215
  • MagyaR
    #215
    Látom marhára sok időtök van, ilyen "értelmes" hangnemben, egymást oltogatva vitatkoznotok. Honnét van erre energiátok? Nem dolgoztok vagy valami?

    Azt meg, hogy siker lenne vagy sem, ha olcsó termékeket dobna ki az Apple, nem lehet 100% biztonsággal megmondani. Voltak már példák a történelemben, amikor sikeresnek vélt ötletek dugába tőltek, marhaságok pedig teret nyertek.
  • Jakuza001
    #214
    Igy van csak itt a kis trollok a fotelbol azt hiszik, hogy mindent tudnak. :D
  • M2 #213
    Amúgy ő a biztos troll, mert semmit nem reagált a személyes sértésemre. Most a Die Hardot is bekamuzta neked. Próbálkozik a szerencsétlen lúzer... :-)
  • M2 #212
    Köszi, én is arra jutottam, hogy vagy troll vagy full idióta. A végén a troll nyert, mert ennyire sötét emberek azért már csak nincsenek! :-)
  • Jakuza001
    #211
    Ostoba ? :D Talan belekellene nezned a tukorbe.
    Vagy elolvasni a faszsagot amit a gyerek irt. Meg csak osszefuggesben sincsen azzal, amit en irtam. Mondok a lakossagrol egy szazalek szamot, a gyerek meg handabandazik az evvel. Raadasul meg azt sem tudja, hogy nem igy mukodik a gazdasag, hogy egy negyedevbol eves mutatot csinalhat egy szorzassal, mikozben a tobbi negyedevet nem is ismeri.
    Thx bye. :D
  • Gladiator
    #210
    Sajnalom, de sokkal ertelmesebbnek tartom magam nalatok, ugyhogy en nem allok le vitatkozni. Nem mondanam, hogy egy picit is erdekel mit gondoltok, csak M2-nek szoltam, hogy vegye eszre magat.
    Hogy a Die Hard 4 topikban mi volt, arra mar nem emlekszem, hisz vagy 4-5 eves film, de sanszos, hogy keversz valakivel.
    Puszi
  • hagyimiklos
    #209
    Három és fél évig éltem kint, de egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy olyan olcsó lenne Kína. A nagyvárosok kifejezetten drágák és csak kűlsőleg olyan nagy a csillogás. Nagyon sok a szegény és a megélhetés is egyre nehezebb.
  • keembo
    #208
    A többi popcornzabáló nevében: linket kérünk arra a fórumra!
  • UUUU
    #207
    Gladiátor, az M2 haverod volt az ostoba, mint ahogy te is az vagy, amikor a kreténségét és a sajátod akarod megmagyarázni, mint olcsó életszinvonal Kínában.
    A Die Hard 4 fórumban is eljátszottad a trollt, menj oda vissza az a barlang való neked.
    A 365 napot meg jobb ha nem magyarázod, mert mindenki tudja, hogy az M2 volt hülye, hogy kiszámolta az 5 millió lakosból a 365 napot, amin azóta is derül mindenki
  • Gladiator
    #206
    M2, te most komolyan kepes voltal veluk ennyit vitatkozni?:D Jakuza vagy annyira vallalhatatlanul ostoba, aki egyebkent mar reg rajott, hogy o volt a hulye, mert mast se kepes, csak ezt az 5 millio telefonbol kiszamoltad, hogy 365 nap dolgot hajtogatni, amit igazandibol o ertett felre, vagy pedig trollkodik veled:D Hagyd a picsaba. Ha hulye, maradjon is annak, de ha meg trollkodik, akkor csak magadat egeted, hogy bedoltel neki:D
  • Xellos999
    #205
    Erről szól a cikk nem? Aki megteheti, hogy megveszi annak nem kell olcsóbb Apple cucc.
  • Jakuza001
    #204
    Te most magaddal beszelgetsz ? :D Jo lehet:D
    Inkabb zarkozz be, mert jon a mumus. :D
  • Jakuza001
    #203
    Tudod te miert irtam, keszulj fel. :D
  • narumon
    #202
    Hagyjad már őket, hát 3 retardált egy rakáson. :)))
  • narumon
    #201
    Nem hiszem, hogy kiengednek a zártosztályról, de azért próbálkozz. És ne tiltakozz amikor a kedves bácsik szerinted fordítva akarják rádadni a kis fehér kabátkát :)
  • narumon
    #200
    Némá hozzászólt a gumiszoba társ :D
  • Jakuza001
    #199
    Neked meg marad az ev kiszamolasa a nepessegi adatokbol, meg anyutol penzt kerni a ipadra, aztan a hitel meg elviszi a hazat a fejed alol. :D
  • Jakuza001
    #198
    Narumon kocsog menj inkabb aludni, mert nem sokara megyek szegedre meggyomrozni . :D
  • M2 #197
    Az almás logód nem érdekel, eddig viszont jót mulattam rajtatok.

    Üzleti tevékenységbe ne kezdjetek, mert szétszednek titeket a szegényes matek tudásotok mellett. Jóccakát! :-)
  • Jakuza001
    #196
    TE retard mert nem keszuleket adtak el, hanem almas logot ? :D
  • M2 #195
    "egy lakossag szazalekbol, hogy lehet evet krealni a naptarban"

    Egy szóval nem írtam ilyent, a hazugod magadnál keresd.
  • M2 #194
    Oké, számoltál itt 5 millióval.

    Honnan vetted az 5 milliót és mit jelent?
  • M2 #193
    Mert így is készüléket írtál, minek idézzem a teljes hülyeségedet?
  • Jakuza001
    #192
    A looser itt te vagy mert mondatokat hamisitasz, kitalalsz mindenfelet negyedevekrol, amokor egy retard majom vagy, aki matematikailag levezette egy lakossag szazalekbol, hogy lehet evet krealni a naptarban. :D 365 nap. :DDDDDDD
  • M2 #191
    De írtam, a valós piaci adatokra a következő várható:

    20-30 millió eladott készülék egy 300 milliós piacon. Részesedés 7-10%. Így kell ezt rendesen számolni.
  • Jakuza001
    #190
    Latod mar megint hazudsz.

    Konkretan en ezt irtam egy kerdest es nem kijelentest levagva a mondat elejet es veget.

    "Menjel mar. Sikeres a piac ahol a 1,4 milliard lakosnal 5 millio keszuleket elad valaki ? :D"

    Te meg idelikeled, hogy a mondatom ez volt "
    "1,4 milliard lakosnal 5 millio keszuleket elad"

    Hat anyadat hamisitsd meg te kis pots.
  • M2 #189
    5 millióval számol, az a negyedéves adat, te nagyon vesztes! :-)
  • M2 #188
    De ebben az esetben is, megkapod, hogy negyed év alatt az Apple lefedi telefonnal a lakosság 0.36 százalékát. Akkor egy évre vetítve ez milyen teljesítménynek számít? Na?
  • UUUU
    #187
    Miért erőlködsz ezzel a negyedévvel, amikor ő nem is ezt írta? Ne terelj, hanem menj aludni,mert marhaságból jelesre vizsgáztál, mint számtalanszor.
  • M2 #186
    "en erre irtam, hogy 5 millio lakos az hany szazalek"

    Akkor elég szarul írtad, máskor jobban figyelj:

    "1,4 milliard lakosnal 5 millio keszuleket elad"
  • UUUU
    #185
  • M2 #184
    "Az a baj hogy az en szazalekom az szazalek volt."

    Ebben az esetben már ott akkor elkúrtad a számolást. Grat! :-)

    Mert ugye helyesen:
    (5 millió ember / negyedév) / (1400 millió ember) = 0.0036 / negyedév
  • Jakuza001
    #183
    Te szerencsetlen, hat en irtam le hogy lakos mert kutyat nem erdekelt az apples nyomorod, hanem azert mert te sikernek irtad le az 1.4 milliard lakosu orszagban az 5 millios eladast. Es en erre irtam, hogy 5 millio lakos az hany szazalek, te szellemileg alulfejlett paramecium. :D
  • Jakuza001
    #182
    Az a baj hogy az en szazalekom az szazalek volt. TE mar csak tudod hogy en mit irtam, hiszen ott az altalad idezett monjdat. :D Meg az is ellened szolt te szegedi paraszt.

    Lakossag szazaleka ? Az telefon te gyoker ?
    Kulon allo mondatokrol hallottal mar ? :D

    DE ez a legjobb : P

    "Sikeres a piac ahol a 1,4 milliard lakosnal 5 millio keszuleket elad valaki ? :D"

    Ebbol jott a kamu, hogy en azt mondtam, hogy mind vevo. :D Amikor a kijelentes, hogy annyi lakosu az orszag. :DDDD
  • M2 #181
    Csak egyet olvass vissza. Hol van ott öt millió lakos említve, te nagyon buta?!

    Telefon. Készülék. Az nem lakos, Tompika! LOL!
    És hogy végleg ne tudd felfogni: per negyedév.
  • M2 #180
    Mert a (kényszeredből létrehozott, amúgy totál érdektelen) százalékod soha nem volt százalék, hanem százalék / negyedév.

    Erre írtam, ha minden áron ezt az értéket akarod évre levetíteni (hogy úgy számolj, mint a felnőttek), akkor szorozd néggyel. Itt már elakadtál a matekban. Übergáz! :-)))
  • hagyimiklos
    #179
    Áhhh, még mindig megy a naptárszámítás az öt milló lakosból ? -.-
  • M2 #178
    M2:
    "5 millió telefon az kevés babér?"

    Jakuza001:
    "Az bizony keves baber.
    Mennyi is az ? A lakossag hany szazaleka ? ~0.0036 ?"

    M2:
    "Kit érdekel a lakossági százalék? Apple nem egy szociális intézmény."

    Jakuza001:
    "Menjel mar. Sikeres a piac ahol a 1,4 milliard lakosnal 5 millio keszuleket elad valaki ? :D"

    Innen indultunk, itt még neked is 5 millió eladott telefon volt, hogy ez később hogyan ugrott át a fejedben másra, azt csak az elmeorvosod tudná megállapítani.
  • Jakuza001
    #177
    AZ a baj, hogy eleve pumukli, hogy a szazalekos erteket en irtam es nem te. Amibol te kihamoztad a negyedevet, ami raadasul meg csak nem is annyi. Raadasul meg valami te gyoker, tudod hiaba szorzod be neggyel egy negyedeves adatot, az nem fog mukodni. Tudod miert te kreten gazdasagtanbol felmentett idiota ? Mert altalaban valtoznak a negyedeves adatok. :D

    De itt amugy sem errrol volt szo, hanem te egy szimpla szazalekszamitasbol 365 napot krealtal szamtanilag. :D
  • M2 #176
    Az 5 milliót én írtam és iPhone eladás, negyedéves adat. Nem sikerült felfognod, de legalább nem egyedül voltál síkhülye, itt a kutyusod is.