16775
banner
  • molnibalage83
    #13130
    Magas lóról, ember talán olvasd már el a saját posztodat.

    1. Első körben leköpted azon emberek csoportját, akik ezt művelik, sokszor igen magas szinten.

    2. A csajról is úgy nyilatkoztál, akiről süt, hogy élő nőt nem markolt még...

    3. A csaj - bár ez egyéni ízéls dolga - elég csinos.

    Soha nem szabad fullba tolni a kretént...
  • Sheltem
    #13129
    Igen ez már eléggé off úgyhogy ne sokáig húzzuk a témát szerintem sem.

    Abban is egyetértek veled, hogy van amelyik feldolgozás sikeresebb, mint ez eredeti, de azon ez nem változtat amit mondtam, hogy attól az még csak egy másolat...akkoris ha esetleg jobb mint az eredeti. :) Egyik előadó kitalál valami "eredetit" amiért jogosan pénzt kap és valaki más "csiszol rajta" és azon keres szerintem jóval kevesebb hozzáadott értékkel....Mindig rühellni fogom a feldolgozásokat, dehát ilyen a világ sajnos.

    Na de mostmár térjünk vissza a Witcherhez akkoris ha nem nekem van igazam/nem jól érzem :)

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.10. 10:22:58
  • bunny
    #13128
    Feldolgozásokhoz csak annyit, hogy van amikor a feldolgozás sikeresebb, mint az eredeti :) Karaoke nekem is vörös posztó, de biztos van aki tényleg szépen énekel és jól nyomja. Erre alapulnak a zenei tehetségkeresők (amit szintén nem nézek), ott is többnyire ismert számokat énekelnek újra. No de ez a téma már erősen offtopic imho, igaz sok beszédtéma sincs.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.08.10. 09:51:22
  • Sheltem
    #13127
    Mondjuk énse értem miért állok ennyire negatívan a dologhoz, ne haragudjatok érte, nem akartam szennyezni a játékélmény okozta kellemes csevegést a topicban, sőt azt is be kell ismernem, hogy a kellékek, ruhák nagyon klasszul megvannak csinálva és sok munka lehet bennük az biztos.
  • Sheltem
    #13126
    Jajj de szeretem az ilyen "magas lóról" küldött Postokat :) Mondjuk sejtettem, hogy kapok ilyet is, borítékolható volt.
    Szóval ez lenne a "művészet" mindent értek mostmár(vagy nem? :)).
    Ezekszerint akkor művészet a karaoke, a különböző zenei feldolgozások is, nem "másolatok" ahogy én érzem azért mert hiányzik az eredeti ötlet hiánya, nem sötétek hozzá, hogy egyedit alkossanak, ez egyszerűen művészet amit nem mindenki ért meg.
    Világos. :)
    Holnaptól Jean Claude Van Dammenak öltözök, művész akarok lenni(csak honnan szerzek hirtelen annyi izmot?).
  • Palinko
    #13125
    nem értek egyet veled, ő mondjuk tényleg nem hasonlít annyira Yenneferre mint a másik, de attól még szép.
  • molnibalage83
    #13124
  • molnibalage83
    #13123
    Ez a művészet egy fromája, nem a te hibád, hogy nem érted meg. Az, meg hogy virtuális szereplőket hasonlítasz élőkhöz - olyan arányai a világon senkinek nincsenek, mint a játékban a legszebb nőknek - az meg tényleg epic fail...
  • Sheltem
    #13122
    Megértem, hogy így látod én viszont inkább magamutogatást érzek ezekben ugyanúgy ahogy a selfiekben is.
    Könnyen lehet, hogy tévedek attól még az undor érzés sajnos megmarad :)
    Nade hogy témát váltsak, tegnap elmentem a dobozos witcherért és a blood and wineért...rég fogtam a kezemben ennyire minőségi összeállítást(nem csak a fizikai kártyákra gondolok). Blizzard cuccok szoktak talán még ilyen csomagolásban jönni, papírtok, poszter , soundtrack cd és társai...de ami méginkább szívenütött az a köszönő papír a cdprojekttől amiben megköszönik a "nehezen munkával összeszedett" pénzen megvett játékot és a támogatást...hát nem semmik a srácok.
  • Evoluti0N
    #13121
    Nem tudom, h miért állsz ilyen negatívan hozzá. Ez is egy formája valami iránti rajongás kifejezésének.
  • bunny
    #13120
    Ez is csak egy hobbi a rajongóknak. Még mindig jobb, mint amikor a 130 kilós bálna streccsnaciban mászkál az utcán :)
  • xido
    #13119
    nálam az a kalapács állú svéd vagy nemtommilyen Geralt a csalódás,a mű hajával meg szakállával,ha csatlakozhatok a témához..amúgy az elkészült ruhák és kellékek bámulatosak számomra minden egyéb cosplay témában..
  • Sheltem
    #13118
    Először is bocsánatot kérek...
    Mindent imádok ami a Witcher 3 al kapcsolatos kivéve egy dolgot, a Cosplayeket...(szerk.: ugye így hívják ezt?)
    De nem csak witchernél , sehol máshol sem, egyszerűen a gyomrom kifordul tőle ugyanúgy mint a selfie képektől és társaitól.
    Vessetek meg érte, nem tehetek róla :)
    Gondolom ezeknek a bukszáknak a 90% a legalább el is hiszi magáról, hogy van olyan szép mint akár yennefer akár triss.
    Rossz hírem van nekik: nem.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.09. 18:43:42
  • RatBaG #13117


  • bunny
    #13116
    Google megmondja. Én találtam jópár oldalt, ahol felsorolták melyik kártya honnan jön. Sajna bookmark már törölve.
  • Sheltem
    #13115
    Eddig tudtam ellenállni a fizikai kártyáknak, Hearts of Stone Ebayről angol kiadásban előrendelve(most hogy béka segge alatt van a font UK ból olcsón sikerült), Blood and Wineért meg megyek holnap valahol megveszem, mivel a kártyák mindkettőben angol nyelvűek(azt mondta itt valaki) ezért max a játékszabály lesz kétféleképpen meg angolul és magyarul (úgyis túlóráztatnak orrba szájba és úgyse jön már idén semmi értelmes játék ami érdekel,ilyen színvonalú meg pláne, úgyhogy inkább ez legyen meg 2szer mint vegyek még 2-3 fos játékot idén).
    így most 2 verzióm lesz, Steamen volt meg eddig, meglesz Gogra is :) (nincs kedvem bagóért eladni a kulcsokat) Ez a profi kis csapat megérdemli.
    Egész egyszerűen nem tudtam lemondani róla, pedig már 2 szer beszéltem le magam(mi a francnak a kártyák úgyse fogok játszani senkivel..), de akkoris a szekrényben a helye.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.07. 20:41:05
  • molnibalage83
    #13114
    A bajnokságban kikaptam sajnos. Viszont minden paklinak van vagy 4-5 vezére. Ez összesen vagy 20. Úgy nincs egy új sem, hogy a paklim ereje 150 felett van asszem...
  • Szerzetes89
    #13113
    Nekem úgy rémlik, hogy a Gwentes küldetések végén kapsz (ide tartozik a Gwent bajnokság is, itt hármat is nyerhetsz), illetve egyes fogadósoknál is vehetsz párat.
  • molnibalage83
    #13112
    Ezek hős lapok. A vezér alatt azt értem, ami a speciális képességet adja. Abból soha nem kaptam egyet sem. Hős lapból van már vagy 10 db.
  • Sheltem
    #13111
    Te én nem tudom, nem jegyeztem meg, de sok vezér kártyát sima fogadós is adott...
    Megvan már Ciri, Yennefer, Geralt ,Triss stbstb.
    A törp havernak is van a végén egy küldetéssorozata Novigradban, onnan is jön 3 lap.
  • molnibalage83
    #13110
    Hol kaptál vezér kártyát?
    Igen, ha a Vegelbund bálon nem vered meg az összes ellenfelet, akkor a gyűjtsd össze quest bukta. Eddig az az egy ipsét nem vertem meg.
  • Sheltem
    #13109
    Én - ahogy írtam- most értem át Skelligére és már van annyi lapom, hogy bőven kijött a 4 pakli, sőt már 3 ütőképes belőle (a monstert még kicsit csiszolnom kell).
    Van kb 10 vezér kártyám már. Tehát össze lehet szedni simán nagy mennyiségű kártyát.
    Viszont vannak olyan kártyák amiket szerintem csak adott időben adott küldetés alatt(ami nem kártyás) lehet megszerezni és ha az ember túlmegy rajta úgy, hogy elkerüli a figyelmét a lehetőség akkor bukó.
    Hogy példát is mondjak, amikor kergeted Trisst a labirintusban(ez még gondolom nem spoiler) ott kártyáznak az asztalnál és 3 palit hívhatsz ki egymás után. Azt szerintem csak abban a küldetésben lehet megcsinálni(bár lehet tévedek).
    Szóval figyelni kell :)
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.07. 10:19:47
  • ratgab
    #13108
    Általában ezek főbb npc-knél szoktak lenni.
  • molnibalage83
    #13107
    Leírja, hogy az adott fő helyszínen (Velen, Novigrad, Skellige, stb.) hány kártyát nem nyertél meg még.

    Én továbbra sem értem, hogy honnan lesz elég. Nekem most is még csak két életképes paklim van, ÉK és Nilf. A többiből annyi lap sincs, hogy paklit lehessen összerakni, pedig mindent megveszek... Hogy a tonnányi speciális vezér kártya hol szerezhető be.... Soha nem láttam egyet sem...
  • bunny
    #13106
    Netes leírások + meg lehet venni egy könyvet ahol elvileg le van írva, de mondjuk mire ez kijött patch-ként nekem már megvolt a pakli, így nem tudom a könyv hogy működött. De elvileg pont ezért rakták be.
  • Sheltem
    #13105
    Nah lvl 21 vagyok 2. végigjátszással(még csak most értem Skelligére, nem sietek, sokat elmond, hogy a főküldi még csak lvl16os :P).
    Egy dologgal kapcsolatban van egy icipici hiányérzetem a játékkal kapcsolatban, de lehet az én hülyeségem.
    Szóval szeretném az összes kártyát összeszedni(eddig mindenkit elvertem akivel csak találkoztam, felkutattam az összes kereskedőt, fogadóst, megcsináltam a Gwentes questeket is a Skelligésen kívül) mégis van bennem egy olyan hülye érzés ami gondolom másnál is megvan/megvolt, hogy "mi van ha valahol ott hagytam egy kártyát".
    Ugye van a "szerezd meg mind" vagy mi a neve a küldetésnek, és ott ha nem is konkrét szereplővel de lehetne egy kis irányadás, hogy hol kell még gyűjteni kihagyott kártyát.
    Gondolom ahhoz, hogy az a küldi teljesüljön majd egy kereskedő se maradhat ki. Meglátjuk :) Remélem nem kell majd átbogarásznom a 150+ * 4 pakli kártyát, hogy melyikből hiányzik aztán google, hogy hol lehet :)
  • Palinko
    #13104
    HoS kiegben kell kútba menni, de kétlem, hogy az lesz az, inkább egy glitch.
  • molnibalage83
    #13103
    Oxenfurtban van egy kút, amibe beleesve nem lehet kijönni. Ez valami questhez kapcsolódik?
  • RatBaG #13102
    http://imgur.com/gallery/Ts1IX
  • Kurfürst
    #13101
    Erősen chat roulette ízű volt az a jelenet :D
  • FartingSquirrel
    #13100
    En mindenbe :D Gondolkodas nelkul.
    Gondoltam, hogy ezek mindentol fuggetlen mellek-questek. Bar durva lett volna komolyabb kovetkezmenyekkel :D
  • Palinko
    #13099
    ja és megvolt azért a feszültség én bevallom őszintén félve húztam a dolgot gondolva, hogy nagyon le leszünk csapva, vagy ez miatt rosszul üt ki valami másnap de csak belementem majdnem mindenbe :D
  • FartingSquirrel
    #13098
    Ja, az kurvajó volt. :D
    És azt hitte a tag, hogy a varázslónők jöttek el érte. :D
  • Prof William
    #13097
    Az éjszakára. :)

    Főleg ahogy Geralték bemutatják a telefonbetyárkodás Witcher béli megfelelőjét. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.08.03. 09:11:16
  • Daermon
    #13096
    Igen a bulira :D
  • FartingSquirrel
    #13095
    Mire gondolsz? Arra az éjszakára, vagy Kaer Morhenre?
  • Prof William
    #13094
    Az valami nagyon kemény. :) Micsoda melléküldetések vannak azalatt a sztoriszál alatt. :)
  • FartingSquirrel
    #13093
  • molnibalage83
    #13092
    Eskeeeeeeeeeeel, Eskeeeeeeeeeeeeel... :)
  • FartingSquirrel
    #13091
    Legjobb talán az volt, mikor Kaer Morhenben bebasztok, és át akarjátok hívni a Lodge-ot, asszem, partizni. :D