16775
banner
  • Daermon
    #13010
    Angol.
  • Sheltem
    #13009
    Sziasztok

    Az itthon vásárolt Blood And Wine ban lévő kártyákon magyar vagy angol a felirat?
    (remélem azt nem fordították)
  • molnibalage83
    #13008
    Második végigjátszásra is rohadtul bejövős a gamma. Olyan questekre is bukkantam Novigradba, amiket az elsőben nem találtam meg. Bár több ilyen "rejtett" lenne.

    (Ott basztam talán el, hogy nem volt merszem bevállalni a Scool of Roach modot. 3. végigjátszásra nem hinném, hogy lesz időm és abban is kételkedek, hogy a két kiegre azt optimalizálták volna.)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.25. 01:35:11
  • bunny
    #13007
    Én lelkesen használtam a bombákat, hasznosak tudnak lenni nagyobb nehézségen pl. a debuff hatásukkal. Fészket se tudsz felrobbantani nélküle. Olaj meg rá van írva, + sebzés. Persze ha OP vagy, akkor nem kell, én se sokat használtam őket csak néha kekecebb ellenfeleknél, de a haverom meg pl. tökre örült az automata olajkenegető pluginnek. Kraftrendszernek azért van értelme, honnan máshonnan lenne meg a cuccod? Oké, a nagyrészét sose gyártod le, de akkor meg az lenne a baj, hogy kevés a gyártható item. Olyan nincs, hogy mindenkinek minden jó legyen :)
  • molnibalage83
    #13006
    A nehézséget úgy értem, hogy minek van craft rendszer, mikor gyakorlatilag semmiféle kényszer nincs rá, hogy használd...?
    A pénznek szinte nincs értéke...
    A bombáknak és olajoknak sincs...

    Tehát papíron a W3 sok tartalommal bír ilyen téren, de valójában csak csicsa. Funkciójuk sajnos nincs... :(
  • Myselor
    #13005
    ez vita tárgya mindig de nem kezdek bele.megvan a saját világa és története annak is máshogy mesélik el ennyi:) különben szerintem ezt nem a nehézség miatt játsza senki azt meg igen.
  • molnibalage83
    #13004
    Csak azok környezete és sztorija meg ehhez képest tudtommal 0.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.24. 18:49:39
  • Myselor
    #13003
    ha nehézséget akarsz akkor játsz a dark soulsal vagy a bloodborne-al:) én is azt teszem ha nehézségre és kihívásra vágyom
  • molnibalage83
    #13002
    Oxenfurt mellett az éneklő trollonál beszartam a röhögéstől. :)
  • molnibalage83
    #13001
    A kiegészítőkben lesz értelme bár a bombáknak, craft redszernek és az olajoknak? A legnehezebb szinten magamat lekorlátozva sincs gyakorlatilag szinte semmi nehézség a játékban...
  • molnibalage83
    #13000
  • genndy
    #12999
    Pedig mind megszerezhető, mert nekem is meglett az achi. Általában bizonyos küldetésekkel kaphatók, bár egy pár van sima kocsmárosoknál is.
    http://gwentcards.com/
  • molnibalage83
    #12998
    Nem vagyok noob. 1 éve az első végigjátszáskor 130 feletti erősségű paklim volt asszem. Akkor sem találtam sehol új vezér lapot, pedig paklinként van több. A gyűjtögetés során is pont ugyanaz a két használható pakli volt összerakható, Északi Kir és Nilfgaard. A többihez rohadtul nem találni lapot...
  • genndy
    #12997
    És? Az achihoz azok is kellenek. Meg az árusoktól/kocsmárosoktól elnyerhető lapok is. Nem lesz rögtön jó paklid, szépen össze kell rakni, könnyebb ellenfelekkel kártyázni (ezek az árusok/fogadósok) aztán neki lehet menni a nehezebbeknek. Vizimában a nemes pl. az elején még nem is verhető, később kell visszamenni, a báró is kb. lehetetlen alap paklival, már ahhoz is gyűjtögetni kell.
  • molnibalage83
    #12996
    Tudom. Nagyrészt szar lapokat...
  • ratgab
    #12995
    Kártyákat az árusoknál is lehet venni, sőt kell is.
  • molnibalage83
    #12994
    A gyűjts össze mind küldihez az kellene, hogy az összes zsugást megverjed? A Vegelbund parti után buktam a küldit. Lehetetlenségnek tűnt megverni a 3. ellenfele a birtokon...

    Az sem világos, hogy hogyan lehet összegyűjteni az összes kártyát, mikor 45 kártyázó ellenfél van és ennél sokkal több kártya van és kettőnél többet soha nem nyertem. Hogyna lehet új vezért szerezni? Soha nem láttam még vezér kártyát senkinél...
  • genndy
    #12993
    A főszál szempontjából nincs, az adott küldetésben erősen van.
  • jocika
    #12992
    Talán az egyetlen mostani játék, amiben igen, számít, hogy hogyan döntesz
  • horthy
    #12991
    Most kezdtem el játszani a Witcher 3-at . A történet szempontjábol van-e jelentösége annak hogyan döntök ( pl törp kovács vagy gyujtogató falusi ) .
  • Negritis
    #12990
    én még nem toltam a kiegeket DE a kártyák megvannak :D
    és a kulcsokat magukat el is adtam :D mert én megvettem annoa a season pass-t gogon :D
  • Sheltem
    #12989
    Jó hát én már ott tartok, hogy annak ellenére, hogy steamre megvettem a játékot (és a kiegészítőket)be kéne szerezni a két kiegészítőt a kártyák miatt...Szóval kicsit beteges, főleg azért mert nem lenne senki akivel tudnék játszani(munkatársak, haverok stb más játékokkal játszanak).
    De időnként nézegetném a kártyákat(főleg Yennefer-t lol khm najó nem...), meg a tudat, hogy MEGVANNAK kártyák is birtoklom őket.
    Nagyon filózok rajta :)
    Ezeket a rohadt kártyákat nagyon akarom :)
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.22. 14:35:51
  • Prof William
    #12988
    Na pár napja végre én is befejeztem a Blood and Winet.

    Igazán remek történet volt és jó lezárást kapott Geralt kalandja.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nekem az az ending jött ki hogy mint Anna és mint Syanna életben marad valamint a főjátékbeli románc nyertese Yennefer is beköltözött a kis Corvo Bianco béli birokunkra ahol aztán jöhet a boldog "házasélet". :)


    Tussain gyönyörű volt. Keresve sem lehetett volan jobb helyet találni arra hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Geralt végleg letelepedjen. :)


    Ezzel együtt végre teljes a Witcher 3. Rég élveztem annyira Rpg-t annyira mint ezt a játékot. Mint történetben, és mind hangulatban magasan maga mögött hagyja az összes jelenlegi AAA kategóriás játékokat.

    Persze pár hónappal később esetleg majd a télen vagy jövő tavasszal lazán kinéz egy újabb újrajátszás szóval kaland sosem ér véget. :)

    A CD Project olyan magasra tette a mércét ezzel játékkal hogy nem tudom mikor sikerül azt bárkinek is megugrani a közeljövőben...

    Köszönöm az élményt! :)
  • RatBaG #12987
  • mate23
    #12986
    üdv! hogy kell meg csinalni a csak egy maradthat fekadatott?
    profltásat?
  • genndy
    #12985
    Egyelőre még az sem derült ki, hogy lesz-e dobozosan, úgyhogy nem tudni.
  • Sheltem
    #12984
    Srácok kérdés: Láttam jön a Game of The Year Edition, esélytelen, hogy az tartalmazza a 2 kiegészítőben kapott kártyapaklikat ugye?
  • Prof William
    #12983
    Ez igaz. Sőt még Novigrad legtöbb házában de még egy Veleni parasztkunyhóban is jobbak a fényviszonyok mint Corvo Biancoban.

    Nem lett volna rossz opció ha a felújítás közben választhattunk volna a "Megtartjuk a régi berendezkedést" vagy "Pár ablakkal világosabbá tesszük."

    Így is remek a birtok, de ez még többet emelt volna rajta.

    De amúgy meg Geralt úgyis lát a sötétben szóval neki ez tökéletesen megfelel. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.07.20. 09:36:31
  • bunny
    #12982
    De az új területre szerintem már pont a tágas, világosabb épületek jellemzőek, ha megnézed a városban pl. No bárhogy is, néhány nagy ablak a bedeszkázottak helyett még belefért volna a felújításba, fizettünk elég sokat ;)
  • MerlinW
    #12981
    Akkor azok már nincsenek. Most mit mondjak?:D
  • Palinko
    #12980
    szerintem hűen imitálja a régi várakat, birtokokat azokra is jellemző volt a vastag fal, lőrés szerű ablakok (román építészeti stílus), aztán a reneszánsszal jöttek be a világos, nagy ablakú épületek ami a boltíveknek köszönhető (persze boltíveket már sokkal előbb használtak de az ablakokat nem így oldották meg, mert ha ostromolják a várat akkor ne könnyítsék meg a dolgukat :D)
  • Evoluti0N
    #12979
    A kiegészítők hozzák a szintet, sőt, talán még feljebb is emelik. Szóval tessék azokat is bepótolni. :)
  • Sheltem
    #12978
    Azért az kemény, hogy kb 4-5 hónapja fejeztem be először az alapjátékot és azóta ugye játszogattam ezzel azzal, jópár játékkal, bár inkább hétvégéken csak.
    Most újrakezdtem és megint pofánvágott egyből az élmény, hogy színvonalban 2 kategória létezik jelenleg:
    1. Witcher 3
    2. az összes többi játék, minden AAA címet beleértve.
    Kicsit olyan érzésem van, mintha "véletlenül" 5-6 évvel előbb jelent volna meg ez a játék mint "kellett volna" technikailag és mindenféle értelemben.
    (a kiegészítőkből még semmit nem láttam).
    Hozzátartozik az igazsághoz, hogy első alkalommal low-med beállításokkal játszottam, most minden maxon(Hairworks Off egyedül).
    Hát nem semmi....már most érzem, hogy nem "csak" 2 végigjátszásom lesz összesen...
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.07.19. 15:27:18
  • jan5650
    #12977
    50 órányi Skellige tartalom? Itt mire gondolsz? Skelligén is minden látható mellékküldetést megcsináltam már (lvl 20-30 közöttieket)
  • Prof William
    #12976
    Ez nekem is feltűnt. Egyedül a fáklyák közelébe rakott páncélok/fegyverek látszanak tisztességesen.

    Vagy lehetne legalább pár ablak. :) De tényleg olyanok a fényviszonyok mintha éjszaka lenne.
  • bunny
    #12975
    Amúgy ez a sötétség a házunkban marha idegesítő. Oké, hogy nincstelepakolva led-es fényszórókkal, de kirakjuk a frankó motyókat és alig látni belőlük valamit :/
  • MerlinW
    #12974
    Act1 végén jársz, 4-5 küldetés van még belőle. Aztán jön még 2 teljes fejezet, ami önmagában kb 20 óra, + ~50 órányi Skellige tartalom. Aztán ott a 2, összesen ~30-40 órányi kiegészítő is. Magyarul a játék harmadánál jársz.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.07.18. 13:32:03
  • genndy
    #12973
    Nem, semmit ne indíts főmenüből ha tovább akarod vinni a mentést. Az arra van, ha nincs mentésed, vagy nem akarod folytatni. Simán játszd tovább a játékot (7 Macska Fogadó táblájánál indul a HoS, több veleni táblánál meg a B&W).
  • Kurfürst
    #12972
    Sötét helyeken használj "Macska" főzetet, az gyakorlatilag beépített éjjellátó.
  • Sheltem
    #12971
    Sziasztok

    Elkezdtem újra az alapjátékot (már egyszer végigtoltam).
    Kérdés, ha végigtoltam akkor a főmenüből indítsam először a Heart of Stone-t aztán amikor végig toltam azt akkor a Blood and Winet ez a metódus, így vihetem tovább az alapjátékban lévő karakteremet? (gondolom rákérdez new gamenél nem?)