The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Emígy tényleg lehetetlent akar kb, egy alabárddal nem úgy harcolna mint egy karddal és az animációkat ki csinálja meg? Csak bugos lenne az egész mod. Páncél modok talán még lehetnek de életidegen, talán tényleg ebben a részben nem szépek a páncélok, de ha a witcher páncéloknál marad valaki ott is van változatosság és még jól is néznek ki. De hány akciójátékot játszottunk végig ahol nem lehetett se páncélt se fegyvert váltani még választható történet sem nagyon volt és mégis jó játékok mert jó a sztori. Nah a witcherben ehhez képest mennyivel több minden van, persze kákán csomót keresni lehet, meg mindig valamit találni ami még nincs benne azt is lehet
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2018.03.02. 22:05:56
Milyen életet akarsz bele? Ez egyik legélettelibb RPG ami valaha készült : már persze mit értünk ez alatt? Én azt hogy van egy elképesztően részletesen kidolgozott hatalmas világ, ami él körülöttünk rengeteg az interakció, az NPC-k beszélnek egymással,teszik a mindennapi dolgaikat, ha megállunk egy faluban fülelni, a falusiak párbeszédéből is nagyon érdekes dolgokat lehet hallani. A nagyszámú remek és érdekes karakter. Az hogy bár fantasy világ, mégis rengeteg utalás van benne a mi mai világunkra, a politikától kezdve a fajgyűlöletig.
Na, nekem ettől életteli.
Neked, meg az kell hogy legyen benne buzogánya meg sisakra...ami teljesen életidegen a witvher-től. Ez olyan baromság mintha azt mondanádjaj de szar a star wars Darth Vader miért fekete köpenyben és vödörrel a fején mászkál és ez olyan unalmas...
A witcher-ben azért nicns ilyesmi, mert Sapkowski így találta ki. Pont. Ennyi. egy witcher nem hord sisakot mert akadályozná a látásban és mozgásban.
Baszki, a witcher első részében három! féle páncél volt, abból kettő ugyanúgy nézett ki, illetve volt benne vagy 4 vagy 5 kard és zseniális játék volt.
ott skyrim, ott aztán aggathsz a főszereplőre lemezpáncélt ,sisakit, pajzsot, íjat, buzogányt, minden szart. Neked az való. Ez nem. A Witcher nem neked való. Haladj tovább.
Pláne, hogy 5 óra után kijelented nincs benne elég élet, miközben 5 óra alatt lófaszt sem lehet látni a játékból.
Mi az hogy három fajta páncél? Nem is értem, csak witcher páncélból van vagy 5 és mind több szinten fejleszthető. Kardból temérdek van. Sőt még túl is van kardokból meg páncélokból, teljesen feleslegesek, úgyis a maxra húzott witcher cuccok a legjobbak.
Megépíthető páncélból van vagy 30 féle nálam amit persze nem csináltattam meg, mert minek. Ez kevés?
Ja, és ügye ha címből nem derült volna ki: WITCHER. A witcehrek két kardot használnak. Se buzogányt, se lándzsát, se alabárdot.
És ez a játék halála...komolyan nem értem, ez most vicc vagy komoly?
A játék tetszene, de ez az egyhangú harc, kétfajta kard és 3 fajta de kevés páncél ez szerintem a játék halála :/
❤The Witcher 3❤ ❤Batman❤ ❤Bioshock Infinite❤ ❤Linkin Park❤ ❤Ford Mustang❤ ❤Assassin's Creed Rogue❤
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Amilyennek lennie kellett volna...
Mindenkinek duplán kívánom azt, amit ő nekem!
Per Aspera Ad Inferi.

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.02.24. 19:33:10
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Per Aspera Ad Inferi.
Például ,hogy nincs egyetemleges igazság, és nem minden fekete és fehér, jó vagy rossz.
Igen, rossz dolog amit a Scoaitel tesz, lesből megölnek ártatlanokat, de nem minden tünde és törp gyilkos, és nem érdemlik meg a gyűlöletet, hogy gettókba kényszerítik őket, meg progromokat rendeznek ellenük. És fordítva is, igaz, attól még hogy létezik a gyűlölet a másfajúak ellen nem jogos a tündéknek lesből lenyilazni embereket. Nem egyszerű dolog ez.
Na hát...akinek kettőnél több agysejt jutott, talán érzi az áthallást a Witcher világából a miénkre és talán tanul is belőle.

Utoljára szerkesztette: Prof William, 2018.02.07. 09:42:34
https://www.youtube.com/watch?v=VvtqE09cqvY
ő fehér farkas:
ő meg szürke farkas 😊
Milyen "reális" modot ajánlanátok a jatékhoz?
School of roach vagy inkább The witcher 3 enhanced?
Lassan újrakezdeném, de fel kéne turbózni valamivel 😊
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Innen szerezheted be;
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/943
http://www.freetvmaci.info/
Mármint vannak olyan küldetések, amiket csak úgy lehet felvenni, hogy valakivel összefutok, és ezt csak akkor jelzi egy felkiáltójellel, ha a közelben vagyok...
http://www.freetvmaci.info/
Itt lenne az ideje újrajátszanom már. Undorító, h milyen sok dologra nem emlékszem.
A második végigjátszásban azért megnézem, mit akarnak ezzel az egyszarvúval 😛
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem most az a bajom, hogy az isteneknek sem találok meteorércet sehol sem... :-/
Mivel ezeket feltették érdemes végigtúrni a játék könyvtárát és sanszosan megtalálod a zenéket is.
A linkben speciel melyik zenére gondolsz? Arra a pár sec heggedőre? Mert utána lényegében semmi nincs...
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.01.05. 14:45:39
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
https://youtu.be/tnVFGcz9vuc?t=14m58s
Az youtuben fellehető alapjáték ost-be belehallgattam, de nem találtam köztük, esetleg a kiegészítő ost között lehet?
A döntések számítanak: The Witcher III: Wild Hunt
Nincs bocsánat: The Witcher: Enhanced Edition
Úgyhogy a CDP újabb két díjjal gazdagodott 😊
"Against all the evil that Hell can conjure, all the wickedness that mankind can produce, we will send unto them... only You."
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2018.01.03. 11:23:35
