16775
banner
  • Daermon
    #14697
    Nem a Gwent része lesz a Thronebreaker, hanem önálló játék
  • Savaran
    #14696
    Áhh megvan, sima ügy, beadta és részt vehetek a versenyen!
  • Savaran
    #14695
    Igen azokból lett a három pontom, de öt kéne, ezek szerint kereskedőknél nézzek szét?
  • Szerzetes89
    #14694
    Mgecsináltad az összes Gwent-es küldetést? (Velen, Novigrad, Skellige)
    Párszor különféle árusok is adhatnak Hero lapokat (Philippa, Imlerith többek közt)
  • Savaran
    #14693
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utolsó küldetésem az alapjátékban de itt elakadtam, kinél kell további két lapot összegyűjtenem?
  • Savaran
    #14692
    bocsi
  • xido
    #14691
    oó te bitang..már azt hittem felkerült a gwynt játék a steamre :)))
  • Savaran
    #14690
    ja értem, köszi
  • Szerzetes89
    #14689
    Az csak új kinézetet ad pár lapnak (Geralt, Ciri, Yennefer etc.)
  • Savaran
    #14688
    Letöltöttem az ingyenes gvynt dlc kártyákat, de nem adta be őket, a steamen és a játék menüjében is engedélyeztettem, még sem kerültek be miért?
  • Savaran
    #14687
    Áhh ezer köszönet, azért nem szürkült ki, mert a bejárat mellett balról volt egy láda, a fa állványon :)
  • Evoluti0N
    #14686
    Azok akkor szürkülnek, ha kilootolod belőlük a ládákat. Vagyis konkrétabban mindegyikben 1 bizonyos ládát.

  • Savaran
    #14685
    Az akasztott ember fája mellett van egy halálfejes szörnybarlang, de hiába akarom kipucolni, nincs ott senki, így nem szürkül ki a térkép ikonja, bebugzott? Vagy micsoda?
  • RatBaG #14684
    https://thegww.com/netflixs-witcher-series-expected-to-film-in-budapest-hungary/
  • jofer
    #14683
    Sziasztok!

    Pár hónapja már kértem segítséget steam achi ügyben, újra gondjaim vannak. A Hearts of Stone kiegben az "Amikor nagy a túlerő..." achinak mi a nyitja? Néztem YT videókat, olvastam külföldi fórumot, de többszöri próbálkozásra sem kapom meg. Tovább nem akarok haladni, amíg ezt ki nem pipálom. Nagyon bosszant.
    Hátha tudtok megoldást! Köszönöm előre is megtisztelő válaszaitokat!
  • Zegi Norbi HUN
    #14682
    Csak hosszan kell nyomnod a gombot :) Én ezért is nem szoktam annyira használni, mert eközben védtelen vagyok az esetleges támadásokra. Rúna kézművessel felfejlesztetve viszont piszok erős.
  • Piko888
    #14681
    Azt hogy kell?
    A karakternél be van állítva a Báb, ezután ha az Axii jelet használom akkor elkábulnak csak.
  • Szerzetes89
    #14680
    Az Alternatív Axii jelet kell használnod.
  • Piko888
    #14679
    A BÁB fejlesztést beraktam, de akkor se támad.
    Másik kérdésem: Épp a Csak egy maradhat küldit nyomom, és az a feladat, hogy találjak módot a bölcsességem bizonyítására.
    Na ezt hogy kell?
  • robi3
    #14678
    az egy dolog hogy ki van fejlesztve, be is kell húzzad az aktív képességek közé! ;)
  • Piko888
    #14677

    Majdnem fullos, de ha ez ellenségre nyomom akkor csak megszédül, de nem támadja a társai
    Utoljára szerkesztette: Piko888, 2018.08.08. 15:53:49
  • jarlaxxe
    #14676
    Valószinüleg elvinné az egész büdzsét, bár ki tudja...de azért nagyot nöt a szemembe a srác, nem néztem ki belöle, hogy ilyen jó fej.
  • wedge31
    #14675
    Meg tudnák őt fizetni a netflixnél?
  • jarlaxxe
    #14674
    Henry Cavill szívesen eljátszaná Geraltot a The Witcher sorozatadaptációjában.
  • Savaran
    #14673
    Köszi a tippet, bevált! Nem volt bug, csak a kis szemét nem egész nap dolgozott :)
  • Evoluti0N
    #14672
    Meditálj és várj, h megjelenjen egy másik kovács. Azzal kell beszélned. A térkép úgy mutatja, h ott van, akkor is, ha nincs. Meditáció után meg kéne jelennie.
  • Savaran
    #14671
    A "Nehéz Idők" című mellék quest bebugzott :) Kaer Trolde kovácsának kéne visszavinnem egy levelet, de a párbeszéd sorai közt nincs a küldetés specifikus opció, így nem tudom átadni a levelet :(
  • Szerzetes89
    #14670
    Az Axii jelet kell fejlesztened.
  • Piko888
    #14669
    Hogy tudom rávenni az ellenséget, hogy a saját embereit támadja?
  • Evoluti0N
    #14668
    Biza. Van 16 ingyenes DLC, plusz a két fizetős kiegészítő. A DLC-k többsége ruha, alternatív öltözék a fontosabb hölgy karaktereknek, fegyverek, új hajstílusok Geraltnak, de van pár mellékküldi is, amik hozzák az alapjáték szintjét. A két kiegészítő pedig szintén kötelező. Játékostól függően úgy mondanám, h az első olyan 15-20, a második pedig 30-40 órát ad hozzá a játékhoz. Mindkettő remek. Első kibővíti Velen méretét, második pedig egy teljesen új területen játszódik.
  • Savaran
    #14667
    Atya ég most nézem hogy két raklapnyi DLC ingyenes a játékhoz....
  • Savaran
    #14666
    Reggel volt, még a kávét se ittam meg akkor, félig aludva válaszoltam :)
  • Evoluti0N
    #14665
    A "megvetted" részt nem a játékra értettem, hanem a DLC-re, mivel ingyenes. :)
  • Savaran
    #14664
    Minden játékom eredeti, azt hittem ez a funkció alapból benne van. Akkor megnézem a steamen.
  • Evoluti0N
    #14663
    Hm... "Megvetted" Steamen, vagy GOG-on, ha ott van meg a játék, az ingyenes New Game+ DLC-t? Anélkül nincs New Game+.
  • Savaran
    #14662
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor ez a háttér zene felcsendült harc közben, nem is akartam befejezni a harcot, direkt elhúztam, hangulata odaver.

    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.08.01. 20:32:56
  • Savaran
    #14661
    Végigtoltam a főszálat, inkább nem is elemzem a játékot, mert szinte csak jót tudok mondani, azt meg már úgy is tudjátok.....
    Viszont a New Game+ opció nálam nem jelent meg a menüben, pedig a full-ra kihúzott medve felszerelésemben jó lenne elölről kezdeni majd valamikor.

    A teljesen alap witcher cuccokat nem lehet úgy felfejleszteni mester szintre, mint a másik három iskola ruháit? (az alap páncélt még az elején eladtam és csak egyszer tudtam fejleszteni)
  • Daermon
    #14660
    Igen, a Nw Game+ban
  • Savaran
    #14659
    Ha egyszer a meglévő karakteremmel újrakezdeném a játékot, írtátok hogy az ellenfeleket felskálázza a szintemhez a játék, de a küldetéseket is?
    Teszem azt ami eddig 20-as szintű küldetés volt, az most mondjuk 40 lesz vagy valami ilyesmi?
  • genndy
    #14658
    Nem, egyik küldetésnél sincs időlimit. A főszálban lesz egy olyan pont, amitől elérhetetlen lesz pár mellékküldetés, de akkor szól is a játék emiatt, lehet menteni és még időben megcsinálni őket (és azok sem a táblásak, hanem a többi szereplőhöz kapcsolódnak).