The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dante73
#14196
Van, hogy nem, de általánosságban, igen. Sokszor nézem, és van, hogy meglepődök, hogy még a 15%-os is sok... Máskor meg, csak azt érzem, hogy csak csapkodom az ellenfelet, és semmi... (Biztos a jó kard van a kezemben? Nem acélt vettem elő például, mikor ezüstöt kellett volna?) Na olyankor a 90%-os is elkel, pedig, "most javítottam..."
Egyszóval, nem tudom mitől függ, de változó, milyen hamar megy tönkre egy-egy fegyver...

http://www.freetvmaci.info/

#14195
gondolom neked is ilyen gyorsan elhasznalodik a kard?

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

Dante73
#14194
Kis falvak kovácsainál nézz szét, (Értelemszerűen, ha fegyver repair kell, akkor fegyverkovácsoknál) És érdemes megszerezni a tervrajzot, és utána lehet csináltatni is. De lootból is elég sok szokott esni. Mindent nézz át, tüzetesen...

http://www.freetvmaci.info/

#14193
Velenben nem talaltam repair kitet ... es craftolni sem lehet ...

ez alatt a kuldetes alatt a kardom 100%rol 30% fogytott vissza ... kb. 25 emberket meszarolhattam le 62+ felett
[url="http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/From_Ofier%27s_Distant_Shores"]

Utoljára szerkesztette: Gascan, 2017.07.19. 00:21:57

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

#14192
koszi ... az ellenfelek is 62+ felett vannak es tenyleg sok kell nekik csak nem gondoltam volna h a kard nem birja majd a strapat 1 missionon keresztul se ... pl. a Caretakert 100% karddal indulva ha jol emlekszem 60%ig levette mire kifekudt .. nem volt ugye repair kit es utana jott a boszorkany aki utan a kard mar 30% alatt volt es utana meg voltak tobben is ...

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

genndy
#14191
Igen, csak bemásolás a Mods könyvtárba, ennyi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Mayorpapa
#14190
Sziasztok! csak most kezdtem el játszani e remek játékkal: betennék pár mod-ot, de nem tudom, hogy lehet őket "aktiválni" a játékban. elég ha létrehozok a főkönyvtárban egy "mods" mappát, és bemásolom oda? nem kell semmilyen fájlt létrehozni, ami berakja a játékba? Aki használt már modokat e játékhoz, légyszi segítsen, köszönöm!

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#14189
Pedig rengeteget lehet találni. Azt hiszem három szintje is van ezeknek. Sőt, ha megvan a recept, még csináltatni is tudsz a kovácsoknál.
Ha nagyon nehéznek találod, akkor lehet, bekapcsolva hagytad a szint követést az ellenfelekre? Én akkor kapcsoltam ki, mikor a patkányok az egyik alap küldinél 21-esek voltak, mint Geralt, és alig tudtam keresztül menni rajtuk.
#14188
a death march elotti szinten jatszok ... most vettem meg a 2 DLCt es az lenne a gondom, h baromi gyorsan elhasznalodnak a kardok ... 65+ szint felett vagyok es egy kuldetessorozatot nem tudok 1 karddal vegigjatszani a gond meg az h nem tudom hol lehet olyan repair kitet venni ami a kardot javitja ... armorra van

direkt ezt a repair kitet keresem komuvesnel, utszti boltosnal de nincs 😊

amugy is ezt a 2 DLC akkora szivatas .. sokkal nehezebb mint a fo kampany
Utoljára szerkesztette: Gascan, 2017.07.17. 22:51:21

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

Myselor
#14187
hát ja a második sokkal jobb volt szerintem is 😊 azt még élveztem is.ezt nem.csak túl voltam rajta.ha már elkezdtem
Palinko
#14186
Na én azzal úgy voltam hogy először nagyon örültem hogy épp elfut a gépemen aztán pár óra kínlódás után hagytam is. Nem értem miért a második rész kapott annyi negatív kritikát az szerintem tök jó volt, nyilván nem annyira jó mint az első, de a 3 számomra konkrétan játszhatatlan. Emlékszem az érzésre, hogy még fent volt a gépemen, örültem, hogy fut, de olyan rossz volt hogy semmi nem vett rá hogy elindítsam 😄
Myselor
#14185
először nagyon tetszett a dragon age inquisition de aztán rohadtul elvették a kedvem majd megjelenés után 2-3 évvel végigjátszottam.voltak jó pillanatai de halál unalom volt a végét már csak nyomtam nyomtam hogy vége legyen.a társak közél egyikre se emlékszem nagyon olyan semmilyenek voltak meg a legtöbb irritáló pöcs volt.ja és a kedvenc részeim a sárkány harcok mikor a fasszopó mágusod szándékosan belerohant minden geci területibe ha nem 2 másodpercenként állítgattad meg azt a kurva játékot.saját nehézséget állítottam mondjuk magamnak amint egy társam a földre került load game.nemszeretem az ilyet.rpgben se használok resselős spellt zavar 😄
Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.07.14. 12:54:15
#14184
Hát igen 😄
#14183
Ezt még mindig nem lehet megunni... Ha a witcher 3-at az EA csinálta volna...

molnibalage83
#14182
A HoS nagyon, de nagyon rövid volt. Kb. olyan hosszú az egész, mint a veleni bárós rész az alapjátékban. Hangulatos volt az eskövő, a visszaemlékezés és a múlt felidézése is, de tényleg csak egy kis DLC volt az.

A B&W esetén a terület szép és kellően nagy, de a főszál bántóan rövid az alapjátékhoz képest és viszonylag hamar megjósolható volt a vége, bár azért amikor összejöttek a megbeszélésre a v-k, az tényleg jó jelenet volt. Ettől még a B&W nem volt annyira jó, mint az alapjáték. Az alapjátékot azért kétszer végigtoltam, a B&W soha többé nem fogom szerintem. Szép és jó volt a Witcher, de nálam sanszosan ezzel lezárult egy korszak.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

gibson9
#14181
Érdekes amit írtok. Nekem pl mind a 2 kiegészítő jobban bejön mint az alapjáték. Bár amikor először játszottam a B&W kieggel a vége fele már hiányzott a sötétebb mocsarasabb Velen, érdekes. De most második végigjátszásra meg megint jó volt és vártam visszatérni Tussainba 😊

A newgame+ majd még csak most jön, azzal kapcsolatban kérdezném, hogy mit viszünk magunkkal? Amit a ládában hagyok az megmarad? Vagy csak ami épp rajtam van vagy még az se?

#14180
Nekem is nagyon tetszett Blood and Wine. Tussain hangulata nagyon jó volt de a főjátékhoz tényleg nem ért fel.
"Kiegészítőhöz" képest csak úgy hemzsegett a tartalomtól.

Más cégek (köhh köhh EA köhh köhh) egy ilyet Witcher 4 -néven adtak volna ki. 😊

Olyan kieg volt mint a régi szép időkben. 😊

molnibalage83
#14179
Na, hát végére értem a kiegeknek is.

A HoS főszál mechanika és háttere egész jó volt, de közel sem volt akkora katarzis, mint az alapjáték.

A B&W terület valami elképesztően néz ki, egyszerűen el sem hiszi az ember, hogy ilyet láhtat. A főszál viszont megdöbbentően rövid volt, csak a sok sidequest viszi az időt, egy A/4-es lapon elfér az egész történet. (Az összes questet megcsináltam.) A W3 alapjáték azért ennél kicsit komplexszebb volt és nem csak a hossza miatt, ez sem érte el az alapjátékét szintjét. A jó mellékszereplők és a környezetük szinesítette a sztorit. Regis karaktere és akik mellécsapódtak telitalálat.

Játékmechanikailag itt is csak az van, mint alapesetben. Szép körités, de értelmetlen. Egyszer azért megéri ezeket is végigtolni, de ha az alapjáték 10/10-es volt érzésre, akkor ezek inkább csak 8/10 és 9/10.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.07.04. 13:55:47

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14178
Nem mintha sok értelme lenne legyártani, de impregnált sárkánybőrt honnan a búbánatból lehet szerezni...?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#14177
Nem
gibson9
#14176
Ha Shanit levarrom az esküvőn az első kiegben az befolyásolja, hogy a második kieg végén ki látogat meg?

gibson9
#14175
Nem túl erős az a skellige pakli. Én is pár próbálkozás után lettem vele "bajnok". Vagy csak az északi túl erős, nézőpont kérdése 😄 de én mindig mindenhol az északival játszottam, az a tuti.

molnibalage83
#14174
Megnyertem minden kártyát, de az így összerakott decckel is háromszori nekifutásra lettem csak bajnok. Egyszerűen fos és csak mázlival életképes a deck. Kb. 1-2 kobó van benne. Az északi deckemmel meg felhúzom a fél paklit...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#14173
Nézz meg táblázatot melyik kártya hol van, barlangi remetét látogasd stb
#14172
Ha jól rémlik a q után is tudsz Skellige kártyát gyűjteni. A q csak a minimum.
molnibalage83
#14171
Vagy akkor módszeresen menjek végig minden boltoson a quest eltűnése ellenére, hátha kapok jobb kártyákat? A húzólapok hiánya az, ami brutálisan életképtelenné teszi a paklit. Na meg persze ugyanannyi lappal és húzlólapokkal a 27 lapos északi kir. paklim 150-es erősségű és nem 127-es. Azért ez nagy difi...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14170
Próbálkozz. 😊
Én simán elmentem a döntőig. A döntő viszont csak 2-ra sikerült.
molnibalage83
#14169
A Skellige paklival hogyan lehet nyerni a versenyen? Mikor elértem X erősséget, akkor megszűnt a quest. A 127-es erősségű pakli harmatgyenge főleg úgy, hogy húzólapok alig vannak benne...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14168
Van olyan skill, hogy adrenalin pontból is lehet jeleket használni. Többet sebzel magasabb adrenalinnal.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

gibson9
#14167
Lehet buta kérdés, de az adrenalin pontokkal mit lehet kezdeni? Ha harc közben fullon van akkor nagyobbat sebzek vagy elnyomhatnék valami spec támadást? Nem jöttem rá sajnos, pedig látom skillek is épülnek erre, a medvepáncélról nem is beszélve.

#14166
Játékokról nem merték kérdezni... 😄

Why so serious?

Palinko
#14165
Interjú, Sapkowski és magyar geekz blog
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2017.06.25. 03:11:05
molnibalage83
#14164
Kivéve ami nem. A farkaspáncél csíkos kinézete roppant hülye, én átfestettem.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14163
Witcher cuccokat érdemes. Azok néznek ki a legmenôbben.
molnibalage83
#14162
Nem nagyon van jelentősége, még legnehezebb szinten sem.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14161
Sziasztok! Van értelme a páncél, fegyver fejlesztésnek, kovácsolásnak? Eddig mindig találtam jobban mint az éppen aktuális!

molnibalage83
#14160

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14159
Tirss hair mod van fent nálam, semmi más.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14158
Anomáliákkal én akkor találkoztam, amikor a szóló játék, a két kiegészítő, meg a rengeteg kis bővítmény külön-külön ment fel, ahogy kijöttek. Aztán meguntam, és felraktam a GoTY kiadást. Azóta nem ütköztem problémába. Már nem emlékszem, hogy miért, de ingyen volt a GoTY. Lehet másnak is?
molnibalage83
#14157
Rákerestem, n+1 embernek bugos, bombákkal próbálkoztak mások is. Ma este megnézem, hogy mire jutok...


Mentés visszatöltéssel próbálkoztam már.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.06.15. 08:43:44

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14156
Én simán csak kilőttem a nyílpuskával ezeket. Nem találkoztam bug-gal.
Palinko
#14155
De ha felugrálsz valahova akkor elérhető, vagy dobd meg bombával, bár nem emlékszem már hogy mentem tovább, de nekem is volt ez a bugom az tuti. Mentést próbáltad már tölteni biztos.
molnibalage83
#14154
Aard jellel megy 3 db, de a messzi azzal nem érhető el...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14153

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14152
Erre valaki...?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Mephike
#14151
molnibalage83
#14150
A B&W eleje eszembe juttatta, hogy melyik volt talán a kedvenc sidequestem az alapjátékban, az agoddó polgár. Nektek mi volt?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14149
A deadly precision skillt hogyan lehet használni..?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14148
A nagy csata előtt találkozol ott velük.
gibson9
#14147
Második végigjátszásnál tartok és most az előzményeket is máshogy adtam meg így találkoztam Lethoval. Az ő küldetése után Kaer Morhenbe küldöm éy azt ígéri oda megy. Ugyan ez van az egyik varázslónővel az elején (nem jut eszembe a neve) akit az első végigjátszás alkalmával nem tudtam jó belátásra bírni a toronynál így meghalt, de most őt is kaer morhenbe küldtem.
Kérdésem, hogy velül találkozok ott még? Mert most épp ott vagyok, de nincsenek a várban és Vesemir sem említi őket.