1178

A History Channel saját gyártású sorozata
  • SzinesGeza
    #1013
    A színész egy szerepet játszik.
    Vagy ismered személyesen Alexander Ludwig-ot? :)
  • Darthmushroom
    #1012
    szerintem nincs semmi baja, szimplán hisz abban h eljött az ő ideje mint vezető, és lehet olyan jó mint az apja.
  • DantszEE
    #1011
    Csak hogy az egész évadban ilyen kattant, passzív-agresszív volt. Az események csak utó-alibik.
  • Kisssssss
    #1009
    hát nem is tudom... meghalt az apja... bosszút akar állni... az anya meg csak úgy önfejűen bosszút ált a régi sérelmei miat amivel még nagyobb bajt csinált a családon belül... harald közbe már majdnem nyíltan kijelenti hogy norvég király akar lenni... + félőrült féltestvére meg megakarja ölni az anyját... és mindeközben egy hadsereget is irányítani kellene angol földön.

    én se tudom mi baja van...
  • DantszEE
    #1008
    Björnnek amúgy mi az isten baja van? Úgy alapvetően.
  • Carmang
    #1007
    Ragnar annó szinte művészien csinálta azt a sas :) Björn pedig nem bírt magával, látszott rajta, hogy szét akarja csapni, úgy kellet visszafognia magát, hogy azért szenvedjen még Aelle.

    A bosszúhadjáratnak még nincs vége, Eckbert serege nagyobb falat lesz.
  • Stockbauer33 #1006
  • manul
    #1005
    És micsoda különbség volt a két vérsas jelenet közt. Borg jarl és Ragnar köreműködésével fennkölt vallási ünnepnek tűnt.
    Bega 82: Én is felszisszentem, hogy a csata kimaradt. Jól rákészültünk egy kis örömteli hentelésre, és semmi.... . Meg kicsit hiányérzetem van, hogy fél epizódban letudtuk a bosszúhadjáratot, meg a sasolást is.
  • SzinesGeza
    #1004
    De a vérsas már egy korábbi részben is volt! Azt nem láttad?
  • Tikal #1003
    Állítólag így ölték meg a valóságban is...
  • Tikal #1001
    neked valami romantikus elképzelésed lehet a korszakról... nem volt az...
  • SzinesGeza
    #1000
    Az előző részeket nem láttad?
  • Stockbauer33 #998
  • suba53
    #997
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aelle azt a meglepetést a korábban megismert viking seregméretre méretezte. De végül őt érte a meglepetés. A jelentős túlerőt látva nem sokat adott volna hozzá egy pár perc vagdalkozás. Igazából nem volt semmi esélye.
  • bega82
    #996
    Kicsit sajnáltam, hogy miután a nagy előkészületek beharangozása megtörtént,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végül nem volt csatajelenet. Pedig Aelle azt ígérte, hogy nagy meglepetéssel készült nekik. Na mindegy, megvolt ennek is a "bája", hogy a felsorakozás, meg a csatakiáltások után egy vágással eljutunk a pizsamás király megreptetéséhez, de akkor is... legalább egy rövid csatajelenetet berakhattak volna, mondjuk a Lagerta áldozatbemutatós, vagy a tesók treesome jeleneteinek lerövidítésével. Flokival mi van amúgy? Ő is ilyen vallási válságba jutott a muszlimoknál látottak miatt?
  • Kisssssss
    #995
    ehh ez is elég jó rész volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aellet jól kifilézték
  • DantszEE
    #993
    Volt egy jelenet, ami kísértetiesen hasonlított a "Trónok Harca"-féle "Vörös Nász" felkonferálására. Be is voltam szarva rendesen.:D
  • RatBaG #992
    hát ez a flokiék otthoni jelenete óriási volt, sírtam a röhögéstől.
    amilyen fejeket vágott ivar meg floki, oda-vissza, oda-vissza... :DDD
  • Stockbauer33 #991
  • bardocz
    #990
    Tényleg...Ez azt jelenti beléphet a Valhallába, pedig volt egy rész, ahol a kapu felé futva az bezárult előtte. Kb azóta nem hisz az egészben.
  • Count Adyn
    #989
    én arra gondoltam hogy Odin azért mondja azt hogy szerezzék meg a testét és kapjon "rendes" temetést ne a föld alatt legyen:)
  • PetruZ
    #987
    A Kattegat a mai dán-svéd határok közti tengerszoros, Hedeby meg a mai dán-német határon van. (Csomó résszel el vagyok most maradva, így nem tudom a pontos kontextust, de talán ennyi segít kibogozni.)
  • SzinesGeza
    #986
    Érdekes mert most ugye Kattegatot Norvégia részeként emlegették. Hedeby viszont Dániában van és olyan messze nem lehetnek egymástól.
  • bega82
    #985
    Habár a rész annyira nem tetszett, kicsit lassan csordogált, de az utolsó perceknél libabőr volt folyamatosan!!!
  • bardocz
    #984
    Ez az Odin ábrázolás nagyonb jó amit csináltak.
  • Stockbauer33 #983
  • Carmang
    #982
    Itt szerintem az lesz a lényeg, hogy Ragnarnak van földje Norvégiában.
    Kattegat pedig -feltételezem- Dániában van.
  • manul
    #981
    Amikor Harald megérkezett, hogy csatlakozzon Björn portyájához, a lakomán volt köztük egy párbeszéd: Björn méltatta Haraldot, amiért bezsákolt pár területet, így eléri a célját, hogy Norvégia királya legyen. Erre felelte Harald, hogy az lehetetlen, hogyan is tudná letaszítani Ragnart.
  • suba53
    #980
    Aella kígyókhoz való vonzalmát már az első évadban is bemutatták, amikor a parti őrjárat tisztjét, amit szétvertek a vikingek, gyávának titulálta, és belökte egy hasonló kígyó verembe.
  • SzinesGeza
    #979
    Mennyi köze van Kattegat-hoz Harald-nak? Ő nem Norvégiában nyomult?
  • manul
    #978
    Lagertha nem sokáig lehet királynő, amennyiben Széphajú Harald visszatér a portyáról.
  • bega82
    #977
  • Carmang
    #976
    Hja! Azt hittem vége. Ez olyan jó kis évadzáró rész lett volna.
  • SzinesGeza
    #975
    Miért az a legvalószínűbb?
  • Stockbauer33 #974
  • Stockbauer33 #973
  • Chob
    #972
    Az igaz, hogy a kígyós téma a legfelkapottabb, de a legvalószínűbb, hogy egy magas szikláról lelökték ketreccel együtt.
  • Kmarha
    #971
    4.én jön a következő rész
  • Darthmushroom
    #970
    nem tudni, de még nincs vége ennek az évadnak se, 20 részes lesz.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2016.12.31. 10:03:22
  • Carmang
    #969
    Nem emlékszem olyanra, hogy két egymást követő rész ennyire kiemelkedően jó lett volna.
    Mikor jön a kövi évad?