The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez olyan mint a Rome végén meglepődni hogy megölik Caesar-t. Mégis mire számítottál?
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Martin Csokas tényleg jó a Badlandsban, ezzel a fejjel tényleg elférne valami Nilfgaardinak 😄
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
De majd meglátjuk.
Mondjuk Martin Csokas (félig hazánkfia) is lazán benne lehetne. Ha nem is mint Geralt de ezzel a fizimiskával igencsak van keresnivalója Witcher univerzumban. 😊
Az Into the Badlandsban remek alakítást nyújt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Fimmel nem lenne rossz végülis, kedvelem, vagy inkább Nikolaj Coster-Waldau.
De a tippem nekem is, hogy egy teljesen ismeretlen színész lesz.
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Ti kiket gondolnátok szereplőknek? A realitás talaján maradva persze.
Személy szerint én Travis Fimmelt (Ragnar a Vikings -ből) is el tudom képzelni a szerepre.
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.05.18. 15:54:48
Kiváncsi leszek mert az első infók nem arról szólnak, hogy Geralt körül forog majd a sorozat hanem csak arról, hogy a Witcher világában egy " családon " keresztül folyik majd a cselekmény ebbe meg bármi belefér.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A korlátlan ingyenpornó világában szeritned kinek van igénye erre...? <#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.05.18. 14:50:44
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Én is nagyon örülök ennek. Ráadásul nem valami csíra csatorna hanem a Netflix szerezte meg, akik azért már tettek egy s mást az asztalra. A rendezőkről nem is beszélve. Na meg hogy az iró is benne lesz.. + ahogy hallom 1-2 CD Projectes is ott lesz (aki videókat csinálta) Mintha minden klappolna. 😊 Ráadásul ugyebár Netflix szóval nem kell aggódunk a a cenzúra miatt. 😊
Most már csak azt kell bejelenteni hogy Madds Mikkelsent szerződtetik Geralt szerepére és én esküszöm kiugrok bőrömből. 😊
Miről szólna?
Valami olyasmit írnak sorozattól hogy egy "Nem mindennapi család" "Unconventional Familly" életét követhetjük nyomon.
Na ez kb BÁRMIT jelenthet. Bár a könyvben + játékban utaltak rá párszor hogy hőseink tisztára olyan mint egy család. Geralt(Apa) Yen(Anya) Ciri(Gyerek) Triss(Hugica) Dandellion (Perverz Nagybácsi? 😊 )
Remélem hőseinkről szól majd a sorozat és nem csak abban a világban játszódik.
A rendezőknek viszont (szerintem) vigyázni kell hogy meglegyen az egyensúly a könyv és játék között. Mert elég nagy rajongótábora van játéknak is. Ha túl sokban tér el játéktól akkor a rajongók egy fele azért fog sírni, míg ha túlságosan követi, akkor meg könyvesek őrjöngenek majd.
Szerintem biztos hogy a évadokon átívelő sztoriszál megoldást választják és a fontosabb dolgok (Pl Cirivel találkozás) ilyen flashback epizódokkal lesz megoldva.
De akár kezdhetik az elejével is hogy Geralt betér a fogadóba Strigát ölni 😊 és aztán szépen a részek és évadok alatt feltűnnek a szereplők és kb a 2-3 évadra indulna el a Ciri sztoriszál. Ez jellemfejlődés miatt is fontos lenne, hiszen Geralt nem semmi fejlődésen megy keresztül a könyvek alatt.
Na de majd meglátjuk. Én mindenesetre nagyon szurkolok a sorozatnak.
Malakainak kell adni egy pontot, hogy a játékot tényleg ki lehet zárni amiatt amit mondott. De remélem azért nem olyan lesz hogy 1 epizód 1 kis történet és semmi összefüggés, jó régen elnéztük így a Herculest meg a Xenat 😄 de manapság már nagy elvárások vannak egy sorozattal kapcsolatban és pont az összefüggő, csavaros jól megírt történetet szerettük a játékokban is. Szerintem tudják ezt a sorozat készítői is azért 😄
De még semmit se tudni. Amennyiben a könyvek feldolgozása is, akkor is melyik időszak ugye (amivel kezdenek). Ha nagyon visszamennek, akkor a felsorolt szereplők közül majdnem senki se lenne benne, Geralt nagyrészt egyedül kóborolna és egy-egy részre ugrana be Dandelion (főleg ő), meg Yen és Triss. 😊
Nem tudjuk mit akar vele a Netflix, de időközben kifut a GoT, lehet annak helyét akarja elfoglalni, akkor biztos későbbi történeteket dolgoznának fel, ahol több a szereplő és politika.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
A korábbi terveket a sorozattal kapcsolatban én is olvastam, de a Netflix lehet teljesen más koncepciót akar.
Witchernél nem mondták ki, de gondolom Geralt kalandjai lesznek. Sapowski részvétele miatt én a könyv érára tippelek. A castingon fog sok múlni még: Geralt, Yennefer, Triss, Ciri, Shani, Dandelion, Regis, Milva, Zoltan mind fontos részesei több sztorinak is.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Amúgy tényleg remek hír. Egy igazi kardozós, baxzós, intrikázós sorozatot lehetne összehozni a könyvek alapanyagából. A Netflix résztvétele pedig mindenképpen jó hír. 😊
Amúgy meg minek feldolgozni? Hiszen már van belőle sorozat. 😊
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Kíváncsi leszek miről fog szólni, de nem lepődnék meg, ha nem újra feldolgoznák az ismert sztorit, hanem csak a Witcher világában játszódó új történet lenne.The Witcher stories follow an unconventional family that comes together to fight for truth in a dangerous world. The characters are original, funny and constantly surprising and we can’t wait to bring them to life at Netflix, the perfect home for innovative storytelling.
Szerk: Ja és hurrá! 😊
Utoljára szerkesztette: Malakai, 2017.05.17. 13:28:59
(\__/) ( X.x) ( } . { )
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.