352
10804749371369819038.jpg
Shadowrun Returns
  • Calver
    #192
    kiberrel telenyomva +17-28% extra találati esély (shotgun-nal legalább is), +16 hp, egy rakás extra kitérés, és mindez kerül... megközelítőleg semmibe? nagyon hosszú harcok alatt esetleg buksz 1 AP-t pár körre, amúgy egy end turn-nel le tudod rendezni a dolgokat.

    karakterfüggő, de ha puffogtatós "sámánnal" nyomulsz, nagyon megéri telenyomni a karaktert velük.
  • Nagydög
    #191
    Nem akkora durranas a kiber a jatekban szerintem. En nem is pakoltam fel semmit, mig a jobb cuccok alfa verzioit nem lehetett beszerezni. Jack, szem, huzalozott reflex(persze hogy az meg bugos, addig meg nem akarom megvenni az eredetit, mig vegig nem jatszottam, nehogy a mentesek korul valami szivas legyen.) talan meg a bone lacing es a dermal plating erne meg, de kulonosebben nem szukseges.
  • Calver
    #190
    illetve de, mert alap szemeket (1 esszencia) később lecserélheted alpha szemekre (0.5), és a visszanyert fél pontot kitöltheted datajack-el. azt nem tudom mi történik, ha valaki lecserél két sima kart (1.5 esszencia) két alpha verzióra (1 esszencia)

    #188: nem fogsz extra esszenciát bukni cserétől... de a kettő között a kőkemény különbség csak +1 dodge ám
  • SaGa Jr
    #189
    Nem jön vissza esszencia. Az végleg megy a levesbe. A cserétől csak jobb hatású cuccod lesz.
  • farferi
    #188
    Ha lecserélném az egyik kyberweart akkor visszakapom az eszenciát?Mert vettem basic lábakat és csak 2 van, közben a dokinál már jobb is van.
  • Shiwo
    #187
    a legvége tud még iszonyat szívatós lenni, amíg rá nem jössz a trükkjére..
  • ttt1
    #186
    Én az utolsó csata 3. pályáján küzdök ahol 3 bogár jön egyszerre (sajnos nem vettem elég medikitet) és a casta véfére lesérül a banda fél hpra és gondolom ott még messze nincs vége. Egyszer sikerült relative jól megcsinálnom, továbbmentem ott még volt pár bogárka de ugye autsave maitt nem mentem el a végére és most emiatt szívok. Innen sok van még a végéig?Eddig minden csatát lazán nyertem, nekem a temetői is lazán ment (normálba tolom szal nem easy fokozat miatt ,igaz nem mágusom van)...
  • sárkánylovag
    #185
    nekem mindegy milyen fallout csak fallout legyen ...
    és körökre osztott:)
  • lammaer
    #184
    Nekem is bejönne egy izometrikus fallout... de azzal nem értek egyet hogy a fallout3 hulladék volt. Nekem nagyon bejött az is, egyszerűen csak más volt mint az 1 és a 2.

    Szóval kéne egy izometrikus fallout, meg egy új 3ds is :D
  • sárkánylovag
    #183
    A wasteland előzetese elég meggyőző ha már fallout, ami ugye az előzménye.
    Az is is adományból készült mint ez, fura nem hogy a jó játékok már csak így készülnek ?
  • eXequtoR
    #182
    Bármit megadnék egy felturbózott Falloutért. :( Ofc az 1-2 style-ra gondolok, nem arra az fps hulladékra amit pár éve kidobtak.
  • sárkánylovag
    #181
    Ipon ezt írja róla:
    "A játékélményre térve először talán jegyezzük meg, hogy a körökre osztott stratégia műfaja most éli a reneszánszát. Nem olyan rég érkezett az XCOM, itt a Shadowrun, de hamarosan jön a Wasteland 2 és a Divinity: Original Sin is, csak hogy néhányat említsünk."
    Az hogy 2 év alatt van 4 körökre osztott értelmes játék az már reneszánsz ?:)))
    Szerintem inkább szánalmasan kevés... sajna
  • Calver
    #180
    kocogj el arra, amerről az első csipet-csapat jött, akkor nem fognak instant kinyírni. amikor mágussal toltam, ez a rész engem is erőteljesen szopatott, így lehet megoldani kb egyedül, a gép a főkaraktert részesíti előnyben kilyuggatásra.
  • sárkánylovag
    #179
    Bakker most már 10.-szerre játszom ezt a temetős pályát
    kezd nagyon unalmas lenni hogy odarohan két ellenség a mágusomhoz és meghaltam :(
    Ti hogy csináltátok ezt végig ?
    A mentés hiány miatt lehet elszakad nálam a cérna és abbahagyom ezt a játékot...
  • PiszkosFred
    #178
    Amirol irhatna is par sort mindenki, aki egyet-egyet kiprobalt beloluk. Jo, nem jo, erdekes, nem erdekes, rovid, hosszu, maszthev, felejtheto, stb. Inkabb adok az itteni velemenyekre, mint sem az ottani rovid ismertetokre es kommentekre.
  • eXequtoR
    #177
    A streamen 6 oldalnyi +küldi van már játékosok által csinálva.
  • lammaer
    #176
    köszi
  • wedge31
    #175
    12-13 óra.
  • lammaer
    #174
    Körülbelül mennyi játékidő van benne jelenleg?
  • wedge31
    #173
    Egyébbként korrekt teszt, szvsz.
  • jarlaxxe
    #172
  • wedge31
    #171
    Te még olvasod a gamestart?...
  • jarlaxxe
    #170
    Teszt.
  • Calver
    #169
    rewind funkció, és... mondhatod ám az arcnak, h fizessen (beat their price), akkor kapsz 5000 nuyent. csapatnak meg béreld fel Coyote + James (burned out mage) + Justin Case (combat rigger) hármast, 3 shoti, 3200 nuyen, és darál, még nyereségesen is fogsz kijönni, +8 karma.

    gondolom nagy csata az a betörés a toronyba, oda még így tudsz majd "rendes" (dekás, troll és ember shotis szamuráj) csapatot összerakni.
  • Nagydög
    #168
    De jol megszivattam magam. Elmvallaltam egy plusz kuldetest, de a veget vallalhatatlannak ereztem, es nem teljesitettem. Most ott allok az utolso nagy bunyo elott, es 1600 nuyenbol kene csapatot toboroznom.
  • Calver
    #167
    én kismágussal realizáltam először h miért sírtak egyesek temetős rész miatt... shotis hastenyuszit szinte meg sem karcolták, kismágusomra ránézett második csapat, majd telibenyomták szegényt két SMG tárral, amiből mindkettő betalált és instant kinyírta... egymás után háromszor.

    nem tett túl boldoggá. végül bujkálva tudtam nagy nehezen megoldani a küldit.
  • Hucsek
    #166
    Az új patch-ben ez áll:

    Wired reflexes no longer dodge friendly effects.
  • gerey
    #165
    Az új patchel bekerült ennek a leírása is a mage fül alá.

    light leylines: +5% accuracy of mage spells

    moderate leylines: +10% accuracy of mage spells
    +1 AP dmg to attack spells that cause AP dmg
    +2 HP dmg to attack spells that cause HP dmg
    heavy leylines: +15% accuracy of mage spells
    +2 AP dmg to attack spells that cause AP dmg
    +4 HP dmg to attack spells that cause HP dmg
    +cooldown of spells reduce by 1
  • wedge31
    #164
    Növelik a sebzés esélyét ha rajta állsz.
  • ttt1
    #163
    Ha mágussal megyek küldi alatt és lát "rúnákat" a földön az jó neki?Mert infot nem találtam róla, ott job a hatása v miért jó ?
  • Hucsek
    #162
    Kész... el lett döntve... megveszem a játékot.
    Eddig egy "félhivatalos" demóval játszottam. De nem akarok lemaradni erről a játékról.
    Már előre látom, hogy teli lesz a net mindenféle kiegekkel és hivatalos folytatással. ÉS pont ez volt a játék lényege. Ez egy végtelen történet. Áhh hihetetlen. Már előre látom, hogy a sok kis kiegből, hogy raknak össze mega kampányokat. Egy-két év és több kampány lesz a mátrixon mint amennyit az éves szabadságolásom meg tud engedni magának. :D
  • wedge31
    #161
    Oktober végére van tervezve a Berlin megjelenése.
  • gerey
    #160
    Nem tudom én kismágusom egész jól bírta, igaz adtam neki pár body-t, quicknesst meg egy shotit ha cooldown lenne. :D
  • Calver
    #159
    kismágusok szem szörnyűek, nekem két nagy gondom van velük:
    1) 6 spell slot, avagy haste (mert aki ilyen kurvára el van eresztve pontokkal, annak jóhogy kirakjuk), lightning bolt, firebolt, manabolt, fireball, manaball... aminek hála elég sűrűn minden cooldownon pörög
    2) a kibaszott halandóság, ez adeptekre is vonatkozik (rigger-re nem, őt nem látja az ellenfél). a gép szinte mindig a főkaraktert célozza - ez nem is gond addig, amíg az egy fegyverforgató, magas kitéréssel quicknessből (dodge kell a tökömnek), esetleg üdítőautomata módon telenyomva kiberverrel... de mágus kb nonstop fogja bekapni a találatokat. gáz.

    sebzésük ellenben okés, és tetszik h nagyon pontosak, de... shotik jobbak aoe sebzésben, plusz úgy nem lőnek cafatokra :C
  • Calver
    #158
    wired reflexes?

    van benne pár ilyen érdekesség. szintúgy komikus, h shadow varázslat alatt "bujkálók" elvileg nem tudnak támadni és nem támadhatják őket... gyakorlatban nem célozhatnak be senkit és semmit, szóval úgy még egy kurva gyógyítást sem lehet elnyomni :C
  • Hucsek
    #157
    Milyen vicces, hogy az utcai szamurájom olyan gyors, hogy nem tudja betárazni a fegyverét....

    Reloading.... Dodge....

    -.-'
  • gerey
    #156
    A mágusom nekem is gyengusz volt az elején, de kb amikor a második szintű spellek megjelennek (amik gusztustalanul erősek :D) eléggé szétkapott ő is mindent :D
  • Calver
    #155
    gusztustalanul jók, főleg haste-el megspékelve

    az egyetlen dolog, ami egyáltalán a közelébe ér (kipróbáltam kb az összes karaktertípust), azok a rigók, maxolt drone-okkal (ill 8 + páncél), azok is valami hihetetlen mértékű sebzést tudnak kinyomni, gyakorlatilag kettővel jobban takarítasz, mint egy shotis... viszont a játékstílusuk kibaszottul nyögvenyelős és rohadtul unalmas :C

    és akkor már karaktertípusokról: dekások extrém foscsik, adeptek... szórakoztatóak, viszont gyorsan röpködő fémet okádó dolgok felé futás nem jó ötlet, nagyon nagyon halandóak, ami elég gyérré teszi szegényeket. mágusok elég gyengék, rengeteg AP-t zabálnak varázslataik, bár very hardon határozottan kellemes, h AOE varázslatok találati esélye nem megy le a béka segge alá. idézős sámánok szerintem foscsik, bár felbérelhető karakterként megteszik.
  • gerey
    #154
    Igen, délután két shotis kitakarította az alpha gameplayben látott side questet pillanatok alatt...
  • Calver
    #153
    szegény shotik csúf nagy pofont kaptak, de ahogy elnézem, puskák is. bár kétlem h előbbi olyan túl sokat variálna, max okosabban kell eljárni kneecap-el, de ettől függetlenül még mindig el lehet velük takarítani 3 kétlábút egyszerre nagy sebességgel.