16775
banner
  • RatBaG #14577
  • Kurfürst
    #14576
    Kinyomni egy formából lehet megvan 5 perc alatt, de összeállítani meg kifesteni ezen a szinten viszont simán megvan 50-100 munkaóra... én se rohanok a boltba érte ennyiért, de ha valami ilyen szinten néz ki, abban rengeteg meló van és nem kevés tudás is. Nem hinném hogy géppel csinálnák a festés részét.
  • molnibalage83
    #14575
    Hasonló kidolgozottságú festelen makett figurák valahol a negyedéért tizedéért kaphatóak. Elképesztő, hogy ezt kifizeti valaki. Ok, ezek 60 centinél nagyobbak és nem 60-90 mm-esek, de azok részletgazdagsága eléri ezekét.

    Persze, ha ezeknek öntőformája van és csak 500 db készül, akkor drága a felszerszámozás és szerszámtervezés. Ha gyártatnának belőle 500 helyett 5000-et vagy 50000-et, akkor töredékébe kerülne, mert az alapanyagára ennek filléres, a szerszám, a tervezés és géphasználat ára az, amit meg kell fizetni. A terezést meg nyugati áron.
  • molnibalage83
    #14574
    És a végén a 10 éves évfordulós videót azért nézze meg.
  • molnibalage83
    #14573
    No offense, de ez kb. minden más játékra igaz. Én még nem találkoztam olya RPG-vel, ahol a különféle páncéloknak és tárgyaknak valódi értelme lett volna vagy a craftingnak. Itt is csak eye candy igazából főleg, mivel a játék nevetségesen könnyű.
  • molnibalage83
    #14572
    Az utóbbit próbáltam, de megszűnt a támogatottsága. Az első is szóba jöhet, de soha nem volt rá időm. Natúr alapjárék kihívási faktora, ha lekorlátozod magad csak a természetből lootolásra akkor is elég kicsi.
  • Daermon
    #14571
    Új könyv egyszer majd! :D
  • Evoluti0N
    #14570
    Az elején eléggé kevés pénzből tudsz gazdálkodni, de ahogy haladsz előre a játékban, tele leszel zsével. Nem tudod majd mire elkölteni. Vagyis a Hearts of Stone kiegészítőben lesz mire, de úgyis marad bőven mindenre. Főleg, ha meglátogatsz minden kérdőjelet a térképen és eladod a ládák tartalmát.
  • xido
    #14569
    tőzsde..tippmix :)))
  • Daermon
    #14568
    Witcher vagy, mi több kell? :D Tele van a játék küldetésekkel, Csinálgasd azokat, meg add el, ami nem kell. Elvileg mindenre jut pénzed, ha nem csak a főszálon rohansz, hanem pár mellékküldetést is megcsinálsz.
  • robi3
    #14567
    Nem tudtok valami jó pénzgyűjtési tippet?
  • Daermon
    #14566
    Ja az a kiegben van. A fővárosban van, akiknek a Nagymesteri cuccokat adod le. Ő csinál mindent.
  • rosti
    #14565
    De ő csak mester kovács nem nagymester
  • Daermon
    #14564
    Novigradban van, Éibhear Hattori a neve. Előtte küldetést kell csinálni neki, utána kovácsol.
  • rosti
    #14563
    Nem tudja valaki megírni,hogy Nagymester kard kovácsot hol találok?
  • Daermon
    #14562
    Fu, jó volt az utolsó Witcher könyv. Érdekes volt, és bővült az univerzum így még picit. Azt meg külön jó volt látni, hogy bár előzmény könyv, de így is köszönt vissza belőle a Witcher 3-ban ez az :)
  • robi3
    #14561
    humble-n akciósak a witcher játékok!!!
  • Daermon
    #14560
    Tegnap megjelenet az utolsó könyv. Csak pár oldalra volt időm, de már elkapott a hangulata :)
  • Daermon
    #14559
    Így van. Nekem is érik idén egy újabb trilógia végigjátszás :)
  • robi3
    #14558
    közben megoldottam, csináltam gog-ban egy repairt, letöltött 19 megát, betöltöttem egy régebbi mentést és megöltem fair küzdelemben. Újra kerek a világ :) hatalmas ez a játék, és a könyvek is!!!
  • robi3
    #14557
    olyan volt már nálatok hogy caranthir meg sem mozdult?
  • TBTPumpa
    #14556
    Ügyesek ezek a modderek:









    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.05.11. 08:30:58
  • zsozso29
    #14555
    Köszi meg is vettem dobozos, de már van 3052ft is.
  • MerlinW
    #14554
    Mert az egyik digitális a másik nem. Dobozoson meg ugye akkor cserélnek árat, ha azt a kiadó/forgalmazó kéri. A terjesztő (esetedben Media) meg nem fogja úgy beárazni a termékeit, hogy abból ne legyen neki semmi haszna.
  • JonasSandor
    #14553
    Már 3752 forintért is beszerezhető a játék akkor a médiában mért 10 ezer még mindig looool
  • Daermon
    #14552
    Könyv borítója.
    Megjelenés május 15.
  • Daermon
    #14551
    Májusban már kint is lesz az utolsó Witcher könyv! :)))
  • Daermon
    #14550
    8 részes lesz a sorozat, lassan indul a cadting, meg egyebek
    Ilyen hírekre jó kelni :)
  • RatBaG #14549
    https://lyumos.deviantart.com/gallery/
  • Palinko
    #14548
    Witcher 4-nek nem bánom, de ez Geralthoz már idegen. Még 4-nek is talán korai lenne, de azt mondom beleférhet.
  • TOMSILENT
    #14547
    De jó lett volna egy ilyen
  • Kurfürst
    #14546
  • lwb
    #14545
    pénzért nagyobb sávszélt kapsz, de ez teljesen opcionális, simán működik ingyenesen is, én évek óta így használom
  • Daermon
    #14544
    Passz, én nem használok modot.
  • genndy
    #14543
    A Nexus teljesen ingyenes, csak regisztrációt igényel. Az elején felkínálja a fizetést, de azt simán át kell ugrani.
  • hawkie22
    #14542
    Ezeket a modokat csak a Nexusról lehet letölteni? Mert csak ezért az egy játékért nem fizetnék havonta minimum 3 fontot, hogy letölthessek két modot azt annyi. A többi játékot, amit a Nexus támogat meg nem játszom, meg sincsenek. :)
  • endorphinz
    #14541
    használ valaki módokat?

    gondban vagyok mert kijött a wiedzmin lightning mode új változata, ami szerintem k.rva széppé varázsolja a játékot, viszont a népszerűbb super turbo lightning mode meg több móddal kompatibilis (pl. időjárás/felhő módok, vagy a szél mód ami megszünteti a hihetetlenül idétlen remegő mozgását a fáknak) és nem tudom melyiknek adjak esélyt. ugye a stlm-et már nem is fejlesztik. próbálta valaki ezeket a módokat?

    pl. itt az egyik
  • Prof William
    #14540
    Akárhányszor törölném a régi Witcher mentéseimet az a GOG cloudból mindig visszamásolja őket. Ha játékon belül törlöm akkor is ha kívül akkor is. Mi lehet a megoldás?
  • xido
    #14539
    esélyed még úgy lehet,ha megveszed a dlc-ket dobozosan...konzolos formában még előfordul és lesz pár potya digikódod :)
  • Califa
    #14538
    kösz körül nézek akkor a nagyvilágba