556
Hungarizált mémek gyüjjenek idefele
  • reménytelen
    #36
    Egy kis saját alkotás(nem mém, de talán befér ide)

  • Sephirot T
    #35
  • FL Zoli
    #34


    Azt a kurvabetyárhétszentségitnekije
  • tutituti
    #33
    amúgy fffffuuuuuu-ba simán elfért volna szerintem...


  • tutituti
    #32
    amúgy két helyről jön:
    ő az aki kezdte
    http://deinodrinkspixels.tumblr.com/

    PH-s gyűjtő:
    http://logout.hu/bejegyzes/lenry/hungarizalt_memek/hsz_101-150.html#msg126
  • tutituti
    #31
  • bakkerman
    #30
    hát lehet hogy egy butafasz vagyok,de én ezeken sírva nevetek :DDDDD elég régóta megy már ez a mém dolog neten,facebookon,és még mindig nem tudom unni,mindig kitalálnak valami olyat,ami miatt lezúgok a székről :DD persze minden embernek más a humorérzéke,de ha valaki nem vevő rá,akkor ne is szarozza le,én se mondom a szusira,hogy kurvaszar kaja,mert még nem ettem,de többmillió japán megeszi,szóval kussolok. keep calm and keep calm
  • Roger6
    #29
    Ok, igazad van.
  • Interstate 95
    #28
    És attól hogy cinikusan leugatsz, meg nyomsz pár gúnyos smilet most valami változott úgy gondolod ? Én egy semleges kommunikációt kezdeményeztem normális hangnemben, jó lenne ha ezt is kapnám viszonzásul. Csupán tényeket írtam le olyan dolgokkal kapcsolatban amiket szeretek, és amivel kapcsolatban képben vagyok, nálad nem tudom mi a helyzet, de én olyan dolgokról nem írok amivel kapcsolatban nem vagyok képben (kizárva hogy tévednék). Továbbá nem tértem ki arra hogy mit gondolok erről a magyar mémről, sőt még részben igazat is adtam neked, gondolom a verejtéktől képződő homályban ezt már nem vetted észre. Hűtsd le magad.
  • Roger6
    #27
  • Sippie
    #26
    ez egyébként tényleg érdekes. Benéz, azt beböffenti hogy hát ez szar, és én vagyok a zisten, mert az én ízlésem a tökéletes, és jólmegmondom hogy ez erőltetett, és gagyi, és magyar és fúj... nem egyszerűbb a piros x-re kattintani, csak úgy szimplán?
  • karajjj
    #25
  • jazzy
    #24
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • immovable
    #23
    Szar.
  • SötétBarom
    #22
    Kurva jó. Végre valami magyar mém, ami tényleg az, és még vicces is.
  • RAZOR27
    #21
    "Itt vannak faszán magyarul a mémek, magyarosítva, egyediesítve."
    Bocsáss meg de ezen a részen mosolyogtam egyedül az egész topikban, marhára egyedi :D nane :D régen is voltak ilyenek, csak akkor még nem csináltak 600darabot percenként a fostos magyar "KattintsMárAReklámra!" mém oldalak.
    Az előttem szólok idézve, talán egy képen vicces volt, de a többin már siralmas, azoknak való akiknek ugyanazt a poént többször ellehet adni, de majd megunják a fészbúkos humorzsákok is egy hónapon belül.
  • trident
    #20
    Ihaly! +fav!:D
    [#tivornyidő]
  • Roger6
    #19
    XDD Az igen, úgy tisztelegsz felé, hogy nevetségessé teszed, vicceket találsz ki róla? Bázzzeg, ez igen! Máshol szobrot állítanak, meg dalokat zengnek a hősökről, könyveket írnak róluk, itt vicceket, ez a tisztelgés. Ugye érzed, hogy ez így nem normális? Tudod, traktoros viccet ismerek, de Aston Martinosat nem. Ez is érdekes (persze, most gyorsan ráguglizol egy akármilyen híres sport verda viccre, hogy naénaztán demegmontam hogy van ilyen is, de fejből csak trakeszos megy mindenkinek).

    Szóval nem árt ha tisztázzuk: ezt TE gondolod így, és ettől még egyáltalán nem biztos, hogy így van. A szar-fos macskás képbe meg ne akarj ideológiákat belemagyarázni, nem beszélve arról, hogy a kiparodizálás az vicces dolog. Itt meg egy macska ugyanazzal a fejjel, 500 szöveg alá, és húha, ez aztán a paródia. Ezzel nem a TE humorérzékedet kritizálom mielőtt ezt hinnéd, mivel egyikre sem mondtad, hogy tetszik, csak leírtad a történetüket, és a véleményed.
  • Vaxi
    #18
    nekem az nem tiszta, hogy ha ennyire zavar titeket ez az egész, akkor miért is kattintottatok rá a topicra? hogy ezt elmondjátok, hogy nektek ez nem vicces?
    köszönjük az infót
  • Interstate 95
    #17
    A grumpy cat lehet hogy egy új dolognak számít, de a macskák kiparodizálása egészen a 70 -es évekig nyúlik vissza. Egyáltalán nem új dolog. Chuck Norris meg szevasz, egy legenda, mind filmes karakterként, mind a való életben. Az interneten terjedő Norris vicceket meg inkább a felé való tisztelgésnek nevezném. A többivel nincs bajom, de ezt a két dolgot azért nem ártott tisztázni.
  • Dynamic
    #16
    Ja, végre eredeti magyar mém. Na, olyan is...
  • Vaxi
    #15
  • xNecroBladex
    #14
    Ez a hungaro-mém olyan, mintha valami államilag támogatott szar lenne, semmi extrával...dehát magor embör mindenbül tréfát űz.
  • Lacee86
    #13
    Jah, sztem is. De hát sokféle humor van, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. :)
  • karajjj
    #12
    Szerintem kurvára vicces, de lehet csak az én humorérzékemmel van baj...
  • Roger6
    #11
    Eddig azon sírtak az emberek, hogy az angol mémeket lefordítva milyen szarok (pedig hát ugyanazok, de ugye az angol nyelv, az aztán fúha meg öjjnye de jó, mert az angol). Itt vannak faszán magyarul a mémek, magyarosítva, egyediesítve. Az erőltetett az a nyomorék grumpy cat, vagy az a chuck testa, aki tavaly volt. Amikor egy képre ráhúznak 300 szöveget, és nyomatják egész nap. Vagy Chuck Norris, aki igen, nagy ember, meg Bruce Lee-vel is játszott, de már annyira elcsépelt az egész... Ez meg az én véleményem.

    És ugye van görgő az egéren, ahogy a szaros batman-es képeket, a szaros grumpy cat-eket, vagy a szaros chuck testa-t át lehet tekerni. Én nem szóltam egyikre egy szót sem, csak görgő le, és kész.
  • Kata
    #10
    Nekem sem viccesek, inkább erőltetettek. Meg ez is olyan, hogy ha egyet láttál, láttad mind. A sokadik után pedig már kifejezetten unalmas.
  • Roger6
    #9
    Igen, a tiéddel van baj, mert kurva jók.
  • Lacee86
    #8
    Ez is vmi új divathullám? Sztem kvára nem viccesek, de lehet, h csak az én humorérzékemmel van baj? Na mind1.
  • ElectricalTech
    #7
  • vegicsek
    #6
  • tigeroo
    #5
    nyugodtan mehet amarra a gumiszobába vagy a sajátba :)
  • greg benz
    #4
  • greg benz
    #3
  • sro
    #2
    :DD

  • #1
    Gondoltam indítok neki egy topicot, nem találtam eddig ilyet, szóval jöhetnek:)


    (és a többi, nem akarom az első HSZel floodolni:P)