16775
banner
  • Saaba
    #13410
    Köszi szépen!
  • molnibalage83
    #13409
  • xido
    #13408
    ma meg már a 3at el nem tudnám képzelni csak a városokban...imádom a vadont meg a tengert :)
  • Palinko
    #13407
    Pedig az a hangulat ott, mennyire jó volt már a megszokott várostól elszakadni, azokban a búzamezőkben szaladgálás stb. Az új ezüstkardról nem is beszélve, meg ott érjük utol a másik witchert, nagyon jó volt.
  • molnibalage83
    #13406
    Nekem nem tetszett, de túlélhető volt. 2014/15-ös fejjel inkább a játék kezelőfelülete volt nagyon avítt, szinte a '90-es években éreztem magam. Meg talán picit hosszú volt az 1. rész annak ellenére, hogy a tartalom nem indokolta. A 4. fejezet úgy ahogy van szinte tök felesleges volt.
  • Palinko
    #13405
    Szerettek volna újítani a harcrendszeren, nem sikerült annyira jóra sokak szerint. Nekem mondjuk bejön, ráérzel a jó ritmusra, ki ellen milyen stílus és menni fog az.
  • undY1ng #13404
    Rendben, köszönöm! Akkor elkezdem az első résztől újra. Csak annyira emlékszem, hogy az első részben a harc picit "idegesítő" volt.
  • Palinko
    #13403
    Nekem is a Roche szál jobban bejött, de nem rossz a másik sem, csak idegesítőek az Elfek, vagy valami bajom volt vele tudom.
  • Evoluti0N
    #13402
    Ha az ember ideje engedi, akkor az a legjobb, ha mindkét szálat végigviszi. Én így tettem.
  • molnibalage83
    #13401
    Annyira jelentéktelen, hogy nem éri meg. A W2 azon szála bevallom elég középszerű élményt adott. Iorveth ága olyan volt, mintha egy teljesen más játékkal játszanék.
  • RatBaG #13400
    akkor már inkább a roche-ágat tolja, annak legalább van egy kis jelentősége a harmadik részben.
  • Palinko
    #13399
    én nem kezdeném a hárommal, megérthető magában is, de sztem romlik az élmény. úgy is itt a hideg, ráérsz, lassan kijátszod nyárig mind a hármat.
  • molnibalage83
    #13398
    Legalább a 2. részt told végig Iorveth oldalán. (Sokkal élvezetesebb a sztori úgy.) Vagy legalább ezeket nézd meg.


  • xido
    #13397
    a teljesség érdekében nem lenne baj sorrendben játszani...meg sajnos a 3 után már nem lesz ingerenciád a korábbiakkal játszani :)
  • undY1ng #13396
    Balgaság lenne azonnal a harmadik résszel kezdeni? Anno az első részt elvittem sokáig. Tetszett, de már nem emlékszem, hogy miért maradt félbe, aztán a második teljesen kimaradt.
  • xido
    #13395
    lesznek..főleg őrzött kincseknél...
  • 6600GT
    #13394
    koszonom szepen! am mindent gyujtogetek hatha lesz vmi konyv is rola mert van olyan vagyis volt olyan konyv ami pl fel oldotta a torzafiokat, keira metz nel a barlanga volt a golem es ott volt bocsi ha rosszul irom a grygore is a vizkopo azt sem oldotta fel eloszor azt hittem azert mert keira merte az utolso csapast a golemre es amitt de akkor meg sem .., remelem lesz meg golem vagy grygore ne haragudjatok h ilyen hulyeseg miatt irok csak maximalista vagyok xd mindent meg akarok oldani feloldani xd
  • Evoluti0N
    #13393
    Majd ha ölsz megint, akkor feloldja. Ez vmi új bugnak tűnik (ami lehet, h sose nem is kerül már kijavításra). Nálam első két végigjátszásnál nem volt ilyen gond, de a legutóbbinál, amit már a legutolsó patch-csel játszottam, ott előfordult nálam is párszor ilyen.
  • 6600GT
    #13392
    Sziasztok! lenne egy olyan kérdésem h meg öltem az elején a Golemet a barlangba és nem adott róla le írást a bestariumba...pedig más szörnyeknél adott,ilyenkor hogy tudom majd el olvasni a le írást róla ? lesz könyv ami feloldja vagy ha meg ölök majd vhol megint egyet akkor oldja fel? köszönöm,szép estét!
  • Daermon
    #13391
    Váhá! Megjött Geralt és Triss szobor :) (a Dark Horses szériából)
  • molnibalage83
    #13390
    School of Roach, de soha nem fejezték be teljesen. Kiegekkel nem is megy, csak alapjátékkal.
  • Madi92
    #13389
    Üdv. Végre lett olyan Vgam amin remekül fut a játék. Kérdésem annyi hogy tudtok e olyan modrol ami jobbá teszi az economy, loot rendszert hogy legyen értelme az amúgy jó craftrendszernek. Elég lenne egy olyan is amivel kevesebb a loot. Vagy kevesebb pénzt adnak érte. Vagy kevesebb a jó cucc(relic). Tehát hogy ne az legyen a megoldás hogy nem veszek fel semmit, hogy craftolni kelljen.
  • bunny
    #13388
    Ez a manus főállásban Geralt lett, vagy mi a tök? :)
  • RatBaG #13387
  • zsozso29
    #13386
    Én már nem veszek semmit csak fekete péterkor :DDD hátha lesz valami jó de tuti hogy lesz addig meg gyűjtök
  • molnibalage83
    #13385
    30 EUR cakk pakk az egész, kiegekkel.
  • molnibalage83
    #13384
    -50%. A kiegek is le vannak árazva.
  • Palinko
    #13383
  • molnibalage83
    #13382
    Hatalmas. :)
  • RatBaG #13381
  • xido
    #13380
    ejhácska

    http://www.gamestar.hu/jatekvilag/the-witcher-3-percival-koncert-219081.html
  • Prof William
    #13379
    Geralt új Roach-ra váltott... :)

  • Palinko
    #13378
    Pedig motion capturet használtak a játék készítésekor, egyik reklám videó pont ottani műveleteket mutatta be és ilyen vicces volt a vége, hogy mintha sikerült volna élőben a színésznek egyik jel használata :D
  • MerlinW
    #13377
    Milyen gépet vegyek topik. Ne itt offoljatok.
  • ozbom
    #13376
    Köszönöm szépen a válaszokat. A HDD az 2 és fél éves, az előző is körülbelül annyi volt. De azt sikerült kinyírnom.
  • molnibalage83
    #13375
    Az én leírásomban szereplő géppel majdnem mindent maxra vagy annak közelébe lehet húzni és Shadowplayes videózás közben sem ment 30-40 alá az FPS egy két helyet leszámítva. Ez 14 hónapja volt cirka 260k.
  • FartingSquirrel
    #13374
    Azért egy úgy HDD sem ártana. Ha az is több éves, akkor mindenképpen cserélni kéne, már nem csak azért, hogy jobb legyen, hanem nem lehet tudni, van-e baja a mostaninak. (Néhány év után nem kizárt.)
  • caps lock
    #13373
    Amennyiben házat, tápot és monitort nem akarsz cserélni, az alábbi konfiguráció pont kijönne 150-ből:

    i5-6500: 60 000
    ASROCK H170M Pro4S: 25 000
    8gb ddr4 memória: 15 000
    gtx 750 Ti: 35 000
    120 gb ssd: 15 000

    Az ssd opcionális, helyette egy minőségibb tápban is gondolkodhatnál.
  • caps lock
    #13372
    Ehhez a monitorhoz egy gtx 750 Ti jó választás lenne, mert még van rajta vga csati, az újabb kártyákról már lespórolják.
  • ozbom
    #13371
    Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. A monitor se mai darab. Egy lg flatron e2240.