3496
13460980771376987028.jpg
  • Morfi
    #2895
    Azért az ubi elmehetne melegebb éghajlatra. Nem elég hogy most szenvedtem a 3. rész patchelésével, de még a black flag mentésem is ment a lecsóba, mert újra kellett raknom az uplay-t. Még szerencse hogy csak 97%-os volt a mentésem. Ilyenkor mit lehet csinálni?
  • TomStorm
    #2894
    Én most megvettem újra.Viszont közben játszottam AC3-al de mint sandbox kevés volt.Itt ez a kalózos nyitott világ kétség kívül nagyon rendben van de mégse annyira AC érzés.
    Érdekes ahogy ezt megcsinálták,tényleg egyszer eladtam mert végigszaladtam csak a sztorin söt részek voltak amiket nem is én játszottam de sok játékot ezek után nem vennék meg ismét.
    Itt úgy éreztem többet kell látnom belöle és be is jött:)
  • Prof William
    #2893
    Akkor már csak 3 vagy 4 szekvencia van hátra? Pedig mintha még be se indult volna igazán a sztori. Ez a játék remek kalózszimulátor de még a legjobb szándékkal is csak gyenge közepes AC játék.

    Ami most nem nagy baj mert a Kalózkodós világbejárós cucc a legjobb része a játéknak. :)
  • AntiHero
    #2892
    Sequences 12
  • Gary
    #2891
    Egy "átlagos" rajongó gyűjteménye:
  • Prof William
    #2890
    Hány szekvencia van összesen?

    Most tartok ott hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a rabszolgahajót keressük amint a jövendőmondó lehet. 8 vagy 9-ik szekvencia.
  • Gary
    #2889
  • JaSoN HuNTeR #2888
    Topic
  • Gary
    #2887
    Lassan érkezik a Liberation HD és ahogy látom, még nincs topikja.
    Nyit neki egy vállalkozó (j/sz)ellem vagy megyünk az ACIII-ba? :Ð
  • MerlinW
    #2886
    Attól még a DLC-k egy része benne van az alapjátékban, a kulcs csak aktiválja őket. Sok játék csinálja így, logikusan, hiszen ami már kész van, azt miért kelljen külön letölteni. Nem mondom hogy ez is olyan - season pass-om van, alapból járt nekem, de nem emlékszem, hogy töltött volna bármit is.
  • rage
    #2885
    Igen, de nem láttam a karakterek között őket.
    Alapból biztosan nem tartalmazta, ez volt az első fizetős DLC.
  • MerlinW
    #2884
    Blackbeard DLC az 3 multiplayer karaktert jelent. Emlékeim szerint alapból tartalmazza a játék, nem töltött le semmit.
  • rage
    #2883
    Véletlen nincs valakinek egy telepítője a Blackbeard DLC-hez?
    Az alapjáték Steam-es, a Season Pass viszont Ubishop-os, s a kettő nem igazán kommunikál egymással...Mutatja az Uplay, hogy a DLC a birtokomban van, de letölteni meg nem tölti le semmi sem.

    A Freedom Cry DLC-t már feltettem, ahhoz találtam letölthető változatot, s persze egyből működött is, hiszen a serialok tiszták.
    Lehet elég egy bemásolható állomány is, ezt nem tudom...

    Köszi, ha tud valaki segíteni!
  • MerlinW
    #2882
    Igen csak online.
  • hekhubá
    #2881
    Köszönöm a választ!
  • Blinkye
    #2880
    A flottámat miért nem tudom elérni? Az csak online megy? Az ubisoft szerverei nem elérhetők azt írja ha rámegyek a térképre.
  • Blinkye
    #2879
    bazz erről nem lehet leszokni :)
  • Atee28
    #2878
    Kösz. Hogy erre miért nem gondoltam eddig? Pedig logikus. :)
  • CroftManor
    #2877
    Azoknak a DLC cuccoknak megvan a saját koordinátájuk, hogy hol vannak. Nekem is így volt, miután aktiváltam, nem volt sehol A sztorinak szerintem nincs köze hozzájuk. Ha aktiváltad a kódot, akkor kell lennie a térképeden egy SI ikonnak bal oldalon, na az a Sacrifice Island, a koordinátája: 37,533. Ott lesz a Drake kapitány kardja meg pisztolya, páncélja. A Kenway kapitány öröksége pedig a Florida szigeten van. A sziget koordinátája: 409,815
  • Gary
    #2876
    Kösz a koordinátákat! Most gyűjtöttem be a ládát. 3500R
    A Trowe of Mystery-vel átfedésben van, ezek szerint, ez a hely a Cayo-sziget!
    Picit elcsúsztak a jelölt helyek a papír térképen, a valósághoz képest :Ð

    Miközben ládát fosztogattam, egy angol fregatt és egy spanyol brigg összeveszett a part közelében és a Csókán keresztül lőtték egymást! Csak úgy repkedtek az égő fadarabok a hajómból. Tűrhetetlen!
    Elégtételt vettem! Megetettem őket a cápákkal :Ð
  • Animefox
    #2875
    Hú bakker jó hosszú ez a játék....
  • NagyiBMX
    #2874
    Az alattam lévő kommentnek az egyik koordinátáját tudom is, elvileg ez: 584,590
  • grebber
    #2873
    Pride of the West Indies:

    Ivory Wheel
    The Watch Multiplayer Picture
    “The Watch” Multiplayer Title
    Spyglass Multiplayer Relic
    Spyglass Multiplayer Emblem

    Ezeket a térképen kell megkeresned és mindegyik arányládában lesz!

    Térkép
  • hekhubá
    #2872
    Köszönöm a segítséget.De mit tartalmaz Pride of the West Indies DLC?
  • MerlinW
    #2871
    Egy-kettőt a flotta küldetések adnak, a többi a térképen vagy és a víz alatt van.
  • MerlinW
    #2870
    Használd a scrollbar-t az ablakok jobb oldalán.
  • sgandrew87
    #2869
    Srácok,

    Tudnátok nekem segíteni? Mert 22 elásott ládából csak 19 van meg.
    Interneten keresgélve megtaláltam a pozíciójukat, de ahhoz a térkép is kellene, hogy ki tudjam ásni őket. Ezeket a térképeket hol találom?
    Segítsetek legyetek szívesek. Egyébként minden mást megcsináltam!
  • MerlinW
    #2868
    Haladj tovább. A játék ~feléig megkapsz mindent.
  • MerlinW
    #2867
    Ha pedig még nem mutatta meg neki, akkor haladjon tovább a történetben:)
  • Gary
    #2866
    Igen!

    Menj Tulum-ba (térkép legnyugatibb T betűje) és ott, annál az ajtónál kell berakosgatni a köveket, amit korábban Kidd megmutatott :Ð

    Segítség:
  • hekhubá
    #2865
    Sziasztok!
    Lenne még kérdésem. Aktiváltam a Special Edition dlc, de a játékban a boltban nem találom se a Drake kapitány öltözetét és fegyverét, és Kenway kapitány hagyatékait. Mi lehet a gond? A játék elején tartok még Havannában. Vagy haladjak a küldetéssel és akkor lesz elérhető? És még, hogy a Pide of the West Idies dlc mit tartalmaz?
    Előre is köszönöm a választ!
  • Animefox
    #2864
    Börtönből kiszabadultam és az assasins sziget után vagyok ahol megkaptam a szigonyos kötelet amivel lógatni lehet, namost kérdezem újra hogy megvan az összes kő, most már kiválthatom? De hol és hogy? Vagy meg kell várnom a story legvégét?
  • Animefox
    #2863
    oks köszke
  • caps lock
    #2862
    Csak haladj a fősztorival,valamelyik utolsó szekvenciában elkerülsz egy szigetre,ott lesz majd az utolsó kő.
  • bajgunar
    #2861
    Crysis 3 Video Card Performance and IQ Review
  • bajgunar
    #2860
    Tweak Guide
    [Page 6] Antialiasing

    TXAA, különösen a Medium (2XT) szint, egy járható út azok számára, akik futó alkalmas GTX 600 sorozat vagy GTX Titan GPU. Ez egy mérsékelt teljesítményű hit, de ugyanakkor jobb címek összességében jaggedness, különösen időbeli aliasing, jóllehet némi elmosódás.

  • Animefox
    #2859
    Valahogy nem találom az utolsó Mayan Key Stonet, lehet csak a játék legvégén lehet elérni amikor a main storynak már vége? Vagy még a játék alatt elérhető az is? Nem találom, 16ból 15 már megvan és sehol se találom de a térképen se...
  • Atee28
    #2858
    Sziasztok! Nekem olyan problémám van hogy nem tudom elolvasni az animusban a leírásokat. Valamiért amikor lejebb akarom tekerni a szöveget, mindig túltekeri. Nálatok is van ilyen?
  • a.carkey
    #2857
    Ha az MSAA a legszebb, akkor a TXAA merre áll tőle?
  • bajgunar
    #2856
    FXAA, és MSAA. FXAA egy framerate (fps) csökkenése nélküli utófeldolgozó szűrő. Olyan élsimítási eljárás, ami nem csökkenti a sebességet, ellenben rondább a képed mint MSAA-al. Nem a legszebb élsimítási eljárás. Az MSAA (ami a valós és legszebb élsimítás) a legjobb képet eredményezi, de ~20%-os sebességcsökkenést eredményez.
    HDAO és HBAO közt a különbség, hogy az ATI kártyák jobban preferálják a HDAO beállítást, míg nVidiák a HBAO-t. Lényegében ugyanaz a képjavítási eljárás, csak a gyártók máshogy valósítják meg. Jobb képminőséget, de nagyobb teljesítménycsökkenést eredményez ha bekapcsolod.
    Az SSAO szintén egy HBAO/HDAO képjavítási (megvilágítási) eljárás, de nincs olyan szép, mint a HBAO/HDAO és feleannyi erőforrást igényel .(ergo: rondább, de kevesebb az fps csökkenés mint a másik kettő mellett)