16775
banner
  • molnibalage83
    #13090
    Második végijátszás során is egyes párbeszédeket végig röhögtem annyira viccesek. Nagyon kíváncsi leszek majd a két kiegre főleg a MOD-dal.
  • Systore #13089
    hello.

    ugly baby és a disturbance quest bebugolt nálam kaer morhenben (amikor yennefernek kell segíteni). yennefer nincs a szobájában, és a quest nem is mutat sehova.
    valószínűleg a fast travel mod cseszte el a játékomat. sajnos csak sokkal korábbi mentésem van, szóval mentés visszatöltés nem opció.

    ha valakinek itt van blood and wine utáni new game+ (a mutációs update miatt) mentése skellige végefele-kaer morhen környékén, és feltöltené, megköszönném. életmentő lenne. elég specifikus kérés, de gondoltam egy próbát megér. level 78 voltam, ha jól emlékszem...
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2016.08.02. 02:53:57
  • bunny
    #13088
    Tényleg? Nofene, erre nem is gondoltam :D
  • molnibalage83
    #13087
    Nálam bugos a stash. A liliomban levő szimplán nem jelenik meg...
  • Risu Führer
    #13086
    sziasztok. most raktam újra a játékot, felpatcheltem mindent ahogy kell, és valami eszméletlenül elkezdett laggolni. a régi mentéseimet is bemásoltam, akkor is laggolt és miután kitöröltem ugyanúgy. mi lehet a gond?
  • molnibalage83
    #13085
    Van saját topikja a Gwent játéknak.
  • bunny
    #13084
    Ez volt már? Gwent preview.
    http://www.gwentdb.com/?v.aid=2H89CA5BH3-BBB7-HA63
  • Prof William
    #13083
    Én is megnéztem és igen az első 5 könyv NAGYON! kell mert különben nézőnek halvány lila gőze sem lenne hogy mi a fene történik.

    Maga a film(sorozat) olyan mintha lelkes fanok dobták volna össze egy szabad délutánjukon. :)

    Megnéznék egy HBO-s Trónok Harca szintű sorozatot a Witcher világából.
  • molnibalage83
    #13082
    Itt van.
  • steweee
    #13081
    mi ennek a modnak a neve ?
  • Zegi Norbi HUN
    #13080
    Np :)
  • molnibalage83
    #13079
    A MOD alapvetően nehezebb még kicsit lefelé gyengítve is, csak éppen minden sokkal több XP-t is ér akkor is, ha nem buzerálsz bele abba a részbe. Mezei fojtólidérc leölése ad cirka 20XP. Néhány kérjőjel végigjárása során kapsz fél szintet. Szintenként 2 perk jár. Az az érzésem, hogy fölé megy az ember a játék alap szintjének emiatt majd.
  • xido
    #13078
    csak a könyvek után már nem is éri meg megnézni a filmet (bár inkább a sorozatot,mert az a vágatlan),hiszen valószínű jobban el tudja az olvasó képzelni,mint ahogy ezek megcsinálták (és kihagyták a legjobb novellákat)
  • bunny
    #13077
    No minap megnéztem a filmet. Szerintem annyira nem gáz, csak nem árt előtte elolvasni a könyveket, hogy tudja az ember mi a franc történik :) Aki witcher fan, véleményem szerint végig tudja nézni :)
  • molnibalage83
    #13076
    Újra felraktam az egész MOD-ot. Egyelőre működik. A fegyverek statja csak akkor lesz updatelve, ha legyártod őket, de ez így is kell, hogy legyen, a MOD ennyit tud. Kicsit skálázgatni kell a vigor és staminát, de összességében eddig tetszik.
  • Ainz
    #13075
    Ja azt vágom a trailerben is benne van. :D
  • molnibalage83
    #13074
    A Skellige's Most Wanted-et javították már vagy csak commpatch van?
  • Palinko
    #13073
    a Heart of Stoneban, elég hosszú, a főszál szerves része, tisztára gta 5 érzés az egész.
  • molnibalage83
    #13072
    Az alapjátékban vannak nagyon rövid ilyenek, mikor a társaid is harcolnak.
  • Ainz
    #13071
    Melyikben ? Milyen hosszú ? :)
  • Ainz
    #13070
    Küldetés/küldetések, amikben csapattársakat gyűjtesz egy nagyobb feladathoz.
  • Palinko
    #13069
    kiegben van csak
  • molnibalage83
    #13068
    Ez mit jelent?
  • Ainz
    #13067
    Team-upos küldi van a w3-ban ? mint mass effectbe ?
  • genndy
    #13066
    Szép, de nekem jobban tetszik az eredeti Parcival a nyersségével (bár ebben a számban pont nem jön ki annyira, de a hangszerek ugyanazok, és a többiben marha jó hallani amikor nyektetik őket - főleg amikor a rekedt hangú csaj is énekel )
  • molnibalage83
    #13065
    Én még egyik kieget sem kezdtem el... MOD-dal szeretnék játszani, hogy értelme legyen pl. a szövetségeseknek KM-ban meg az egész játék jelentsen némi kihívást. Mondjuk, ha a HoS és a B&W állítólag nehezebbek és a MOD azzal is megy. :)
  • Evoluti0N
    #13064
    Jáj! Csak most játszottam végig a Blood and Wine-t és nem terveztem ennyire a közeljövőben újrajátszani a teljes játékot, de ez a szám után lehet, h nemsokára megint belekezdek. :D
  • molnibalage83
    #13063
    Ez a kedvenc számom.
  • molnibalage83
    #13062
    Amikor a MOD-ot feltettem, akkor a fegyverek és páncélok statja fel lett skálázva. Utána semmilyen talált vagy legyártott fegyveré nem. Ezen felül olyan szintkövtelmény van rajta, hogy ha leveszed a fegyvert, akkor nem veheted vissza, de a szintkövetelmény csak a levétel után van. Próbáltam a beállításokkal játszani. Ugyanazt a fegyvert legyártva az eredeti szint és statot kaptam és mellette ott volt a MOD-os érték is.

    Ha ez nem működik, akkor a MOD használhatatlan, hiszen nem tudsz használható cuccot szerezni így. Ma újrarakom az egészet és felteszem újra a mod-ot. Remélem, hogy a mentést nem cseszte szét, mert akkor pár nappal korábbi mentést kell használnom...
  • Malakai
    #13061
    A "valami nagyon nem kereket" azért kifejthetnéd, azoknak akik esetleg tervezik használni. :)
  • molnibalage83
    #13060
    Köszi.

    Más
    A MOD összerakójával beszélek majd személyesen, mert valami nagyon nem kerek a MOD működésével kapcsolatban... Egyéként egy magyar srác rakta sössze.
  • Zegi Norbi HUN
    #13059
    Ha nincs ott, akkor neked kell. Viszont ha sokáig harcolsz, akkor Lambertet sajnos megölik a Falka harcosai és 2 embert kell majd gyászolni a temetésen :/
  • molnibalage83
    #13058
    Lambertet ki menti meg, ha Keira nincs KM-ben? Vagy akkor az a jelenet kimarad?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.29. 08:45:59
  • CyberCougar
    #13057
    Helló!

    Érdeklődnék, hogy találkozott e már valaki a következő buggal:
    BandW dlc végigtoltam, lvl53, visszamegyek Skelligre Avalach-hoz, elindulunk a kikötőbe, jönnek a Vadak befagy a viz, Ciri elteleportálja magát Avalach mellől, és a Vadak katonái meg sem moccannak simán levágom őket, a kutyák jönnek de sebezni nem birnak, a varázsló is csak áll és még sebezni sem tudom.
    Ezt a bug-ot neten nem találtam, csak a BandW dlc nem eredeti.Van egy sanda gyanúm hogy emiatt de........

    Valaki esetleg?

    A választ előre is köszönöm.
  • molnibalage83
    #13056
    Miniális állítással a MOD élvezhetőbb. A szöny skálázás szerintem ököség. Mindek játékban kibaszottul utálom, ahol van. Kik kell lőni. A Vigor vesztés és generációt kell picit módosítani és minimálisan talán a stamine regent.

    A játékban sajon izom buggal már találkoztam. A tárgyak, amiket a MOD felrakásakor bírtam felskálázta a játék, ahogy kell pl. a fegyverek sebzését. A bibi az, hogy az összes fegyver amit találok vagy most készíthetnék a régi stattal bír. Tehát a már korábban meglevő Griff ezüstkard sebzése 600 táján van, az újonnan gyárthatóé meg 200 táján...

    Ment is a bugjelentés.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.28. 21:14:46
  • molnibalage83
    #13055
    Úgy értem, hogy a harc helyzet fizikailag nem engedi újratöltődni, mert a gurulásos és az gombokkal történő kitérés is staminát eszik. 3-4 darab farkas esetén mindig szinte 0 a stamina, ha egyszer annyira kicsi. A jelekhez szükséges Vigor kurva lassan töltődik és ha megcsapnak, akkor kb. annyi. A bombák most nagyon hasznosak, mert a stun hatása erősebb és mivel te is nagyobbakat ütsz...

    Szóval újra kell tanulni a játékot és a skillpontok és tárgyaknál is teljesen más konfig kell. Ezen felül a potiivás sem instant, másodpercekbe tellik. Tehát a magassági difit is ki kell használni.

    Érdekes élnmény no, viszont customizálható a nehézség, megnézem, hogy a Vigor töltés és mást hogyan lehet állítani. Én mindenképpen ajánlanám a MOD-ot egylőre. Sokkal inkább gondolkodásra késztet a harc és arra, hogy melyik erőforrásodat mikor használd. A skillfa szabadsága erre még rádob rendesen.

    Ami talán még nem teszik a mérgezés szint túl erős hatása. De asszem ez is állítható.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.28. 11:01:24
  • FartingSquirrel
    #13054
    Hogyhogy nem töltődik újra? Valamikor csak újratötődik, nem?
    És a kamerakezelés is más, mint alapból?
    Akkor állítgass még, és találj valami játszható beállítást. :D
  • molnibalage83
    #13053
    Skálázható a dolog kicsit állítok majd ezt-azt. Vagy tényleg én vagyok a béna. A kamerakezelés szerintem szar, az lehet a bajom még. A bombákra itt bizony szükség van.
  • Palinko
    #13052
    de ez már annyira lett nehezítve, hogy áttolták a nem reálisba ezek szerint. pl a valóságban is ha elfáradsz pár másodperc után tudsz annyi erőt összeszedni hogy még egy rohamra elég legyen addig amíg szükség van rá és nem ülhetsz le pihenni. ha idővel lassabban töltődne az még érthető lenne, de hogy semmi töltődés az kicseszés.
  • molnibalage83
    #13051
    Hát, a MOD talán túlzó. 16. szintűként egy farkasfalka nem verhető le egyelőre. A stamina költsége egyszerűen túl magas mindennek. Egyelőre nem látom át, hogy hogyan kéne harcolni. Elfogy a stamina és nem töltődik újra. Emiatt nem tudsz támadni a folyamatos kitérés miatt sem jön vissza semmi. Ha ütsz is a sebzés lófasz...