52
  • zola2000
    #52
    Igen, 3D mozgó háttérkép le, launcher csere egyszerűbbre, aztán ennyi.
  • NEXUS6
    #51
    Oldtimer vizsgát mikortól lehet mobilra letenni?


    Nézd, nekem is régi kocsim van. De hobbiból tartom és nem kezdek el kineka-fasza-nagyobb játékot játszani, amikor egy új BMW-vel kell összehasonlítani.
  • NEXUS6
    #50
    Így van. pl iP esetén a magas ár.
  • M2 #49
    Sok dolog van, amiben még az a négy éves készülék is alázza a legújabb Androidosokat!
  • caius marius
    #48
    Meg is érdemled! A fakerék is meddig jó volt nem? :-)
  • Petka
    #47
    3GS-em van már jóideje és nem vesz rá az Isten se, hogy vissza térjek androidra... :)
  • errorista
    #46
    milyen mókásak ezek a droidok hogy hazudnak orrba szájba csak hogy igazolják magukat mert negyedmilliós szarra adtak ki pénzt :D
  • NEXUS6
    #45
    Valszeg mert neki csak az van!

    ;D
  • caius marius
    #44
    Bár összehasonlítani egy 2g egy S3-al meglehetősen dilettáns lépés.
  • caius marius
    #43
    Tessék egy videó csak neked...
    Egy kiba röccenés nincs benne.

    https://www.youtube.com/watch?v=dBq0MMiLK8s&feature=youtube_gdata_player
  • Petka
    #42
    Cáfold meg valamivel...
  • caius marius
    #41
    Álmaidban kicsi rigó. Álmaidban!
  • Petka
    #40
    Gyerekek azért tényleg nevetséges, hogy valaki kiad 100-150ezer forintot manapság egy csúcskategóriás android mobilért és egy fostos iphone 2g is leveri kezelhetőségben és gördülékenységben... Azért akik védik a droidjukat, mutassanak már egy videót arról, hogy mennyire lagmentesen működik a készülékük... :)
  • tomboy013
    #39
    Bezony! =)
  • NEXUS6
    #38
    B.M.V
  • caius marius
    #37
    Helyes! Éljen a gördülékenység!
  • M2 #36
    Le style, c'est l'homme
  • tomboy013
    #35
    A névjegyzék nem csungcsang szar szerintem, ott elég konkrétan érzékelni lehet sok névnél amiről beszélek. De amúgy meg kit érdekel, nektek nem tűnik fel mert nem használtatok még mást és ez a normális, én meg nem veszek droidot amíg nem folyamatosak az alap dolgok benne annyira mint WP esetén. Ennyi.
  • caius marius
    #34
    Nem csak az androidon fordul elő, ezt próbáltam ezzel a példával demonstrálni, de túl hülye vagy, hogy felfogd.
    Minden rendszert meg lehet akasztani aztán lehet róla fos videókat készíteni.
    Ez a gördülékenységi mizéria meg egy buziság. Nekem az android is mindig gördülékeny volt, igaz nem csungcsang szarokon próbálgattam.
  • NEXUS6
    #33
    Ja és nálam nem 1409 pontot csinál, hanem 1825 (áfonfá 1559).
    Mondd nálad ez elég indok arra, hogy nagy nyilvánosság elött, a közszemérmet mélységesen megsértve, az emberek jóérzését sárbatiporva leszopjál?

    Ó leesett!!!
    Na na na na na....! Te kis huncut, szerintem ezt direkt csinálod! Tudom ám hogy pont erre hajtasz!
  • NEXUS6
    #32
    Momentán nálam ez a progi, ami a vidióban szerepel nem akad. Nem kicsit, nem nagyon nem akad, hanem egyáltalán.

    Akkor most mi faxom van?
  • M2 #31
    Ennyit írt le egy tomboy013:
    "már annyira hozzászoktam a WP fürge és gördülékeny működésébe hogy az S3 akadozásai és késő reakciói nagyon zavaróak voltak"

    Totál nem egyedi eset, mindenki tudja, hogy az Androidon előfordulnak amiket kifogásol.

    Erre a szokásos nagy arcotokkal belekezdtetek egy szánalmas mosdatásba, más platformok fikázásába... Miért? Fáj bevallani, hogy a drágán vett, márkás, imádott telefonotok bizony nem hibátlan? Ez valamilyen vallási fanatizmus nálatok? A sok Samsung reklám kimosta az agyatok gondolkodásért felelős részét? Bedarált a Google és az Android marketing gépezete? :-)
  • M2 #30
    Ettől akkor most már nem szaggat a Samsung??? Vagy mi van?
  • fergusonpapa
    #29
    széthajtom a sima 4es iphoneom és ilyen még véletlen se volt.. talán egy lassabb lapozás megesett de ez vic. Mindenről lehet találni szart. Többmilliot gyártanak belőle lehet baki.

    Vagy jb-elt és minden szarral telerakta. Az androidosok tudják ezt talán a legjobban miylen mikor valami megfekszi a telfont..
  • caius marius
    #28
    Az előző neked ment...
  • caius marius
    #27
    https://www.youtube.com/watch?v=Ae0wX3B6B5c&feature=youtube_gdata_player
  • M2 #26
    Most csak egy, de van ilyen videó ezerszám.

    Nem az iPhone-on van a hangsúly, lehetne ott bármilyen más teló is. Jöhetnek a kifogások persze, hogy így rosszul csinálja, meg úgy rosszul csinálja, csakhogy egy operációs rendszeren mi az, hogy rosszul lehet valamit csinálni!?

    Szánalmasak az elvakult Samsung fanok, ahogy nem képesek elfogadni a tényeket.
  • fergusonpapa
    #25
    jáj

    Szerk : Mert ez azért nagyon durva kijelentés, és tudom hogy egy nagyon jó teló, probléma nélkül. (talán az anyaghasználat a gond maximum) Mondom ezt iphone tulaj-ként :)
  • fergusonpapa
    #24
    s3 szaggat?? Iphone-os létemre ezen felkel röhögnöm.
  • tomboy013
    #23
    Nem próbáltam ki eléggé ezt aláírom, egyébként tetszik a rendszerben hogy sokat tud, de a WP szebben fut az Omniámon mint az S3-on a Droid én ezt tapasztaltam. Nekem fontos a folyamatosság és az azonnali reakció. Van akinek más a fontos, de jelenleg még nem elég jó számomra a droid ilyen szempontból ezért is felejtős. Meg mint említettem jobban megfogott a Wp külleme.
  • dyra
    #22
    Ezek szerint bejött a Nokiának az WP..
  • mrlujoak
    #21
    ...hm, a Sony is kiadta volna már a Q4-es (ami náluk a Q3) adatokat?!
  • W3ndyX
    #20
    Két hasonló kategóriájú WP és Android: Szerintem egyértelmű felhasználói élmény szempontjából... https://www.youtube.com/watch?v=CtmAxiO-1vI Nem tudom hogy az előttem szólók most a Lumia 610 és Samsung S3-at akarták versenyeztetni vagy csak az android vs wp volt. De nekem van egy NOTE 2-őm barátnőmnek megy xperia proja amit a videóban látni. Hát a note 2 mérföldekkel jobb... és akadást ezen a telefonon még nem láttam. Üzemidővel meg biztos vagyok benne hogy az összes WP-t odavágja netezés/filmnézés/programok futtatása terén is.
  • NEXUS6
    #19
    Egy folyamatosan frissülő csempéhez képest azért a widgetek kicsit magasabb szinten vannak, ezt be kell lássad. Hülyeség lenne az ízléseken vitatkozni, van akinek bejön a csempe és ez jó.
    Azonban!
    Csak azért mert valami jobban megfelel az ízlésemnek megideologizálni technikai szempontból, vagy a dizájt összekeverni a mérnöki szinttel olyan dőreség, amit eddig jobbára csak nagy arcú iDiotáktól láttam. Nem kéne ebbe az irányba menni.

    Másrészt elvonatkoztatva az egyéni ízléstől a WP piaci részesedése csupán pár százalék. Persze a legyek milliói nem tévedhetne... meg ilyenek. És az tényleg igaz, hogy a közízlés és a minőség nem mindíg járnak kéz a kézben, a kevesebb eladott készülék viszont ugyan így nem jelenti azt, hogy adott termék jobb lenne.
  • caius marius
    #18
    Igaz nekem csak 260db körüli a névjegyzékem, de nekem egy röccenés nincs benne.
    Tehát szerinted szépek a hátterek az androidon, de nincs benne folyamatos információközlés.
    Jól kipróbálhattad azt az S3-at...
  • tomboy013
    #17
    Hát sose volt iPhone-om, szóval nem onnan loptam a dumát egyszerűen így van. Én itt nem arról beszéltem hogy kinek milyen felület tetszik jobban, csak a gördülékenységről. Az pedig tény hogy a WP gördülékenyebb, csak az elfogultak mondják hogy nem meg aki még sose használta a rendszert.

    NEXUS6: Nem azoknál a részeknél tapasztaltam a laggot ahol a Widgetek vannak szem előtt, hanem például a névjegyzékben(volt több mint 500 név és borzasztóan idegesítő volt amikor hol lelassult scrollozás közben hol pedig felgyorsult hirtelen a rendszer). Annyira gagyi duma ez a 8dp egyforma színű téglalap dolog. Csak egyszer vegyél már a kezedbe te is egy WP telót aztán láthatod milyen egy Live tile.... Szerintem nem egy szines téglalap van hanem folyamatosan frissülő mozgó csempe, ami azért nem ugyanaz. Szerintem sokkal igényesebb és letisztultabb a többi rendszer ikonos/widgetes megoldásától de ez már más kérdés. A folyamatos info közlés miatt hasznosabb az biztos. Bár tudom valakinek az a fontos hogy háttérképet tudjon állítgatni, meg hogy hullámozzon a háttérkép mert az olyan menő ugyebár :P Szerencsére már abból a korból kinőttem. Nah mindegy azon ne vesszünk össze kinek mi tetszik a legjobban én csak arról beszélek mennyivel szebben fut a WP. Mert az tény hogy szebben mint a droid. Körbe lehet magyarázni hogy de ott widget meg 3D meg ez meg az, de a lényegen akkor sem változtat.
  • NEXUS6
    #16
    Azért tegyük hozzá hogy 8 dp egyforma színű téglalapot, talán még egy c64 is gördülékenyen mozgat, scrolloz.
    Egy SGS3 kezelőfelülete viszont 3D-s. Háttérképpel, esetleg valami csicsás launcher progival miegymással. Marhára nem ugyan az a műfaj, már ha csak a hw igényt nézzük sem.
  • caius marius
    #15
    ...MS-nak akkora...
  • caius marius
    #14
    Nem szeretem a WP-t. Próbálgattam de nem jött be, épp úgy ahogy az ájfon sem. Ezek a csempék nekem nem tetszenek. Kinek a pap... ugyebár. Arról nem is beszélve, hogy nincs az MS-akkora telefonja ami nekem a note után kényelmes lenne.
    Ezt a "gördülékeny" dumát pedig a almától nyúltátok le. Mindenki tudja, hogy annál gördülékenyebb nincs! :-)

  • tomboy013
    #13
    Használj WP-t huzamosabb ideig és rájössz, ahhoz képest észrevehető.