16775
banner
  • molnibalage83
    #13170
    Abban a sorrendben ahogy kijöttek. Én még egyikkel sem toltam, de az elején van szint ajánlás. A első kiegnél 30. szint, a másodiknál meg 34. szint.

    Még a mosterc level cap miatt sem lehet gáz 28 szintűként, legnehezebb szinten is erőlködés nélkül verhetőek le így a szörnyek.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.08.15. 17:04:40
  • Voltan
    #13169
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy megvan mindkét kiegészítő, de még nem raktam fel őket, az alapjátékban még nem tartok eléggé előre, de lassan asszem, sorra kerülnek. A kérdés, hogy melyikkel érdemes kezdeni, illetve hányadik szinttől érdemes belevágni a két kiegbe? Jelenleg 23. szinten vagyok.
  • molnibalage83
    #13168
    Cirinél, ha elmegyek az uralkodózhoz, de nem nyírom ki Radovidot, akkor mi lesz a vége? Így is uralkodó lesz vagy akkor a Witcher végre vált át?
  • genndy
    #13167
    Nem, mert több általános lap van mint akitől el lehet nyerni. Nekem is bebugzott, csak állt a cellájában, de meglett az achi, mert megkaptam azt a lapot valaki mástól.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2016.08.14. 16:11:47
  • Szerzetes89
    #13166
    Ha az epresvölgyi kovács (Banditáktól kellett kiszabadítani) bugos és nem ad Gwent lapot, akkor buktam az achit is?
  • molnibalage83
    #13165
    Persze.
  • robi3
    #13164
    Ha elmegyek skelligére, attól még megmaradnak a kérdőjelek meg a küldetéseim velenben? Kicsit kezdem unni azt a területet így 20-as szinten.
  • Palinko
    #13163
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jah Yent köldd el a djinn után, Trissnek meg vallj szerelmet a bálon
  • molnibalage83
    #13162
    Mindenkivel lehet lepedőakrobatikázni, de a bűvös szavakat csak egy nőnek kell kimondani. :)
  • Prof William
    #13161
    Yennefer

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég ha Dzsinnes küldetésnél mondod neki hogy nem szereted. Előtte Skelligére érkezve nyugodtan feleleveníthetitek a régi szép unikornisos időket, az még nem befolyásolja a Triss románcot.
  • Sheltem
    #13160
    Sziasztok

    Segítene valaki kicsit Yen vs Triss témakörben?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval...1. végigjátszásban az "all in" taktikát követtem, de most szeretném ha csak Trissel lenne románc. Skelligén vagyok már(Trissel megvolt a "románc" a toronyban amikor kimenekítettük a mágusokat, de itt Skeligén is, hogy fogalmazzak "elég forró" a légkör Yen és Geralt között. Hogy csináljam, hogy ne csesszem el Trisst? Nem akarom megfektetni Yen-t, elég ha a Ginn es küldetésnél lekoptatom majd? Köszi szépen

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.12. 09:06:43
  • SzirmosSzisza
    #13159


    lehet ideje lenne megvenni :D
  • Sheltem
    #13158
    Egyébként Geralt cinikus küldetések közbeni megjegyzésein néha szakadok a röhögéstől:

    Alapjáték spoiler, nem szó szerinti idézetek de a lényeget tükrözi:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Ha elpuszítod nekünk morkvargot Istenünknek hála meg leszünk üdvözülve a boldogságtól"
    Geralt: "Én akkor üdvözülnék meg ha beszélnénk végre a jutalmamról..."

    Vagy a másik:
    Morkvarg: "....aztán lerágtam a lábamat, hogy kiszabaduljak a bilincsekből és széttépjem őket....ha tudnád milyen iszonyatos fájdalmakat és szenvedéseket kellett átélnem ezidő alatt"
    Geralt: "Aha, kettéharapod a lábad és fáj...ki hitte volna "


    Pedig második végigjátszás de ezek a beszólások baz....:)


    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.11. 13:13:57
  • molnibalage83
    #13157
    Szörny pakli ellen iszonyatosan erőt tud lenni. Leírt egy rakás lapot és 7-es erősség azért nem gyenge...
  • Sheltem
    #13156
    Neb*zmeg!!!!! Én meg azt hittem én vagyok a sötét amiért nem értem miért nem működik ez a kártya.

    Nézem, ostrom egységeim értéke 10 felett nem működik...jó mondom akkor biztos "le kell legyen pakolva" ígyse működik.
    Na és akkor itt feladtam...

    Köszi az infót, este ki is próbálom.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.11. 09:44:48
  • bunny
    #13155
    Igen, ott hibás a leírás, én nagyon sokáig azért nem is mertem használni mert nem értettem pontosan mi a fenét csinál. Aztán rájöttem, elcseszték a feliratot :D Én imádom azt a lapot, fixen bent van, csak nagyon észnél kell lenni, mert mindkét oldalon hat. Nagy értékű, berakva egy erős kürtös közelharcos sorba kellemes, főleg hogy közben jól odaver az ellenfélnek. Nincs is nagyobb öröm annál amikor kirakom a "3 csókát" és letarolom mondjuk a 3 banyáját kürtözve, és ott áll "letolt gatyával" :)

    Más, valaki említette a skellige pakli nehéz. Ez főleg akkor gond, ha az ember -mint pl én- előtte végik ÉK-van nyomta. Kicsit át kell venni a szörnyesek taktikájából a jó használatához, meg az se baj ha észben tartod, hogy a 3. körben marad lent lapod.
  • molnibalage83
    #13154
    Az első végigjátszás alatt mikor csak hébehóba zsugáztam kettő lett az elején és aztán soha többet. Most elég rendesen körbejárok és annyi hősőm van, mint az elsőben soha. Egy darab se...

    A Villentretenmerth magyar szövege még mindig rossz. Ostrom egység erőhöz köti a közelharcos leírást, mikor közelharc egyég felett kell 10 erősség. Ebből is kettő volt elsőre, most egy...
  • Sheltem
    #13153
    "A varázslat, ami a legerősebb lapot leszedni nincs meg."

    Pedig az legalább annyira kell minden pakliba, mint a kürt :( (szerintem) Csak megkapod idővel..
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.10. 15:14:01
  • molnibalage83
    #13152
    Amikor az első rész bajnokságánál nincs újrajátszás lehetőség - csak reload - ott az, hogy nem tudod az ellenfél pakliját előre az gáz. Szörnyes pakli ellen beteszek íjász egységeket és 3 db demermesztő fagyot me 3 db körtöt. Hagyon, hoy jól felszívja magát, aztán fagy. 1-2 erősebb szörnnyel is erősebb vagyok, de ha még győz is, akkor olyan szinten túlnyeri magát és erőforrást pazarol, hogy simán verhető. A Scoiatel pakli az, ami az őrületben kerget az állandó íjásztámogatással...

    Ami nekem atomkombó, ha van a "medikus" ostromcsaj és Yennefer. Yenn visszahozza a csajt, a csaj meg egy 8-as ostromgépet. Így a 6+8 két fordulóban is van. Kürttel ez szitne instawin.

    Viszont az első végigjátszáshoz képes vannak olyan kátryák, amik egyáltalán nincsenek meg. A varázslat, ami a legerősebb lapot leszedni nincs meg. Első végigjátszásra meg kettő is volt. Érdekes és jópofa a Gwent, de a játékban levő formája szinte teljesen balanszolatlan. Ezért jó, hogy lesz külön Gwent játék.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.08.10. 14:13:26
  • Sheltem
    #13151
    A legelső törpe picsáz el engemis egyelőre :) De az még oké, hogy elver valaki akkoris ha addig mindenkit megverek, de ő nem is kicsit :)

    Olyan pontjai jönnek össze, hogy csak kamillázok(annak ellenére, hogy használom az időjárás lapokat, a felégető lapokat, manipulálok a "szemes" kártyákkal stbstbstb).

    Valahogy ezt is imádom, nem tehetek róla, hogy még a Gwentben is van kihívás.

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.10. 14:05:09
  • Evoluti0N
    #13150
  • FartingSquirrel
    #13149
    Már jóideje abbahagyták... :)
  • Sheltem
    #13148
    Volt a 2ben? Akkor pláne.Úgy érzem a 2. résszel is fogok játszani(úgyis rég játszottam már vele).
  • TOMSILENT
    #13147
    Be lehet fejezni, vagy megkérek egy admint hogy tiltson el ettől a fórumtól mind kettőtöket. Gyerekes már, menjetek privátba.
  • genndy
    #13146
    Nem hülyeség, mert a 2-ben volt, lehetett gyártani is, volt mindenféle szörny meg ember ellen való is. Mondjuk sokkal többször sétáltam bele, mint használtam volna.
    Egy banditatábor megtámadásánál lehetne használni, de tényleg inkább belefut az ember az ellenfelekbe, nem egy lopakodós játék, ott lenne több értelme.
  • Sheltem
    #13145
    Aztán könnyen lehet, hogy az lesz a vége előbb utóbb(inkább utóbb) :)
  • DantesHUN
    #13144
    Igen, a gwent nehézsége is állítható. De ha így nehéz ..hát tőlem próbálkozz, egy tipp volt.
  • molnibalage83
    #13143
    A legtöbb csata nem rajtaütés, máshogy a csapdának meg nincs értelme. A NWN szériában volt csapda, de az implementálása ott is furcsa. A CRPG egyszerűen nem támogatja ezt klasszikus RPG-vel szemben.
  • Sheltem
    #13142
    Klassz akkor, hogy nem csak a bugokat javítgatják még/ optimalizálgatnak hanem alakítgatnak is ezt azt megjelenés után is.

    Tudjátok mi az egyetlen dolog ami még klassz lenne a Witcher3ban? Legalábbis szerintem, de majd megmondjátok ha butaság.
    Csapdák...(csapdacraftolgatással együtt persze)
    Annyira de annyira illene ehhez a játékhoz és dobna rendesen a csaták élvezeti szintjén(persze ígyis fantasztikus).
  • genndy
    #13141
    Pedig az sem lehetetlen, csak mindig más részét kell kihasználni a paklinak (elég keverék lett, olyan scoia'tael/szörnyes, vannak egymást erősítő meg behúzós egységek. Minden ellenfél ellen más jó, meg nem kell félni kört bukni).
    Az alapjáték bajnokságánál nekem a legelső törpe volt nehéz, ügyesen használta scoia'tael pakliját az ÉK-m ellen. Aztán harmadszorra jól jöttek ki a lapok, és győztem.
  • molnibalage83
    #13140
    Új csúszka, régen nem volt.
  • Sheltem
    #13139
    Van ilyen külön, hogy gwent nehézség? :) Nem is néztem. A játék alapból a legerősebb fokozat előtt lévőn megy, lehet ehhez igazította a gwent nehézségét is? :) Nem fogom lejjebb venni mazochista vagyok, annál nagyobb lesz a sikerélmény ha egyszer sikerül:)
    Minden kártya megvan eddig amit össze lehetett szedni(hálistennek).
  • DantesHUN
    #13138
    Vedd lejjebb a gwent nehézségét ha nem sikerül. Meg ments sűrűn és legyen meg minden elérhető kártya.
  • Sheltem
    #13137
    Én nem szoktam könnyen feladni. Értsd úgy, hogy van hogy 10.re sikerül, de ebben a küldetésben nagyon csúnyát kapok a zártkörű rendezvényen :) Egyelőre nem akarok youtube hoz nyúlni, inkább csinálok más küldetéseket, és időnként "bepróbálkozok" :)
  • Evoluti0N
    #13136
    Nekem a Blood and Wine kiegben nem jött össze a Gwentes küldi győzelem. Nagyon nem ment a Skellige paklival.
  • Evoluti0N
    #13135
    Nem hagynátok abba? Folytassátok privátban, vagy bánom is én.
  • molnibalage83
    #13134
    OFF

    A műszaki és természettudományos analfabéták és konteós balfaszok miatt a 2005-ös regem meghalt. Egyébként meg az idézett hsz-ek előzményét talán megnézted? Hm...?

    ON
  • Sheltem
    #13133
    Egészen a High Stakes questig azt hittem tudok játszani Gwentet :)
    Itt nagyon elp*csáznak sajnos, de nem adom fel :) (pedig eddig azért - bár volt olyan ami jópár próbálkozás után- mindenkit sikerült elverni).
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.10. 12:31:40
  • Sheltem
    #13132
    Ha rám hallgatsz kicsit visszaveszel a személyeskedésből a topicokban, nehogy kitiltsanak.
    Ha nehéz időszakod van nem biztos, hogy fórumokon kell "levezetni" , bár ez is ízlés dolga.
    Személyeskedés alatt értem például az alábbi hozzászólásaidat:
    https://sg.hu/forum/uzenet/1470401090/44
    https://sg.hu/forum/uzenet/1470401090/36

    inkább nem kommentelem, csak 1 dologra hívnám fel a figyelmedet, nem biztos, hogy a másik ember a butább, ebbe a hibába sokan belefutnak manapság.
    Tényleg csak jótanács.
    Természetesen megpróbálhatsz leoltani magas lóról :)
    Feleségemnek meg megmutatom az élő nős posztodat együtt jót mosolygunk majd rajta :)
    Részemről befejeztem a témát.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.08.10. 11:53:51
  • Sheltem
    #13131
    Ha te mondod akkor biztos így van :)