201
Torment: Tides of Numenera
  • IMYke2.0.0.0
    #121
    Tehát: 2015 tele. :)
  • PetruZ
    #120
    További (végleges) pontosítás: $4,368,997 lett a vége ($4,188,927 + Paypal).

    A fejlesztés most kicsit lenyugszik, az írók és a producerek dolgoznak majd, az inXile zöme a Wasteland 2-re fókuszál a megjelenésig és majd ősszel-télen kezdenek igazából neki a Tormentnek. A kiterjedt stretch goal-ok miatt 2014 év vége helyett 2015 tavasza (május) a megcélzott / várható időpont.
  • Andriska86
    #119
    Akkor hajrá!
  • jarlaxxe
    #118
    Detto, nagyot dob a játékon ha van egy föhadiszállás.
  • wedge31
    #117
    Nekem nagyon is kéne, lehet dobok még 5 dolcsit nekik.
  • Andriska86
    #116
    A player stronghold szerintem már felesleges, így is elég nagy és szerteágazó lesz a játék.

    Mindenesetre 4 és 4,25 között én is adományoztam, hogy összejöjjön a Kódex.
  • PetruZ
    #115
    Nos, Paypallal ~4.31m lett a vége. Április végéig még nyitva a Paypal, kevesebb, mint 200k kell az utolsó célhoz.
  • PetruZ
    #114
    A vége (Paypal nélkül) hivatalosan is $4.188.927. Hétfőn fognak pontos adatot közzétenni a Paypal összegekről is. Ezen felül bejelentették, hogy a Paypal akciót meghosszabbítják április 30-ig és ha ezalatt a hónap alatt összejön a hiányzó összeg, akkor a 4.5m stretch goal (Stronghold) is bekerül a játékba. Tegnap reggel 127k körül állt az összeg, ezt hozzáadva kb. 4.3m van (és a tegnapi nap még nincs benne), vagyis kevesebb, mint 200k kellene már csak.
  • PetruZ
    #113
    Most egy darabig úgy se nagyon lesz újdonság Torment témában, szóval sztem belefér(t). Amúgy sem volt teljesen off, hiszen a közeljövő hasonló crpg-iről volt szó.
  • Cuchulainn
    #112
    Offtopik kifejezést hallottátok már? Basszus 20 hozzászóláson keresztül semmi nincs ami a játékhoz kapcsolódna...

    Amúgy meglepett, hogy meglett a 4,25, én még a 4 millában sem voltam biztos. Most aztán reméljük összekapják magukat a készítők, nagyon sok múlik ezen, meg a project eternityn, szvsz kb. a sikerüktől függ majd a műfaj fennmaradása...
  • jarlaxxe
    #111
    A remény hal meg utóljára. Ránéztem erre a Divinityre és jónak tünik.
  • wedge31
    #110
    Szerintem olyan összetettséget már ne várj és ha jól emlékszem nem is igértek.
  • jarlaxxe
    #109
    A bizalom nálam is megszünt a BW felé, nagyot kell alkotniuk a DA3-al remélem ezt ök is érzik, csak vissza kéne térni a DA:O által lefektetett alapokhoz.
  • Although
    #108
    Úgy legyen :)
  • wedge31
    #107
    A bizalmam egyenlöre töretlen a lengyel srácokban, nem úgy a Biowaréban...
  • Although
    #106
    inkább az open world a kérdéses ezt wedge taglalta már, miszerint kérdés hogy lehet e benne kiemelkedően jó sztorival megáldott játékot csinálni. Szerintem se mivel ugye elégé "szétszaggatja" a történet menetét úgymond. Kíváncsian várom mi lesz belőle.
  • jarlaxxe
    #105
    Azért én is tartok egy kicsit ettöl márcsak azért is mert követendö példának hozták fel a skyrymet. Azóta persze finomitottak a dolgon és nem vagyok benne biztos, hogy nem a visszajelzések miatt.
  • Although
    #104
    Ha elolvastad az infokat akkor az egészen egyedi lesz szerintem. Világossá tették elégé náluk a történet és a karakterek mindig első lesz. Sőt az infok jó részét te hoztad le :) Én náluk cseppet se aggódok az derékba fogja törni a skyrimet rendesen :)
  • wedge31
    #103
    Witcher 3 is "Skyrimezni" akar...jó az a játék de azért ne az legyen már az etalon.
  • Although
    #102
    Hát ízlések és pofonok :), de a kettőben már csak a történet volt ami emlékeztetett a DA:O-ra. ,minden más, a copy paste dungeonok, mindenki "nyomul" mindenkivel stb,stb nem épp Bioware színvonal.
  • jarlaxxe
    #101
    Igen, de mintha átestek volna a ló túloldalára mostmár semmi infó sincs.
  • Although
    #100
    Ja ja, anno ilyenkor már a classokat taglaltuk meg az infokat. Most meg annyi hogy Frostbite motor lesz és ráadásul nem a kettő hanem valami 3-as. Kicsit rövid a fejlesztés ideje is.
    Ráadásul ők köztudottan hanyatt estek a skyrimtól, remélem nem azt a konzekfenciát vonták le, csinálunk még szebbet és még jobb eladást produkálunk. Amiért nem aggódok az csak az még ez a Bioware is messze kreatívabb mint a Bethesda. persze ott van az is amit mondazs marha nagy az elvárás feléjük. Én már ott tartok beérem egy jó sztorival és jó karakterekkel is.
  • wedge31
    #99
    Mintha azt nyilatkozták volna, hogy rajongói kérésre ezuttal nem kapunk meg minden infót egy ével a játék megjelenése elött.
  • PetruZ
    #98
    A Divinity-t én is néztem már, de mivel a korábbi részek nem igazán jöttek be, ezt vszleg kihagyom. A DA3 pláne hidegen hagy, pedig/mivel azon kevesek közé tartozom, akik szerint a DA2 jobb volt, mint a DA:O. :)
  • jarlaxxe
    #97
    A Dragon Age-t várom ha hozza a DA:O szintjét egyébbként nem érdekel.
    Mindenesetre túl nagy a csend körülötte...
  • wedge31
    #96
    DA3 is jön még idén legalábbis az öszre igérték. Plusz mostanában csekkolom a Divinity - Original Sint, nagyon igéretesnek tünik.
  • Although
    #95
    Elvileg a DA3 is idén jön. Bár nem tudom azt érdemes e várni. Állítólag az DA:o-s csapat csinálja. De mást se hallok hogy ilyen szép lesz meg olyan szép lesz :)
  • jarlaxxe
    #94
    Wasteland 2 meg Shadowrun Returns még idén, tudom, és várom is öket.
  • wedge31
    #93
    Szerencsére lesz addig más hasonló tipusú játék mert azért az még nagyon messze van.
  • jarlaxxe
    #92
    Most már csak ki kell birni valahogy 2015-ig.
  • PetruZ
    #91
    Most nézem, a Paypal-t beleszámítva a 4.25m is megvan, tehát tkp. a Player Stronghold kivételével minden strech goal összejött. Ez az összeg egyben új Kickstarter rekord is (a témán belül).
  • PetruZ
    #90
    Ja, látom, 4.188m-nél állt meg. :) Szép.
  • wedge31
    #89
    Meglett a 4 milla...
  • PetruZ
    #88
    No, még 9 óra és most állunk 3.88m-nél. A tempót tekintve szűken, de meglehet a 4m, de annál feljebb már biztosan nem (átlagos összegeket figyelembe véve).
  • Cuchulainn
    #87
    Az eternitynél a végén meglett a 4 millió a pay pal adományok miatt. Gondolom itt is nagyjából ugyanott fog megállni.
  • IMYke2.0.0.0
    #86
    S az csak nekünk lenne jó :)
  • jarlaxxe
    #85
    Ezért mondom, hogy annál már biztos több lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #84
    Remélem, meg is érem, és meg is tudom majd rendelni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #83
    Project Eternity 3,9+ milliónál futott be.
  • wedge31
    #82
    Biztos többet toltak bele mint az én 5 dolcsim...