52
  • caius marius
    #12
    Azért annyira nem kéne remegni az MS jövője miatt. Akkora gennyes cég, hogy kitart még pár évig biztos. :-)
  • caius marius
    #11
    S3 akadozásai... Ne fárassz már...
    Vajon az én S3-om, vagy Note2-em miért nem akad? Biztos csodagépek...
  • tomboy013
    #10
    Ez is csak attól függ kinek milyen igényei vannak. Akinek a kezelhetőség a fontosabb, hogy meg se rezzenjen a rendszer annak a WP jó, aki szeret szórakozni a sok beállítással annak a droid. Nem rossz rendszer a Droid mert a héten jó mélyen beleástam magam az SGS3-ba, tényleg sok szarságot be lehet rajta állítani(bár nekem már túlságosan sok volt a lehetőség), csak már annyira hozzászoktam a WP fürge és gördülékeny működésébe hogy az S3 akadozásai és késő reakciói nagyon zavaróak voltak. Bár főnököm aki vette a telefont nagyon örült neki mert Simbiánt használt előtte és ahhoz képest tényleg sokkal gyorsabb a Droid =D De WP-ről rossz lenne átállni rá.
  • tomcsa4
    #9
    Igen, csak leszarjuk az operát.

    Google be van szarva. Elkényelmesedett. Van nálam egy Lumia 610. Hát gyerekek, sokkal jobb, mint az SGS3. Pedig Mango van rajta. Komolyan mondom ilyet fogok venni az idén. Ráadásul a jelzett 9 óra beszélgetést is bírja.
  • narumon
    #8
    Vagyis pont, hogy megismétlődjön. Csak ezen a piacon a google akar lenni a one and only.
  • sanyicks
    #7
    hogy ne ismétlődjön meg az ami pc-n?
  • Narxis
    #6
    Én nem érzem így, amikor olyanokat olvasok, hogy nem lehet mondjuk egy webkites böngészőt csinálni rá mert ilyen-olyan korlátozások vannak akkor azért elgondolkodom, hogy mi az a nagy potenciál. Nem véletlen nincs még rá Opera Mobile és az új Opera Ice vagy mi a tököm se lesz rá egy darabig biztos.
  • Narxis
    #5
    Pont azért érdemes csinálni.
  • Omega
    #4
    Sokkal nagyobb potenciál van Windows Phone-ban, mint az a kis szelet. Nem is akarják, hogy nagyobb legyen.
  • G_ArchAngel #3
    Mi értelme van egy szinte észlelhetetlen szeletével csinálni a piacnak?
  • Treviz
    #2
    Szószerint minden.
  • G_ArchAngel #1
    Mi igaz abból, hogy a Google szándékosan szívatja a Microsoft mobil oprendszerének használóit?