16775
banner
  • FartingSquirrel
    #12930
    Ahh, de felidegesitett. Miutan atvaltozik, lehetetlen tulelni. Ramkuldi a denevereket, es fel-haromnegyed hp-m el is megy, de ugy, hogy hasznalom a Quennt is.
  • FartingSquirrel
    #12929
    Van valakinek valami jo tippje a B&W main boss-a ellen?
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.07.12. 20:06:13
  • TOMSILENT
    #12928
    The Witcher 3 GOTY
  • Palinko
    #12927
    én csak a kardot meg a vörös mutagént toltam 1 zöld mutagén van bent, de a többi 3 vörös. meg ahol vannak az iskolák tulajdonságai ott is van 1-2 hasznos skill.
  • robi3
    #12926
    linkelnétek lécci a buildjeiteket, kíváncsi vagyok, illetve mindig sokat gyötröm magam ezeken
  • robi3
    #12925
    ezek az alternatív kinézetek nagy adják! szerintem sokkal jobbak mint az eredeti
  • Palinko
    #12924
    köszi, akkor bekövettem a lapot, majd ott figyelem hogy halad.
  • Daermon
    #12923
    Sejtettem valahogy, hogy ez lesz. Rettenetesen lassúak. :/
  • Szerzetes89
    #12922
    "Sokan érdeklődtetek a következő Vaják kötet megjelenésével kapcsolatban. Sajnos a fordítási folyamat lassabban halad a tervezettnél, így jelenleg nem tudunk pontos megjelenési dátummal szolgálni. Mindent megteszünk, hogy még idén a polcokra kerülhessen a következő rész, de nem szeretnénk üres ígéretet tenni, így további türelmeteket kérnénk, amíg megszületik egy biztosan tartható megjelenési dátum."
    Facebook oldal
  • Encore
    #12921
    A keszeges az már-már a negyedik fal ledöntése, játékban még nem láttam ilyesmit. De tetszett, hogy mertek öniróniát alkalmazni. Ebben a mesterműben még a mellékküldetések is ütnek, nem csak némelyik, hanem majdnem mind.

    Közben már nem maradt egy kérdőjel sem sehol, Skelligét is bejártam, minden centijét. Sokszor láttam azt a bálnát, amelyiket az egyik küldetésben láthattunk. De soha nem sikerül közel mennem hozzá és mindig csak azt látom, ahogy az uszonya felcsap tőlem pár méterre. Ez gondolom ilyen "effekt" sosem láthatom teljes egészben, vagy igen?

    A másik, hogy az egyik apró szigetecskén Skellige mellett, találtam egy emelvényt, amin egy halott medve feküdt. Mintha sír lett volna, ilyen egy méter magas emelvény, amire ráfektetik a holttesteket. Csak itt egy medve volt... Ez mi? Mások szerint az a Berserker, akit az egyik küldetésben kellett legyőzni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "must be a dead berserker (you encounter these guys in the King's Gambit quest, depending on choices IIRC)"


    Ez igaz?
    Utoljára szerkesztette: Encore, 2016.07.11. 07:24:20
  • Palinko
    #12920
    Nem tudjátok mikor jön a 6. könyv? Úgy volt, hogy nyáron, így nyár közepén gondoltam hátha aktuális a kérdés.
  • Prof William
    #12919
    Két nagyon Lol küldetésen voltam ma. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az egyikben modell kellett állnom, míg egy másikban elég komoly tudatmódosító szerek hatása alatt Keszeggel beszélgettem egy jót.

    Mindkét küldetés nagyon poénos volt. Főleg a dolgok amiket Geralt végre meg tudott kérdezni Keszegtől - hogyan képes füttyre odajönni, miközben meg néha beragad egy kerítés mögé. :)


    Nagyon jó volt mindkettő. Lassan elfogynak melléküldetések, szóval hamarosan megyek a végjátékra.
  • molnibalage83
    #12918
  • Count Adyn
    #12917
    Ez emlékeztet valamire:D
  • Palinko
    #12916
    tényleg jól sikerült ez is, de mi az a profilkép? Istenem, hát nagyon feldagadt Geralt feje meg eltörtek a csontjai :D
  • RatBaG #12915
    https://www.facebook.com/showram/posts/927376240741950
  • Encore
    #12914
    Végigjátszás után még kóvályogtam a térképen és igyekeztem minden apró szigetre elhajózni Skellige körül. És az egyiken előjött egy mellékküldetés, amit még nem láttam, a vasszűz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy megfektethető hölgyemény



  • FartingSquirrel
    #12913
    WITCHER RAP: THE BESTIARY | Dan Bull
  • TBTPumpa
    #12912
  • Palinko
    #12911
    én nem, el lett küldve, meg ki volt akadva rám, hogy nem jött össze neki a bige. még a lovagi torna alatt ittam vele.
  • Shep
    #12910
    És utána találkoztál a fazonnal ahogy hót részegen a földön fetreng? Én igen.
  • Palinko
    #12909
    kitudnék egy 3-4 et válogatni festményként ide a folyosóra :D
  • RatBaG #12908
    http://imgur.com/a/NEzwq
  • genndy
    #12907
    Nekem is sikerült a legjobb, örülök is neki (meg főleg annak, hogy ennek végre volt egy tényleg jó befejezése, a küldetések többségével ellentétben)
    A csajossal is sikerült a legjobb (ennél fontos, hogy a főszál befejezése előtt még meg kell csinálni, különben nem lehet jó vége).
  • Palinko
    #12906
    én egy madárra ruháztam át, sztem a csajnak joga van eldönteni
  • Evoluti0N
    #12905
    Megnéztem a másik két befejezését is a kiegészítőnek. Nekem a legjobb jött össze. Brutális lett a másik kettő. Amúgy meg a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vivienne-ről feloldott átkos küldetés nem a legjobban sikerült. Madártojásra ruháztam át az átkot. Megtartottam az ígéretem és nem mondtam el a fickónak, h mi a helyzet és a csaj otthagyta. Erre most látom, h ha elmondom, akkor át lehet rá ruházni az átkot, amiből tök jól jön ki mindenki és együtt is lesz a fickó meg csaj. Na mind1.
  • Amiga
    #12904
    Keszeg.

    Vagyis búzaszemű keszeg.

    Ahelyett, hogy annak örülnétek, hogy nem lett vaják a witcherből.
  • molnibalage83
    #12903
    Skyrim Enderal angoul pár hét és kijön.
  • datango
    #12902
    1 a baj. A sima Wild hunt-ot vegigvittem. Hearts of Stones -t vegigvittem. Blood and Wine-t vegigvittem. Mostanaban gwyntel töltöm a witcheres eletemet. jöhetne meg hozza kieg vagy valami... (bár olvastam hogy nemlesz :( )
  • molnibalage83
    #12901
    Rosszra ment a válasz....

    Az angol néha igen szegényes nyelv tud lenni. A "The Man" az hangsúlytól függően elég sokmindent jelenthet... A faszagyerek is beleférhet ebbe.
  • MerlinW
    #12900
    Hát erre a következtetésre meg hogyan jutottál?:) - ha már egymás cseszegetése a hét témája...
  • molnibalage83
    #12899
    Látom nem igazán tudsz angolul...
  • Evoluti0N
    #12898
    Huh! Végigvittem. Remek volt. Kár, h ezzel véget ért a sorozat. :(
  • Shep
    #12897
    Látom megint előkerült a csótány téma :D
    "A pirosszemű kele, Scadinius erythrophthalmus L., a Lappföldtől Dél-Itáliáig, Írországtól egész az Uralig, sőt azon túl az Ob vidékéig Európa minden országában előfordul. Magyar népies neveit Herman Ottó a következőkben gyüjtötte össze: bikkely, bódogkeszeg, búzaszemű keszeg, búzaszemű kárász, compókhal, Duna-keszeg, gelesztás keszeg, kárászkeszeg, kelehal, kelen, konchal, nemzeti hal, piroska, pirosló keszeg, pirosszárnyú keszeg, pirosszárnyú koncár, pirosszárnyú ponty, szőrkeszeg, véres keszeg, veresszem, veresszemű keszeg"

    Kár, hogy a játékba nem a compókhal került névként :DDD
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.07.06. 20:25:52
  • Evoluti0N
    #12896
    Páháhá! Kurva jó ez a kiegészítő. :D Most értem ahhoz a részhez, amikor a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mesék világában vagyok.
  • bunny
    #12895
    Most tényleg azon lovagoltok, hogy keszeg vagy csótány? Főleg ilyen stílusban? Nemár ... srác kérdezett, választ kapott, nincs ebben több.
    Értelmesebb téma: Ez a GOTY kiadás remélhetőleg tartalmazni fogja az összes kiegészítőt is, úgy lenne igazán értelme. A tuti egy gyűjtői kiadás lenne belőle, kártyával, kis szoborral, bizbaszokkal :) Kár, hogy nem mennek rá amúgy a kütyükre, nem azt mondom hogy Lucasosan adják elő, de sokan áldoznának szerintem witcheres cuccokra. Egy dögös szobor pl. elférne az íróasztalomon.
  • Palinko
    #12894
    ja keléről nekem a gólya ugrott volna be, az kelepel :D
  • DantesHUN
    #12893
    Nos, te angolul játszol ügye? Tehát ezek szerint úgy véled tudsz angolul? És olyanról még nem hallottál hogy egy szónak több jelentése is lehet?
  • Daermon
    #12892
    Így van, messze a Keszeg volt a legjobb megoldás. :)
  • genndy
    #12891
    Meg nyilván szempont volt, hogy azért népszerű, ismert nevet adjanak neki, még ha az nem is teljesen pontos. Kíváncsi lennék, az átlag játékos mire gondolt volna a "Bikkely" vagy "Kele" lónév láttán, nem hiszem hogy elsősorban halra.