16775
banner
  • Voltan
    #13250
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Last Wish küldetés után, amikor le kell győzni a Dzsint, akkor van lehetőség Yen-nek megmondani hogy szeretjuk, vagy azt, hogy már nem. Ez a fordulópont? Csak mert Triss-szel már összejöttem, és nem akarok hoppon maradni a végén :)
  • molnibalage83
    #13249
    Akkor játszd végig és Iorveth oldalán. Nagyon jó játék és sokról mardanál le, ha nem tolod azt is végig.
  • molnibalage83
    #13248
    Színesebb játék, ha Letho és Síle is életben maradnak.
  • DantesHUN
    #13247
    Ahogy szeretnél. Komoly kihatása nincs .

    Az első voltaképp tök mindegy.

    A második: az emberek vagy a scoaitel a szimpatikusabb? Dönts ez alapján.

    A harmadik: A varázslónőnek vagy scoaitel lázadó vezérnek segítenél inkább?

    négy: Ha bosszúálló vagy, válaszd ,hogy megölted.

    Öt. szintén ugyanez.

    Lesznek küldetések amiket másképp kell megoldani a válaszok miatt, de rajtad áll. Pl: ha Letho életben van, lesz vele egy küldetés.
  • horthy
    #13246
    A Witcher 2-öt nem játszottam ! A császári audiencián a császár egyik tábornoka kérdéseket tesz fel ! Hogyan válaszoljak ?

    Aryannak sorsa

    1. Aryant ostrom alatt öltem meg .
    2. Megkiméltem az életem .

    Flotsamban

    1. Flotsamból Vernon Roche társaságában jöttem el .
    2. Iorvet-hez csatlakoztam .

    Loc Muinne-i találkozó

    1. Meg kellet mentsem Triss-t
    2. Segitettem Iorveth-nek saskiát fogva tartó varázst levenni .

    Sile De Tansarville

    1. Sile elmenkült .
    2. Azt kapta amit megérdemelt .

    Nemzeti érdekek szövetséges witcher

    1. Ez a szövetség halott . Tudod megöltem Lethot .
    2. Az a szövetség még él ? Mi törthént Lethoval ?

    Mik legyenek a legpraktikusabb válaszok ?
  • molnibalage83
    #13245
  • Coradiel
    #13244
    A hárpia tenyésztős laborra gondolsz? Mert ott nem volt semmi portál, a jelzőtől nézve szemben, kicsit balra kell bemenni az épületbe és felfelé kell menni benne, hogy megkapd a jutalmad.
  • chris0000
    #13243
    hi.
    sikerült,szerencsére csak egy újraindítás kellett...thx.üdv.
  • tom2004
    #13242
    Hearts of Stone részben Királyi légierő feladatban át kell kutatni egy laboratoriumot, föld alatt portálokon kell eljutni a laborba, nincs nyitva ez bug? vagy hogyan kell kinyitni. Rémlik sokkal korábban jártam már ebben a földalatti laborban akkor nyitva volt a portál, lehet akkor megtaláltam amit kell, azért nem tudom most megcsinálni?
  • bunny
    #13241
    Tuti nagyobb buli lenne mint bármelyik csajjal. Na jó, Ciri azért elég "tökös" a bulizáshoz :)
  • Prof William
    #13240
    Igazi agglegénybarlangot csinálnának a helyből. :) Már csak Lambert és Eskel kellene hogy teljes legyen az öröm.

    Dandellion majd a csajozási dumái között a "Hé bébi Rívivia Geralt a haverom" mellé felveheti a "Hé bébi van egy saját szöllészetem" -et is!
  • bunny
    #13239
    Ha egyik csajjal se kötelezted el magad és Ciri-t kinyírtad, akkor sok egyéb lehetőség nincs. Esetleg Zoltan jöhetne még Dandelionnal, és jó kis kandúrtanya lenne a kecóból ;)
  • molnibalage83
    #13238
    Nekem voltak textúra hibák, javítani kellett a GoG-os módszerrel.
  • chris0000
    #13237
    hi.
    vkinek volt olyan problémája,h a tájat rosszúl jelenítette meg?tele van ilyen vonalakkal...
    régen nem volt vele gondom,csak most újra felraktam.vmi patch szétkúrta?thx.üdv.
  • Anonymus11234
    #13236
    Hát, nemtudom elképzelni azt az embert, aki akkora segg legyen, hogy csak őt tudja dobni a játék... :D
  • bunny
    #13235
    Szerintem Dandelion akkor jön, ha senki mást nem tud a gép dobni, a biztonsági tartalék.
  • genndy
    #13234
    Igen, ők jöhetnek, és hogy ki jön az valóban az alapjátéktól függ:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Triss/Yen: ha vele és csak vele romantikáztál, tehát az alapjáték végevideóban összeköltöztetek (csak ugye amikor az a videó készült még nem volt B&W házikó);
    Ciri: ha nem volt romantikus szál, vagy gondolom akkor is ha "megvicceltek" a csajok, mert mindkettővel kavarni akartál ÉS Ciri él a végén is;
    Dandelion: ha nem volt nő, és Ciri sem került elő az alapjáték végén. Ha Ciri nem witcher, hanem császárnő lett, akkor nem tudom mi van, de szerintem akkor is eljön.

    A spoileres rész @Prof William-nek is válasz.
  • jofer
    #13233
    Ezt a videót pörgettem végig gyorsba. Ebből gondoltam, hogy Dandellion is jöhet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=V2UUuYr5W08
  • Prof William
    #13232
    Dandellion is jöhet? Ez melyik esetben fordulhat elő?
  • molnibalage83
    #13231
    Na, akkor tolhatom rapid módban még egyszer végig, hogy Cirivel és/vagy Yennel is lássam a végét a B&W-nak? Vagy marad a YT videó..
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.08.31. 11:50:28
  • jofer
    #13230
    Értem. Tehát semmiképp sem fogok vénségemre egyedül tengődni a birtokon. A többit spoilerbe...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor tulajdonképpen csak az a kérdés, hogy Dandelion, Triss, Ciri vagy Yenn lesz végül velem. Mivel Cirit bebuktam, így őt már ki is zárhatjuk. Lehet valamivel befolyásolni, hogy ki jöjjön? Pl. az alapjátékban végig Yenn-nel romantikáztam. Direkt kerültem, hogy Triss-nek is csapjam a szelet.
  • genndy
    #13229
    A B&W főszálát nem befolyásolja az alapjáték vége, csak a megszerezhető birtokos mellékküldetést, csak mivel sokan szeretik ott lezárni a játékot, azért az az "utolsó jelenet", és azt befolyásolja. De mindegy, mert a Dandelionos küldetés után indul csak a B&W, az meg már túl van a másik főszálas részen, úgyhogy mindenképpen jön valaki a birtokra.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2016.08.31. 10:57:53
  • jofer
    #13228
    Helló! Ez most komoly? Ez az első Witcher játék, amit játszottam. Direkt nem olvastam utána, hanem legjobb belátásom szerint döntöttem, és a legrosszabb befejezést kaptam. Nem mondom, hogy nem taglózott le... Aztán lenyomtam HoS-t, ott már nem bíztam semmit sem véletlenre és a "jó" befejezést kaptam. A B&W-t még idő hiányában nem kezdtem el, de ezek szerint nem kaphatom a legjobb befejezést benne, mert az alapjáték vége befolyásol?!?

  • FartingSquirrel
    #13227
    Nem, addig nem is tudsz belekezdeni. Valamelyik kuldetes befejezese utan valik elerhetove.
  • Evoluti0N
    #13226
    Tényleg. A legeslegutolsó jelenete a Blood and Wine-nak akkor gondolom nem is érhető el, ameddig az ember végig nem játssza az alapjátékot?
  • FartingSquirrel
    #13225
    Valójában a Blood and Wine-nak a vége az alapjáték befejezésén alapszik, szóval nem egészen mindegy. (Mondjuk nem is tudja elkezdeni egy bizonyos idő előtt (szerintem a vége előtt).)
  • Evoluti0N
    #13224
    Ahogy éppen gondolod. Nincsenek hatással a kiegészítők semmiben a főszálra. Szóval akármilyen sorrendben csinálhatod.
  • FartingSquirrel
    #13223
    Először az alapjáték végig, utána Heart of Stone, majd Blood and Wine.
  • jocika
    #13222
    A kiegeket hogyan érdemes időzíteni? Végig először teljesen az alapjáték és utána vissza, vagy közben, ha megvannak a kiegekhez szükséges szintek, akkor ?
  • NiGhTM4R3
    #13221
    Az "új" Vivaldi

  • wedge31
    #13220
  • Evoluti0N
    #13219
    1.30-as patch holnap.
  • molnibalage83
    #13218
    Nekem most jön a 2. kieg, tegnap befejeztem az alapot. Majdnem tényleg minden questetet és witcher kincsavadászatot letoltam, néhány településre nem mentem el, mert az n+1 monster hunt annyira nem érdekes. Az Orteton melletti quest viszont nekem új volt, nagyon hangulatos sidequest volt.

    A kedvencem viszont az Aggódó Polgár. Az a nyomozásás részben olyan, mintha valam középkori CSI-t néztem volna. :)
  • Sheltem
    #13217
    Most fejezem be ma a Hearth of Stone-t. 135 órám van az alapjáték + Hearts of Stoneba, szóval nem kevés.
    Ez a kiegészítő nagyon odarakta a szintet, komolyan mondom szinte még jobb mint az alapjáték.
    Alig várom hogy menjek a 2. kiegészítőbe.
  • Anonymus11234
    #13216
    Minden nagy cég kicsiben kezdte, ahogy ők is, EA is kezdetben kurva jó játékokat adott ki, úgy ahogy az Ubisoft is, ha majd ők is ilyen nagyvállalt lesznek, és megtartják a mostani szokásukat, akkor kell majd örülni.
  • Evoluti0N
    #13215
    A CD Projekt jelenleg több, mint 1 milliárd dollárt ér. Ki gondolta volna, h ha csinálsz egy jó játékot és nem fejős tehénként kezeled a játékosokat, akkor az meghozza a gyümölcsét? A többi csapat példát vehetne róluk.
  • molnibalage83
    #13214
    Nem húzok, mert a csendes üzemet preferálom.
  • Anonymus11234
    #13213
    Az valami videókártya hiba lesz, mert nekem semmi ilyen nemvolt. Textúrahiba általába amiatt van, nem húztad véletlen a videókártya teljesítményét?
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.08.28. 22:12:01
  • molnibalage83
    #13212
    Hát ez kurva jó, javítás után sem látszik... :(

    Avallach utazása előtt egy pillanatra bevillan, mikor nem klne. Mikor az alkirállyal beszéltem, akkor hang van, kép nincs...
  • molnibalage83
    #13211
    A játék szerkezeti stabilitása viszont valami kritkán aluli kezd lenni helyenként. Első installra egyes hidak textúrája hiányzott, aztán másodjára csak a stash nem látszott. Mos 3. javítás előtt meg Avallachhal való dumakor nem vágja be a király mérgezéséről szóló videót...