16775
banner
  • Savaran
    #14657
    Értem, köszönöm a válaszokat! Kicsit elhaladtam a főszálon, leállok vár a rengeteg mellékküldetés!
  • caps lock
    #14656
    Van néhány mellékes amit ha nem csinálsz meg időben utólag már nem lehet. Ezeknél aztán kiírja a menüben hogy nem sikerültek. Például Yenneferrel is van egy romantikus kaland, "Az utolsó kívánság" a címe, nagyon hangulatos darab, kár lenne kihagyni.
  • molnibalage83
    #14655
    Tudtommal nem, ilyet nem tapasztaltam soha.
  • Palinko
    #14654
    Szerintem sem tűnnek el, mert végigjátszás után is vannak a hirdetőtáblán kisebb szintre tervezett küldik, de a főszálra koncentrálást nem javaslom, szerintem legjobb ha mindig a legkisebb követelményű küldit csinálja az ember, hogy ne szürküljön be, persze főleg első végigjátszásnál ez nagyon nehéz mert mást jobban érdekli az embert hogy folytatódik a sztori vagy csak közelebb van helyileg.
  • McFrost
    #14653
    Szerintem nem.
  • Savaran
    #14652
    Ha túl sokáig a főszálra koncentrálok tűnhetnek el küldetések, pl a hirdetőtáblákról?
  • blackcalibra
    #14651
    Sziasztok! Új ssd-re pattintottam a win 10-et, gondoltam újrakezdem a cuccot. GOGos GOTY. Viszont az istennek sem sikerül elfogadtatni vele a 2. rész mentéseit. Legutóbb sikerült (már nem most volt) de ha jól emlékszem, akkor is problémázott először, csak már sajnos nem emlékszem mi volt a gondja. 5. szintű karakternél tartok, szóval az elején, azokat a mentéseket látja, kezeli. Hol derül ki legelőször, hogy használja-e a második rész mentéseit / döntéseit?
  • Vincentcloud
    #14650
    Vagy pedig kereskedőknél tudsz venni olyan "tekercseket" amik megadják a küldetést
  • Savaran
    #14649
    Értem, köszi szépen!
  • molnibalage83
    #14648
    Kérdőjeleknél találod meg a szettek egy darabját vagy itt-ott emlékeim szerint olvasva, aztán kapod a többit. Soha nem emberektől jön.
  • Savaran
    #14647
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megszereztem a Griff iskola felszereléseket, az alap páncélt és kardokat, amit később fejleszthetek, kincskereső küldetések között csináltam meg 11-es szintet javasolt azt elértem, majd meg is csináltam, ki is kraftoltam, csak már nem emlékszem maga a küldetés hogy szereztem meg? Arra már nem emlékszem :) Tudna valaki segíteni hogy legközelebb emlékezzek?

    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.07.14. 14:08:06
  • Daermon
    #14646
    Utalás egy új Witcher játékra
    Nem lenne meglepő (sztem 2025 fele), többször mondták, hogy terveik vannak az univerzummal még.
  • genndy
    #14645
    Az elején még tényleg így volt ,de aztán peccselték, mindenképpen meg lehet szerezni a lapját.
    Viszont lesz majd olyan esemény, ahol tényleg azonnal kártyázni kell akivel csak lehet, mert nem lehet később visszamenni.
  • Evoluti0N
    #14644
    Nem. Úgy csinálták meg, h meg lehessen mindet szerezni mindenféleképp.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezesetben csak simán be kell menned a szobájába és ott lesz egy fiókban.
  • xido
    #14643
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    előtte remélem kártyáztál a báróval és elnyerted a lapját,különben ugrott a minden lapos acsi:)
  • Savaran
    #14642
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megtaláltam Annát a Báró feleségét, akit a fúriák(banyák) elátkoztak, 3 baba közül kellett választani én a nyakláncosat választottam erre Anna elégett (upps) akkor most elcsesztem? :) A Báró utána felakasztotta magát :(
  • borosz
    #14641
    Még csak kontrollerem sincs... De jó lesz ez így. Ügyesen elrendezve a holmimat nem nagyon fog zavarni ez a hiba.
  • endorphinz
    #14640
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021?tab=files
  • endorphinz
    #14639
    van telepítős változat, csak meg kell adnod a játék helyét. de érdemes várni, 1-2 héten belül jön egy nagy update hozzá
  • xido
    #14638
    buta a gondolatom,ha van kontorrel is bedugva a gépbe miközben ezzel billentyűn játszol?
  • Piko888
    #14637
    Valaki használja a lenti módot? Tapasztalat? Nehéz telepíteni?
    The Witcher 3 HD Reworked
  • Savaran
    #14636
    Sejtettem hogy nem egy hétköznapi játék ez :) Sokkal hamarabb kellett volna megvennem......
  • Savaran
    #14635
  • borosz
    #14634
    HEUREKA!!!

    A motyóm bal felső sarkánál van egy nyíl szerű ikon. Ezzel sorrendezést lehet csinálni ha már a felső három sor hiányos.

    Probléma megoldva...
  • borosz
    #14633
    Majd azt csinálom hogy az alsó három sort feltöltöm mindenféle jelentéktelen holmival. ( csak éppen nálam mindenek van jelentősége )
    És csak az invertory felső 3 sorával gazdálkodok.
  • Daermon
    #14632
    Én most utoljára múlt héten játszottam vele. Most először GoG-ról, és semmi ilyen gondom nem volt. De Win10 alat egyszer a dobozost is végigtoltam, azzal se volt gond. Úgyhogy passz.
  • borosz
    #14631
    Van itt egy kép de ezen aztán nem tudom nagyon látványosan szemléltetni a hibát. A kurzor a mentet képen nem látszik. Videót meg nem tudom hogyan kell csinálni.



    Lényeg az hogy az olyan tárgyak amik a felső három sortól lentebb kerülnek teljesen kezelhetetlenné válnak. Ilyen még nem volt. Próbálkozzak valami patch-el ? Ha egyáltalán még lehet találni hozzá...
  • Szerzetes89
    #14630
    Egy képet vagy videót dobhatnál róla, nekem nem ismerős ez a hiba.

    #14628
    A játék egyik legnagyobb fícsörje, a Real-time Szakállnövesztés©, engem ez vett rá az elővételre!
  • Riddick21
    #14629
    Vissza is lehet vágatni, de egyébként igen, úgy emlékszem, hogy egy idő után visszanő.
  • Savaran
    #14628
    Akadt egy pici problémám, az egyik nagyvárosban levágattam a szakállam, vissza fog nőni?
  • borosz
    #14627
    Most már kezdek ideges lenni... Gondoltam az elejéről kezdve játszom végig a trilógiát mert nem árt egy kis ismétlés erre valami nagyon bosszantó hibával kellet szembesülnöm.
    A Tárgylistának csak a felső három sorát tudom kezelni a többi alatta lévő sor be van "fagyva".
    Ilyen még nem volt...

    Nincs valami ötletetek esetleg hogy mi okozza és lehet e vele kezdeni valamit...?
  • Savaran
    #14626
    Akkor rendben, köszönöm mindenkinek a segítséget :)
  • genndy
    #14625
    Dehogynem. Kezdesz egy új játékot.
  • Savaran
    #14624
    Olyat nem lehet csinálni hogy minden nullázódik? Mintha most vetted volna meg?
  • Daermon
    #14623
    NG+ban a karakter szint, fejlesztés, és ami rajtad van cucc az megy át, plusz kapsz egy "reset" főzetet és újra eloszthatod a skilljeidet, ha akarod. A sztori meg indul elölről, felszintezett ellenfelekkel.
  • Savaran
    #14622
    új mentés
  • Savaran
    #14621
    Értem, tehát a karakterszint átmegy az j mentésre, nullázni lehet, tehát pl újra alapkarakterrel egy új mentést?
  • Daermon
    #14620
    Alapban olyan 32-35, aztán kiegekkel 45-52 kb. Utána New Game+ tudod még húzni, ha akarod.
  • genndy
    #14619
    Kiegek nélkül asszem 50 vagy 70, kiegekkel 100.
  • Savaran
    #14618
    Mekkora a maximális karakterszint? Jelenleg lvl 4-en vagyok