1029
A Trion új játéka a SyFy Channel-el együttműködve
  • Alanw
    #1029
    ok de te a 2050re gondolsz?
  • herceg90
    #1028
    sziasztok ma kezdtem a játékot érdeklődnek hogy még van e aki játszik és lenne kedve társulni vagy van e aktív klán?
  • JonasSandor
    #1027
    Most kezdtem a játékot.
  • Ghalesh
    #1026
    Létezik még aktív klán a játékban?
  • AcsMarci
    #1025
    Hali!

    Mikor szoktál fent lenni? Én Respecter néven játszom.
  • Ludowik
    #1024
    Jah semmi megtaláltam az aktív kódokat. Sajnos csak az utolsó három élt már.
  • Ludowik
    #1023
    Sziasztok beírom az ego kódot de nem tudom elfogadtatni hiába kattintok és hiába enterezek:(
  • Horzsoló
    #1022
    És már facebook oldalunk is van:)

    https://www.facebook.com/groups/893936210644654/?fref=nf
  • Horzsoló
    #1021
    Forradalom néven létezik egy magyar klán. Szívesen látunk mindenkit.
  • Horzsoló
    #1020
    Üdv Hunterek!
    Horzsolo néven futok az europai szerveren. Akinek van kedve, jelezzen ingame.

    Mahalo!
  • Sigmarion
    #1019
    Azért a guildek egész szép bonuszokat adnak egy idö után.
    Szoval van értelme belépni, vagy ha vagyunk páran aktiv játékosok össze lehet dobni egyet.Tudom van meg volt de kihalt jelenleg mind.
    Ingame Tourniquet néven találhattok meg.
  • zikkmester
    #1018
    Köszi, átgondolva igazad van öcsémmel szoktam játszani és bőven elég a tűzerő
  • MerlinW
    #1017
    #977

    Tehát ebben a játékban semmi szükség klánra. Vannak a 4 fős "dungeon"-ok, amik faék egyszerségűek - (mész-lősz), vannak az arkfall események, ahol összejönnek az emberek és lőnek. Van egy aktív képességed, pár passzív és két fegyvered. Defiance egy kellemes shooter, opcionális co-op móddal, mintsem MMO. Sőt, baromi távol áll tőle:)

    Lényeg, hogy ne bánkódj, ha nem találsz klánt (aminek max PvP esetén lehet értelme), nem lesz rá szükséged. Még a global chat-et sem használja szinte senki, a legtöbben szólóznak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.08.31. 01:43:24
  • zikkmester
    #1016
    Sziasztok pár hete kezdtem el játszani játékkal de amilyen peches vagyok még eddig nem sikerült senkit találnom aki feltudott volna venni a klánba, esetleg van valakinek ötlete mikor szoktak fenn lenni vagy kit kell keresni?
  • rrally
    #1015
    hali!
    "Formidable" Level Raider Tankert hol találok??

    Utoljára szerkesztette: rrally, 2014.08.20. 14:22:22
  • Morpheus_v2
    #1014
    A heti kód: "Bonus" 15 napnyi paradise patron (előfizetői) státuszt ad. :)
  • Morpheus_v2
    #1013
    Sok tényező befolyásolja már, de szerintem ezek miatt kaphatott plusz pontot: kritikus találat volt a halálos lövés, a DOT-ok is jó sok pontot adnak (bogaras fegyver), AoE fegyverrel sok dögöt találnak el egyszerre, közelharcos fegyverrel is több pontot kaphat (bár jóval nehezebb vele). Közrejátszhat a karakter halála is, ami pontlevonást eredményez. Ezek alapján az első helyezett egy erős kritikus pisztollyal (5x esély felett) ölte az ellent, míg a második gránátvetővel vagy más aoe fegyverrel.
  • lalakov
    #1012
    Arkfalloknál hogyan számítja a pontokat? Első helyezett 112-t ölt meg, én a másodikon meg 290-et.
  • lalakov
    #1011
    itt
  • Jockey
    #1010
    hol kell ezt a kodot beirni? nem talalom..
  • lalakov
    #1009
    Köszönöm így is jó lesz. :))
  • DarkBlade
    #1008
    Nem tudom, én itt nézem a kódokat link.
  • lalakov
    #1007
    Szuper, köszönöm.
    Nézem a sorozatot, de nem láttam eddig egy kódot sem. Amerikában a tv-n kéne néznem, hogy lássam?
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.08.08. 07:55:26
  • DarkBlade
    #1006
    EGO code: ORANGE
    Ingyen dodge durango:


  • Party Hard
    #1005
    Hogyha valaki kicsit szályberebb világra vágyna ajánlom aFirefall játékot.
    Kb ugyanez a téma és a stilus. Bár szerintem jobban van megcsinálva szóval mindenkinek csak ajánlani tudom
  • DarkBlade
    #1004
    Persze. Mikor a lezuhant roncsba lehet bemenni, na azt egyedül szerintem senki nem tudja megcsinálni. :D
  • lalakov
    #1003
    Akkor lehet ez a magyarázat. Van még olyan helyzet/csata ami téged is megizzaszt?
  • DarkBlade
    #1002
    2800 fölött.
  • lalakov
    #1001
    Hanyas vagy? :) Én még csak 552-es.
  • lalakov
    #1000
    Pár óra játékkal simán összejön a 64 kulcs, én eddig egyet sem vettem, bár igaz jelentősen megemelték az árát. És tényleg esik a T4-ből használható cucc? Csak 50 kulcsom lehet maximum, így csak T3-ra tudok költeni, abból még semmi jót nem kaptam. A játékhoz vásárolható Packok eszméletlenül drágák. Lehet mégis 5 dollárt kellet volna kiadnom a játékért, amikor még lehetett. :(

    Néhány boltban olyan fizetőeszközt látok, amiből nem szereztem még egy darabot sem. (fehér/kék körszerű) Ezeket DLC-kben lehet kapni?
  • DarkBlade
    #999
    Én nemrég voltam, volt valami incursion a rift -nél.. egyedül levertem.
    Mondjuk, enyhén zavar hogy semmi küldi nincs ott, csak ilyen random dolgok, vagy meg kéne venni valamit hogy legyen küldi is?
  • Morpheus_v2
    #998
    Tier 4-es box-okat szoktam venni, hátha esik belőle valami jó. :) Eddig 10 kulcs kb 10ezer zöld cucc és 5ezer pénz volt, most ennek a 10szerese.
  • lalakov
    #997
    Kár hogy utazni kell az új helyszínre. Tegnap átmentem, de csak egy másik játékos volt ott, így nem is bírtunk az ellenféllel.
    Mit vennél?
  • Morpheus_v2
    #996
    Hát ez a patch többet ígért, mint amennyit teljesített... Az elszállt árak nekem nagyon nem tetszenek, az új terület baromi kicsi, el van szeparálva a fő kontinenstől....
  • lalakov
    #995
    Akarom mondani 11-ig.
  • lalakov
    #994
    Tök jó, frissített a játék, most viszont nem indul. :(
    Kb. este 10-ig nem lehet játszani a frissítés miatt. (hivatalos fórum)
  • lalakov
    #993
    Jó sokan játszanak ma. Annyian voltunk, hogy nem láttam mire lövök. :)
  • lalakov
    #992
    Basszus, anyósülés, ez lesz az. :)
  • Morpheus_v2
    #991
    Lehet hogy tereptárgyra idézted és beakadt vagy az anyósülésre ültél be, ahol nem tudsz irányítani semmit se. Minden járgánynak van anyósülése, talán csak squadnak nincs.
  • lalakov
    #990
    Köszönöm, igen olvastam, meg neten is próbáltam megoldást találni. Eddig semmit nem találtam, de sokaknál nem megy. Én európain vagyok, a haveromtól majd megkérdezem; remélem ez okozta a gondot.

    Megvettem azt a másik kocsit, de csak egyszer tudtam vezetni, azóta beszállok és nem megy sehova. Biztos bug. :(