3496
13460980771376987028.jpg
  • Prince23
    #3456
    A multi nektek is korlátozott modban fut? nem tudok multizni...
  • Gary
    #3455
    Annak idején sem működött rendesen! Nekem, sosem mutatta a barátokat név szerint! Azóta biztosan javítottak rajta annyit, hogy legalább ne is működjön! :)
  • grebber
    #3454
    Szerintem agyon van terhelve az ubi most...
  • DrSoong
    #3453
    Üdv! Ingyen kiszedtem eme játékot és eljutottam odáig a sztoriban amikor a saját flottákkal lehet mahinálni. Odaléptem a kapitányi kabinban a térképhez, aktiváltam és pörög a "bejelentkezés a Ubisoft szerverekre"... Nem csinál semmit pedig a uplaybe be vagyok lépve. Valakinek valami ötlet?
  • Hay
    #3452
    Üdv!
    Nnna, megtalálta a hiányzó korongot, ha hazajön hozza. Kösz mégegyszer a helpeket!
  • Hay
    #3451
    Kösz megint a válaszokat. A fiam már használta ezt a kulcsot, amikor a saját uplay-emen megadtam a kulscot, azt írta, hogy ezt már felhasználták. Most keresi otthon (másik városban lakik) a 3. korongot, meg az uplay-jelszavát :-)
  • Gary
    #3450
    Jelszó emlékeztető?
    Egyébként lehet, csak én vagyok értetlen, de ha dobozos verziód van, akkor az hogy lehet a fiad Uplay-én? A dobozban van a kód, nem? Regisztrálsz egy saját fiókot és kész!
  • Gary
    #3449
    Igen! Hiányzik a 3. DVD-d (6,89GB tartalommal, Setup3-a..e.bin file-okkal és egy 333MB-os Support mappával)!
    Nekem is dobozos verzió van és 3 van benne, szépen egymáson!
    Szerintem, érdemes kipróbálni a letöltést és max. beadni a warez mappát ha keresi a 3. DVD-t!
    Sok sikert!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.09.10. 17:30:14
  • Savaran
    #3448
    Nem hinném!
  • Hay
    #3447
    Ha letöltöm valahonnan (pl. reloaded verzió), akkor elképzelhető, hogy azzal be tudom fejezni a telepítést?
  • Hay
    #3446
    KÖsz a gyors választ, igen, próbáltam, csak a fiam [ tőle kaptam a játékot :-) ] uplay-én van, és nem emléxik a jelszavára :-) Most keresgélem, hátha megtalálom valahol :-)
  • KiruHoshino
    #3445
    Használd a cd-kulcsot és töltsd le uplay-ről.
  • Hay
    #3444
    Hi!
    Eredeti Special Edition-t kaptam, de telepítésnél kéri a "Setup-3a.bin" fájlt. A dobozban 2 db DVD van, hiányozna belőle a harmadik DVD?
  • Shiwo
    #3443
    a játékmentést hagyd meg, akkor nem kell újrakezdeni..
  • Max_Andaxin
    #3442
    ..ezt mondjuk nem próbáltam. Az a gond, hogy már kb.4 x kedeném el....és már nagyon unom a játék elejét-:)))
  • Shiwo
    #3441
    kósza tipp : próbáltam újra telepíteni a játékot ? lehet sérült valami fájlja..
  • Max_Andaxin
    #3440
    ...bocsánat! Steam-en vettem a játékot, nem az UPlay-en.
  • Max_Andaxin
    #3439
    Üdv Uraim!
    Egy problémával fordulok hozzátok, remélem valaki tud segíteni.
    Eredeti ASC Black Flag-em van...UPlay-es. Van az a rész mikor Nassau erődjében felolvassák a "mentelmi" jogról szóló Királyi levelet....Nekünk meg az a feladat, hogy belopózva megszerezzük a valódi terveket. Egészen addig amíg oda nem megyek a kis házikóhoz - ahol a zöld pötty van - és meg nem nyomom az E-t, hogy megszerezzem a terveket - ahogy a játék kéri -, semmi gond. Ahogy rányomok a képernyő elfeketedik, majd kb. egy fél perc múlva jön a hibaözenet, a játék kifagy, majd kilép. kb. 100x próbáltam már...nem megy. Megvolt a játék torrentes formája is...azzal nem volt gond.
    Nem tudom okozhatott-e gondot, hogy új videókártya lett a gépbe rakva kb. 1 hónapja?
    Ha valaki tud kérem segítsen...túl jó játék ez ahhoz, hogy nem játszam végig.
    Köszi!
  • Prince23
    #3438
    Multiba a mai napon az erszényem nem növekszik, csak 12 aranyom van. pedig a meccsek végén kapom őket. Mi lehet a gond? volt restart is.
  • AnuluWork #3437
    Elszállt a rendszer vinyóm múlt vasárnap, aztán nézem, hogy hiába volt aktív a cloud save ennél a játéknál IS, csak az UBI, mint cég az, ahol vagy vissza tudtam hozni a felhőből a mentett állást, vagy nem. Nos, ennél a szerencsétlen Black Flagnél nem. Én sem értem a logikát, de már előre félek a Syndicatetől ...
  • Yoyo
    #3436
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy a flotta küldetéseknél, hogy lehet árút szerezni, mert nekem minden piros és nem tudok hajókat indítani küldetésre.
  • tfrecc
    #3435
    Sziasztok!

    És tényleg igazatok lett, újratelepítettem a gépet és felhőből beszinkronizálta a nagy büdös nullát. :) Jó, hogy a legelején tartottam és abbahagytam, mert nem bírta a kártyám. :) Nademajd hamarosan i7-essel és GTX970-nel. Múhááá
    De most ez milyen, hogy Revelations, III estében működik a felhő, itt meg nyepácsku. No comment. :)

    Üdv
    tfrecc
  • xido
    #3434
    nem...ennél mindenképp mentsd ki a doksiból,mert én is formatáltam egyet 30% körül és újat kellett kezdenem..ha azóta nem javították...jobb félni uplay-nél..steam alatt más játéknál csepp gondom se volt,ahol a felhőmentés alapfunkció
  • tfrecc
    #3433
    Sziasztok!

    Én 2x telepítettem újra a rendszert, mert hol ezt cseréltem ki, hol azt, nekem a felhő tökéletesen működik már Revelations-nél is. A 3-mal én is
    úgy voltam, hogyha megkecskül 60%-nál (kb. ott tartottam, gyűjtöttem a csetreszeket a tuskólábúnak :))), akkor el nem kezdem elölről de legnagyobb meglepetésemre minden mentést, achievementet beszipkázott felhőről.
    Remélem Black Flagnél is ez lesz a helyzet.... :)
  • KM
    #3432
    Dettó...
  • MerlinW
    #3431
    UPlay-en konkrétan sosem működött a felhő, illetve nem úgy ahogy elképzelnénk. Ezért szoktuk ajánlani a kikapcsolását és a kézi backup-ot (program files/ubisoft.../)
  • simonl #3430
    Szia, kutakodj a neten, fogsz találni mentett állásokat különböző szekvenciákkal.
    Én is jártam így mint Te, de én az újrajátszás mellett döntöttem:)
  • Béluska74
    #3429
    Az a felbecsülhetetlen érzés amikor a 11-edik szekvenciánál újra kell telepítened a Windows-t és amikor visszatérnél a játékodhoz akkor nincs meg a kimentett állásod. Én úgy voltam vele,hogy a felhőbe való mentés működik ennél a játéknál is. Élveztem ,de még egyszer nem kezdem el az tuti. Ötlete van valakinek,hogy tudnám visszahozni? Vagy bahhatom?
  • dartonite
    #3428
    Ilyen nalam sem fordult elo soha.Sem a III-ban sem itt, sem a Rogue-ban.Valami Nalad nem oke.
  • MerlinW
    #3427
    Nekem sem lépett ki, fagyott soha, pedig van benne 50+ órám. A sztori részét lehet kritizálni, de rókabőrnek nevezni pont ezt a részt kicsit erős:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.03.19. 18:18:05
  • Savaran
    #3426
    Én ilyeneket nem tapasztaltam az ac-4 ben, kisebb jelentéktelen hibákkal találkoztam csak. A magától kilép nem feltétlen a játék hibája!
  • Zeller01
    #3425
    a 3. rész után nekem ez jött a sorban, de ilyen "bug"-os játék kevés van. rengeteg alkalommal magától kilép, lefagy. teleportálnak az ellenségek fák tetejére. ezek után el sem merem indítani ezt a unity-t. és a legszomorúbb ez tényleg csak egy "rókabőr". ez a játék ugyan az, mint a 3.
  • bajgunar
    #3424
    Én vágom a beállításokat. Megelégszek AA nélkül is. Vsync-et is ott használok, ahol lehet (vagyis ahol a motor elbírja). AA-t is akkor teszek, ha látom, hogy van még "delej" a vasban. Igaz alanti konfig sokmindent elbít. Asus gpu tweak, gamer beállítás-on akár a Crsys 3 is megy ultra-n. Igaz AA nélkül. :D
    AA = Anti Aliasing (élsimítás)
    AF = Anisotropic Filtering (textúraszűrés)
    MSAA = Multi Sample AA (elterjedt élsimítási eljárás)
    SSAO = Screen Space Ambient Occlusion (dinamikusan számított árnyék), arany középút a HBAO,HDAO helyett. kisebb gépigény
    HBAO = továbbfejlesztett, tehát szebb, de gépigényesebb megoldás a dinamikusan számított árnyék-ra, nVidia/Geforce kártyákhoz
    HDAO = -""- ua. csak AMD/Radeon kártyákat támogató megoldás szintén azonos gépigénnyel
    (értelemszerűen Geforce kártyát nem érdemes HDAO beállítással "izzasztani", ha HBAO-t támogat.

    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.03.18. 13:59:53
  • BoneDragon
    #3423
    Googlezz rá az a legegyszerűbb. Amúgy sok felesleges dolog, ami kinyírja a gépet. :D
  • gibson9
    #3422
    Sziasztok! Egy jó ideje konzolon játszok már, de mostanában előkerült újra a pc. Viszont kicsit lemaradtam a korral úgy látom. Amikor még pc-n játszottam jó pár évvel ezelőtt nem nagyon találkoztam ilyen beállításokkal amiket most írtatok. Fel tudtok világosítani mik ezek és mire szolgálnak? Pl. HBAO, SSAO, AF, MSAA.
    Kb csak az AA-hoz volt szerencsém anno :D
  • MerlinW
    #3421
    HBAO és változatai sokat dobnak az atmozszférán. AA-t én sem használok nagyon, még a mostani kártyámon sem, felesleges erőforrás pocsékolásnak tartom. Blur zavar, a Vsync viszont függ a játék motorjától és a monitorodtól. Unreal Engine pl borzalom Vsync nélkül ha nem G-Sync-es a monitorod. AC sem az igazi, de még elviselhető, de hogy egy ellenpéldát is említsek, a Dying Light esetében Vsync-el zavaró a megjelenítés. God Rays és Volumetric Fog minimális erőforrást esznek és kellemes hangulati elemek, azokat nem kell kikapcsolni, legalábbis 6950-en már tuti nem.
  • MerlinW
    #3420
    Én 1GB-os 6950-el játszottam anno és fix 40fps körül ment szinte mindenhol. A proci lesz a gyenge láncszem.
  • bajgunar
    #3419
    Full HD-hoz, míg nekem sem volt vasam, megelégedtem AA nélküli game-el (max AF-et húztam 4 vagy 8x -ra). Aztán a graf-al játszottam. Blur, vsynch, HBAO off (vagy SSAO), árnyékok Med-re minden game-ben. S kb lehetett is játszani. Athlon 64 x2 6000+, 4Gb DDR2 800, GTS 250 OC.
    Még BF3 is ment med-en, full hd-ban, AA nélkül játszható fps-el.
    Alábbi konfigon Rogue totál max grafon rezzenéstelenül megy.
    Te géped is ~kb ugyanekkora. Most csakazértis felteszem ACBF-et, és megnézem nekem mit produkál ezen a vason.
  • tfrecc
    #3418
    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat, szerintem a kártyám gyenge a black flaghez. Korábban más játékokkal volt ilyen tapasztalatom, hogyha ki akarom erőszakolni belőle az AA-t, AF-et, akkor az ennyire az FPS rovására megy, ha meg nincs AA, AF, akkor meg bizsereg :). Úgy néz ki kártyacsere lesz, a gépigény.hu (nem tudom mennyire megbízható) szerint ezzel a konfiggal Assassin's Creed Liberation HD-ig jó vagyok, utána szivacs. Természetesen a Unity és a Rouge is érdekel, szóval nem úszom meg, hogy haladjak a korral.

    Üdv
    tfrecc
  • Savaran
    #3417
    MSAA mi a fenének? meg amúgy az élsimítás is? Én 1920x1080 ban játszok de cserébe nem kell élsimítás, mert tűéles a kép, alacsonyabb felbontáson 1360x768 pl. de élsimítással olyan ocsmány elmosódottak lesznek a távoli fák hogy ajajj, inkább azt javaslom a felbontás legyen nagy mert az nem eszi úgy meg a herdvert mint az élsimítás meg a többi parsztvakítás effekt 2.0
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2015.03.16. 17:15:07