3496
13460980771376987028.jpg
  • Gary
    #3095
    Nincs bocsánat!
    Fohászkodj az égiekhez, hogy ne keresztezzük egymás vízi útját a Karib-tengeren! :Ð
  • Savaran
    #3094
    Nem láttam bocs :)
  • Gary
    #3093
    Valóban, a #370 -es hozzászólás már rég' volt! :Ð
  • Savaran
    #3092
  • Gary
    #3091
    Közösségi kihívás 2014.02.26.-ig!
    5 hajót kell kifosztani az El Impoluto kormányáért.
  • Tono34
    #3090
    Nálam fullos minden, városok, térképek, gyűjtendő dolgok, csak közösségi láda meg 1 bálna hiányzik + legendás hajó .... (vmelyik nap annyira felhúzott, hogy kapott egy alt+f4 kombót).

    Néha csak úgy hajókázok, hallgatom a matrózok ahogyan dalolnak + úgy vettem észre, hogy hosszabb hajókázáson adja be a fehér bálnát.
  • CroftManor
    #3089
    Bálnavadász ruhát úgy is megtudod szerezni, hogy megveszed a boltban 2x a fehér bálna "bőrét", ha van fölösleges 40.000 rá. :)
  • Shep
    #3088
    Ezt is megéltük ,hogy elismerted azt amiről a többség már hosszú idő óta beszél de te mégis őket nézted hülyének és magyaráztad a nekünk semmi nem jó témát :) Na de azért üdv a megvilágosodottak között :)
  • tomsolo
    #3087
    #3080

  • Metontour
    #3086
    Amúgy a flottát, bálnát ládát a gép generálja vagy valami központi ubi szerver?Mert az mókás lesz ha x év múlva játszol és nem lesz se kincs se bálna ,mert az ubi lelőtte azt a részleget.
    Én bevallom remélem hogy ez a hajózás kikerül kétszer jó volt AC-be(külön kalózosba mehet bármikor) de szerintem az AC-k igazi lényegét a jól megalkotott városok adják nem a nagy nyílt tér de ez csak az én véleményem.Bár olvastam olyat is hogy a további részekbe is marad a hajókázás.
  • Savaran
    #3085
    Na igen jó példa a bálnavadász ruha, teljesen egyetértek, vagy az utolsó három kincses térkép esete....
  • ratgab
    #3084
    Ha nem lettek volna az előző részek, akkor nem lenne gáz. De volt egy második rész, ami bitang jól sikerült, sőt még a Brotherhood is igen jó volt.

    Onnantól még eléggé zuhanórepülés, már a revelations is visszalépés volt, AC3-at meg kifejezetten untam a vége felé (mondom ezt úgy, hogy 97 órát pakoltam bele), a 4. rész meg már most a 30. óra után kezd unalomba fulladni.

    Már kihajókáztam magam (támadás, hajófoglalás hegyek) és az a baj, hogy ezen kívül nemigen találok tartalmat. Most tervezem kimaxolni az egyik random nagyvárost, hátha ott lesz valami izgalom.

    Amúgy meg Ubinak nagy lófasz a seggébe. Ha le akarom gyártani a bálnavadász ruhát, akkor kell hozzá raklapnyi kocka barát, aki kijelzi, hogy hol van az a nyamvadt fehér bálna... Ezért éppen elmehetnek a pitsába. Single-t ne befolyásolja már ez a sok szociális baromság (challengek meg értük járó sokadik tök ugyanolyan fegyver meg apróság még oké).
  • Savaran
    #3083
    Ja igaz, mert volt két kiegészítő rész is.
  • xido
    #3082
    noha egybe vette a trilógiát,de ha az első Ezio résszel kezdte volna,kizárt,hogy ellent tudjon állni a történetnek és a karakternek:)
  • MerlinW
    #3081
    Nem az első három maradt ki, hanem az első öt. Mert az AC4 a hatodik AC játék:)
  • Savaran
    #3080
    Akkor válassz másik játékot pl sims3
  • Savaran
    #3079
    én nem vagyok az a kimondott AC-fan mivel az első három kimaradt az életemből(próbáltam a brotherhoodot de gagyi a grafikája a black flaghez képest, meg a digó enzio se a kedvenc karakterem aztán nem volt kedvem játszani), viszont az AC4 ami egy kegyetlen jó KALÓZOS játék, rabul ejtett.
  • Savaran
    #3078
    asszem multiplayer módban lehet őket megszerezni, eredeti játék kell hozzá
  • BoneDragon
    #3077
    Miért látom egyre többet ezt a "3om"?? Kiráz a hideg mikor olvasom.
  • tomsolo
    #3076
    Nem az a baj, hogy kalózos, hanem hogy AC. Bár nekem ez a bajom az összes AC játékkal :D
  • att88ila
    #3075
    Helló!
    Ilyen gépen milyen beállításokkal menne az Assassin's Creed 4:Black Flag fullhd 1920*1080 felbontáson?
    proci:amd athlon II x4 750k 3,4ghz,vga:Asus gtx650 1gb,ram:4gb ddr3 1333mhz,Windows 7 oprendszer.
  • Bandita0127
    #3074
    sziasztok nekem olyan gondom lenne,hogy 3om kiásott láda még hiányzik viszont térképem nincs hozzájuk pedig már minden helyszín kivan maxolva. Nem tudjátok hol l keressem a térképeket ?
  • ratgab
    #3073
    *Vajmi köze sincs.

    Amúgy 30 %-nál járok még mindig, elég sok időt elhajózgattam.
  • ratgab
    #3072
    30 órája tolom a játékot. Egyre inkább erősödik bennem a vélemény, hogy ez egy bitang jó kalózos játék, de Ac-khez már valmi köze nincs.

    Sőt már-már olyan gondolat is befészkelte magát az agyamba hogy ha a következő is ilyen stílusú lesz azt már nem fogom 0 day venni, sőt lehet egyáltalán nem fogom.

    Így múlik el a világ dicsősége (és egy AC rajongó lelkesedése is sajnos).
  • Gary
    #3071
    Közösségi kihívás 2014.02.19-ig.
    20 ellenfelet kell pisztollyal lelövöldözni! Perzsa görbe kardok a jutalom!
  • Gary
    #3070
    Igen, de még 1 nekem is hiányzik.
    A YouTube-on van pár videó, hogy hol vannak lelőhelyek. Na én azokat végiglátogattam, különböző időkben, de semmi.
  • Gary
    #3069
    Ja, még egy dolog, ehhez a hajófoglalós trükkhöz!
    Vigyázni kell, nehogy lelökjenek a hajóról mászás közben, mert akkor jöhet egy nagy bogár! (BUG) és gyakran belepotyoghatsz a hajótestbe! Onnan meg csak gyors-utazással (bár, harcból azt nem lehet) vagy újratöltéssel tudsz megmenekülni.
    Van ugyan egy Trainer, amiben van teleportálási lehetőség, de sokkal macerásabb azzal is kikecmeregni, mint újratöltéssel próbálni.
  • Gary
    #3068
    Automatikusan akkor lesz a tiéd a hajó, ha a mészárlás után vagy még közben fölrobbantod a hordókat, levadászod a lövészeket az árbocokról és levágod a zászlót.
    Többnyire két dolgot szokott beadni, amit még meg kell csinálnod, miközben a legénység üti az ellent. Ezek közül, ha mindent megcsinálsz (kapitány, tisztek, lövészek, hordók, zászló) nem tud random feladatot bedobni, mert mindegyik kész!

    Érdemes, mert ha fölküld a zászlóért, de már nincs élő ember a hajón, akkor is hull a legénységed! Hiába, a szellemek is dolgoznak! :Ð
  • N3mus
    #3067
    Sziasztok!

    Valaki találkozott már "social chesttel" ? , bálnát/konvoy-t már jópárat találtam de valahogy sehogy nem futok bele ilyen ládákba
  • Savaran
    #3066
    maxra fejlesztett hajóval én szétszedtem őket, ki kell használni a nagyobb sebességét a kis kalóz ladiknak
  • tomsolo
    #3065
    told nekik sokat a mozsárt, meg rongyolj beléljük :)
  • Tono34
    #3064
    A legendás hajókat szeretném legyűrni... 1 már megvan, de a többivel nem boldogulok. Mikor már azt hiszem megvan valahogyan mindig pórul járok. A hajóm már fullos szóval elvileg nyerhetnék is.
  • BoneDragon
    #3063
    Ezt kipróbálom, köszi! :)
  • ratgab
    #3062
    Nem tudom volt-e már róla szó, de egy tipp hogyan zsákmányoljunk gyorsan, könnyen nagy hajókat (akár a flottába, akár csak pénz és nyersanyagszerzés miatt).

    Ha közel tudunk kerülni az ellenséges hajókhoz pl. Man o War-okhoz (lehet nem így írják, de ez most részletkérdés) és persze még nem kezdtük meg az ágyúzást, azaz nem kezdtünk nyílt konfliktust, akkor engedjük el a kormányt.

    Ezután (a legkönnyebben szemből megközelítve mert egyébként könnyen kikerülnek) odaúszva a hajókhoz felmászhatunk rájuk és a legénységet le lehet mészárolni. Ezután nem lesz automatikusan a miénk a hajó, hanem kell neki minimum 1 ágyúsorozat vagy egy ram és már foglalható is a hajó (néha fel kell mászni rá újra mondjuk a zászló elpusztításához).

    Kissé nehézkes módszer, de így könnyen lehet gyenge hajóval is nyersanyagokat gyűjteni a nagy böszme, bálnaméretű hajókból is.
  • tom2004
    #3061
    Hol lehet megvásárolni, letöltés formában? Nem szeretnék postaköltséget.
  • tomsolo
    #3060
    több poligon meg nagyobb látástávolság, jobb antialising etc... :D
  • BoneDragon
    #3059
    Pc-n van pár plusz effect, de semmi komoly.
  • Savaran
    #3058
    A konzolos verziónak is olyan komoly a grafikája mint a pc-s nek? Vagy kicsit mérsékelték?
  • Foxy0
    #3057
    akkor az a ludas mert én xboxon játszom ami kivan ütetve
  • MerlinW
    #3056
    Természetesen. "Közösségi" kihívásokat nehezen játszol offline :)