16775
banner
  • Although
    #13653
    Nem pont a W2-re. A meglepetés volt, a W2 teljesen egy tökéletes játék a maga műfajában. Persze igazán nehéz az EE előtt volt. Jó párszor vissza raktam normálra a sárkány ellen pl. Csak utólag jöttem rá jobban kellett volna figyelnem a karakter fejlesztésnél. Egyáltalán nem volt mindegy. Az EE már "komfortosabb" volt. A W3 meg egyszerűen szar mitn a többi.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.24. 21:30:19
  • molnibalage83
    #13652
    A W2 EE harcrendszer abban volt más, hogy nem töltöt újra a poti és előre meg kellett inni. Más szempontból semmivel sem volt jobb....

    Az élő karaktereket remélem nem a TES V-re érted, mert elröhögöm magam...
  • Although
    #13651
    Nyugodtan, magyarázhatsz Molin. :) A W3 meg se közelíti összesítve a W2-t. Harcrendszer, sztori, mindent összevetve a W3 már visszalépés. :) 2009-2011 a korszak vége volt. Nem gondoltam volna a DA:O után. Illetve a DA2, stb, TESV. után lesz még valami a hivatalos piacon, amit időről időre előveszek, élő karakterekkel, olyan sztorival amit sose felejtek. Őszinte leszek a W3-ból csak a sztori volt maradandó. Sajnos. A harcrendszer pont olyan buta ami az eladáshoz kell.
    Edit: Pedig nem kedveltem, magát a harcot, nehéz volt, elégé akciós, de a felépítés az odabaszott a könyvek után. A W3 már elfelejtettem milyen olyan semmilyen.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.24. 21:25:25
  • molnibalage83
    #13650
    Megcsináltam és annyira volt érdekes, hogy nem is emlékszem rá. Pedig alig 1,5 hónappal a W3 előtt toltam ki...
  • Daermon
    #13649
    Pedig ezt a küldetést érdemes megcsinálni, mert igen érdekes. A vége kifejezetten tetszett.
  • molnibalage83
    #13648
    Most már emlékszem. Nem éreztem túl jelentős sidequestnek. A W3-ban sokkal emlékezetesebbek vannak. Az Aggodó Polgár a kedvencem.
  • Although
    #13647
  • molnibalage83
    #13646
    Milyen fejtörő..? Én EE-t toltam és semmi ilyesmi nem ugrik be.
  • molnibalage83
    #13645
    DLC helyett inkább legyen teljesen open és moddolható, hátha ezzel a motorral összehoz valaki egy Enderal szintű játékot.
  • molnibalage83
    #13644
    Ciri szinkronja sokkal gyengébb a többinél. Néha kifejezetten ripacskodó. Yen vagy Triss-é klasszisokkal jobb. Sigié meg aztán tényleg mindent üt, kibaszott jó. Kár, hogy a történetben olyan szerpe van, amilyen..
  • András77
    #13643
    Egészen élethű grafika :)

    Pont most akadtam össze vele az esküvői bulin.
  • RatBaG #13642
    http://imgur.com/a/ZdGlG
  • 6600GT
    #13641
    sziasztok lenne még egy kérdésem a reuven gróf kincse és a kölyök nyomában küldetések azok ugyanazok csak más módszerrel? vagy külön külön van mindegy melyikkel kezdem?
  • Prof William
    #13640
    Nehéz a választás. :)

  • blackcalibra
    #13639
    Igen, közben meglett, csak addig nem akartam továbbmenni, nem tudtam, hogy vissza lehet-e még menni oda. De igen, illúzió volt :D.
  • Madi92
    #13638
    Haladj tovább. És rájössz. A megoldást az a tárgy jelenti amit kapasz keiratól, még rögtön ott a barlangban.
  • xido
    #13637
    Semmi rejtett dolog nincs arrafelé..valamiért az aard-al rombolható falak és cseppkövek rombolás után is aktív jelzésűek maradnak..de abban a barlangban "titkos" dolgok csak elcsavargásból adódó dögök és loot-ok
  • blackcalibra
    #13636
    Sziasztok!
    A "Vándorlás a sötétben" című küldetésben, ahol a vad falkát üldözzük a varázslónővel a barlangokban, van egy nagyobb terem, ahol az egyik vad falka harcossal kell megküzdeni, van egy berombolható "ajtó", egy kisebb helyiségbe visz, ahol nem nagyon tudok mit kezdeni a törmelékkel, pedig az "érzék" módban egyértelműen jelzi, hogy ott valamit lehet (talán majd) csinálni, és van is egy kis jel a törmelék fölött, de jelenleg se a "lökés", sem a "tűz" képesség nem fejt ki hatást, a jel se ismerős.
    Emlékszik még így kép nélkül valaki arra, hogy ott mi a helyzet?
  • bunny
    #13635
    Én pl. el tudnék képzelni egy olyan akár havi DLC-ket, ami a jelenlegi helyszínekre vagy azok kibővítésére alapulva alapvetően quest alapúak. Mitomén 10 érdekes sztori. Fejlesztői igénye minimális, nem kell új monstert vagy map-ot fejleszteni, a Witcher 3 rajongóknak mégis lenne valami content.
  • xido
    #13634
    Számomra baromi egyszerűen meg lehetne oldani a szálak bővítésével a dlc gyártást..be lehetne tömni a történeti hézagokat...simán volna kedvem a kamaszodó Cirit istápolni,bő 10 év van az életében,nem mindig szent életű történetek..portyázások tizenévesen a bandával...túlélő mód a sivatagban...bővített mágia tanulás Yennefer mellett..
    de még a 2 boszival is örömmel tolnám,sőt Zoltan is érdekes mellékvonal lehetne a haverjaival..nagyon sok van még ebben,ha nem Geraltban gondolkoznánk...
  • András77
    #13633
    A W2-t simán végig lehet többször is játszani. Nem sokkal azután voltam, hogy a választanom kellett az elf vagy Roche között és az utóbbit választottam. Mint utólag rájöttem itt szinte teljesen ketté ágazik a történet, úgyhogy jogos az újrajátszás. Közben megvettem az akciós W3 GOTY-t XO-ra és inkább azzal tolom most már kb 2 hónapja.

    A W3-t nem biztos, hogy végig tolom újra, mert szerintem ennyire durván nem válik szét a történet, bármit is csinálok, mint a W2 esetében, de talán megpróbálom nehezebb fokozaton majd. Igazából a withcer1-t is be lehet olcsón szerezni és azt írják róla, hogy kiváló a története annak is. Lehet majd azzal is megpróbálkozom ha lesz leárazás rá valamikor.

    Úgy látom el lehet ezekkel a játékokkal az időt tölteni annak, aki még nem játszott velük eddig, de ahogy beszéltük korábban én elviselnék még néhány igényes DLC-t a W3-hoz is.
  • Although
    #13632
    De persze a sztori meg a rejtvény a karakterek együtt. Ültem és annyi jutott eszembe basszátok meg :)
    Edit: Össze vissza néhány játék van amit 2-nél többször. Hosszú időt ölel fel, régi, játékok, DA:O, BG2, FNV, stb. és igen a W2 :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.19. 20:18:50
  • Although
    #13631
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annyit mondok utolsó etap és a kazamatákban találkozol a kis cselszövőnkkel, ki kell nyiss egy ajtót amit rejtvény véd :)

    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.19. 20:15:00
  • dregnarr1 #13630
    Nemrég játszottam a W2-vel, de nem igazán ugrik be, hogy milyen fejtörőről van szó. Spoilertag-be megírnád nekem? Előre is köszönöm!
  • Although
    #13629
    Két dolog volt amit sajnáltam visszanézve. De már mondtam.
    - A harcrendszer, a W2 egy az egyben a könyveken alapult a W3 gagyi lett.
    - A W2 EE verzió sztoriba épített fejtörő olyan módon fejbe vert, hogy a mai napig jobbnak tartom a W2-t mint a W3-at :) Pedig a W3 sem semmi :)
    Fel van adva a lecke a buzulós, gagyizós AAA+ cégeknek.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.19. 20:09:22
  • MerlinW
    #13628
    Square is tök jól elvan a Final Fantasy-val (idén) 30 éve:) Meg az Activision a CoD-okkal. Meg a Dice a Battlefield-ekkel. Meg a nintendo a Mario-val.

    CDP most csinál cyberpunk izét, aztán folytatja a Witcher-t Amíg veszik, szeretik, miért ne.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.19. 18:19:05
  • Prof William
    #13627
    Ha mindenképpen tartalmat kellene nyújtani bizonyos időközönként akkor egy idő után elfáradna sorozat és rétestésztaként nyúlna a játék.

    Úgy járna mint azok a TV sorozatok, amiknek remek alapötlete és történetvezetése volt de a sikerességük miatt nem fejezték be őket amikor kellett volna hanem évadokon át nyújtották, míg annyira leesett a színvonal hogy már néző örült, amikor végre kaszálták.

    Egy tartalmas DLC-ben pedig rengeteg munka van (Lásd Pl a Blood and Wine-t). Milyen sűrűn kellene kiadniuk? Mondjuk évente egyet? Figyelembe vége a tartalmat ez a minimum időtartam.
    De vajon hány játékos lenne akik még elővennék akkor játékot. Annyi biztos nem amennyi megtérüléshez kell.

    Akkor adják ki sűrűbben? De ilyen minőségű contetet nem tudnának összerakni ha mondjuk 2 havonta kellene új dlc. Akkor meg lezuhanna az egész a "1 új küldetés és új páncél Roachnak." színvonalra az egész.
  • Daermon
    #13626
    Pont a havi előfizetés miatt rossz példa a WoW. Ami mellé társul a kiegek árai, és a mikrotranzakció (pet, mount, token). Ezért kap az ember 3-4 havonta (jó esetben) némi friss tartalmat. Addig marad a pvp, altozás, farmolás és egyébb timeshink dolgok. Ez teljesen más, mint egy single rpg, a WoW egy pénznyomda, és ez sokszor meglátszik (újra hasznosított raidek, bossok, szereplők).
    Értem, hogy te arra célzol, hogy évek óta mondogatják, hogy haldoklik a WoW és mégis csinálják. Ezt egyrészt BC óta tolja a nép, ugyhogy már megszokott, de a folyamatos bevétel miatt meg csinálni kell.
    A Witcher egy teljesen single player (szerencsére!) játék. Végtelenségik nem nyujthatják... Oké jönnének 2-3 havonta DLC-k, de hova és minek? Ha jönnének folyamatában, akkor jönne elöbb utóbb a minőség romlás. Ez rosszabb lenne, mert a Witcher és a CDPR név is sérülne, ami hosszabb távon nagyobb pénz kiesés, mint ha kihagynak most 4-5 évet.
    Gondolom erről volt CDPR-nél is meeting, hogy legyen-e több dlc vagy sem. Nem lett, és amúgy sincs single játék, ami X év elteltével is dlc-t kap. Pedig hidd el szeretnék én is több dlc-t Geraltal, Trissel, vagy más kedvencekhez pl: Dragon Age Originshet, Baldur's Gate 2 EEhöz, Pillars if Eternityhez, Icewind Dale 2hőz, és még sorolhatnám.

    Ha jobban elolvasod amit írtam, akkor nem írtam, hogy csak a W3-mat szeretem, hanem mind a 3 részt ;)
    Az meg szép világ lenne, ha a W3 minősége alatt nem jönne ki játék :)
    De jön és azok közt is lesznek nagyon jók.

    Gyűrük Ura könyvek meg kicsit más téma. Játékban ott a LOTRO, de a könyv korlátait be kell tartania annak is. Könyvben meg lehetne a világban játszodó sztorit írni (főleg más szereplőkkel), de arra kevés az esély, hogy Tolkien örökösei engednék. Amúgy is ott a GYU, Hobbit, Szilmarillok, Befejezetlen regék, van mit olvasni :)
  • András77
    #13624
    A készítők sajnos össze-vissza beszélnek. Fel kéne vegyenek valakit, aki profi marketinges és tud kommunikálni. Látszik, hogy eddig nem voltak ilyesmire rászorulva, mert a játék eladta magát. Ennek örülünk, de most talán gondolkodniuk is kéne. Olyant meg én nem olvastam sehol, hogy azt nyilatkozták, hogy "nagy eséllyel" lesz folytatás, ezt honnan veszed? Az ellenkezőjét viszont "if ever", már lenyilatkozták. Van linked esetleg, amit el lehet olvasni hozzá vagy ez a te értelmezésed?

    De ezzel nagyon előre szaladtunk, mert én nem igazán a Witcher4-ről beszéltem, mert az ha lesz is, qrvára nem mostanában, úgyhogy azt hiányolom, hogy nem adnak ki addig is újabb DLC-ket. Egészen biztosan, hogy még sok minőségi tartalom kiadható lenne a játékhoz. Láthatóan lenne is rá igény, elég csak beleolvasni bármelyik withcher fórumba vagy YT alatt.

    Az meg, hogy itt sokan rugóznak fétisszerűen ezen a kerek, lezárt történet a csúcson abbahagyni, tényleg érthetetlen a számomra. A HoS-t csinálom most és az milyen módon járul hozzá a "kerek" lezáráshoz? Egy történet, egy witcher kaland, egy oldalág, ennyi. Amíg Geralt él, addig lehetnek ilyen hasonlói kalandjai. A térképre is elég csak ránézni, hogy még mennyi -a játék szempontjából- ismeretlen terület van még. Számtalan lehetőség.

    Emlékszem, a gyűrűk ura volt ilyen, hogy pár havernak mondtam, hogy én még szívesen olvasnék több kalandról a szereplőkkel, de erre pár haver szintén elkezdett rugózni, hogy dehát lezárt kerek történet. És? Ezek mind kitalált történetek, ha úgy tetszik, mesék. Miért is ne lehetne valamit tovább vinni és miért kell mindent lezárni? Attól jobb hely lesz a világ mondjuk, hogy lezárják a Witcher-t és nem folytatják és lehet ezen élvezkedni, hogy lezárták a történet és milyen szép kerek? Ahelyett, hogy kalandozna még tovább az ember, engem nem zavarni, hogy nem zárják le a történet, de őszintén szólva, nem tudom megérteni azokat, akik meg csak úgy tudják a világot elképzelni, ha valami le van zárva. Mert miért jobb az?
  • DantesHUN
    #13622
    Megmondták a készítők, lesz még nagy eséllyel Witcher, de Geralt története véget ért. Ez így helyes. Hova folytatnák még? A történetet lezárták, de ettől még a világban lehetnek dolgok. Új szereplő, új történet. Én Ciris kalandoknak örülnék leginkább.
  • András77
    #13621
    Sőt Geralt is biztosan elfáradt a sok akcióban, hadd pihenjen szegény :) Azért valljuk be, ezek elég gyerekes megközelítések, hogy milyen szép kerek történet, abba kell hagyni, most van a csúcson stb. Ez a játék egy termék. A termék további bővítésére van/lenne fizetőképes kereslet. Azt mondom, elfogadom, hogy a fejlesztők "kiégtek" kissé vagy nagyon, de azért van a vezetőségük, hogy ilyenkor irányba rakja a hajót, megoldja, hogy szállítani tudjanak a vásárlóknak. Ezt a fajta profi marketinget és vezetést én hiányolom a CDPR-től. Egy profi(bb) cég ilyenkor egyértelműen reagálni a vásárlói igényre. Hány és hány cég van, akik örülnének egy hasonló brand-nek és megoldanák a további tartalmak előállítását.

    Jó példa lehet ennek a megértésére az apple szifon (tudom, más termék, nem kell ezt külön kiemelni, de talán segít a megértésben), már 10 éve csinálják, biztosan "kiégtek" a fejlesztők, sőt lehetséges, hogy túl vannak a csúcson is és nem fogják tudni megismételni a korábbi brutális eladásokat, de ugye senki nem fogadná azt el most, hogy erre hivatkozva akkor leállnak végleg?

    Daemon: A WoW szerintem meg pontosan egy nagyon jó példa arra, hogy miért nem kell abbahagyni a "csúcson". Tök mindegy ebből a szempontból, hogy MMO, mert ugyanúgy a játékra szánt pénzből akarja a magáét mexerezni :) , ahogy a Witcher is, sőt szerintem a játékosok jó része közös is a két játék között. Annyi tényleges előnye van csak, hogy van fix havi bevétele, tehát abból kicsit tovább megél, de ugyanúgy ki kell adnia folyamatosan új tartalmakat, ha meg akar élni ezen a piacon. Láthatóan nem zavarja őket túlságosan, hogy a sok huhogó szerinte túl vannak a csúcson és el kéne tűnniük, mert szépen fejlesztgetnek és jön a bevétel is.

    Persze, tudom, hogy te már soha többet az életben nem akarsz ennél kicsit is gyengébb minőségű játékkal játszani, de szerintem sokan vagyunk úgy, hogy nem vagyunk ennyire igényesek és alacsonyabban van a minőségi elvárás :) Én még a witcher2-t is végig fogom játszani valószínűleg, pedig minőségben alatta van a 3-nak, de én már csak ilyen kalandor szemléletű vagyok :) Én simán megelégednék és fizetnék egy kevésbé komplex történetszálat, de pár újdonságot behozó DLC-ért is. Evvan, lehet érte szánni :)
  • Prof William
    #13620
    Szerintem így szépen be lett fejezve. A csúcson kell abbahagyni. :)

    Geralt története szépen lezárul.t Tényleg elértünk vele mindent amit időhúzás vagy kifáradás nélkül lehetett.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.01.19. 13:37:09
  • Evoluti0N
    #13619


    Meg gondolom, h CDPR se akar örökre "Witcher csapat" maradni. Az első verziója a Witcher 1-nek 2002-ben már játszható volt. Szóval minimum 15 éve Witcher játékok fejlesztésével foglalkoznak. Itt volt az ideje, h mást is csináljanak.
  • Daermon
    #13618
    WoW egy MMO, teljesen más mint egy single rpg.
    Én imádom a Witchert. Messze a kedvenc RPG-m, oda-vissza vittem mind a 3-részt, nem kétszer, nem háromszor és a magyarul megjelenő könyveket is mind olvastam. És épp mert ekkora rajongó vagyok, mondom azt, hogy jól teszi a CDPR, hogy tart egy kis szünetet. Szeretnék én DLCt, Geraltot, Trisst, stb... De ilyen minőségben továbbra is. Ők legalább belátták, hogy most egy kicsit (3-4 év) elég, Geralt sztorija is kerek. Biztos, hogy lesz következő witcher játék (szabadon kreált witcher?) majd, mert hozza a pénzt. De majd mikor ideje lesz. Én nem akarom, hogy CDPR átmenjen Biowareba... (lásd.: fantasztikus Dragon Age - Origins, azt szépen közepes lejtmenet).
  • András77
    #13617
    Te kisarkítod a dolgot és már az unalomba fordult véget vetíted előre, holott nem erről írtam. A witcher brand-ben sokkal több minőségi kiegészítő benne van potenciálisan, nem csak 2. Egy erős vásárlói igény és a rengeteg potenciális -és minőségi- megoldás és bővítési lehetőség mellett feladni a brand-et elég amatőr húzás. Talán az a megoldás, amit írtam, hogy egy vezetőjük nyilatkozta, hogy már nagyon régóta dolgoznak az embereik középkori témákon, cuccok, fegyverek, ruhák stb és valami újat akarnak nekik adni. Valószínűleg beleuntak és kiégtek a fejlesztők és elég demokratikus cég a CDPR ahhoz, hogy figyelembe vegye a véleményüket. Ezt még el lehetne fogadni, de valahol nem kezelik jól szerintem a helyzetet. Az erős vásárlói igény elpárolog elég hamar, persze ha megint csinálnak egy jó játékot, akkor majd visszajönnek a vásárlók, de lehetne ezt kicsit profibban is kezelni, szerintem.

    Jó példa egyébként a WoW. Már pár évvel a megjelenés után már jöttek is a huhogó vészmadarak, hogy kifullad, unalmas lesz, tönkre megy stb és persze már jóval túl van a csúcson, de még mindig sokan játszanak vele és amíg van vásárlói igény, addig a termék is eladható, ennyi, nem bonyolult ez. Azt nem tudom, hogy ők hogy oldják meg a problémát, hogy az alkalmazottak már cirka 12 éve ha nem is mindig ugyanazzal, de hasonló témákkal foglalkoznak, de valahogy megoldják, persze más fejlesztő cég.

    A régi típusú feladvány megoldó kiegészítőről azt gondolom, hogy se te se én nem tudjuk megmondani, hogy mennyi embert érdekelne. Szerintem lenne elég vásárló, de ha nem csinálnak ilyent hozzá, akkor nyilván soha nem is tudjuk meg...

    Én persze hogy szeretnék még játszani withcher-es történettel és még a végére sem értem teljesen. Ennyi amin gondolkodtam, hogy van egy erős igény a játékosok részéről, erre reagálniuk kéne valahogy, akár több DLC-t kiadni, akár egy új projektet indítani.
  • Palinko
    #13616
    Szerintem egy végtelen DLC történet csak elbaszta volna az egészet. Pedig én is mint rajongó, minél többet akarok a világból, de jobb húzni egy határt. Nem mintha a játék kinézet és megoldások ne lettek volna elegek még 3-4 évig, de most tényleg addig adják ki még veszik? Miért ne vennék? Mert már ellaposodott és nem olyan jó? Tényleg úgy szeretnél emlékezni a Witcher 3-ra mint egy unalomba fulladt végtelen történetre?

    Szerintem te sem szeretnéd ezt, csak nem gondoltad át, sokkal jobb így, hogy egy nagyszerű játékot megkoronáztak 2 hozzá méltó kiegészítővel és szépen lezárták.

    Ez a gondolkodós dolog nem jött volna be szerintem, mert ki akar puzzlezni, közben meg áll a fantasztikus sztori és még csak a tájat sem nagyon látja az ember, mert valami szobában keres karokat. Nem véletlenül ilyen egyszerű az a pár dolog is ami van benne, ha bonyolítják egy vékony réteget szolgálnak csak ki és többiek meg elkezdik szidni a játékot, meg youtube mellett játszanak majd vele mert megnézik a megoldásokat és nem élvezet lesz nekik, hogy rájöttek maguktól hanem felesleges munka. Látszik, hogy a 10+ évvel korábbi játékos generációkból indulsz ki mikor ki kellett találni és a megoldás sikere adta az élményt, manapság AAA címben ezt nem lehet, az indiek bevállalhatják. Itt már az is komoly problémákat okozott, hogy bele kellett valamibe lőni számszeríjjal az ajtó kinyitásához... Oké bugos is volt a rész, de volt akinek nem esett le magától. A kaszabolás is csak mellék kérdés sztem, ha mindenkit 1 hitelne Geralt ugyanilyen élvezetes lenne, mert a játék története, hangulata, világa és szereplői adják el ezt a játékot, a többi csak körítés és akadályoz a sztoriban való haladásban kb :D
  • András77
    #13615
    Kimaxoltam a fő szálat kb 2 hónap alatt és most nekiállok a DLC-knek. Nagyon jó ez a játék Azt én se értem, hogy miért nem aknázzák ki jobban a lehetőséget. Mondjuk mondtak olyant, hogy most már 7-8 éve a történelmi középkornak megfelelő fegyverek, felszerelések, épületek stb az amivel a csapatuk foglalkozik és lehet, hogy a kiégés jeleit mutatták. Csak tippelni lehet, de tényleg óriási munka van belerakva ebbe a játékba.

    Ezzel együtt is én megtartanám a fejlesztőket a Witcher-en és akár félévente, évente kiadni egy színvonalas DLC-t, egészen addig, amíg van rá kereslet.

    Nyilván nem látunk bele a helyzetükbe és hogy miért döntenek úgy, ahogy, de tényleg nem racionális amit csinálnak, ha végleg leállnak a Witcher brand-el. Még több évig ki lehetne szolgálni a játékosokat és komoly bevételhez jutni az újabb Witcher tartalmakkal.

    Én még azt sem tartanám szentségtörésnek, hogy visszanyúljanak pár DLC erejéig a klasszikus feladvány megoldó rpg-khez. Rejtett kapcsolók, megfelelő sorrendbe rakott tárgyak vagy kapcsolók minta alapján. Lehet, hogy egy kis réteget érdekelne, de ki tudja, meg lehetne azt is próbálni. Volt pár küldetés, ami hajazott erre, pl amikor a 4 szobrot kellett forgatni, de ugye witcheresen csak ránéztem az érzékkel és láttam, hogy vörös vagy narancs. Ez azért nem az igazi gondolkodó és feladvány megoldó rpg. Lehet, hogy a játékosok nagy része kaszabolni akar és nem gondolkodni egy feladványon, de tényleg megpróbálhattak volna pár ilyen küldetést belerakni és visszajelzéseket gyűjteni, hátha megfelelő számú embert érdekelne egy ilyen DLC is. Persze ez csak ábrándozás, a valószínű az, hogy sok év múlva folytatódhat csak a Witcher, ha egyáltalán folytatódik. Én most azért azt mondanám, hogy nem fogják hagyni veszni ezt a brand-et. Túl sokat ér ahhoz.
  • lwb
    #13614
    Igen, vagy-vagy. Van egy-két ilyen küldetés benne. Nincs jelentősége.
  • 6600GT
    #13613
    sziasztok egy gyors kérdésem lenne hozzátok,novigrádban vagyok és triss után nyomozok a kolduskirályt kell meg találnom nos két opció van rá vagy a koldusokkal beszélek vagy pedig követek egy tolvajt,megcsináltam és követtem egy tolvajt de a beszék egy koldussal küldetést pedig pirosan X elte vagyis itt akk csak az egyiket lehet megcsinálni? mert eddig volt olyan küldetés h is is,köszönöm
  • RatBaG #13612
    http://imgur.com/a/8aJH0