The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14598
Ha mindenképp kell valami olcsón, akkor 30-35 körül gt1030 vagy gtx750ti. Nekem az utóbbi van meg, alacsony beállítások mellett, FHD-n 40-50 fps között mozog, ami bőven játszható. De ezek a kártyák hosszú távon már nem lesznek elegendőek az új játékokhoz.
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.07.04. 23:00:24
#14597
Nem épp ideális az idő kártyavásárlásra. Minden nagyon túlárazott, a helyedben még várnék. Amúgy egy GTX1060-at tudnék ajánlani, újonnan már hetvenötezer körül beszerezhető. Az 1050TI tíz-tizenötezerrel olcsóbb, viszont jelentősen gyengébb is.
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.07.04. 22:38:39
#14596
Sziasztok most kezdenék még csak játszani a Witcher 3 de a gépemet fejleszteni kell még hozzá. A kérdésem az lenne hogy milyen videokártyát lenne érdemes beszerezni hozzá amivel szépen elmegy a játék de nem kerül egy vagyonba.

Gépem paraméterei:
DESKTROP-LFTH7RJ
GPU: GeForce GT 630
Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3,90GHz
4 GB RAM ( Ezt növelném 8 GB )
Win 10 64 bit

Segítségeteket előre is köszönöm!
#14595
Igazából még jobb, ha végigjátszottadva 2. is, mert vannak visszatérő elemek/szereplők.
Savaran
#14594
Sziasztok, most brutál akciósan megvettem a gémet, hát mit ne mondjak eléggé ott van a szeren pedig 1 órát játszottam csak vele, grafikailag(is) sok mai játékot megalázna, mindenütt csak jókat beszélnek a játékról, annó az 1. résszel játszottam, a 2. teljesen kimaradt, remélem nagy hátrányom ebből nem lesz.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14593
Nálam i5-4440 + 8GB + r9 270 volt a gép. Azon FHD-ban Medium körüli beállításokon hozott kb. 40 fps-t játék közben. Megnéztem a többi beállítást is, High 30 fps körül, de sűrű helyeken lesett 20-ra, Ultra max 20. Aztán az r9 ledöglött, cserélték rx560-ra (2G😎, amivel nem mértem, de nagyjából hasonlóan teljesít.
#14592
Én nvidia 960-al toltam, az untig elég volt.

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

Palinko
#14591
CPU: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
VIDEO CARD: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290

Ez az ajánlott gépigény, de szerintem nem járnál jól vele. Gondolom nem csak Witcher menne majd később ha be tudnál egy 6 gigás 1060-at meg pl egy 5-ös ryzent biztosan jól elmuzsikálna egy darabig. Vagy megvárhatod az új kártyákat is ha nem sürgős.
#14590
Sziasztok!
Milyen gépet kellene összeraknom ahhoz hogy szépen elmenjen a játék rajta? A napokban próbáltam ki de szerintem kell egy jobb videokártya
és legalább 8 GB memória. Tudnátok olyan GPU ajánlani ami még elfogadható áron van de azért jó a Witcher 3 is.
#14589
Tök mindegy, hogy Dandelion vagy Jaskier, kb ugyan azt jelenti 😊 Bár a jaskier inkább a boglárka.
Malakai
#14588
Nem lepődnék meg, ha ismeretlen(ebb) színészt akarnának direkt.
Ja, apró érdekesség, amit már tudni, hogy Dandelion/Kökörcsin nevét nem fordították át és marad az eredeti lengyelből Jaskier.

Utoljára szerkesztette: Malakai, 2018.06.26. 17:25:42

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#14587
Csak cosplayer.

Madds Mikelsen meg ne legyen Geralt 😄
#14586
Ő ki? Ő lesz Jennfer vagy csak egy ügyes cosplayer?

Mellesleg Madds Mikkelsen sztem remek Geralt lenne.
Malakai
#14585
Ha esetleg belefuttok forgatókönyv darabokba a castingról, azokat külön erre írták, nem konkrét epizódokból vannak.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#14584
Hát igen 😄
RatBaG
#14583
#14582
A sorozathoz hamarosan (gondolom 1-2 hét) és indul a casting. Kiváncsi leszek.
molnibalage83
#14581
Kétlem. De ehhez nehogy már kelljen, semmi extra nincs benne.

A játék GoTY kiadása kb. folyamatosan akciós. Ha valaki eddig nem vette meg itt a kiváló alkalom.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14580
Van olyan amihez van magyar felirfat?
RatBaG
#14579

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#14578
50-100 munkaóra biztosan nem, mert akkor nem ennyért adnák. Egy művész munkadíja alsó hanon 15 dolcsi nyugaton. Még, ha kelet európában festenék, akkor esetleg. Ebből 800 dolcsis ár mellett sem lenne haszon.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

RatBaG
#14577

Per Aspera Ad Inferi.

#14576
Kinyomni egy formából lehet megvan 5 perc alatt, de összeállítani meg kifesteni ezen a szinten viszont simán megvan 50-100 munkaóra... én se rohanok a boltba érte ennyiért, de ha valami ilyen szinten néz ki, abban rengeteg meló van és nem kevés tudás is. Nem hinném hogy géppel csinálnák a festés részét.

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

molnibalage83
#14575
Hasonló kidolgozottságú festelen makett figurák valahol a negyedéért tizedéért kaphatóak. Elképesztő, hogy ezt kifizeti valaki. Ok, ezek 60 centinél nagyobbak és nem 60-90 mm-esek, de azok részletgazdagsága eléri ezekét.

Persze, ha ezeknek öntőformája van és csak 500 db készül, akkor drága a felszerszámozás és szerszámtervezés. Ha gyártatnának belőle 500 helyett 5000-et vagy 50000-et, akkor töredékébe kerülne, mert az alapanyagára ennek filléres, a szerszám, a tervezés és géphasználat ára az, amit meg kell fizetni. A terezést meg nyugati áron.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14574
És a végén a 10 éves évfordulós videót azért nézze meg.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14573
No offense, de ez kb. minden más játékra igaz. Én még nem találkoztam olya RPG-vel, ahol a különféle páncéloknak és tárgyaknak valódi értelme lett volna vagy a craftingnak. Itt is csak eye candy igazából főleg, mivel a játék nevetségesen könnyű.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14572
Az utóbbit próbáltam, de megszűnt a támogatottsága. Az első is szóba jöhet, de soha nem volt rá időm. Natúr alapjárék kihívási faktora, ha lekorlátozod magad csak a természetből lootolásra akkor is elég kicsi.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14571
Új könyv egyszer majd! 😄
#14570
Az elején eléggé kevés pénzből tudsz gazdálkodni, de ahogy haladsz előre a játékban, tele leszel zsével. Nem tudod majd mire elkölteni. Vagyis a Hearts of Stone kiegészítőben lesz mire, de úgyis marad bőven mindenre. Főleg, ha meglátogatsz minden kérdőjelet a térképen és eladod a ládák tartalmát.
#14569
tőzsde..tippmix 😊))
#14568
Witcher vagy, mi több kell? 😄 Tele van a játék küldetésekkel, Csinálgasd azokat, meg add el, ami nem kell. Elvileg mindenre jut pénzed, ha nem csak a főszálon rohansz, hanem pár mellékküldetést is megcsinálsz.
#14567
Nem tudtok valami jó pénzgyűjtési tippet?

#14566
Ja az a kiegben van. A fővárosban van, akiknek a Nagymesteri cuccokat adod le. Ő csinál mindent.
#14565
De ő csak mester kovács nem nagymester

#14564
Novigradban van, Éibhear Hattori a neve. Előtte küldetést kell csinálni neki, utána kovácsol.
#14563
Nem tudja valaki megírni,hogy Nagymester kard kovácsot hol találok?

#14562
Fu, jó volt az utolsó Witcher könyv. Érdekes volt, és bővült az univerzum így még picit. Azt meg külön jó volt látni, hogy bár előzmény könyv, de így is köszönt vissza belőle a Witcher 3-ban ez az 😊
#14561
humble-n akciósak a witcher játékok!!!

#14560
Tegnap megjelenet az utolsó könyv. Csak pár oldalra volt időm, de már elkapott a hangulata 😊
#14559
Így van. Nekem is érik idén egy újabb trilógia végigjátszás 😊
#14558
közben megoldottam, csináltam gog-ban egy repairt, letöltött 19 megát, betöltöttem egy régebbi mentést és megöltem fair küzdelemben. Újra kerek a világ 😊 hatalmas ez a játék, és a könyvek is!!!

#14557
olyan volt már nálatok hogy caranthir meg sem mozdult?

TBTPumpa
#14556
Ügyesek ezek a modderek:









Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.05.11. 08:30:58

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#14555
Köszi meg is vettem dobozos, de már van 3052ft is.

MerlinW
#14554
Mert az egyik digitális a másik nem. Dobozoson meg ugye akkor cserélnek árat, ha azt a kiadó/forgalmazó kéri. A terjesztő (esetedben Media) meg nem fogja úgy beárazni a termékeit, hogy abból ne legyen neki semmi haszna.

[merlinw.org]

#14553
Már 3752 forintért is beszerezhető a játék akkor a médiában mért 10 ezer még mindig looool
#14552
Könyv borítója.
Megjelenés május 15.
#14551
Májusban már kint is lesz az utolsó Witcher könyv! 😊))
#14550
RatBaG
#14549