The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

molnibalage83
#14146
Egész jó volt az első kieg, csak olyan hirtelen lett vége. Viszonylag hamar rájöttem, hogy a fikcó ki és micsoda. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14145
Profi hozzáállás ez egy kiadótól.
És még a zsarolókat is szar helyzetbe hozták. 😄
#14144
Köszi szépen a választ tudtam, hogy valaki hiányzik.. Ezt mongyuk magam is megtalálhadtam vonlak de köszi a gyors választ.
108 óra géplay után mehet a queszt és jöhetnek a dlc-k jee
molnibalage83
#14143

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14142
Szeretném kipörgetni 100% ossan a játékot
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mielőtt megtaláljuk Ciri-t össze kell gyűjteni a haverokat

Valaki tud nekem maximum létszámot mondani vagy linkelni?
molnibalage83
#14141
Levertem, csak 4. szint helyett 1-re le kellett venni...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#14140
Nem emlékszem már, de van a békánál valami trükk... Ugye olyan mintha a lidérceket próbálnád vaskarddal csapda nélkül sebezni, sztem most kb ezt csinálod a békával mert nem jöttél még rá a trükkjére amit sajna én is elfelejtettem 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
vagy pont az a trükk hogy először le kell győzzön a béka és akkor megy tovább a cutscene? azt tudom hogy a végén le kell verni de lehet hogy előbb a békának kell győzedelmeskednie, azt tudom hogy milyen dolgok derülnek ki de most nem lövöm le
molnibalage83
#14139
Valamilyen fokú igen.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14138
Arachnofobia?
molnibalage83
#14137
Eddig tetszik a HoS, csak nem értem, hogy minek kellett ebbe is pókokat beletenni...?
Mikor gondolnak már azokra a játékosokra, akiknek problémjuk van ezekkel...?

A játék nehézsége viszont lehet, hogy vicces lesz. Legnehezebb szinten a nem bossokban semmi kihívás, az első boss meg legyűrhetetlen volt eddig bár azóta rebalanszoltam a skillponokat. Meglátjuk.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.06.08. 09:47:55

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

gibson9
#14136
A farkasbőrben küldetés még mindig bugos?

#14135
Valaki kezdett már game+-t? Mi az ami átmegy az új játékba? A mestereket újra meg kell találni pl. ?
#14134
Igen, rendben, az lett.
molnibalage83
#14133
Nincs fétisem, csak egyszerűen tetszett az EE MOD azon megközelítése, hogy hosszú ideig tartó hatása volt a potiknak és nem töltött mindent újra egy meditáció. A féktelen poti használat után a fecska volt, hogy hiánycikk lett.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14132
*fétis
#14131
Helyes 😊 Sose értettem a mod férised 😄
Palinko
#14130
Ja ezt nem tudtam, csak nem tűnt így logikusnak, igen jobb lett volna valami udvari kísérettel szép ruhában hogy diplomáciázni jött oda 😄
molnibalage83
#14129
Elkezdtem a kieget, Ghost mod és anélkül is kipróbáltam. Ez valami vicc. Az első boss-t a békát 3-4. szinten gyak. meg sem tudtam sebezni. Mi van..? Le kelett vennem a szintet. Aztán a többi ellenfelt előtte és utána meg max. szitnen csaptam szét...

Még mindig balanszolatlan.. Mindegy, a történet a lényeg, MOD nélkül fogom tolni most már.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14128
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha császárnőt csinálsz belőle, akkor is jön, azonban azt a részt eléggé eltolták szvsz. Legelőször is papának szólítja Emhyrt. Ne már! Másodszorra meg ugyanaz a ruha van rajta, mint az alapjátékban. Császárnőként? Ne már!
Palinko
#14127
Igen hoppon maradsz, de ez kell meg az, hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Witcher legyen Ciri az a befejezés és akkor meglátogat. Ha császárnőt csinálsz belőle vagy meghal akkor sztem Dandelion jön.
molnibalage83
#14126
GoG-on -50% a GoTY edition.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14125
Igen.
#14124
Akkor hoppon maradok mindkettőnél, nem?
Palinko
#14123
Vallj szerelmet Yennek meg Trissnek is
#14122
Annak mi a feltétele, hogy Ciri jelenjen meg a kapott birtokon? Yen jött, de kiváncsi lennék Ciri-re is.
molnibalage83
#14121
Egész egyszerűen észveszejtő, hogy a GoG mekkora fos... Feleteszem az alapot installból. Aztán frissít 10GB-ot. Aztán 16DLC. A HoS-t leszedi a GoG, aztán képtelen leszedni mind a B&W-t és képtelen verify-t tolni... Hiábatta tettem fel manuálisan a 2. nagy DLC-t. A GoG indítani nem tudja a játéko. Ez mezei alapjáték install megugorhatatlan szint ennek. Vicc. 2-odjára sem sikerült...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14120
Újraraktam a játékot, de ez a gyökér azt vágja a képembe, hogy a new game+ hiányzik és nem tölthetem be a mentést. Mit lehet ilyenkor tenni? A GOG meg annyira buta, hogy a felrakott DLC-ket sem látja sőt, a Ghost MOD felrakása és text edit után sem a play gomb nem aktív, csak a repair funkció...

Néha az őrületben kerget ez a gamma...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14119
Grafikai MOD-ból egyet használtam eddig a Triss hair modot, ahol a DLC-s haját kapja meg a DLC-s ruha nélkül. N+1 van, válaszd, ami tetszik neked. Szerintem nem grafikai MOD, hanem játékmeneti az, ami ráfér a játékra...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14118
Inkább grafikai, játékmenet jó lesz második nekifutásra!

molnibalage83
#14117
Grafikai vagy játékmenet MOD?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14116
Van egy csomó
Tudok is ajánlani.
Pl nekem most ez a legújabb kedvencem
De csak óvatossan. Minden mod felrakása után teszteld az érintet dolog bugmentes működését. Nekem pl skelegil és a szárazföld közötti utazás 10 ből 90 szer kifagy és nem vágom miért pedig csak 018 mod van fent XD
#14115
Rossz ötlet
#14114
Sziasztok! Megvettem én is akcióban, régóta fájt már rá a fogam! Van olyan mod amit érdemes feltenni és egy kis pluszt ad az élményhez?

#14113
Törölj le minden modot és unistall game. Újra telepít és semmilyen modot ne rakj fel.
#14112
Olyan problémám van, hogy amikor skelegle sziget és a nagy térkép közötti gyors utazás nem tölt be. Illetve nagyon ritkán. A játék szarrá van módolva de már napok óta próbálkozom vele és már kikapcsoltam mindent ami kapcsolatban lehet vele. Már megválasztottuk az új királyt és nem szeretem az éghajlatot. Valaki találkozott már a problémával?????

#14110
Az az 😊
#14109
Vagy hobbit?
#14108
Ez mire volt utalás?

Az aranysárkányos sztorira?
TOMSILENT
#14107
Megvettem én is a GOTY-ot. Újra kijátszom, megunhatatlan...viszont én csak most szembesültem hogy az elején is van egy utalás. Fehér gyümölcsösben, a törp kovács, monológjában mikor mondja: "...azt hiszik gazdag vagyok, egy halom aranyon fekszek mint egy sárkány..." jó igaz nem szórul-szóra írtam de hatalmas új volt számomra hogy eddig nem figyeltem oda és most egyből <#smile>

AMD FX-8350 4,0 Ghz | GIGABYTE RX580 8GB | 720 GB SSD | 2T HDD | 32 GB RAM | CM 700W PSU | GIGABYTE 970A-DS3P lap | AOC G2460F |

#14106
Tudom, hogy Gwent, de!
Palinko
#14105
Akkor lejárt az akció, hétvégén mintha 19$ körül láttam volna a Goty-t de lehet itt is 25 volt de már lejárt az rpg játékokra akció ami volt múlt héten 😞 Nézd meg hova menti a save fileokat és át lehet azt transferelni, Igaz itt pont fordítva van, de sztem a lényeg megvan benne

Vagy esetleg ez, de ha nem kis googlezéssel megtalálod sztem a választ
#14104
Azért mert a GOTY Steamen 25€, GoG-on 50€, üzletben meg 30€. A másik oka meg az, hogy Steam-en van 40€-m és kényszert érzek rá, hogy elköltsem. MEg a Witcher 3-mat akkor terveztem megvenni, ha befejezem a 2-t.
Tehát akkor lehet importálni a mentéseket?
Palinko
#14103
De miért nem veszed GoG-on? Ott is volt rá kedvezmény most. Szimpatikus kis csapat nagyon én inkább ott költeném el a pénzem mint a steamen.
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2017.05.31. 20:43:20
molnibalage83
#14102
Manuálisan másolva szerintem igen, de W3 esetén semmi értelme a migrálásnak, sokkal jobb az, ha a játékmenet részeként válaszolsz az 2. rész döntéseire. Az 1. rész döntései nem számítanak a 3. részben és a 2. is alig. Pár szereplő máshogy beszél hozzád és Letho szerepelhet a 3. részben. Kb. ennyi.


Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.05.31. 19:52:45

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14101
Ha most megveszem Steam-en a Witcher 3 GOTY-t és a Witcher 1 és 2 a GoG-on van meg akkor a mentéseket át tudom hozni GOG-ról Steam-re?
#14100
#14099
Itt meg most azt írja hogy megihlette őket a játékbeli Geralt is.

Szóval ahogy mondtam még eléggé képlékeny lehet a dolog. Majd meglátjuk.

Még a végén úgy járunk mint az Alien Coventant esetében...

( Paradise lesz a címe és nem lesznek benne Alienek - Paradise Lesz a címe de azért feltűnhetnek benne az Alienek is de csak utalás szintjén - Covenant lesz címe és lesznek benne Alienek de nem mint fő történeti elem - Aliens: Convenant lesz a címe és Alien film lesz. 😊 )

The Witcher sorozat - a Netflixet a CD Projekt RED is megihlette
#14098
A Reginald tökei küldetés parádés <#nevetes1> . A vége meg nem semmi, szegény csóka...elfáradt szegény.
#14097
Van itt olyan Witcher fanatikus, aki rászánná az idejét a játékhoz megjelent képregények fordítására? Vagy az első rész magyar szövegének kijavítására? Nekem úgy rémlik, a Bővített kiadásban akadtak félrefordítások és angol szövegek is...

"I've won every battle, but I'm losing this war."