The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Savaran
#14398
Hát ha 100 fokos a cpu-d akkor ott már nagy a baj, érdemes lenne újrapasztázni, és lecserélni a hűtést, mielőtt még megfőzöd!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14397
Az a helyzet, hogy különösebben semmi se használja. Egyszerűen csak 70-100 fokor ír a cpu-ra és kész. De 100%, hogy a Witcher-től van.
Savaran
#14396
A helyedben én elsősorban megnézném a feladatkezelőben, hogy mi pörgeti a cpu-t, mert valszeg valami dolgoztatja, így az alaplap emeli a ventillátor fordulatszámot!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14395
Egy nagyon furcsa dolgot vettem észre a játékkal. Amikor játszok vele, befejezem és kikapcsolom a gépet akkora következő indításkor a cpu hűtő 100%-on forog.
Ez mitől lehet? Tapasztalt más is ilyet?
Zegi Norbi HUN
#14394
Na ez jó hír! 😊 Szerintem akkor a jövő évi E3 nagy eséllyel végre egy kis gameplay videót is tartogat majd.

❤The Witcher 3❤ ❤Batman&#10084 ❤Bioshock Infinite❤ ❤Linkin Park❤ ❤Ford Mustang❤ ❤Assassin's Creed Rogue❤

#14393
Én is befejeztem a könyvet, és hát igen. Ahogy a többi kötetnek is, úgy ennek is minden lapja aranyat ér 😊

Viszont a Cyberpunk 2077-ről most nyilatkozta a CDP, hogy befejeztèk a motorját, de megjelenési dátumot 2019 elött biztos nem kap a játék.
#14392
Na megvolt az új könyv. Döbbenetes amit az öregúr tud. Ezt a szarkazmust 😊 Azt hittem nem lehet fokozni. 😊

RatBaG
#14391
én battlefieldet hallottam egyszer. 😊

Per Aspera Ad Inferi.

#14390
tv2 ázsia express a witcher 3 ost-ből ollózott be magának részletet..😊
molnibalage83
#14389
Így utólag talán kicsit bánom, hogy nem a Ciri witcher befejzést választottam, de több szempontból ezt a befejés az illőbb. Egy ilyen származású és képességű ember inkább uralkodjon, mint Witcherkedjen.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14388
Vannak dolgok amik tökéletesen meg vannak írva mindegy melyik végéről nézed. Érthető ha a regények alapító atyja mérges mert alábecsülte őket 😊

molnibalage83
#14387
Itt a vége.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14386
Vagy az akkor még zöldfülű Vesemirrel. 😊

Nem lenne rosz egy ilyen játék. És persze akkoriban még veszélyesebb lenne a világ. Több lenne a felderítetlen terület. És talán el lehetne látogatni az utolsó Elf Királyságokba is.
Zegi Norbi HUN
#14385
Az de jópofa lenne 😊

Dante73 #14384 : Hát nem tudom. Nem volt rossz Cirivel menni, de egy játékon keresztül én személy szerint nem bírtam volna. Ha viszont már nem lenne meg a teleportálós képessége, akkor úgy ide vele azonnal!! 😊
Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.11.10. 15:29:41

❤The Witcher 3❤ ❤Batman&#10084 ❤Bioshock Infinite❤ ❤Linkin Park❤ ❤Ford Mustang❤ ❤Assassin's Creed Rogue❤

Dante73
#14384
Vagy a már érett, Felnőtt Ciri indul világmegváltó hadjáratára, Az idős, visszavonult Geralt Corvo-Bianco-i birtokáról... És, a játék folyamán 2-3x tőle kér tanácsot.

http://www.freetvmaci.info/

molnibalage83
#14383
Jópofa lenne a W-k aranykorában levő játék, aminek a végén vagy valami sidequestben mondjuk összefutsz a kölyök/tinédszer Geralttal. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Zegi Norbi HUN
#14382
Talán a jövő évi E3 szolgálni fog majd valami hatalmas meglepetéssel, legalábbis remélem 😄
Újabb Witcher játék mindenképp legyen! Esetleg a witcherek aranykorában, az elején választható iskolákkal és a választásunk talán be is határolhatná a megszerezhető képességeinket vagy legalábbis egy részüket 😊 Meglátjuk 😊

❤The Witcher 3❤ ❤Batman&#10084 ❤Bioshock Infinite❤ ❤Linkin Park❤ ❤Ford Mustang❤ ❤Assassin's Creed Rogue❤

#14381
Ici pici infók CDP házatájáról
Annak örülök, hogy nem Witcher 4-ben gondolkodnak. Egy új witcher sztoria jöhet... Persze Geralt cameoval 😊
#14380
A könyv végre előrendelhető, jövő szerdán meg is jön 😊
lwb
#14379
Pedig érdemes. A Véres Báró után van még egy rakás nagyon jó küldetés. A legjobb pl. a Hearts of Stone főszála, az a legjobb az egész játékban szerintem. Érdemes végigvinni, ha nem tetszik a harcrendszer, tedd könnyűre és végigmész rajta csak a sztoriért meg a karakterekért. Anno pl. a Fallout 1 vagy az Arcanum vagy a Planescape Torment harcrendszere is el volt cseszve, mégis az egyik legjobb rpg-k lettek ezek a játékok.

#14378
Sztori miatt mindenképpen érdemes, nagyon egyedi amit a CD alkotott. A többit megértem a W2 egyike volt az utolsó játékoknak amit 3x végigvittem az meg az FNV. nem rajongok az arcadért. De feelingje volt, önmagában az ügyeség nem sokat ért ha nem fejlesztetted a karaktered jól. Emlékszem a határnál vívott harc főbossa kifogott rajtam, meg Sárkány is. Nem volt elég jól fejlesztett karim le kellett vennem normálra, és úgy is "centiken" múlott. Az az érzés éppen megvan. Vagy ahogy figyeltem meddig elég a főzet hatása még. Az egész jól összerakott volt. Ez pl. teljesen hiányzott a W3-ból. Fejlesztés unalmas, könnyen túltolható. Írjuk ezt annak a számlájára a CD először próbálkozott a nyitott világ megoldásával. Nem lett 100%-os. De a gyenge konkurencia mellett nem igazán volt ellenfelük, talán az Obsidian. Kiderül ha elkészülnek a Cyberpunkkal, mi a további irány. Félek mivel részvénytársaság itt is hasonlók várhatók mint máshol.

#14377
Azért tépem a hajam, mert szeretnék mindent megcsinálni, Már végigvittem a fő sztorit, megvan az összes witcher megbízás, a másodlagosok nagy része is. Meg jó lenne megcsinálni, am a kereskedőktől elnyerhetőket már mind elnyertem. Már , ha találok ismeretlen kereskedőt nem is ad semmit ( nem nem győztem még le korábban, olyankor nyersanyagot szokott adni) Az útmutató szerint 5 lap hiányzik, 2 velenben 3 skelligén, a nem különösebben értékesek közül 0 azok már mind megvannak. Egyszerűen olyan kevés segítséget ad a játék hozzá, hogy teljesen tű a szénakazalban érzés lesz.
#14376
A boszikon vehetsz majd később revansot, nyugi. 😊
#14375
Hu a Véres Báró jó küldetés sorozat volt. De még annyi, és főleg nagyon nagyon jó kaland vár rád 😊
molnibalage83
#14374
Régen felvettem az anyagot, csak nincs időm megvágni. Eredetileg 2-3 hetenként akartam egy részt feltenni, oszt ez lett belőle...

A két kieget inkább már nem vettem fel.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.11.03. 14:47:22

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14373
Az igen, 2016-ban kezdted és még mindig itt vagy a játék topikjában... nem is beszélve arról mekkora anyag... jó nagy a szavatossága a játéknak nálad 😄

Hát a gyerek fejét ütöm amiatt hogy gameplayokat néz ahelyett hogy játszana, de ha egyszer tényleg feladom a játékot a te filmsorozatodat fogom végignézni...

molnibalage83
#14372
Akkor végignézheted a videót, ami összevágtam a végigjátszásomról, amolyan filmsorozat jelleggel. 😊

Az utolsó részét napokon belül felteszem.
Itt.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14371
Hát, az lehet, hogy a küldik egy kaptafák, de azért legalább mindig más típusú szörnyet kell levadászni. 😄
Egyszer mindenképpen megéri végigjátszani. Bevallom a blood and winet még én sem fejeztem be. De lehet azért is halasztgatom, mert, ha egyszer azzal végzek, akkor tényleg végeztem a játékkal. : )
#14370
Gratulálok. Én egyelőre abban se vagyok biztos hogy végig fogom játszani a játékot...

Mondjuk most végeztem a Bloody Baronos küldetés sorozattal, és azt kell mondjam majdhogynem egy könnycseppet is elmorzsoltam a záró jelenetnél... és a bosziknál is megvolt a nagy pofáraesés, kár hogy nem tudok revansot venni rajtuk, pedig nagyon megérdemelnék 😊

Pedig már úgy voltam hogy félreteszem a játékot (mert önmagában azért hogy nagyobb számok repkedjenek a képernyőn nincs kedvem játszani), de úgy néz ki interaktiv kalandfilmnek elmegy egy darabig.

Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.11.03. 14:17:10

#14369
Köcce... hát én is a piros kimaxolása irányába mentem el, egyelőre jónak tűnik az irány.

#14368
Én azért első végigjátszásra megkaptam a csinálj meg mindent öcsit. 😄
#14367
Hát meg azért is, mert sok küldetés mellékküldetés elég semmitmondó, unalmas... menj el, csapd le, gyűjtsd össze, vidd vissza... semmit nem veszit az ember ha pár kimarad 😄

#14366
Skelligén nagyon túlzásba vitték a ládákat a vízben. Sajnos én kényszeresen összegyűjtöttem mindet mind a három végigjátszás alatt. 😄 Mániákus vok.
lwb
#14365
Én is kb ezt csináltam. A fontos mellékküldetéseket mindegyik végigjátszáson megcsináltam, de a többinél igyekeztem azokat megcsinálni másodjára, amiket az elsőnél kihagytam. De pl. Skelligénél elfogyott mindig a türelmem és nem vadásztam le minden kérdőjelet se. Velent azért kimaxoltam, nem maradt semmi a térképen.

molnibalage83
#14364
Úgy, hogy a 2. végigjátszásra a másik felét hagytam meg. Terveztem. Meg minek mindent megcsinálni, akkor még annyira sincs kihívás, mert totálisan OP vagy mindenkivel szemben. Ennyi. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14363
Másmilyenek vagyunk. Én meg azt nem értem, hogy játszhatja végig valaki úgy a játékot, hogy a mellékküldik felét kihagyja. ¯\_(ツ)_/¯
Még ha MMO-szintű küldik lennének a játékban, akkor megérteném.
lwb
#14362
Főleg Velenben, de lehet hogy Skelligén is van olyan kereskedő, akitől venni/nyerni lapot csak azután tudsz, hogy kimented a rablóktól (ketrec ikon a térképen). Azt javaslom, hogy indulj el kérdőjel-vadászatra és figyelj, hogy ha kimentetted az adott manuszt, akkor mit mond, melyik településen fogod majd megtalálni. Velenben kb mindegyik megmentett ürge legalább játszik, ha el nem is ad lapot.

molnibalage83
#14361
Az egész játék legnehezebb questje amiatt, hogy mindent meg kell nyerni és mindenhova el kell menni. Semmiféle jobb tanácsot nem lehet adni annál. hogy minden árushoz menjél el, játsszál és verd meg az összeset és vedd meg lapjaikat is.

Egyébként nem értem, hogy miért téped ezen a hajad és elengedtem ezt a questet igen hamar... A játékosok 5,5%-a csinálta meg a GoG stat szerint... Kettőt lehet találni, hogy miért...
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.11.03. 11:53:35

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14360
Megvetted a kereskedőktől is?
#14359
Sziasztok. Segítségre lenne szükségem, mert lassan kitépem a hajam. Valaki megcsinálta, a gyűjtsd össze mind, gwyntes küldetést? Én megcsináltam már az összes versenyt, a csodás kis gwynt útmutató, azt írja, hogy velenben van még 2 lap, meg skelligén 3. De, hogy tudom megtalálni, hogy hol? nézegettem netes térképeket, meg útmutatókat, de nemigazán vitt előbbre. Az ilyen elhanyagolható emberektől már mind elnyertem a lapokat 😞 Ott vannak még a vezérlapok azokból nincs meg a legerősebb, de jól gondolom azokat csak akkor lehet összeszedni, ha megvan az összes többi? Valaki segítsen, mert már nem tudom mióta rohangálok össze-vissza, de nem jutok előbbre.
#14358
Na megtaláltam a képet. Nekem ez volt a buildom.
molnibalage83
#14357
Kicsit. Kb. 2-3 év múlva használtam is insta megeszik a géped annyira erős... Nekem a 2012-es konfigomon a haver tolja a Dio3-at és más kb. hasonló kaliberű és korszakos játékokat...
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.30. 22:51:28

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

lwb
#14356
A boss fight semmi ahhoz képest, amikor a kis pókszerű izék VR-ben a fejed felé ugranak. Kis alatt kb kutyaméretűt kell érteni ...

#14355
Lehet kicsit én misztifikálom túl akkor?
SSD-t mindenképp akarok játékok alá is. Köszi a tippeket mindenkinek 😊
#14354
Hát te tudod. Mai szemmel sincs rossz géped, de ha tényleg ennyi pénzed van. Szerintem számítástechnikában pont, hogy nem jó előre készülni. Lehet nem is jön olyan játék ami érdekel, vagy olyan játék fog érdekelni, ami a mostanin is bőven elfut. Mindenesetre most vagyunk még csak ott, hogy a 8Gb ram kezd kevés lenni, te meg már 16gb- ot is bővíteni akarod. : )
Videokártyád is teljesen rendben van, bár ha tényleg annyira fejleszteni akarsz, akkor 1070 alá ne add, mert alatta nincs értelme cserélni.(Szerintem) Amd procikat nem vágom, de gondolom az sem lehet rossz.
SSD viszont mindenképpen ajánlott.


molnibalage83
#14353
Szerintem meg az ember ráér akkor fejleszteni, mikor kijött az új erőmű zabáló gép és a játék is patchelt állapotban van. Te tudod mire szórd a pénzt. Ha jól látom, akkor neked atomerőműved van az én gépemhez képest, aminek full hd-ben high beállításon is elég ereje van még ma is...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Mephike
#14352
Most játszottam újra a második részt és rá kellett jönnöm, hogy a játék végén legutóbb kihagytam a befejező videót...

#14351

Ez a gépem.
Kérdésekre válaszolva: Egyszerűen szeretném fejleszteni, mert kitudja milyen játékok jönnek ki az elkövetkező 1-2 évben, így jobb készülni. Plusz most van rá keret is 😊 (4K futtatás nem érdekel)
#14350
Yupp ez így van, már widows is kiírja néha, hogy vegyek ramot! 😄
#14349
Najah... az ember nyitvahagy egy böngészőt, vagy urambocsá alt-tabol mert meg kell nézni vmit a wikin a játékhoz, azt hussss... 😄