16775
banner
  • xido
    #14977
    Én a nemre tippelnék...bár már azt se tudom,mit akarnak 8 résszel..a nagyregényt feldolgozni ennyiből nem lehet :)
  • MrAndree
    #14976
    Igen, de rasszistának lenni, az az aztán milyen szar... :D
  • molnibalage83
    #14975
    Lehet, hogy hülye kérdés, de Triss nem lesz benne a sorozatban?
  • Although
    #14974
    Csak becsempésztek egy négust. Legyünk polkorrektek. Gáz nagyon amikor csinálsz valamit és azért rettegsz ne legyél céltábla a szélső liberálisoknak.
  • Daermon
    #14973
    Yen színésznője szép, bejön. De szerintem túl fiatal. És tapasztalatlan is.
  • RatBaG #14972
  • Savaran
    #14971
    Szubjektív véleményem az az, hogy Ciri ok, Yen nekem nem jön be, de csak azért mert a játék miatt az a kép él bennem, és ez a gracil-mediterrán színésznő, aki egyébként szép, számomra nem illik bele mint Yennefer.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.10. 20:05:46
  • Prof William
    #14970
    Ugyanez csak most már magyarul.
  • DantesHUN
    #14969
    Mégis csak szerepel benne egy néger...3...2...1-...HISZTI!

  • Prof William
    #14968
    Majd a ruhák és maszkmesterek után meglátjuk, hogy hogyan néznek ki. Szerintem ok bár Yen-re kíváncsi leszek majd kibodorítva...

    Viszont ITT VANNAK A TÖBBIEK!
  • Dante73
    #14967
    Elfogadhatók. Remélem, kissé kifehérítik azért Yen bőrét - hiszen az öltözködése is a fehér bőrét, így az ellentétet hangsúlyozza.
    Én azért várom, ki lesz Triss, (Ha lesz, egyáltalán) nekem Ő a kedvencem...
  • Daermon
    #14966
    Ciri és Yen a sorozatban
    Vélemény?
    Külsőre ok, bár Yen csak szo-szo. Meglátjuk.
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2018.10.10. 18:12:19
  • Savaran
    #14965
    Értem már mire gondoltatok, bár szubjektíve nekem ez nem okozott gondot, az AC Origins-nek hasonlatos a rendszere ehhez.
  • molnibalage83
    #14964
    Megkérdezték, válaszoltam. Ennyi.
  • Daermon
    #14963
    Jajj ne kezdjétek megint ezt :D
  • molnibalage83
    #14962
    Minden külsősége ellenére primitív, egyszerű ritmusjáték, ami még auto segítséggel van kombózva. A skilleknek kb. semmi jelentőség nincs, kb. tökmindegy mit csinálsz. A legnagyobb probléma a szörnyek vs te lvl difid. Tök ugyanazzal a felszereléssel 27 vs 33 szint esetén meg sem sebzed a szörnyet, de magasabb szinten meg levered.

    Ennek kb. semmi értelme, mert csak a szinted a meghatározó a tárgyaid és skillek semennyire. A W3 voice acting, graf és történetben vert le mnident, de technikailag pont olyan átlagos vagy pocsék, mint minden más játék. Csak ezzel is hülyére pofozta a mezőnyt.
  • Savaran
    #14961
    Mert mi a baj vele?
  • caps lock
    #14960
    Hát nem a harcrendszere miatt szeretjük ezt a játékot.
  • molnibalage83
    #14959
  • molnibalage83
    #14958
    Esetleg pár játékmódot nehezítő mod, hogy kihívás is lehet. Volt valami Scool of Roach MOD, de nem tudom, hogy él-e még az.

    Vagy ez. De ezt is jó régen próbáltam.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.07. 22:39:18
  • Evoluti0N
    #14957
    Nincs. 3 éve jelent meg a játék. Nem patchelik végtelenségig. :D
  • Nyugis
    #14956
    Köszönöm nekem is ennyi.
    Nem létezik akkor hozzá semmilyen frissítés? Ez már vagy 2 éves verzió.
  • El Gigante
    #14955
    v 1.31
  • Nyugis
    #14954
    Üdv

    Akinek megvsn eredetiben a w3 gotye annak mennyit ir ki a játék verzió számának?
  • Nyugis
    #14953
    Ez a video szuper!
    Nagyon jó kis promo!
    Egyetlen dolgot hiányoltam a csajokat.
    Ugy lett volna az igazi és abszolút teljes.
  • Savaran
    #14952
    Ezt láttátok már?

  • Quintall
    #14951

    "Az, hogy ki-kinek köszönhetően lett sikeres, teljesen indifferens, innentől a szerzői jogok, és a szerződések beszélnek."

    Ez a baj, a törvényeket is emberek alkotják, embereknek. Az erkölcs, mint fogalom már senkinek nem mond semmit.

    Más: A hazai törvények szerint, ha otthon dolgozol, és fogadsz ügyfeleket, akkor a tv és rádió után jogdíjat kell fizetned, ha van a lakásban. A buszon sem szólhat rádió, csak ha az üzemeltető fizet az artisjusnak... komolyan mondom ebbe fog az emberiség belehalni.
  • Voltan
    #14950
    Azért ebben nincs igazad. Kicsit analóg az eset a Blizzard és a Games Workshop vitájával anno. Ott, és akkor a Blizzard Warhammer Fantasy és Warhammer 40k játékokat akart kiadni. Erre nem adott engedélyt a tulaj Games Workshop. Megcsinálták tehát kicsit megváltoztatva, kicsit átírva az egészet a licensz nélkül. Viszont támadhatatlan volt, mert csak hasonló karaktereket és világot építettek. Volt ennek ellenére pereskedés is bőven. Itt azonban arról van szó, hogy a komplett lore-t, és karaktereket vitték át a játékba. Ha anno volt egy szilárd szerződés, akkor nincs miről beszélni, csak menni fog az értelmetlen pereskedés. Ha viszont a szerződésnek voltak hiányosságai annak idején, akkor bizony nagy bajba kerülhet a CD banda.

    Az, hogy ki-kinek köszönhetően lett sikeres, teljesen indifferens, innentől a szerzői jogok, és a szerződések beszélnek.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2018.10.04. 01:23:01
  • genndy
    #14949
    A térkép pontosan jelzi mit merre, nincs kellemetlen csavargás. Viszont mindig csak az aktuális küldetést jelzi, a mod meg minden felvettet, csak kevésbé láthatóan, így az egymáshoz közelieket egyszerűbb végigjárni. Viszont a játék annyira szép meg hangulatos, hogy simán elbámészkodik az ember akkor is ha valahová többször kell visszamenni. Hasznos lehet aki igényli, nekem is fent van. All Quest Objectives on Map.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2018.10.03. 21:42:06
  • Nyugis
    #14948
    szerintem igy láttatlanba azt mondom, hogy ez a mod kifejezetten hasznos lehet, hisz ha nem jelzi a térép mit merre akkor az sok kellemetlen csavargást tud generálni.
    melyik mod volt az?
  • Dante73
    #14947
    Én ehhez egyetlen módot próbáltam ki. Hogy ne csak az aktív, hanem minden felvett küldetést jelezzen a térkép. Ízlés kérdése. Jó volt, hogy nem kellet 6x oda-vissza szaladni térkép egyik sarkából a másikba, de végül nem használtam, mégsem.
  • Daermon
    #14946
    Skyrim az egy közepes játék :D Persze, hogy ahhoz kellett mod.
  • Nyugis
    #14945
    jó estét!

    pusztán azért jutott ez eszembe, mert anno a skyrim-et ROMMÁ kellet moddolni, hogy
    1 valahogy kinézzen
    2 legeyen benne egy kis KHMM "plusz" tartalom
    3 élvezhetöbb grafika etc.

    és arra gondoltam, hogy ennél a játéknál is előfordulhat, hogy szükség lehet rá.
    és ha igen akkor jobb erre felkészülni!
    nézegettem a linket a NEXUSMOD oldalt amit a kolléga adott, hát döbbenet mennyiségü cucc van fent!!!
  • Prof William
    #14944
    Ha már úgyis mémidő van...

  • Savaran
    #14943
    Osztom Daermon véleményét, ezt a játékot kár elba...öhöm elrontani modokkal.
  • Daermon
    #14942
    Felesleges modokkak elrontani az élményt :)
  • RatBaG #14941
    Beindult a mémgyár...

    Leaked photo of Sapkowski talking to his lawyer.

  • Evoluti0N
    #14940
    Jómagam nem használtam semmilyen modot. Szóval arról esetleg mások tudnak beszámolni itt. Esetleg a Witcher 3 Nexuson nézz körbe, hátha találsz valami szimpatikusat. Habár én azt ajánlom, h kezdd el mindenféle mod nélkül és aztán max, ha valami nem tetszik a játékkal kapcsolatban, akkor azokkal a dolgokkal kapcsolatban keress esetleg modokat.
  • Nyugis
    #14939
    nagyon szépen köszönöm a választ!

    arra vagyok még kiváncsi, hogy a w3-hoz vajon kell e addon vagy bármi, hogy "szebb/jobb/játszhatóbb" legyen? erről esetleg van infód?:
  • Evoluti0N
    #14938
    Akkor főleg nem kell semmi net. Letöltöd és utána simán játszod. GOG-os játékokon nincs semmi védelem. Szóval nincs ilyen baromság, mint sok játéknál, h minden alkalommal leellenőriz valamit neten keresztül, mikor elindítod.