48
  • Papichulo
    #7
    Holott Nemetorszag meg USA szovetseges is... mely teny lett "night kobrajanak a monguza"... vagy forditva... nem ismerem az allatokat ;)
  • kiralysanyi
    #6
    Úgy, hogy az tényleg jó film volt. ;)
  • Papichulo
    #5
    "ha irán a szövetségese lenne usának, akkor nem kapott volna egy oscart sem az argó-akció"

    Saving Private Ryan hogyan kapott akkor 5-ot is?
  • Broafka
    #4
    imádom ezt az argo-akció cím fikázást! Senkinek nem esik le, hogy volt egy olyan magyar film, hogy Argo? és azért fordították ezt argo-akciónak, hogy ne legyen belőle kavar?
  • Darth Sith
    #3
    Az én szememet főleg ez a kettő szúrta:
    Legjobb látványtervezés: Lincoln
    Legjobb jelmeztervezés: Anna Karenina

    Látványra több jobb film is volt szerintem. De jelemezre pl a felhő-atlasz milliószor ráver, csak az akadémiánál nem divat wachowski tesókat díjazni. Pedig az a film önmagában ráver látvány és jelmez terén mindkét díjazottra, de még a zenét is mellé merném tenni, mert az is elég jó lett. Maga a film rendezése, története nem mindenkinek jön be, de a látvány, jelmez/maszk és zene attól függetlenül szerintem nagyon jól sikerült. A nyomorultakban se volt rossz, de annyira nem volt kiemelkedő.

    Amúgy az argot nem értem miért istenítik mindenhol ennyire, rohadtul nem egy nagy durranás.
  • nlght
    #2
    amúgy érdekes, hogy az indexen írnak a vfx botrányról, az indexnél jóval szakmaibbnak számító sg.hu-n meg kicenzúrázzák a hírből

    köszönjük viktor, nem csalódtunk benned, way to go man
  • nlght
    #1
    utoljára kb 15 éve néztem oscart díjátadót, egyrészt dögunalom, másrészt az egész politika, ha irán a szövetségese lenne usának, akkor nem kapott volna egy oscart sem az argó-akció (amiben egy csepp akció sem volt, köszönjük az ingyenélő, balfék szinkronfelelősnek), annyira nem volt jó (nálam 6/10)