16775
banner
  • FartingSquirrel
    #13370
    És ezzel el is fogyott a 150.000. Valószínűleg nincs megfelelő gépháza, HDD-je/SSD-je és még az egyéb apróságok. Felteszem, hogy monitorból is valami régebbi van, ha már a gépe 6-7 éves, és nyilván abból is kéne új, különben nincs sok értelme az 1060-nak.
  • caps lock
    #13369
    Ha én most raknék össze gépet és 150-em lenne rá, akkor nvidia/intel vonalon maradva minimum egy gtx1060 videókártyát vennék , a 3 gb-os verzió már 65-ért kapható. A processzor is legyen a legújabb skylake, az i5 6500-as mindenre elég, az ipon árait nézve ez jelenleg 60 000. Plusz 25-30 000-ért meg egy z170-es alaplap. Persze ez csak akkor lenne jó ha a többi periféria már adott, azt nem tudom mennyi memóriád van, de ha jól emlékszem nálam 5-6 körül fogyasztott a játék, közepes beállításokkal, 1080p-ben.
  • ozbom
    #13368
    Ez még csak tervben van, de maximum 150.
  • Evoluti0N
    #13367
    Jó lenne, ha megírnád, h mekkora költségvetésből raknád össze.
  • FartingSquirrel
    #13366
    Az nem számított szép grafikájú játéknak, a TW3 viszont az egyik legszebb.

    De attól függ, milyen árban gondolkozol...
    Kb. 250k-ból már összeraksz egy olyat, amivel maxon játszod. (+ a monitor meg egyéb perifériák.)
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.10.22. 13:56:43
  • Anonymus11234
    #13365
    Nem azért, de ezért adnak meg gépigényeket, hogy tudd, milyen gép kellene :)
  • ozbom
    #13364
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Milyen gépet rakjak össze, hogy normálisan fusson a Witcher 3? Mert a közeljövőben egy gép vásárlását tervezem. Nem igazán szoktam játszani nagy gépigényű játékokkal. Viszont mivel a Witcher 1. és 2. részével játszottam, ezért nem szeretném kihagyni ezt sem. Most egy nagyon régi konfigurációm van, ami legalább 6-7 évesnek felel meg, hanem több. :D Feltettem és bele kukkantottam a játékba. Elméletileg el sem kellett volna neki indulnia, mert a proci az csak 2 magos, a videókártya is csak 512 rammal bír. Meg csak 4 gb ramom van. Ezért gondoltam azt, hogy megkérdezem tőletek, hogy mibe volna érdemes fektetnem. Nem fontos, hogy a legmagasabb beállításokon fusson. Nekem maga a története tetszik az egésznek. Évekkel ezelőtt játszottam az elsővel, de már akkor az se számított szép grafikájú játéknak. Még is élvezetes volt.
  • bunny
    #13363
    Szerintem azért előbb-utóbb lesz nagyobb leárazás is. A witcher 1-2-t is ha jól rémlik valami 70% körül vettem meg. Persze az még simán lehet 1-2 év.
  • Anonymus11234
    #13362
    Ebben sajnos egyet kell értenem, de ez legyen a legnagyobb probléma :)
  • caps lock
    #13361
    Ez egy kiváló játék, csak egy dolog zavart, hogy Geralt mozgása elég furcsa, nevetséges ahogy ugrik például vagy mikor harc közben mozog, kicsit merev, nem természetes. Bármelyik AC játékban jobb mozgásanimációt látunk.
  • DantesHUN
    #13360
    Én is ezen gondolkodom, megvenném egy haveromnak, de ha lesz nagyobb leárazás halloveenkor, akkor várok.
  • Evoluti0N
    #13359
    Szerintem ha nagyobb nem is lesz, ez a 20% meglesz. Ennél kisebb nem nagyon lehet.
  • tomo05
    #13358
    Sziasztok! Most hétvégén a GOTY Edition csak 40 euró Steam-en (-20%) és azon gondolkodom, hogy megveszem. Szerintetek a Halloween-i leárazás alkalmával nagyobb akció lesz? :) Mert akkor inkább megvárom.
  • Count Adyn
    #13357
    hm be is huztad a kifejlesztettet egy üres slotba?:)
  • horthy
    #13356
    Igni-másodlagosát jelöltem be ! Most megnéztem ! Folyamatosan nyomom a jel használata gombot és csak az alap ignit használja (pillanatnyi tüz félkör ) . Nemtom mit csinálok rosszul ?
  • Count Adyn
    #13355
    a "lángszóró" amugy az igni jel másodlagosa ez lehet a gond vagy csak rosszul emlékeztél a nevére:D
  • horthy
    #13354
    Nemtom de nyomtam folyamatosan a jelhasználat gombját és nem váltott ! Hogy zajlik a procedura ? Nemtudom mit csinálok rosszul . A karakterfejlődésnél bejelöltem kiválasztottam a " lángszorot " 1-be van kapcsolva lakat feloldva és folyamatosan nyomom a jelhasználat gombot harc közben és nem vált , használja az alap aixii-t . Valamit biztos nem jól csinálok észre vettem egy másik dolgot néhány billentyüre beállitom a jelvátást és nem használja a progi csak a gyári beállitást akármit csinálok nemtom van-e köze hozzá ?
    Utoljára szerkesztette: horthy, 2016.10.16. 11:25:47
  • S1M0N
    #13353
    Hosszan (folyamatosan) nyomd a jelhasználat gombját.
  • horthy
    #13352
    Hogyan kell a Witcher 3-ban a jeleket alternativ módban használni ? Megnyitottam a lakatot karakternál " lángszorót " Aixii-nál és nem tudom miilyen gombot hogy nyomjak meg az " üzemmodváltáshoz " .harc közben . Átalakitottam egy kicsit a billentyüzetet egér görgö le a jelhaszálat . Mit csináljak mit csinálok rosszul ?
  • genndy
    #13351
    Igen, de nem a DLC főszálára, hanem az egyik melléküldijében csak.
  • endorphinz
    #13350
    Az alapjátékban hozott döntéseim befolyással vannak a 2. nagy kiegészítőre vagy az is különálló történet mint az első nagy dlc?
  • RatBaG #13349
  • molnibalage83
    #13348
  • molnibalage83
    #13347
    Ahogy akarsz. Olyan nincs, hogy mindenki jól jár. Ez a Witcher világa és nem tündérmese. Egyébként keresővel megtalálod azt a leírást, ami leírja, hogy hogyan lehet picit jobb eredményt elérni, de ehhez már a quest felvétele előtt kellett volna szerencsével megcsinálni ezt-azt.

    http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/The_Whispering_Hillock
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.10.11. 17:15:53
  • horthy
    #13346
    The Whispering Hillock küldetésnél mi a jó vég ha elpusztitom a fát vagy nem ? Mi a tét ?? Mik a következmények döntésnél ha ló formába költözik a gonosz szellem ? Mert a boszorkák se ártatlanok árva gyerekeket kajálnak ahogy olvastam . Hogy döntsek ?
  • bunny
    #13345
    Nem is a konkrét képre mondtam :) Ezért kezdtem úgy, hogy "Erről jut eszembe".
  • lwb
    #13344
    Ugye? Szerintem is meseszép az kihajthatós vasalódeszka az ajtó mögött. Ma már nem lehet ilyet kapni sehol. Ebben még volt anyag, mégis praktikus, mert összehajtva kis helyen is elfér.
  • jocika
    #13343
    Igazat kell adjak...
  • molnibalage83
    #13342
    Nem a ruha a képen csodálandó...
  • bunny
    #13341
    Erről jut eszembe, tegnap beírtam pár online shop-ban a witcher-t keresőszónak ... csupán pénz kérdése, hogy milyen cosplay ruhát szerzel be ready to use, semmit nem kell hozzátenni. Szóval már nem dobok akkora hátast egy élethű ruhától, mert valószínű kiskínai által gyárott és nem saját kreatúra, mint elsőre hittem. Érdemes futni egy kört, van sokminden.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.10.08. 22:56:55
  • Evoluti0N
    #13340
    Majd ha játszol vele, akkor megtudod. Nem szeretnék semmi többet írni és ezzel elrontani az élményt.
  • molnibalage83
    #13339
    Mivel én még nem játszottam vele, ezért nem értem, hogy mi ebben a nagy húzás? Cenzúra?
  • Anonymus11234
    #13338
    De azért vannak a Witcher 3-ba is genyó dolgok 5 küldit buktam el a játékban a játék hülyesége miatt, 3 meg bugos volt, de a többi párszáz az jó volt :D
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.10.08. 20:30:01
  • Kurfürst
    #13337
    November 4-én élő fellépése lesz a Percivalnak, akik a Witcher 3 zenéjét jegyzik a Vörös Yukban.

    Facebook Event
  • FartingSquirrel
    #13336
    Így van, hihetetlen, mi tartalom van benne.

    Ugye tele van a játék romokkal, elhagyatott helyekkel meg hullákkal, ahol általában a kincskeresős questek indulnak. Szinte minden helyen lehet találni leveleket meg könyveket, amiket érdemes elolvasni, mert nagyon sokat adnak hozzá a hangulathoz, már csak azért is, mert szinte mindegyik írás kapcsolódik egy másik helyszínen talált íráshoz. Felfedezel ilyen helyeket, olvasgatod a leveleket, és egyszer csak azt veszed észre, hogy összeraktad egy egykori bűnbandának a történetét. Nagyon király érzés, mert megtölti élettel a világot.
    Sokszor a különböző questek össze is fonódnak, és ebből jön az, ami szerintem szintén zseniális megoldás a játékban: Szinte mindegy, hogy melyik questet mikor, hol kezded. Többféleképpen is elkezdhetsz egy questet, ami nem csak kényelmi szempontból jó, de a logikai bokfenceket is kiküszöböli. (Pl. nincs olyan, hogy találsz egy felborult szekeret egy hullával, akinél van egy levél, és nem tudsz vele interakcióba lépni. Nem kell a questgivernél kezdeni, hanem kezdhetsz a szekérnél.)

    Egyszerűen imádom ezt az aprólékos munkát és azt a hihetetlen nagy tartalmat, amivel megtöltötték.
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.10.08. 12:55:56
  • Evoluti0N
    #13335
    Hihetetlen, h milyen apróságokra figyelnek a játékban. (Blood and Wine spoiler lejjebb)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy könyv a játékban, ami a toussainti uralkodói család látogatását írja le Cintrába és van ugyanennek a könyvnek egy második kiadása is, amiből kihagyták Syannát. A többi része kb. szóról szóra ugyanaz. Zseniális apróság.
  • Daermon
    #13334
    Elég jó :)
  • genndy
    #13333
    Csak a B&W fejleszett legjobb Macskaszetten van kapucni, egyébként nincs a játékban. Modok biztos vannak rá (mondjuk az ami beteszi a W2-es kayran páncélt, mert az csuklyás volt, és tudom hogy ilyen modot csináltak).
  • FartingSquirrel
    #13332
    Mi az az infúziócső a lábából? :D
  • FartingSquirrel
    #13331
    Úgy tudom, a Cat Schoolos ruhán van kapucni...