16775
banner
  • Beni521
    #13530
    Sziasztok, valamennyire lehet spoiler, mikor tudom megölni Radovidot? Elsőre játszom végig, és volt egy Dijkstra quest, hogy meg akarják ölni de csak valami tagot kellett megkeresnem hozzá, aztán nem mondtak semmit. Olvastam, hogy valamikor később lehet majd, de nem merek jobban utána google-zni, mert már belefutottam kisebb-nagyobb spoilerekbe így akaratlanul. Most ott tartok hogy barátokat kell toboroznom Kaer Morhen megvédésére, mentem is egyből hozzá, hogy biztos majd most adja a questet, de nem adta. Megcsináltam a kincskeresését, de úgy hogy nem lett meg a kincse, az lehet baj?
  • Madi92
    #13529
    Én is mostanában futottam neki újra. Anno Novigrad környékén hagytam abba, mivel kevés volt hozzá a gép és gondoltam nagyobb élmény lenne egy jó vassal. Hát tényleg az.
    Most jutottam oda, ahol eddig még nem jártam. Skellige. Hát, itt olyan hangulat van, hogy csak az állam keresgélem. A zene meg a hab a tortán!
  • András77
    #13528
    Sikerült behúznom kb 1 hónapja a GOTY verziót még a féláron XO-ra és azóta csak ezzel játszom, már amennyi időm van rá. Most éppen a gwent kártyajátékkal szórakozom, de még csak Velen-ben vagyok és egy paklim van használható az északiak. Eddig 3 minőségi ellenfelet tudtam legyőzni, a Bárót, az öreg embert a szörnyes paklijával meg Oxenfurtban a csapost. Nekem a Báró legyőzése tűnt a legegyszerűbbnek, bár kellett hozzá szerencse is természetesen. A csapossal megszenvedtem, sorban rakta le a szuper lapjait. Egy olyan csatában tudtam csak legyőzni, amikor nekem katapultok maradtak nagyrészt és le tudtam fogni a másik két mezőt. Az öreg manus is durván nyomta, volt egy meccs vele, amikor én leraktam egy körben 90 pontot (két kürttel), de ő meg 126 rakott le ezekkel a szaporodó lapjaival . Aztán rájöttem, hogy ezek az osztódással szaporodó szörnyes lapok közelharcosok és ha lefogom azt a mezőt, akkor már könnyebb győzni ellene.

    Ez a Witcher 3 tényleg egy klasszis játék, pedig még nagyon az elején járok, de már most látszik, hogy óriásit alkottak a lengyel srácok. Valahogy most erre a kártyajátékra kattantam rá :), megfogott. Most azzal szórakozom, hogy már használható az északi paklim a zoltannal, yennefer-el, a bárótól kapott 4-es kémmel meg 3 kürttel meg amit összevásároltam, hogy beállítom nehézre a kártya játék szintet és így játszok az eredetileg gyengébb ellenfelekkel, de így felcsavarva a játékerőt, már nagyon ügyesen játszik a program. Hihetetlen jó időtöltés ez a kártyajáték is és ez csak egy nagyon kis része a játéknak.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.12.19. 21:02:33
  • DantesHUN
    #13527
    Az tök mindegy, ennél a feladatnál hogy a kiegészítő megvan-e, azt arra mondtam ott egyedül kicsit nehezebb harc. De a dzsin az alapjátékban van.
    Lehet a nehézségi szint túl magas, vagy ahogy a kollege írja, bevan kapcsolva a ellenfelelek felszintezése.
  • genndy
    #13526
    Hogy a feladat hányas szintű, az nem sokat mond. Hányas szintű a dzsinn? Egyébként szerintem be van kapcsolva nálad az ellenfelek felszintezése, az a bajod.
  • horthy
    #13525
    Witcher 3-at kiegészitéssel játszom ! Anatéma 12-es szintű ereklye kardom van ( 202-246 seb stb ) én 23-as szinten vagyok . A feladat valami 15-ös szintü ha jól emlékszem ( most keltem fel éjszakás melobol ) ! Az zavar hogy akárhogy csapkodom alig sebződik ! Azért még csekkolom a nehézségi beállitást stb
  • DantesHUN
    #13524
    Pedig az nem egy nehéz rész. Nem értem, semmi titok nincs benne. Csak csapkodni kell. Egyedül a kiegészítőben van olyan ellenfél akik ellen komolyabb taktika kell.
    Milyen szinten játszol? Legnehezebb? Akkor max csak tovább kell csapkodni.

    Esetleg villámfőzet, megfelelő olaj a kardra. A kardod elég jó, hanyas szintű, milyen sebzésessel?

    Az a dzsin kimondottan gyenge ellenfél volt, bár én magas szinten a lehető legjobb felszerelésben értem oda, tele főzettel olajjal.
  • Palinko
    #13523
    Van ilyen csalás, hogy ha felmész a hajóra Yenhez akkor simán számszeríjjal kinyírhatod, de ha nincs kedved percekig szórakozni, arra is használhatod hogy regenerálódj mert ott nem támad.
    A páncélt tedd fel magadra, tereptárgyakat használd fedezéknek, ugrálj sokat, hogy kitérj a villámok elöl stb.
  • xido
    #13522
    nem tartok ott (röhej,hiszen megvan a játék első naptól,de húztam halaszottam,harmadjára kezdtem újra),
    de ha jeges én tolnám rá a tüzes dolgokat ami csak van,igni,táncoló csillag...
  • horthy
    #13521
    A Dzsin legyözésének mi a titka ?? Hogy kell legyözni 23-as szinten vagyok a misszió 15-ös szintü és nem akar az ezüstkardomtol legyengülni ? Yennifer meg csak a hajó tetején ( kormánya elött ) szajkoz valami varázsszavakat . Jégdarabkákat dobál , villámlik stb . rácsapok egy párat kardal kiirja 600 stb sebzés de nem nagyon csökken a " fehér csik " a Dzsin-nek . Mit csinálok rosszul ???
  • Prof William
    #13520
    Kicsit túlságosan ki vannak kenve hölgyek az én ízlésemnek. :)
  • SzirmosSzisza
    #13519
    Vagy meleg teával :)
  • Voltan
    #13518
    Mekkora jóság már ez a kép!
  • Prof William
    #13517
    Hopp nem figyeltem.

    Kösz. :)
  • Rony94
    #13516
    Really? Ott a neve Geralt lábánál. :D

    Meg egy link is van. Link
  • Prof William
    #13515
    Wow ez nagyon jó!

    Ki a rajzoló?
  • TBTPumpa
    #13514
    Magyar rajzzal ünnepeljük a Karácsonyi szezont:
  • Daermon
    #13513
    Szépek :)
  • RatBaG #13512
    http://milligan-vick.tumblr.com/post/154377272559/the-witcher-based-on-drakonoarts-christmas
  • Daermon
    #13511
    Na ez nagyon korrekt :)
  • Madi92
    #13510
  • RatBaG #13509
    http://imgur.com/a/J81wQ
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.12.09. 14:39:59
  • Evoluti0N
    #13508
    Már White Orchardba is eljutni problémás. :D
  • genndy
    #13507
    Na ha kell (még) valakinek, itt vannak a mentéseim (a játék elejétől a végéig, mindkettő elég szépen kimaxolva, a sima a két DLC-vel is):
    https://drive.google.com/drive/folders/0B-Z5jqFtPtzhUjE4U2pnZ0FBenc?usp=sharing
    Az egyik sima, a másik NG+ -os, mindkettőben Triss volt a választott csaj. Még a korai GOGos verzióval kezdtem, úgyhogy ha nem megy, vagy régi, vagy nem ismeri fel, vagy modhiányra panaszkodik (ez is lehet), akkor bocs, IJ-kártya.
  • genndy
    #13506
    Szegény Geralt a kádból nem fog kijutni. Valószínűleg bele is fullad
  • Evoluti0N
    #13505
    Pokemonnal, meg talán Dark Soulsszal, meg még nem tom milyen játékokkal csinálták. Pokemont azt tudom, h sikerült is végigjátszani. A lényeg, h megy a játék Twitchen és a nézők irkálják be chatbe a parancsokat és úgy irányítják a játékot. Szórakoztató bolondokháza.
  • Madi92
    #13504
    Wat iz disz?
  • Evoluti0N
    #13503
    Na, ez érdekes lesz. Ma 6-tól. :D

  • Prof William
    #13502
    Most néztem én is.

    Azért elég komoly hogy egy játék KIEGÉSZÍTŐJE kapja a 2016 legjobb RPG-je címet. :) Ez azért elárul egy-két dolgot a minőségről. :)

    Tegnap benéztem a Blood and Wine-be és azt vettem észre hogy a játékban a főmenü zenéje szólt. De a gyorsutaztam ezt megszűnt. Ez vajon valami bug lehetett?
  • Daermon
    #13501
    The Game Awards díjjat is behúzta a Witcher 3 B&W, legjobb RPG kategóriában :D
  • FartingSquirrel
    #13500
    Az oké, de az, hogy "forint", kizökkent abból a nem valós vilgából. Szerintem hülye döntés volt ezt lefordítani. Sőt, ami zavaró, hogy valószínűleg ezt egy fordító gondolta így, tehát nem közös megegyezés vagy szójegyzék alapján fordította, mert csak néhány helyen forint.
  • Kurfürst
    #13499
    A floren rendben van, forintot jelent - eretileg firenzei arany fizetőeszköz volt (florentine, florin)

    De pl. az olajoknál hol ittrekedt olaj, hol meg reliktumolaj, ezek némileg zavaróak amíg az ember még nem vágja, milyen "szönycsaládok" vannak.
  • Prof William
    #13498
    Csak éppen nem engedi installálni GOTY-t. lehet hogy azért mert fent van ez eredeti Witcher 3?
  • Mephike
    #13497
    Húúú, ez remek, megmondom őszintén, hogy nem jutott eszembe,hogy rákeressek, mert abban a hiszemben voltam, hogy öreg koromra csak nekem esnek ki így a dolgok, de ez után otthon majd körbenézek!
    Ezer hála és köszönet!
  • Madi92
    #13496
    Link
    Most csak gyorsan belinkeltem az elsőt, de van bőven, mivel sokan járnak a te cipődben. Biztos van ennél jobb, részletesebb is, szóval feel free to keresgélni.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2016.12.01. 13:05:48
  • Mephike
    #13495
    Hali!
    Most a steames leárazáskor megvettem a játékot, azzal a nem titkolt céllal, hogy mivel a két ünnep között nem kell majd melóznom, ezzel ütöm el a szabadidőmet. A játékot feltelepítettem, elindítottam, minden működik, játszani viszont tényleg csak később lesz időm. A gond az, hogy már a játék első pár percében rá kellett eszmélnem, hogy az első két rész történése már annyira régen volt számomra, hogy egy rengeteg dologra már nem emlékszem. Van valahol esetleg valami kis infó/összefoglaló a játék előző két részéről? Csak mert így a lore hiányossága miatt félek a játékélményből némileg veszíteni fogok. Köszi előre is minden segítséget!
  • bunny
    #13494
    Igen, tegnap írták a srácok. Jófejség szerintem, egy újratelepítésnél elég csak a GOTY-ot lehúzni, minden benne van. Kevés cég figyel ilyen apróságokra. Még az lenne a király, ha azt mondanák,ha megvetted PC-re, ingyen tied az XBOX stb verzió is.
  • Madi92
    #13493
    Nem hiszem, minden egyes nyelvnek megvan a maga w3strings file-ja. Ezeket alapból nem lehet szerkeszteni, csak, ha átalakítod csv.-re. Ekkor át lehet szerkeszteni, majd vissza kell alakítani w3strings kiterjesztésre.
    Biztos meg lehet oldani valahogy, hiszen az alap játék is használja az ékezeteket, egyszerűen, csak nem értek hozzá. :D
  • genndy
    #13492
    Biztos hogy át kell konvertálni? Nem használja akkor is ha csak ott van a jó helyén?
  • Madi92
    #13491
    Közben rájöttem, hogy ékezetek miatt nem lehet átkonvertálni w3string fileba. Gondolom senki nem tudja, hogy tudnám az ékezeteket implementálni!?