The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kérdés : Az enyém a vár küldetés ( Capture the castle) után folyamatosan tolja végig a finish-ig a játékot a Blood of Wine , tudok-e még a térképen Velen-be stb menni a főküldetések között ? 48-as szintű Tufoi Szörnyeteg Witcher küldetés-t meg tudom-e csinálni még a föküldetések között mielött elérném a 54-es karakterszintet ?
Van egy 48-as szintű küldetés amiért kb 500 pontot kapok a 48-as szintű Tufoi Szörnyeteg Witcher küldetés megcsináljam-e a Capture Castle elött ? Mivel ha megcsináltam a Capture Castlet 1500 pont ugy emlékszem és az utána jövő The Night of Long 47 szint küldetés is 1500 pont a többi utána jövöt nemtudom egyszoval nem-e ugrik a szintem a föküldi alatt 53-as szint főlé és utána nem kapok pontot a Tufoi szörnyeteg után
ha meg hamarabb csinálom meg akkor meg a föküldik után ugrik 52 szint főlé a karakter és a főküldikért nem kapok pontot . Mi a jó megoldás ?? Hogy csináljam ?
Utoljára szerkesztette: horthy, 2017.05.27. 13:16:25
A hírwket olvasva elsőször azt hittem álmodok. 😊 Netflix és az író is benne van stb... 😊
Ráadásul még -Netflixes ötletelések után- még változhat is koncepció. Szerintem még ők maguk sem döntötték el 100% -ra hogy milyen is lesz végül.
Én azért bizakodó vagyok. 😊
Ennyi alapján mit kell félteni?
Ebből még bármi lehet. Ha könyves Geraldot sikerült hozni én annak is nagyon örülni fogok. Ő is jó arc. 😊
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
És igen. Minden képregény szar gagyi. Igazad van. Megmondtad. Úgy van.
Az összes többi faszság amit itt összehordasz a te agyszüleményed és nem is volt szó róla a cikkben semmi az természetes, hogy sok mindent megváltoztatnak majd de azt ami tökéletes azt minek?
Nekem gagyi szar a képregényes müfaj, ez van, ez neked nem kell, hogy tetsszen és öszintén szólva ez ügyben köpök a véleményedre és mivel ez a sg ezt várom el töled is.
Ugyanez áll sok képregényre, a trónok harcára, stb.
Ez volt a mondandóm lényege. Rohadtul utálom, ezt a műsznob viselkedést, hogy ami képregény=csak gagyi nem minőségi szar lehet. Ami abból adódik hogy csak felületesen ismeri a témát. Mint ahogy felületesen nézve a trónok harca is csak dugásból áll.
Illetve, aki annyival lesöpri, hogy úgy is szar lesz a Netflix sorozata , és mit jövök ilyen képregényes gagyikkal...az egy idióta. Nem állítom hogy olyan hű de magas művészet, vagy hogy nagyon jók voltak, mert voltak hibák és bénázások , de például karakterábrázolásban jellemekben, odavágnak jó pár nagy költségvetésű filmnek.
Igenis minőséget tettek le az asztalra, épp ezért felesleges aggódni a Witcher sorozat miatt, minőségi sorozat lesz az is. Ha olyan TV -s társaságról, szolgáltatóról lenne szó, ami eddig is sok szart csinált, például...a Gigacápa vs Óriás polip 8. készítői kapnák meg a Witcher jogokat lehetne aggódni. De nem így van, éppenhogy azóta nyugodtan meg,hogy a Netflix-hez került, egész addig nem bíztam a Witcher sorozat ötletben mert ehhez jó szakember gárda és sok pénz kell. Ez pedig nem sok társaságnál van meg, alkalmas lenne még az HBO ilyen feladatra.
Továbbá, tegyük már azt is hozzá: senki nem tudja milyen változások lesznek. De már rinyálni kell? Ez nem (csak) neked szól.
Sapkowski meg nem garancia...ja direkt hagyja majd elszarni mert ő ilyen sértődött kisfiú vagy mi? Meg elmarják a rajongókat. Ja, azokat akikről tegnap is írtam már: az elvakult fanatikusokról, akik képtelenek megérteni.,hogy szó szerinti adaptáció nincs.
Szóval : ott a könyv írója, meg egy olyan cég aminek van pénze és nem szart csinál. Akkor min kell aggódni?
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.05.25. 12:58:40
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Meg a Trónok harca aminek a lényege a dugás, a sok vér meg piáló törpe.
Hogy világos legyen: nem azt mondtam, hogy pl: a trónok harca hülyeség, csak épp ,mitől lesz egy képregény alapú sorozat gagyi, egy fantasy sorozathoz képest? Egyik se a mély gondolatokról és vagy kirkekardi filozófiáról szól. Ezek szórakoztató ipari termékek.
Képregényes gagyi...a Netflix Witcher sorozatát meg már most kaszáld, az előtt hogy egyetlen képkockát készítettek belőle. Szar lesz oszt kész. Ne nézzed!
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A GoT jó példa mert hasonló müfaj és hasonló szinvolúak a könyvek is.
Sapkowski meg semmire se garancia valszeg most az anyját is eladná annyira dühiti, hogy a játékokból nem sok pénz kapott a saját hülyesége miatt.
Ugyhogy ha azt mondják neki, hogy Geralt egy meleg néger faszi lesz arra is rábolintana ha megfizetnék de ez persze nem fog bekövetkezni.
Geralt könyvbeli karktere ugy tökéletes ahogy van még egy netflixes sorozatnak is kielégiti minden igényét.
Azzal ha nagyon megváltoztatják a karakterét elmarják mind a játék mind a köny rajongókat és ennek rajtad kivül senki se fog örülni.
Igaz, a sorozatnak van egy rakás hibája, sok mindenbe bele lehet kötni, de a könyvbe is. A regények egyáltalán nem tökéletesek. Csakhát a fanatikus rajongókkal nem lehet bírni.
Ez egyébként is állandó probléma minden adaptációnál: a keményvonalas rajongók fejébe nem fér bele: szó szerint nem lehet egy könyvet a vászonra vinni.
A witcher sorozatot pedig nem a játék alapján készítik, ez eddig is tudott volt. A Netflix meg bizonyított már, nem mondom hogy hibátlanok ,mert a Netflix sorozatokba is lehet hibát találni jócskán, de értik a dolgukat. Tudják mit kel eladni az embereknek.
És Sapkowski is ott van sorozat stábjában. Nem hinném hogy hagyná elszúrni a sorozatot.
Aztán ott van az is: nem lehet mindenkinek megfelelni.
A sorozatnak szólnia kell azokhoz is, akik nem olvasták, és nem játszottak vele
De megkell felelnie, a játék rajongóinak
Meg kell felelnie a könyv rajongóinak.
Na ez gyakorlatilag lehetetlen, a fentebb leírt rajongói viselkedés miatt. Úgyis lesz a három csoportból akik csalódottak lesznek mert nem pont azt kapják amit várnak.
És...egész biztosra veszem azt is , hogy a lényeg nem fog változni, amitől Witcher a Witcher.
Persze. most borítékolom, a sorozat legyen benne bármi is, már az első epizód után lesz egy rakás toporékoló, aki a Witcher 3 jelenetit követeli a sorozaton...hiába hangzott el nem a játékot filmesítik meg.
Nem azt mondom, hogy nem csinálhatják jól, de arra is megvan az esély, hogy elbasszák, mert a rajongók megkedveltek egy stílust nagyon nem térhetnek el, mert idegennek fog hatni.
Daredevil megint nem jó példa, egy képregény meg szuperhős dologba sok mindent bele lehet vinni, meg újra feldolgozni, ez ott bevett szokás, pl a Gotham-nél is milyen jó hogy Batman fiatalkorát mutatja be, de egy Witchernél ez inkább úgy hatna mint a Prince of Persia film, aki ismerte a játékot igen csak csalódott a filmben.
De ez nem baj. Sőt, egy könyvet egyébként sem lehet szószerint visszaadni sorozatként vagy filmként. A Trónok harca is eltér sok dologban a könyvtől.
Na persze egyből ríni kell hogy jajmásleszgeralt.
Nyilván nem egy kövér néger nőt csinálnak belőle, hanem arról lehet szó, hogy nem a könyv történéseit viszik ugyanúgy vászonra.
Például ott volt a Daredevil, : főellenfél azonos maradt, a cél azonos maradt, a főhős is azonos volt, de mégis egy új megközelítése volt a sztorinak.
Vagy a Jessica Jones: az is új megközelítést kapott a képregényhez képest, de ez nem vált kárára. Sőt, marha hülye lett volna a sorozat, ja Jessica Jones nemezise tényleg egy lila! fickó.
A Netflix tudja mit csinál.
Na most, ha a sorozatban egy teljesen más karaktert kapunk akkor az nem a könyvekröl lesz mintázva hanem kitalálnak majd valami totál újat ami rossz ötlet, szvsz.
Igy aztán nemcsak azoknak lesz idegen a karakter akik a játékokból ismerik hanem azoknak is akik a könyvekből.
Utoljára szerkesztette: jarlaxxe, 2017.05.24. 21:42:02
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.24. 19:19:11
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
AMD FX-8350 4,0 Ghz | GIGABYTE RX580 8GB | 720 GB SSD | 2T HDD | 32 GB RAM | CM 700W PSU | GIGABYTE 970A-DS3P lap | AOC G2460F |
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.05.24. 14:45:13
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Inventory
inventory 2
minimap
új töltő képernyők
meditáció
E3 hp bar
CDPR forum thread
Utoljára szerkesztette: Systore, 2017.05.24. 12:40:54
Amúgy érdekes a játék optimalizálása, nvidiával optimalizáltatom mindent felrak cuftig kivéve a hajas dolog mert az csak 4-szeres illetve a növényzet látótávolsága mert az meg magas, a felbontásom mondjuk kicsi mert a monitorom elég régi (1680x1050) igy szinte fix a 60 fps kint erdőben 58-ra ugrál nem vészes de látszik az akadás mert gyakori falvakban már szarabb a helyzet, ha én állítom akkor van amit lerakok közepesre így szinte ugyanúgy megvan az a minimális törés csak ritkábban, vsync nélkül meg 100-110 az átlag az én beállításommal illetve 90 a legkisebb de 10 fps simán ugrál és csúnyán meglátszik rajta nagyokat beleszaggat, de vsyncel szinte tökéletes SZINTE, csak gondoltam megosztom. Mert például far cry primal fullon töredezés nélkül ment, érdekes...
Amúgy eddig még nem tűnik OP-nek 😊
❤The Witcher 3❤ ❤Batman❤ ❤Bioshock Infinite❤ ❤Linkin Park❤ ❤Ford Mustang❤ ❤Assassin's Creed Rogue❤
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.22. 15:51:56
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Újratelepítettem a GOG Galaxy-t, minden más maradt a helyén.
Viszont nem látja a játékot, az Installálást erőltetné, pedig azzal semmi gond.
Még a játékok install mappáját is beállítottam a beállításban, de így sem.
Van erre valami megoldás azon kívül hogy játék uninstall/install?
Illetve ha mégis uninstall lenne, az alap játék+2 kieg külön mentései hibátlanul működnek gondolom a GOTY verzióban is.
Utoljára szerkesztette: blackcalibra, 2017.05.20. 10:25:43
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
