1178

A History Channel saját gyártású sorozata
  • Donmeta
    #1098
    Sziasztok! Nyilvánvaló, hogy az a valami az valaki és nem más mint az eddigi főszereplő. Az én véleményem az, hogy le a kalappal. Valamint az is, hogy negyedik Henrik pótolja a hiányzó szereplőt. Ő is legalább akkora ikon. Annak aki végignézte a 4. Henriket legalábbis mindenképp aki meg nem nézte pótolja mert megüti ezt a szintet. szvsz. Azt hiszem a Flokis vonalat megfejtettem..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Barátunk csúnyán be van gombázva.:)
    Ha ez történik szomorú mert meg fog halni hacsak valaki meg nem menti. Mindenesetre rájöttem, hogy Darth Vader szerepét Ivarnak kellett volna adni nem annak a szépfiúnak. Igaz van egy film amibe nagyot alakít most nem ugrik be. Nagy film. Szívbeteg milliomost játszik. Na arra a szerepre tökéletes. Vadernek Ivar lett volna az igazi, vagy valami hasonló. Ugyanis az említett fiatalemberben nincs meg az a gonoszság mint mondjuk Ivarban -az viszont esélyes, hogy akkor még fiatal lett volna hozzá... azt azért Vadernek nem ártott volna. Bocs a nevek nem tudásáért. :) Valamint a kicsike off ért. Zseniális a sorozat! Szerintem hozza... Sőt!!
    Utoljára szerkesztette: Donmeta, 2017.12.19. 03:38:55
  • Gerin
    #1097
    Szerintem igazad van. Lehet ő lesz az a központi szereplő aki viszi a hátán az egészet.
    Meg talán Ragnar első fia.
  • Carmang
    #1096
    Talán egy központi szereplő hiányzik? Úgy tűnik Ivar lesz az. Mekkora őrjöngést alakított a csatában :) Aztán meg hogy beégette a bátyjait.

    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2017.12.10. 09:37:11
  • bega82
    #1095
  • RatBaG #1094
    reméljük visszatérő karakter lesz...

  • Gerin
    #1093
    Mégis valami hiányzik....
  • bega82
    #1092
    Rohadt jók ezek a karakterek!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ivar zseniális, Ubbe is nagyon jó azzal a nézésével, olyan tekintete van, hogy nulla szöveggel is el lehet vele játszatni bizonyos szitukat, a püspök is nagyon jó ezzel az elvakult hitével, Floki az útkeresésével stb. Én megmondom őszintén nagyon aggódtam anno, hogy Travis Fimmel nélkül milyen lesz ez az egész, de azt kell látnom (szerencsére), hogy működik így is.
  • Carmang
    #1091
    Gyerekek... kicsit vegyetek vissza az arcotokból. Az értelmes érvelés sosem a másik szapulásán alapul.
  • Count Adyn
    #1090
    Inkább gondolkodjunk el azon hogy ha egy viking megerőszakol az nem mindig olyan rossz:D
  • bega82
    #1089
    Erre pont ráillik, hogy: "Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag van."
  • jarlaxxe
    #1088
    Túl finoman fogalmazol mert szerintem meg egy orbitális idióta aki azt hiszi minden vallásos ember betartja betüszerint a bibliát...ha ez így volna egy egész más világban élnénk.
  • wedge31
    #1087
    Semmi arcoskodás nincs abban, hogy szerintem cuki, hogy ennyire naiv vagy mert egyértelmü naivitásról árulkodik az, hogy abban a hiszemben vagy, hogy a bibliai tanitás és a vallásgyakorlat egyenlö egymással. Ez természetesen nem igaz és erre rengeteg példa van, hogy a gyakorlat és az elmélet gyakran nem fedik egymást.
  • jarlaxxe
    #1086
    Pedig ígaz amit ír ez tény, elméletben tényleg ugy lenne de a valóság egész más volt és más most is.
    Inkább te tájékozodj, hogy mik történtek egy apáca zárdában akkor is és most is az egész vallás szembe megy az emberi szükségletekel és ösztönökkel.
    Az adott példában is ez a helyzet a biblia szerint szét kelett volna tenni a lábát és csendben türni de mivel embernek született ez szembe ment az ösztöneivel és inkább kinyirta magát minthogy megeröszakolják.
  • DantesHUN
    #1085
    Szerintem meg mielőtt ilyeneket írsz,. talán ismerd a korszakot, és a vallást! Az arcodból egy nagyon kicsit vegyél vissza. Okoskodás helyett, tájékozódj.
  • Carmang
    #1084
    Pedig amit ír, az úgy van. Az teljesen más kérdés, hogy betartották, vagy nem, az ő dolguk.
  • jarlaxxe
    #1083
    A keresztény meg az iszlám vallás dogmáinál nem létezik betegebb és minden emberi természettel totális ellentéttben álló ideologia...ezért is leszek ateista mindhalálig.
  • wedge31
    #1082
    Cuki, hogy ilyen naiv vagy az ilyen vallási örültekkel kapcsolatban, tudtommal dugniuk se lett volna szabad mégis dugták a ministráns fiúkat meg egymást meg az apácákat meg ugy általában mindenkit akihez hozzáfértek a megszületett gyerekeket megölték, stb.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2017.12.04. 18:48:22
  • Carmang
    #1081
    Nekem az a problémám Széphajúval, hogy a legenda szerint addig nem vágja, és mossa a haját, amíg Norvégia királya nem lesz. Aztán amikor az lett, rendbe rakta a haját, és akkor derült ki, hogy milyen szép haja van. Ehhez képest ő az elejétől Széphajú.
  • DantesHUN
    #1080
    Na meg szóval Széphajú. Hogy csinálta? Ki rágta magát? Hogy szökött meg? Miért nem mutatták? Ez a szál összecsapott, és nem kellően átgondolt volt így.
    Remélem majd azért csak jól sül el...deunom már hogy épp ki kepeszkedik Kattegat-ért

    Ellenben a nagy viking sereg vs angol püspök, Björn a mediterrán vidékre tart, felfedező Floki , ezek rendben voltak
  • DantesHUN
    #1079
    Nem. A katolikus vallás szigorúan tiltja az öngyilkosságot. Nekik külön bugyor jut a pokolban. Ha isten szenvedést ró rá, hát el kell viselnie, ez Isten akarata,
    Ez a keresztény-katolikus tanítás lényegi eleme. Ne azt vedd, hogy te mit tennél, hiszen tudtommal nem vagy erősen vallásos kora középkori apáca.

    Jó ez csak apróság, de...attól még nem stimmel.
  • HUmanHunter
    #1078
    valszeg meg akarta előzni hogy megerőszakolják páran, és aztán öljék meg, így biztosra ment :D
  • bega82
    #1077
    Ebbe az apácásba bele se gondoltam így... de mondjuk egy ilyen helyzetben, amikor rájuk tör egy horda kaszabolva, üvöltözve, gondolom nem feltétlenül az járt a fejében, hogy mit tilt a vallás és mit enged. Vagy csak szimplán nem figyeltek erre a készítők. Harald kavarása tényleg kicsit kezd sok lenni, de annyira nem zavaró, legalábbis nekem, meg csípem azt a karaktert.
  • DantesHUN
    #1076
    Hát...hm-hm. Nem mondom hogy nem tetszett, de van két dolog ami nem tetszik...az egyik egy apróság, öngyilkos apáca? A keresztény hit tiltja ezt!
    A másik...Széphajú...unom már a kavarást Kattegat-ért és elfoglalom vissza foglaom bosszút állok én meg rajtad de én meg rajtad elárulkal ő meg őt árulja el...Trónok harca mérgezés.
  • Carmang
    #1075
    Ja, Izlandra. Kíváncsi vagyok hogyan talál haza, elmondani, hogy hol járt.
  • bega82
    #1074
    Jó volt a kezdés. Tetszik a püspök karaktere, érdekes a Norvégia királya akarok lenni fickó szála is, Ivar egy állat továbbra is, és biztos lesz még farokméregetés Ubbe-val, hogy ki is a góré, Floki meg gondolom Izlandra jutott, nem?
  • Stockbauer33 #1073
    Elindult
  • Carmang
    #1072
    Ez nem valami április elsejei hír? :D
  • PetruZ
    #1071
    Official Vikings társasjáték :)

    Az 5. évad november 30.-án dupla résszel indít. A #1061 -ben említett Knightfall pedig dec. 7.-én indul.
  • PetruZ
    #1070
    A hivatalos FB csatornán jelent meg aznap.
  • Mirk
    #1069
    Ez hivatalos poszter? Mert olyan mint egy gyenge photoshop próbálkozás.
  • Carmang
    #1068
    :DDDDD
  • RatBaG #1067
  • Carmang
    #1066
  • Stockbauer33 #1065
  • PetruZ
    #1064
    Season 5 teaser
  • Carmang
    #1063
    Vikings Tv Series Historical Evaluation:
    https://www.youtube.com/watch?v=tKOJzoq09zM
  • bendáj17
    #1062
    ez jónak tűnik köszi hogy belinkelted.
  • RatBaG #1061
    új history channel sorozat.

  • Stockbauer33 #1060
    http://hu.ign.com/vikingek-5-evad/26393/news/cc-2017-brutalis-polgarhaborut-iger-a-vikingek-s5-uj-elozete
  • PetruZ
    #1059
    November 29-én indul az új évad. (Addig muszáj lesz felhoznom magam, mert nagyon elmaradtam vele...)