16775
banner
  • Piko888
    #14897
    grat, én 226 óránál vagyok és jó pár kérdőjel figyel a mapon
  • Savaran
    #14896
    Minden küldetés és minden DLC kivégezve, (pár lootolandó kérdőjel maradt), 169 óra a játékban. Minden percét élveztem, még tuti kijátszom majd valamikor!
  • Probatbicol
    #14895
    Jó, mondjuk én is csak nézegetem :). A zsetonok sincsenek kinyomva a helyükről...
  • Daermon
    #14894
    Én azokat sajnálnám használni :D
  • Probatbicol
    #14893
    Ezt most nem tudom pontosan hogy érted, a kiegészítőhöz adott paklik éppen papír alapú teljes értékű játékok, 2 paklival (2x75 kártya), játékszabállyal és zsetonokkal. Persze kereskedelmi forgalomban külön nem kapható.
  • Savaran
    #14892
    Igazán sajnálom, jó lett volna baráti összejövetelekre.
  • Savaran
    #14891
  • Szerzetes89
    #14890
    Tévedés, láttam már fanmade kinyomtatott Gwent: TWCG lapokat, jó minőségben ráadásul. Lehet, hogy venni nem, de csinálni biztos lehet! Viszont mivel a képességek változtak össze-vissza, szerintem felesleges vele vesződni. (HC előtt meg pláne)
  • Daermon
    #14889
    Ott csak azok a paklik vannak, amik a kiegekhez jártak ajándékba. De a Gwent, mint játék nincs “papír” alapúban.
  • Szerzetes89
    #14888
    Ebay a barátod.
  • Daermon
    #14887
    Nincsen, csak az online.
  • Savaran
    #14886
    Nem tudja valaki, hogy gwent kártya játékot lehet valahonnan rendelni? Nem találtam sehol.
  • Savaran
    #14885
    Ja igen, arra nem gondoltam, hogy nagy nőcsábász, ahhoz meg nem kell sisak
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.09.16. 06:37:29
  • Dante73
    #14884
    Mert Geraltnak nem kell. Jó fej, a pali...
  • Savaran
    #14883
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nincs minden effekt bekapcsolva, de még így is szép a játék. Sokkal másabb a hangulata ennek a térképnek mint a többinek, kifejezetten felüdülés volt a búskomor Velenből kiszabadulni. Egy szépséghibája van a dolognak, Geraltnak soha nincs sisakja :(
  • Daermon
    #14882
    Ez jó lett!
  • RatBaG #14881
  • Daermon
    #14880
    WTB mobilos szerkesztés.
    De azért várjuk meg még hivatalosan is mondanak majd valamit.
  • Daermon
    #14879
    Remélem igaz és észbe kapott a Netflix
  • Evoluti0N
    #14878
    Uh, még mindig libabőr. Amikor először meghallottam... :) Valahogy időt kéne szakítani egy 3. végigjátszásra. :D
  • RatBaG #14877
    egyébként konkrétan erre gondoltam. mikor megszólal az ének, meghasad a sííívem.



    velenből nekem leginkább a szutykos, mocsaras részek ugranak be elsőre.
  • molnibalage83
    #14876
    Én napnyugtakor imádtam besétálni kocsmába.
  • Madi92
    #14875
    Amúgy skelligén csak nekem hiányzott a velen-i szép napfelkelte? :D
  • molnibalage83
    #14874
    És ez még csak a kezdet. ;)
  • RatBaG #14873
    *fuck yeah
  • Savaran
    #14872
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végeztem a Hearts of Stone-al, elkezdtem a Blood and Wine-t, Elnézést a vulgáris szövegért, de amikor a két gótikus páncélzatú lovag elkísér az országukba, az nem a "bazdmeg" hanem fuck you bazdmeg XD, ilyen nincs is, látványtervező tízből 11 pont
  • molnibalage83
    #14871
    Skelligén vannak durván jó zenék, amik persze a hivatalos OST-re rá sem kerültek...
  • RatBaG #14870
    jó, igaz. én csak az első mondatra reagáltam, szerintem az is szép. :)
    az egyik csúcspont hangulatilag nekem a hajótörés utáni percek voltak, mikor skellige partvonalát pásztázva megszólalt a zene...
  • molnibalage83
    #14869
    De az is rideg. Az egyik háború miatt lelakott egy kicsit - meg hát egy nagy része mocsaras - Skellige Zord, szinte lakatlan az egész, ehhez képest a B&W világa szó szerint gazdag, jólét. Borászatok, dús földek, kellemes éghajlat stb. A béke szigete, amit azért felborzol majd ez-az. ;)
  • RatBaG #14868
    azért skelligét se felejtsük el, az is teljesen más.
  • molnibalage83
    #14867
    A B&W környezet annyira szép, hogy veszel a kezedbe egy üveg borst és csak nézelődsz. Üdítően színes a W3 alap háború sújtotta vidéke és Novigrad között, aminek a fele amolyan kikötőváros / nyomornegyed. Ez piszok fejlett mediterrán vidéket képzelj magad elé, ahol jólét tombol nagyjából.
  • Savaran
    #14866
    Akciósak voltak a dlc-k, beütöttem mindkettőt, a HofS tolom, de majdnem még jobban tetszik mint az alap, a Blood and Vine ról meg mindenki ódát zeng, alig várom.
  • Savaran
    #14865
    Akkor bocsánat, kicsit arrogánsnak éreztem a hozzászólásodat, én beismerem ha tévedek. Ha valóban így gondoltad, akkor egyetértek.
  • molnibalage83
    #14864
    Gratulálok megint...
    Egyáltalán nem vagyok sztár. Azért nem értem "nehézség" kérdését, mert én kb. fakezű játékosnak tarom magam. A Witcher 2 és 3 előtt két TPS játékkal játszottam összesen, a Tomb Raider (2013) és Alan Wake. Ennyi.

    Ennek ellenére semmiféle kihívást nem jelentett a játék nagy része pár boss-t leszámítva. Dark Souls-t sem tolom, szóval nem vagyok egy HC gémer.

    És ez csak a harcrendszer, mint nehézség, a másik része a tápolási része lenne, kéne csinálni...

    A craft rendszernek sincs értelme, nincs semmi, ami komoly előnyt adna és meg kellene küzdeni érte. Írtam már, hogy hiába vanegy fantasztikus craft "engine", ha olyan szarul van paraméterezve a környezet, hogy teljesen értelmetlen az egész. Mintha két eltérő banda készítette volt a játék egyes részeit. Az egyik no1. a másik meg teljesen átlagos, semmilyen, amit megszoktam máshol is.

    A skillek is színesítő elemek. Nem tudsz úgy nagyon karaktert összerakni, hogy játszhatatlanul szar legyen kivéve, ha kretén módon szándékosan nem összeillő dolgokat csinálsz.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.09.13. 15:13:06
  • Savaran
    #14863
    Mi bénák vagyunk, ő meg sztár mit nem értesz ezen? :)
  • molnibalage83
    #14862
    Mert az....
  • Evoluti0N
    #14861
    Vártam már, h megjelenj és leírd századszor, h milyen könnyű a játék. :D
  • molnibalage83
    #14860
    Érdekes ez a nehézségi szint kérdés. Az egész W3-ban legnehezebb szinten játszva a B&W-ig nem emlékszem, hogy lett volna igazi kihívás. Talán még valamelyik első kieges szörny volt, az "elátkozott ház" kertjében asszem, de kb. ennyi. Úgy, hogy végig önkorlátozással toltam és nem lootoltam semmit, csak a természetből és dungon szerű helyeken...
  • Prof William
    #14859
    Ott az elején az nekem is nehéz győzelem volt. Valahogy erősebb volt mint a többi abba a szintbe tartozó szörny.
  • Voltan
    #14858
    Ó, én emlékszem, hogy az elején lóhátról küzdöttem, odalovagoltam, keresztüllovagoltam, megvágtam valakit, és vissza. Kicsit ilyen Mount n Blade jelleggel, mert leszállva mindenki lekaszabolt azon a szinten. Élveztem amúgy nagyon. Így aztán a fél területet felfedeztem mielőtt még oda kellett volna menni. Day 1 vettem meg a játékot anno, azóta sokkal jobban telítve van tartalommal. Viszont a Mount n Blade módszer is nagyon jól működött, szóval elismerésem ezúton is a fejlesztőknek. Zseniális volt.