The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Persze ez a játék hibája is, de sztem a 8GB az mostanság kicsit kevéske....
Haverom szivatta meg igy magát, vette egy óriási 4Ks monitort,. és onnantól kezdve szopóágon van, mert ahhoz hogy a játékok értelmes FPSsel fussanak neki, erőmű kéne.
Én se tudom hogy mire kellhet egy gamernek 4GB-nél több memóriás videókártya (persze attól még lehet gyenge a GPU, de kétlem hogy itt arról van szó) meg 16GB ram mellé még bármi... mondjuk pont SSD az kéne a játékok alá... nem is értem, hogy hogy nem az van benn...
De madi, azért a csudakonfigodba tegyél még ramot...
A kolléga meg inkább csak egy SSD-t tegyen be a játékoknak...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.10.30. 17:08:30
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Dolgozol is a gépen, hogy a 16Gb ram már nem elég?
(Mi célból kell neked új konfig?)
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.30. 16:23:49
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
(Mondjuk nincs PS4-em, majd a TLoU2 release után lesz. Addig nem. Akkor is kb. azért, mert a Horizon Zero Dawn-ért, mert istenítik, merg az Ucharted 4-ért.)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Skyrimben előre zavartam a NPC-t én meg csak távolról lövöldözgettem. Az Nehrim egyik barlangjában képembe robbant egy pok, úgy beszartam, hogy kiestem a forgószékből.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.30. 15:49:27
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Közepes páncél spec (Farkas Iskola szett), Aard jel +hatótáv és 360 fok, majd mutációban a fagyasztásig kirakva.
Többi pedig kardon gyors és erősre ment. Mutagéneknek pedig 3 piros, 1 kék maxolva. Majd keresek képet.
https://www.twitch.tv/sp1gu
Alchemy...? Pffff... Én nem úgy láttam. Kardozásra tettem szinten mindent oszt hent...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Egyelőre a kardozós skilleket kezdtem szintezni (light és heavy attack) mert alapvetően azokat használom ugye, de nyelik a skillpontot rendesen... lesz esélyem kimaxolni és még tenni más dolgokra is (pl a varázslatok lenne a következő kategória amit buffolnék, mert azt használom még gyakran).
Olvastam ugyan hogy az alchemy maxolásával brutális lehet a karakter - szóval az alchemy bár ránézésre nem, gyakorlatilag erős - de egyszerűen nem tudom rávenni magam hogy oda tegyek pontokat...
Amúgy ja tudom hogy kardot a kardkovácsnál, páncélt a páncélkovácsnál kell eladni, és láttam 1-2-3 különbséget, de valljuk be, macerásabb elgyalogolni a másik kereskedőhöz azért a +1-2-3 pénzért.
Jobban bejönne ha nem lenne annyi loot, de azoknak rendes ára lenne. A végeredmény ugyanaz, de kevesebb macerával. És a lelkemet se bántaná hogy lehúz a sok kampósorrú kupec 😄
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.10.30. 11:37:50
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Az első két részt meg játszd csak végig, mert nagyon jó 😉
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.30. 11:02:28
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Amúgy próbáltam őket, de valahogy olyan emlékem volt velée az irányítás nem jött be, csúszkált a karakter, nem reagált egyből a lenyomott billentyűkre, és a harcot is túlágosan bonyolultnak tartottam.
De ezek csak ködös emlékek (valami olyasmi rémlik hogy egy égő városból kell kijutni az elején), tudom hoy próbáltam és tudom hogy ne jött be a kezelés miatt...
A W3 harcrendszere viszont bejön, igaz én a Dark Souls szériát nagyon szerettem, lehet ezért tetszik a W3 is. Bár itt is lenne lehetőség sokféle, TÉNYLEGESEN külöböző fegyver min a DSben....
Amitől viszont agyvérzést kapok az a kereskedelni rendszer - nemtudom miért alap minden játékban az hogy a kereskedők hihetetlenül alulárazva veszik meg a dolgokat (illetve sejtem - timesink), de a W3 az mindenen túltesz... 10%os áron vesznek át dolgokat a merchantok... nem is értem Geralt miért nem öli meg őket azonnal ilyen pofátlanság láttán 😄
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A Witcherekben is van értelme (az 1-ben kevésbé, de a 2-3ban jó dolgokat lehet craftolni). A DA:I-ben is lehetett hasznos dolgokat összerakni, de még a DA😮-ban is szerezhettél így jó páncélt pl, vagy fegyvert, vagy egy Baldurs Gate 2-ben (hogy régit is emlitsünk) egy Cromfaeyr +5 vagy Flail of Ages, hogy csak a híreseket emeljem ki.
Azért mert te nem látod értelmét, az nem jelenti azt, hogy más se 😊
Witcher 3-ban is a ceaftolt Witcher cuccok az egyik legjobbak 😊
Megjegyzem és még nem játszottam olyan RPG-vel, ahol értelme lett volna a craft rendszernek. 20+ év alatt eggyel sem...
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.30. 09:59:51
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
De igazából én élveztem mindegyiket 😊
Ilyen Dark Soulsos rendszer gagyi lett volna ide.
A Dragons Dogma harcrendszere megszokható és nem rossz, de nagyon konzolos, annál a Witcher jobb szerintem.
De ahány ház, annyi szokás.
Én nem bánom, hogy nem lett Dark Souls v38642 a TW3-ból. Az ilyen játékokat nem a kihívásért játszom, hanem a jó történetért, az érdekes karakterekért és a klassz világért. Persze, tehettek volna bele egy szupernehéz extra szintet, de ehelyett inkább az erőforrásokat a kiegészítőkbe csatornázták, szóval nagyon nem sajnálom.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
https://www.twitch.tv/sp1gu
Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.10.29. 14:17:45
https://www.twitch.tv/sp1gu
Egyébként kb. teljesen lényegtelen még legnehezebb szintem is, hogy mit hova raksz. Nehézség nemigen van a játékban szerintem.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
https://www.twitch.tv/sp1gu

"I've won every battle, but I'm losing this war."
