  • Tikal #939
    jó rész volt
  • SzinesGeza
    #938
    Mondjuk a hajó alatt áthúzást pont hosszában szokták csinálni.
    Ez így kislányoknak való. ;)
  • Stockbauer33 #937
  • cylonflatus
    #936
    Az az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    áthúzás a hajógerinc alatt
    elég "jó" volt. Ez nem valami kimondott viking barbárság, a büntetés eme módja bevett szokás volt az angol, vagy spanyol haditengerészetnél is, az 1800-as években még alkalmazták. El lehet képzelni milyen lehetett ugyanez egy fregatt, vagy sorhajóval, ami méretben többszöröse annál a "kis ladiknál" mint amit láttunk...
  • RatBaG #935
    na erre senki sem mondhatja, hogy gyenge rész volt. :D és a következőt még jobban várom:

  • bega82
    #934
    Úristen de jól néz ki ez a nő!
  • Stockbauer33 #933
  • Stockbauer33 #932
    alakul :)
  • Stockbauer33 #931
  • suba53
    #930
    Érdekes a rabszolgaság intézménye a Vikingeknél.
    Rabszolgából válhatott egyenrangú harcostárs, szabad feleség, és a kínai csaj is többre vihette volna, ha nem próbálja megzsarolni Ragnart.
  • Carmang
    #929
    Azért rabszolga, mert elrabolták, de amúgy ki tudja milyen családból származott eredetileg, milyen nevelést kapott. Lásd a tavaszi részekben a kínai csaj.
  • Stockbauer33 #928
  • suba53
    #927
    Nem ölte meg. Tetszett neki amit a kiscsaj mondott az átlag emberekről, és Ragnar fiairól.
    Aki rabszolga szőke nő létére igen bölcsen látja a helyzetet.


    Utoljára szerkesztette: suba53, 2016.12.05. 00:15:46