The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14297
Ha minden igaz, hamarosa leleplezik a 7. Witcher könyv magyar borítóját FB-n 😊
RatBaG
#14296

Per Aspera Ad Inferi.

#14295
Igen. Nekem első végigjátszásnál ez volt. Barangolás közben tökre véletlenül ráakadtam a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szellemre és kiengedtem. Utána csináltam az egész bárós részt és nem akasztotta fel magát.
molnibalage83
#14294
Most nem találom, hogy hogyan kell, de mitha ebben a topikban linkelték volna.

Azelőtt is meg lehet csinálni a quest valamelyik részét, hogy felvennéd azt. Ha magadtól megtalálod a barlangot és úgy csinálod meg az erőd szellemes részt, akkor ki lehet szabadítani a szellemet és meg lehet menteni a gyerekeket is.

Hogy ez bug és erre nem gondoltak, ezért a logikai kapcsolatok hiányoznak vagy szándékos, azt nem tudom.

Tehát, "normál módon", nem lehetséges, ha felveszed a questeket. Akkor aktiválódnak a logikai kapcsolók a háttérben.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.20. 11:31:28

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14293
Igen? Ezt ne mis tudtam. Ezt hittem csak ez két lehetőség van. Hiszen...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha kiengedjük a szellemet a báró öngyilkos lesz, de ha nem akkor meg a gyerekek mennek a levesbe. Szó szerint.
molnibalage83
#14292
Valójában össze lehet hozni totális happy endinget de ahhoz hatalmas mák is kell. Akikt értekel, az megkeresheti a választ, hogy hogyan.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14291
Ahhoz hogy többet megtudj azt kellett volna csinálni hogy

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem engeded ki a fában lakó szellemet. Ha megteszed, akkor mindenképpen ezt a véget kapod.
genndy
#14290
Itt a vége, nem tudsz meg többet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

DevLupius
#14289
Kérdés - Véres Báró történet
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A báró felakasztotta magát, amit furcsálltam, hiszen a lány életben maradt és akár pozitív fordulatot is vehetne kapcsolatuk.
A hullája mellett találtam egy babát a földön, ami szerintem a felesége megátkozására használtak, de mikor szétnéztem a házban, találtam egy másik babát az ágya mellett is, ebből arra következtettem, hogy nem önszántából lógatta magát fel, hanem valaki megátkozta, gondolom a lápi fúriák. Ennek a történetnek itt vége, vagy folytatódik még valamikor és kiderül, hogy mi történt a báróval, mi lesz a fúriákkal, mi lesz a fekete lóba költözött démonnal?
Olyan csonkának érzem ezt a sztorit és nem akarok továbbutazni még nem látok tisztán 😊

A válaszba ne legyen tényfeltáró rész.
Thx

Gigabyte GA-B85M-D3H/ 16 GB DDR3 / Intel Core I7 4790 / GTX 1070 8 GB / 240 GB SSD / W10 x64

#14288
konzolokszervize.hu van 4790FT-ért is de az gog-os, szerintem ez megy még lentebb is nem soká halloween, utána fekete péter 😊, karácsony.

molnibalage83
#14287
GoG-on is akciós.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14286
Így kezdődik egy gang bang 😄
#14285
Remek kép! Na de hol van Shani? Szegény mindenből kimarad. 😊
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.10.18. 08:42:43
#14284
Steamen a GOTY változat minden dlc-vel 19.99. ez 6100 pénz egy órával ezelőtt, ugyanis ekkor szereztem be. <#awink>okt. 22-ig él az akció. Biztos volt már, de ha esetleg valakit érdekel.

RatBaG
#14283
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#14282
Áhh. Azonnal vétel volt steamen keresztül. Nem is néztem mást.. 😄

https://www.twitch.tv/sp1gu

wedge31
#14281
Nézted a linket? mert ott írják, hogy van benne.

A CDG-nál egyébbként olcsóbb most.
Utoljára szerkesztette: wedge31, 2017.10.17. 14:47:13

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#14280
Egy dolgot elfelejtettem. A Steam verziós GOTY-ban is van magyar felirat, ugye?!

https://www.twitch.tv/sp1gu

#14279
!!!!!!!!!!!!!!! 😊 😊

https://www.twitch.tv/sp1gu

#14278

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#14277
Mindig van megoldás. 😊

#14276
Igen, de remélem a halloweenes eventnél legalább egy 30-ra lemegy az ára...

https://www.twitch.tv/sp1gu

#14275
itt van egy halommal...

Amúgy mi a baj a cdkeyssel?

edit: visszaolvastam, ja hogy neked steamen kell....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.10.09. 16:49:53

#14274
#14273
akció meg remélhetőleg hó végén jöhet egy halloween sale formájában..
genndy
#14272
Nem nagyon fogsz találni, Steames csak Steamről vehető,a giftelést lényegében megszüntették, úgyhogy nincs már készleten se senkinél, a sefter is akkor veszi meg amikor te bejelentkezel nála, hiszen rögtön küldenie kell a giftet. Steames akciókor jöhetsz ki a legjobban, mert akkor a sefter is még az akciós árra tudja rádobni a -20 -30%-át.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

#14271
Akkor gondolom nincs. 😞

https://www.twitch.tv/sp1gu

#14270
Esetleg valami oldal a cdkeys-en kívül ahol most akciósan hozzá lehet jutni a steames verziójához?

https://www.twitch.tv/sp1gu

#14269
Köszi! Akkor itt az idő...

https://www.twitch.tv/sp1gu

#14268
Igen. Nekem először GOG-on volt meg, utána megvettem Steamre is és felismerte a mentéseket mindenféle mókolás nélkül.
#14267
Üdv! A gog verziós GOTY mentések működnének a steam verziós GOTY-val? Valahogy zavar, hogy nincs meg steamen ez a remekmű. 😞

https://www.twitch.tv/sp1gu

RatBaG
#14266

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#14265

Per Aspera Ad Inferi.

#14264
Szerintem még pár hónap mire arról infók jönnek.
#14263
Érdekesnek tűnik de engem inkább az érdekel, hogy vajon milyen hírek vannak a készülő sorozatról.
#14262
#14261
Nyugi, még lehet "happy ending". <#awink>

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#14260
6 epizódos dokumentumfilm-sorozat érkezik.

Mayorpapa
#14259
Köszi, Szerzetes, akkor hiba volt elfogadnom a pénzt...úgy tudom, ez más fajta befejezést fog eredményezni nekem ...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#14258
Természetesen igen, hiszen Singleplayer RPG. De erősen ajánlott a net, legalább addig, amíg leszedi a frissítéseket meg hasonlók (ha viszont GOTY vagy warez verziód van, akkor nem kell).

#14256 Nem lehet beváltani, (hiszen a háború nem ér véget a játékban) csak egy jópofa dolognak szánták a fejlesztők.

"I've won every battle, but I'm losing this war."

Nyugis
#14257
üdv!

az a kérdésem, hogy offline, tehát abszolute net néálkül tudom -e telepiteni és utána játszani vele?
mennyire kell hozzá a net?

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

Mayorpapa
#14256
Tudja valaki hol és mikor lehet beváltani az Emhyrtől kapott 100 ezres váltót?

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

molnibalage83
#14255

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14254
Értem, köszi a gyors választ!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14253
Minden ágat nem tudsz maxolni. Szerintem illik eldönteni az elején.
De van resetelős itóka és akkor újra tudsz osztani.
Savaran
#14252
A witcherben hogyan működik a fejlődési rendszer? Arra lennék kíváncsi, hogy ki lehet a játék végére maxolni a karaktert? Vagy már jó az elején eldönteni, hogy mondjuk harcos lesz, vagy alkémikus, vagy ilyesmi?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

RatBaG
#14251
https://gfycat.com/RepulsiveLimitedBarnswallow


Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.09.05. 18:10:57

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#14250
Köszi, bár a 10 éves feliratos minősége sokkal jobbnak tűnik. Bár kicsit sötét, azon lehet javítani, viszont sokkal-sokkal élesebb.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Riddick21
#14249

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Mephike
#14248
Felirat nélkül nem tudok neked ilyen hátteret, de elvileg itt van több felbontás is. (Lapozz lejjebb, pár kommentel lentebb van pár felbontás.)