The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Palinko
#14548
Witcher 4-nek nem bánom, de ez Geralthoz már idegen. Még 4-nek is talán korai lenne, de azt mondom beleférhet.
TOMSILENT
#14547

AMD FX-8350 4,0 Ghz | GIGABYTE RX580 8GB | 720 GB SSD | 2T HDD | 32 GB RAM | CM 700W PSU | GIGABYTE 970A-DS3P lap | AOC G2460F |

#14546

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

lwb
#14545
pénzért nagyobb sávszélt kapsz, de ez teljesen opcionális, simán működik ingyenesen is, én évek óta így használom

#14544
Passz, én nem használok modot.
genndy
#14543
A Nexus teljesen ingyenes, csak regisztrációt igényel. Az elején felkínálja a fizetést, de azt simán át kell ugrani.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

#14542
Ezeket a modokat csak a Nexusról lehet letölteni? Mert csak ezért az egy játékért nem fizetnék havonta minimum 3 fontot, hogy letölthessek két modot azt annyi. A többi játékot, amit a Nexus támogat meg nem játszom, meg sincsenek. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#14541
használ valaki módokat?

gondban vagyok mert kijött a wiedzmin lightning mode új változata, ami szerintem k.rva széppé varázsolja a játékot, viszont a népszerűbb super turbo lightning mode meg több móddal kompatibilis (pl. időjárás/felhő módok, vagy a szél mód ami megszünteti a hihetetlenül idétlen remegő mozgását a fáknak) és nem tudom melyiknek adjak esélyt. ugye a stlm-et már nem is fejlesztik. próbálta valaki ezeket a módokat?

pl. itt az egyik

t

#14540
Akárhányszor törölném a régi Witcher mentéseimet az a GOG cloudból mindig visszamásolja őket. Ha játékon belül törlöm akkor is ha kívül akkor is. Mi lehet a megoldás?
#14539
esélyed még úgy lehet,ha megveszed a dlc-ket dobozosan...konzolos formában még előfordul és lesz pár potya digikódod 😊
#14538
kösz körül nézek akkor a nagyvilágba
#14537
Ebay vagy hasonló árusító oldalakon találni. Magyarul ne keress, max angolul találhatsz.

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#14536
Valaki esetleg tud abban segíteni hogy hol lehet kapni gwent kártya csomagot ,ha egyáltalán lehet venni Magyarországon? Angol felírtut láttam már tehát létezik....
jofer
#14535
Ááá, király! A 4 másodperc, ami miatt nem adta meg. Én egy kicsit komótosabban hajtottam végre a kombót. Így már összejött, köszönöm a segítséget!!!

* Asrock B450 Pro4 * AMD Ryzen 5 2600 * 4 X 8 GB G.Skill Aegis * Samsung 980 m.2 SSD * 480 GB Kingston SSD * Toshiba 3 TB HDD * Inno3D 3060ti 8GB

#14534
Hali! Ugye ehhez végre kell hajtani 4 másodperc alatt egy támadást, egy countert, egy jel használatot, és egy bomba hajítást. Keress egy egyedülálló bandítát,h mások ne zavarjanak be. Várd meg, míg neked támad, és a counterrel kezd, utána attack, harmadiknak az aard jel és végül egy bombát vágj hozzá. Én ebben a sorrendben csináltam, második - harmadik nekifutásra sikerült 😊
jofer
#14533
Újrakezdtem a játékot ng+ -on, két ok miatt. Elvonási tünetek, illetve kimaradt pár achi. Gondoltam, hogy ráfekszem ezekre is. De egyszerűen a "what was that" nem akar összejönni. Már néztem YT videót is, de nem megy. Esetleg valaki, jó kis szájbarágósan elmagyarázná a nyitját?
Ja, X360 kontrollerel játszom.
Köszi!

* Asrock B450 Pro4 * AMD Ryzen 5 2600 * 4 X 8 GB G.Skill Aegis * Samsung 980 m.2 SSD * 480 GB Kingston SSD * Toshiba 3 TB HDD * Inno3D 3060ti 8GB

RatBaG
#14532

Per Aspera Ad Inferi.

Hiuuz
#14531
Összedobtam egy ilyet elsősorban azoknak akik nem a 2-vel vagy a 3-mal kezdték a sorozatot 😊

Mindenkinek duplán kívánom azt, amit ő nekem!

RatBaG
#14530

Per Aspera Ad Inferi.

#14529
Sziasztok
Létrehoztam egy Discord szervert, ahol a könyvektől a játékon át a jövő évben megjelenő sorozatig bármiről lehet beszélni. 😊
https://discord.gg/uFvrdp
Nyugodtan tessék csatlakozni, minél többen vagyunk annál jobb
MerlinW
#14528
Szerintem jobban beleillik Geralt a SC világába, mint sok SC alapkarakter😊 Tök jó. Szeretjük a cameo-kat.

[merlinw.org]

Malakai
#14527
Ha mondjuk valaki Soul Calibur rajongó és nem akarja oda Geralt-ot, azt még megértem, de ha nem erről van szó, akkor miért is zavar valakit?
Ha csak nem érdekel, ennyi, nem nektek szól. Nem ezen múlik, hogy kaptok-e egy DLC-t pl, ahhoz a Cyber Punk projectről kellene visszahozni fejlesztőket.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Palinko
#14526
Szerintem tök jó, talán olyan réteg ismerkedik meg a szériával aki eddig esetleg nem hallott róla, plusz pénz a kiadónak ami a lehető legjobb helyre került és látjuk majd a következő witcher részen vagy a cyberpunkon. Remélem megkérték rendesen az árát, bár én sem nagyon értem hogy tudták kipengetni, a Soulcalibur 1,4-2 milliós eladásokat produkált előző részeiben, a Witcher 3 magában több mint 10-et.
#14525
Ez olyan ..méltatlan. Nem is értem hogy gondolják hogy teljesen eltérő stílusú karaktereket egy játékba zsúfolnak. Már Joda meg Darth Vader is béna volt, de ez...

Dante73
#14524
Úgy látszik, van az a pénz...

http://www.freetvmaci.info/

#14523
Micsoda egy szar. Miért kell beleerőltetni egy teljesen más videójátékba? Inkább ne csináltak volna semmit. Többet ért volna egy évfordulós DLC pár perces küldetés

RatBaG
#14522

Per Aspera Ad Inferi.

TBTPumpa
#14521
We are excited to announce that Geralt of Rivia will be joining the playable characters roster of Bandai Namco’s @soulcalibur VI, with Kaer Morhen as a new stage! SOULCALIBUR VI will launch this year on PS4, Xbox One and PC via Steam.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#14520
Valszeg megtudjuk, h melyik játékban fog felbukkanni Geralt vendégkarakterként.
Mephike
#14519
Lesz valami holnap: link
Utoljára szerkesztette: Mephike, 2018.03.14. 19:49:21

#14518
Na ma megjött és el is olvastam a Rókagyermek képregényt. Jó volt, tetszenek eddig ezek a kiadványok 😊
#14517
Geralt munka közben.

Palinko
#14516
Ajjaj nincsenek ilyesmikkel kapcsolatban jó érzéseim 😄

Bár fene tudja, eddigi játékokhoz képest bárhol lesz nagy eséllyel gagyi lesz, de másrészt meg ha kapnak licenszdíjat akkor jó helyre megy a pénz és majd a következő Witcher játékba ölik meg még a Cyberpunkba ahol jó helyeken lesz. Meg legalább bent tartja majd a Witcher dolgot a köztudatban vagy más játékot kedvelők is hallanak Geraltról az meg pozitívum, szóval felesek az érzéseim ezzel a dologgal kapcsolatban hogy más játékban is fog szerepelni. Azért nagyon konzummá válna az már nem tetszene
#14515
Kettő nehéz lett. A három könnyű, és tömeg játék. Sztoriban mindkettő verhetetlen.

Palinko
#14514
Kettőt azért minimum kétszer is végig kell játszani szerintem 😄 Mert általában akinek egyik szál nem tetszett annyira a másik szál annál inkább.
#14513
A witcher 1 MAGYAR hanggal anno nagyot durrant, a 2 nem tetszett annyira...a 3 azthiszem olyan mérce amihez kevés játék nől fel
#14512
Ja én azt hittem a Witcher 1-2őt már letoltad 😄
Érdemes pótolni, mert nagyon jók 😊
Palinko
#14511
Az 1-et már sokan nem emésztik meg, de szerintem nagyon jó, ha annyira nem is jön be érdemes végigvinni, mert a 2. részhez viheted a mentést. Igaz nem változtat meg hatalmas dolgokat hiába viszed el a 3 részen a mentést, azért van változás meg hozzáadott értéke a lehetőségnek.
#14510
Azt hiszem, a Witcher 3 után a Witcher 1 következik majd (és persze a 2), de amennyi időm van, elbíbelődök vele 1-2 évig. 😄 Mindenesetre köszi a javaslatot!

#14509
Nekem is a Witcher széria a top RPG. 😊
Viszont, ha vágysz még nagyon jó RPG élményre, akkor ajánlom a 2. kedvencem a Bladurs Gate 1-2őt. Természetesen már EE verzióban (van hozzá működő 98%-os magyarítás). Nagyon nagy kaland, próbáld ki 😊
#14508
Én például nemrég hagytam abba a WoW-ot, viszont szerettem volna egy olyan szerepjátékkal játszani, amely azért "betölti az űrt". A Witcher szériával eddig még nem játszottam (talán csak pár percet a 2-vel), csak hallottam róla, viszont a Witcher 3 után azt tudom mondani, hogy teljesen jól döntöttem.

Ez szerintem az eddigi, számomra all-time best egyjátékos rpg-t is odaveri, lenyűgöző a játék hangulata, világa, ja és még low-on is dögös. 😄 Akinek ezzel a játékkal baja lehet, annak baja lehet a műfajjal is.

#14507
Elejétől kezdve azon kell lennie, és nem veheted le.
#14506
A legtöbb játékban úgy van, h a legelejétől legnehezebb fokozaton kell játszani és nem szabad egyszer se lejjebb venni. Valószínűleg itt is.
#14505
köszönöm a segítséget,
A legvégső achi : Az út végére értél
Fejezd be a játékot „Halálfutam” fokozaton.
Végig kell tolni halálfutamon vagy elég a végén fel rakni a legmagasabb szintre ?
Számít-e hogy 1-2 küldi nem megy maxrahúzva és vissza van véve ,
#14504
Után.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amikor kiválasztod, h segítséget kérj egy ősi vámpírtól vagy kiszabadítod Syannát és ezáltal ellátogatsz Anna Henrietta és Syanna számára létrehozott mesevilágba. Ha az utóbbit választod és utána ott nem csinálod meg az opcionális feladatot, h megszerezd a szalagot,
akkor kapod az említett acsit és befejezést.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.03.04. 18:41:33
#14503
Hol lehet erre az útra lépni ? A vámpirok betámadják a várost , elött vagy után ?
#14502
Azt akkor szerzed meg tudtommal, ha
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Syanna meghal, Anna Henrietta pedig életben marad. Ekkor Syanna halála miatt börtönbe zárnak. Ezt úgy érheted el, ha a mesevilágba mész és ott nem szerzed meg a karszalagot, ami megvédi utána Syannát, amikor Detlaff megpróbálja megölni.

Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.03.04. 17:29:04
#14501
A lánc csörgése
Vendégeskedj Toussaint börtönében.
Ezt az Achivmentet valaki tudta teljesiteni steam-en ???
Mephike
#14500
Te a Dark Souls 3-al akarsz játszani. Ez nem az.

#14499
Kb: annyi értelme van, mintha azt mondanám, játszottam egy F-1-es játékkal, de unalmas...miért nincsenek benne terepjárók is....

A Witchert épphogy elrontaná , ha Geralt csöbörsisakot viselne, íjászkodna, vagy buzogánya lándzsája akármije lenne. A witcher páncélok meg tényleg jól néznek ki, változatosabbak és ráadásul külön kaland megszerezni. Összegyűjteni a tervrajzokat, némelyik elég trükkös volt.