The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14046
Nem akarok spoliler-ezni de ha olvastál a viking történelemről, akkior nyilvánvaló mi lesz a vége.

Ez olyan mint a Rome végén meglepődni hogy megölik Caesar-t. Mégis mire számítottál?
wedge31
#14045
Felíratosan nézem de most egy kicsit elment a kedvem töle.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#14044
Ööö a 4. évadnak rég vége. Vagy Te megvártad a szinkront?
Martin Csokas tényleg jó a Badlandsban, ezzel a fejjel tényleg elférne valami Nilfgaardinak 😄
Count Adyn
#14043
Nézd akkor gyorsan és menekülj a forumozástól addig😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

wedge31
#14042
A negyedik évadot nézem most, ott még él egyelöre...<#crazya>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

jarlaxxe
#14041
Én nem nézem miért meghalt? az nem akadály, scofield is mindig feltámad...<#idiota>

#14040
Azért Netflix és többi név bizakodásra ad okot. Személy szerint nagyon kellemesen csalódtam amikor olvastam.

De majd meglátjuk.

Mondjuk Martin Csokas (félig hazánkfia) is lazán benne lehetne. Ha nem is mint Geralt de ezzel a fizimiskával igencsak van keresnivalója Witcher univerzumban. 😊
Az Into the Badlandsban remek alakítást nyújt.

wedge31
#14039
Hol van ez a hír? basszus, nélküle nem fogom nézni az biztos.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#14038
Mondju aki nézi az tudja, hogy miért 😄
Fimmel nem lenne rossz végülis, kedvelem, vagy inkább Nikolaj Coster-Waldau.
De a tippem nekem is, hogy egy teljesen ismeretlen színész lesz.
Count Adyn
#14037
Mondjuk ő pont azt nyilatkozta hogy nem lesz benne a következő évadba😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Ainz
#14036
Szerintem annyiban ki fog merülni az egész, hogy a főszereplő egy witcher lesz, de semmi több.. szerintem tuti elcseszik.
jarlaxxe
#14035
AAA kategoriás szinész és futó sorozatban föszerepló szinész biztos nem lesz benne.

wedge31
#14034
Kizárt, hogy ott hagyja a Vikings-t és nagyon nem is örülnék neki mert az egyik kedvenc sorozatom.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Count Adyn
#14033
Én el tudnám képzelni Christian Bale-t az "i am batman" hangján a "killing monsters"-t 😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#14032
Nagyjából én is.

Ti kiket gondolnátok szereplőknek? A realitás talaján maradva persze.

Személy szerint én Travis Fimmelt (Ragnar a Vikings -ből) is el tudom képzelni a szerepre.
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.05.18. 15:54:48
#14031
Egyébként nem hiszem hogy túl ismert név lesz benne a főszereplő. Ott van például a Netflix 4 marvel-es sorozata, mind egy kicsit másképp állt az eredeti képregényes sztorihoz, más feldolgozást kaptak, és nem neves mozisztárok voltak a főszerepben, itt is ilyesmire számítok.
jarlaxxe
#14030


Mads Witchersen.

wedge31
#14029
Kapásból 3-4 olyan szereplöt fel tudnék sorolni akik alkalmasak lennének föszereplönek, szvsz.

Kiváncsi leszek mert az első infók nem arról szólnak, hogy Geralt körül forog majd a sorozat hanem csak arról, hogy a Witcher világában egy " családon " keresztül folyik majd a cselekmény ebbe meg bármi belefér.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

jarlaxxe
#14028
Ez is egy vélemény ami szerintem hülyeség de elfogadom, hogy a tied.

molnibalage83
#14027
Látom nem sikerült megérteni mondanivalómat... Nem a dugáson van a hangsúly... Ciri főszereplőnként kb. annyira okos gondoltam, mint egy csatahajó című filmben harckocsizókat tenni meg főszereplőnek...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

jarlaxxe
#14026
De Geraltnak ezen van a hangsúly így megkerülhetetlen lesz.

Palinko
#14025
Én sem szeretném Cirit a főszerepbe, túl OP, így érdekes, hogy fontos szereplő, de főszerepben már sok lenne belőle.
wedge31
#14024
Még jó hogy fognak dugni, anélkűl nem is lenne Witcheres a sorozat...<#hehe>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#14023
Amit eddig láttam Netflix-es sorozatot abban egyben sem a dugáson volt a hangsúly.
jarlaxxe
#14022
Rajtad kivül szerintem mindenki szivesen látná Cirit föszerepben de ugy se ő lesz...pornóhoz ennek semmi köze de mivel netflixes sorozat lesz garantáltan fognak benne dugni törödj bele.

molnibalage83
#14021
Egyeseknek túl nagy fikszációja van virtuális karakterek irányába. Engem nem nagyon érdekelne egy C. alapú történet, mert a W-k köré épülő világban nem ártana, ha egy W. lenne a föszerelpő....

A korlátlan ingyenpornó világában szeritned kinek van igénye erre...? <#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.05.18. 14:50:44

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14020
A kora akkor is probléma...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

jarlaxxe
#14019
Én még azon se lepödnék meg ha a story nem Geraltra fókuszálna elvégre egy börgatyás cuki kis Ciri talán eladhatóbb lenne...

wedge31
#14018
Semmi köze nem lesz a játékokhoz, szigórúan a könyveket veszik majd alapúl, így Geralt játékbeli kinézete is irreleváns.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

molnibalage83
#14017
Madds Mikkelsen? Inkább ne. Lehet, hogy jó színész, de túl öreg a szerephez. A normális akciójelenetekhez olyan színész kell, aki nem ennyire öreg. Lásd a Taken filmek röhejes vágásait, hogy elrejtsék, hogy L.N. mennyire nem fitt már. Nem is értem, hogy miért kellene ők, amikor legkisebb mértékben sem hasonlít a játékban levő Geraltra. N+1 alkalmas színész felhajtható...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14016
Igen Shani szerepel könyvben de talán ha 2 fejezetet.

Én is nagyon örülök ennek. Ráadásul nem valami csíra csatorna hanem a Netflix szerezte meg, akik azért már tettek egy s mást az asztalra. A rendezőkről nem is beszélve. Na meg hogy az iró is benne lesz.. + ahogy hallom 1-2 CD Projectes is ott lesz (aki videókat csinálta) Mintha minden klappolna. 😊 Ráadásul ugyebár Netflix szóval nem kell aggódunk a a cenzúra miatt. 😊

Most már csak azt kell bejelenteni hogy Madds Mikkelsent szerződtetik Geralt szerepére és én esküszöm kiugrok bőrömből. 😊

Miről szólna?

Valami olyasmit írnak sorozattól hogy egy "Nem mindennapi család" "Unconventional Familly" életét követhetjük nyomon.

Na ez kb BÁRMIT jelenthet. Bár a könyvben + játékban utaltak rá párszor hogy hőseink tisztára olyan mint egy család. Geralt(Apa) Yen(Anya) Ciri(Gyerek) Triss(Hugica) Dandellion (Perverz Nagybácsi? 😊 )

Remélem hőseinkről szól majd a sorozat és nem csak abban a világban játszódik.

A rendezőknek viszont (szerintem) vigyázni kell hogy meglegyen az egyensúly a könyv és játék között. Mert elég nagy rajongótábora van játéknak is. Ha túl sokban tér el játéktól akkor a rajongók egy fele azért fog sírni, míg ha túlságosan követi, akkor meg könyvesek őrjöngenek majd.

Szerintem biztos hogy a évadokon átívelő sztoriszál megoldást választják és a fontosabb dolgok (Pl Cirivel találkozás) ilyen flashback epizódokkal lesz megoldva.
De akár kezdhetik az elejével is hogy Geralt betér a fogadóba Strigát ölni 😊 és aztán szépen a részek és évadok alatt feltűnnek a szereplők és kb a 2-3 évadra indulna el a Ciri sztoriszál. Ez jellemfejlődés miatt is fontos lenne, hiszen Geralt nem semmi fejlődésen megy keresztül a könyvek alatt.

Na de majd meglátjuk. Én mindenesetre nagyon szurkolok a sorozatnak.
#14015
Emiatt ne aggódj szerintem 😊
Palinko
#14014
Tényleg benne van Shani a könyvben, most eszembe jutott már hol volt, de olyan kis szerepet kapott, hogy nem is csoda hogy elfelejtettem 😄

Malakainak kell adni egy pontot, hogy a játékot tényleg ki lehet zárni amiatt amit mondott. De remélem azért nem olyan lesz hogy 1 epizód 1 kis történet és semmi összefüggés, jó régen elnéztük így a Herculest meg a Xenat 😄 de manapság már nagy elvárások vannak egy sorozattal kapcsolatban és pont az összefüggő, csavaros jól megírt történetet szerettük a játékokban is. Szerintem tudják ezt a sorozat készítői is azért 😄
#14013
A Blood and Wine kiegészitésben van a Lebioda profétás rész . 5 küldetésből áll a térképen 5 kis szobor " market " jelölésel ( Felnőni a feladathoz ! ) . Már mindegyik jel fehéhérröl szürkére változott és amikor odamegyek Pafnuzió müszakvezetőhőz nem beszél vele csak annyit mond lemaradásban van ? Ez valami bug vagy még milyen feltétel hiányzik a küldetéshet mert már csak annyi van irva menjek a müszakvezetőhöz ? A szobornak feje mindene kész .
Malakai
#14012
Játék tuti nem, akkor nem Sapkowski-t emlegetnék, mint tanácsadó, hanem a CD Projekt-et (is). 😊
De még semmit se tudni. Amennyiben a könyvek feldolgozása is, akkor is melyik időszak ugye (amivel kezdenek). Ha nagyon visszamennek, akkor a felsorolt szereplők közül majdnem senki se lenne benne, Geralt nagyrészt egyedül kóborolna és egy-egy részre ugrana be Dandelion (főleg ő), meg Yen és Triss. 😊
Nem tudjuk mit akar vele a Netflix, de időközben kifut a GoT, lehet annak helyét akarja elfoglalni, akkor biztos későbbi történeteket dolgoznának fel, ahol több a szereplő és politika.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#14011
Shani a játékban és a könyvben is benne van. Viszont azt nem tudni mi a Netflix elképzelése, a könyv, a játék? Eredet történet? Mit akarnak képernyőre vinni? Ezt nem tudni.

A korábbi terveket a sorozattal kapcsolatban én is olvastam, de a Netflix lehet teljesen más koncepciót akar.
Palinko
#14010
Sztem az első 4 után akiket írtál egyáltalán nem biztos, hogy lesznek, Dandelion kivételével meglepődnék ha kihagynák, de Shani meg Milva simán kimaradhat sztem. Mert egyik a könyvben nincs másik meg a játékban.
#14009
Igen szerencsére jó kezekbe kerül. Külön öröm az Expanses emberek részvétele, mert az is kikúrt jó sorozat lett (hát még a könyvek).
Witchernél nem mondták ki, de gondolom Geralt kalandjai lesznek. Sapowski részvétele miatt én a könyv érára tippelek. A castingon fog sok múlni még: Geralt, Yennefer, Triss, Ciri, Shani, Dandelion, Regis, Milva, Zoltan mind fontos részesei több sztorinak is.
#14008
Kezdek hinni a Witcher sorozatban. Netflix-es lesz? Náluk van pénz és adnak a minőségre is. Ez akár így jó is lehet!
molnibalage83
#14007

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

wedge31
#14006
Látott, csak volt olyan hülye, hogy fix összeget kért elöre és nem részedesést a bevételböl.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#14005
Vagy rájött hogy ha már játékból nem látott pénzt akkor itt az alkalom hogy még szakíthasson magának némi orent. 😊
jarlaxxe
#14004
Ez márcsak azért is érdekes mert tudjuk mennyire utálja a játékokat...ugy látszik a sorozatokat meg szereti.

#14003
Azért Geralt, Yen, Ciri és Triss + Dandellion lazán belefér a "unconventioncal family" címszó alá. 😊 Főleg hogy erre még egy-két utalás is van.

Amúgy tényleg remek hír. Egy igazi kardozós, baxzós, intrikázós sorozatot lehetne összehozni a könyvek alapanyagából. A Netflix résztvétele pedig mindenképpen jó hír. 😊

Amúgy meg minek feldolgozni? Hiszen már van belőle sorozat. 😊

wedge31
#14002
Hát igen azt nem írták még, hogy Geralt lesz a föszereplö, na meg az se semmi, hogy Sapkowski tanácsadói szerepet vállal állitólag...ugy tünik megjött az esze az öregnek.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Malakai
#14001
Mondjuk, amit az producerek mondtak az azért picit fura leírása, mégha kicsit belemagyarázva az ismert karakterekre is igaz lehet.

The Witcher stories follow an unconventional family that comes together to fight for truth in a dangerous world. The characters are original, funny and constantly surprising and we can’t wait to bring them to life at Netflix, the perfect home for innovative storytelling.

Kíváncsi leszek miről fog szólni, de nem lepődnék meg, ha nem újra feldolgoznák az ismert sztorit, hanem csak a Witcher világában játszódó új történet lenne.

Szerk: Ja és hurrá! 😊
Utoljára szerkesztette: Malakai, 2017.05.17. 13:28:59

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#14000
Kurvára várós, csak a casting és a forgatókönyv legyen jó 😊 Mert a büdzsé és a 18+ az garantált, hálisten a Nezflix nem szívbajos 😊
jarlaxxe
#13999
Ez az év híre, csak el ne k@rják.

wedge31
#13998

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

molnibalage83
#13997
A két DLC-vel is megy. Ezzel fogom kitolni őket szerintem. Remélhetőleg megy a mentésemmel.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/