11
  • GaborT28
    #11
    Egyébként miről is szól ez a film?...öööhh...
  • kalapos01
    #10
    Az újságírók már látták a filmet itthon is, de itt nincs szó arról, hogy milyen.

    "korántsem nevezhető kudarcott valott produkciónak/szereplésnek"

    Ez szerintem is több annál. Tizedik hely. Viccelsz? Ahelyett, hogy letarolta volna a listát.

    Zombee: Nem. Azt sem.
  • Atyuska
    #9
    Tudtommal a premier előtti vetítések nálunk január 22., Kedd-en lesznek.
    Addig kedves cikkíró a maga nevében nem hinném hogy nyilatkozhatna, mert nem hiteles.
    Nem értem azt sem, hogy ezen adatok fényében még korántsem nevezhető kudarcott valott produkciónak/szereplésnek.
    Én moziba fogom megnézni, mert kívácsi vagyok a filmre. Persze egy akciófilmtől ne várjunk egy Matrix magasságú bonyolultságot, mert nem is az a célja, hanem a szórakoztatás.
  • Zombee
    #8
    Te láttad már? És a ratyi vámpír az jó?
  • kalapos01
    #7
    Láttad már a filmet? Vagy csak a reklámok szippantottak be és azért hiszed, hogy ez jó?
  • goldmember
    #6
    Ratyi vámpírokon és varázslókon nevelkedett tinik nem tudják mi a jó.
  • Zombee
    #5
    Én csakazértis megnézem moziban majd.
  • Kozma89
    #4
    Miért van az, hogy az összes Schwarzenegger-ről szóló kis képen mindig Steve Bridges szerepel Schwarzeneggerre sminkelve? :P
  • csimmasz
    #3
    Szerintem ez a filmesek hibálya, már régóta az a trend, hogyha van egy értékes név, mint egy szinész, vagy játék akkor meg sem próbálnak jó filmet csinálni, csak a névből akarnak pénzt kihozni több kevesebb sikerrel.

  • Hedgehunter #2
    Ott folyatta ahol abbahagyta es azota valoban valtozott a vilag..
  • GaborT28
    #1
    Szerintem pedig maga a film volt annyira semmitmondó,hogy nem érdekelte a nézőket... Mikor láttam az előzetest, nem éreztem különösebb késztetést rá, hogy megnézzem(klisésnek tűnt). Túl nagy visszhangja sem volt ami azt illeti. Úgyhogy nem a színészek hibája.