21
  • MsUser
    #21
    Hagytam már ott régen mozi előadást, átmentünk szembe a fagyizóba az izgalmasabb volt.
  • Zombee
    #20
    Azért szegről-végről mégiscsak amerikai díjakról van szó... a legjobb külföldi film díja csak később került be.
  • Shiloh
    #19
    Szerinted nem tehette meg?? Olyan nehéz elképzelni hogy valaki feláll a moziban és kimegy? Én már megtettem, és valószínűleg más is. Te érdemelsz egy nagy gratulációt.
  • Atyuska
    #18
    "Az Argo-t ellenben nem bírtam végignézni, annyira vontatott és unalmas volt. Pedig, ha valaki falja a CIA regényeket, akkor az én vagyok."
    - Gondolom feláltál a moziban, s kimentél film közben.. :-)
    Gratulálok a kamerás warezolós véleményedhez!
  • zola2000
    #17
    "...Amerikában dolgozó külföldi újságírókat tömörítő..."

    gondolom itt csak európaiak vannak, különben olyan filmeket is várnék a díjazottak között, mint a terumae romae, umizaru 4, esetleg red cliff 2, vagy az animációs filmek között a From Up On Poppy Hill ha tényleg globe lenne, és nem amerikai háziverseny.
  • zetortraktor
    #16
    Saját gondolat nem megy?
  • Tower Guard
    #15
    Az utolsó mondattal a díjakat megszavazókra gondoltam, mielőtt félreértés történne.
  • Tower Guard
    #14
    Utálom a musicalt, igy számomra nem egy jó film a Nyomorultak (mellesleg a története NULLA, a kivitelezés és a többi az szép, de az nálam nem elég). Pi az ami végülis érdekes, de én inkább a felhőatlasz mellett szavaztam volna, ha választani kell, Djangoról valóban fogalmam sem volt Az Argo akció meg egy akciómentes film...
    Akkor is át lehetne tekinteni az egész évet nem csak az év utolsó filmjeit.
    De én több időt nem pazarlok erre és lezártam.
    Ami tetszik meg érdekel azt megnézem, a nagy okosok meg döntsenek maguk között, hogy ki milyen dijat érdemel...
  • WoodrowWilson
    #13
    Egyrészt van olyan, amit korábban mutattak be (azok között meg főleg, amik nem a legfontosabb kategóriákban indulnak), másrészt ez ilyen, aki tudatosan Oscarra pályázik, az év végén vagy januárban mutatja be a filmjét.
    A felsoroltak közül a Messzi dél vadjai meg a Szerelem az, amiről nem volt nem nehéz nem hallani, a Zero Dark Thirty meg a Napos oldal csak úgy maradhatott ki nálad, hogy nem követed a filmes híreket.
    A legjobb filmre jelöltek közül felsoroltál 4-et, állításodat bizonyítandó, miszerint névtelen, semmitmondó filmek, amikről alig lehetett hallani. A nagyobb részt nagyvonalúan elintézted egy stb.-vel, lássuk mik ezek: Argo, Django, Nyomorultak, Pi élete, Lincoln. Valóban, névtelen, semmitmondó filmek... nem.
  • Tower Guard
    #12
    De az egészhez csak ennyit fűznék még hozzá! :)
    HollywoodNewsAgency
  • Tower Guard
    #11
    Miért ne írhatnék ide Oscar-ral kapcsolatban, mivel a cikkben szó van erről is, ha elolvastad figyelmesen! De persze tudom, hogy ilyenkor mindenki nagyon okos. :)
    Napos oldal
    Zero Dark Thirty
    Messzi dél vadjai
    Szerelem
    stbstb

    pfff

    Hálát adok az égnek, hogy ezeket nem láttam és nem is fogom megnézni. Nemhinném, hogy ez azt jelentené, hogy az az ember már nem is ért a filmekhez aki ezeket a "tökéletes" filmeket nem látta.

    Kérdem én 2012 december előtt nem volt egyetlen 1 olyan film sem ami kaphatott volna Oscart?

    Ez a szégyen szerintem...
  • Molnibalage
    #10
    És? Attól még posztolhatott ide oscaros megjegyzést, hiszen a cikk részben arról is szól...
  • WoodrowWilson
    #9
    Lol, ha te az Oscar jelöltek közül 1-2-ről hallottál valamit, akkor nem igazán érdekelnek a filmek.
  • kalapos01
    #8
    Az, hogy nem vagy képben annyira sem, hogy a díjátadó nevét találod el, csak bizonyítja, hogy nem másban kell keresni a hibát. És ha nem hallottál a filmekről, akkor az nem jelenti azt, hogy rosszak, vagy nem idevalók. Nyilván egy Batman inkább folyik a csapból.
  • czyi
    #7
    ez a Golden Globe volt, nem az Oscar :)
  • Blacktom
    #6
    Úgy, ahogy mondod.
  • Tower Guard
    #5
    Ez az idei Oscar egy vicc! :) Fele névtelen semmitmondó film, jó ha 1-2-ről lehetett hallani...
  • G_ArchAngel #4
    Szerencsére a Skyfall nekem megért két alkalmat is a moziban, a betétdal pedig szerintem az eddigi legjobb a James Bond filmek történetében.

    Az Argo-t ellenben nem bírtam végignézni, annyira vontatott és unalmas volt. Pedig, ha valaki falja a CIA regényeket, akkor az én vagyok.
  • Ender Wiggin #3
    a jó filmeket nem a díjak közelében kell keresni.
  • Laza
    #2
    Még mindig jobb, mint maga a film :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Betétdal: Adele (007 - Skyfall)

    Nekem ez a dal nagyon nem tetszik.